mga duwa karon - 12 / 05 / 2024
Live nga mga iskor alang sa tanan nga mga duwa karon, nga adunay mga resulta sa duwa nga gi-update hangtod sa minuto. Sunda kung kinsa ang moduwa karon sa hugna sa mga kampiyonato sa soccer sa Brazil ug sa Kalibutan, uban ang iskor sa hugna sa tinuod nga panahon ug kompleto nga impormasyon sa mga dula sa soccer karon. Tan-awa online ang mga katuyoan ug ang labing kaayo nga mga higayon sa mga dula karon.
Football app - Mga taming sa football quiz - My Club World Cup
PINAKA SIKAT KARON
Brazilian championship
SIrado
Flamengo
2
x
0
Mga Taga-Corinto
Major League Soccer
SIrado
Los Angeles Galaxy
2
x
2
Tinuod nga Salt Lake
Victoria NPL Youth League
KARON 00:00
Melbourne Knights Sub-23
x
Green Gully Sub-23
Copa Verde
SIrado
Cuiabá
4
2
x
2
4
Vila Nova
Major League Soccer
SIrado
Ang Los Angeles FC
3
x
0
Vancouver Whitecaps
Brazilian championship
KARON 16:00
Palmeiras
x
Athletico-PR
KARON 16:00
Fortaleza
x
Botafogo
KARON 16:00
Athletic-GO
x
Cruzeiro
KARON 18:30
Bahia
x
bragantino
KARON 18:30
Vasco
x
Vitória
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship – Serie B
KARON 16:00
Mirasol
x
Paysandu
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship – Serie C
KARON 16:30
CSA
x
Athletic Club-MG
KARON 16:30
riles
x
Nautical
KARON 19:00
Remo
x
Kalasangan
KARON 19:00
Round Volta
x
Botafogo-PB
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship - Serie D
KARON 15:00
Tinuod-DF
x
Brazilian
KARON 15:30
Maracanã
x
Napulo ug tolo
KARON 16:00
Manauara
x
Porto Velho
KARON 16:00
Fluminense-PI
x
Tocantinopolis
KARON 16:00
Klub sa Motorsiklo
x
Maranhão
KARON 16:00
Sousa
x
Potiguar
KARON 16:00
Itabuna
x
Audax-RJ
KARON 16:00
Barra
x
Cascavel
KARON 18:00
Gisagol
x
Unyon sa Rondonópolis
KARON 19:30
Maringá
x
Costa Rica-MS
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship – Babaye
KARON 11:00
Mga Taga-Corinto nga Babaye
x
Mga Babaye sa São Paulo
Tan-awa ang lamesa ug standing
Rondoniense Championship
KARON 16:00
Barcelona-RO
x
Unyon sa Cacoalense
Tan-awa ang lamesa ug standing
Bahia Under-20 Championship
KARON 09:00
Jacuipense Sub-20
x
Bahia Sub-20
KARON 15:00
Vitória da Conquista U20
x
Jequié Sub-20
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship – Babaye A2
KARON 10:00
Minas ICESP nga Babaye
x
Mga Babaye sa São José-SP
KARON 15:00
Mga Babaye sa Taubaté FF
x
Sagol nga Babaye
KARON 16:00
JC Babaye
x
VF4 Feminino
Tan-awa ang lamesa ug standing
Brazilian Championship – Babaye A3
KARON 15:00
União-RN nga mga Babaye
x
Botafogo-PB Feminino
Candango U20 Championship
KARON 15:30
CFZ-DF Sub-20
x
Ubos-20 nga range
Tan-awa ang lamesa ug standing
Campeonato Carioca – Série C
KARON 15:00
Uni Souza
x
Niteroiense
KARON 15:00
Riostrense
x
Vera Cruz-RJ
Tan-awa ang lamesa ug standing
Goiano Championship – 2nd Division
KARON 15:30
Mga Inhumas
x
ASEEV
KARON 16:00
Trindade
x
Anapolina
Tan-awa ang lamesa ug standing
Matogrossense Championship – 2nd Division
KARON 16:30
Cáceres
x
Sinop
KARON 16:30
Bag-ong natad
x
Kampeon
KARON 17:00
Sport Sinop
x
Santa Cruz-MT
Minas Gerais Championship – Module 2
KARON 10:00
Boa
x
Varginha EC
KARON 11:00
Paghulagway
x
Aymores
KARON 18:00
Mamoré
x
North Sport
Tan-awa ang lamesa ug standing
Campeonato Mineiro – Sub-20
KARON 10:00
Cruzeiro Sub-20
x
Ipatinga Sub-20
Tan-awa ang lamesa ug standing
Paraná Championship – Ikaduhang Dibisyon
KARON 11:00
Nacional-PR
x
Usa ka Clockwork Orange
KARON 16:00
Foz do Iguaçu
x
Mga Patriots
Campeonato Paulista – A4
KARON 10:30
Francana
x
Rio Branco-SP
Tan-awa ang lamesa ug standing
Campeonato Paulista – Ikaduhang Dibisyon
KARON 10:00
Fernandopolis
x
Ang imong papa
KARON 10:00
Barcelona-SP
x
São Carlos
Tan-awa ang lamesa ug standing
Paulista Championship - Ubos sa 20
KARON 15:00
Santo André Sub-20
x
Santos U20
Tan-awa ang lamesa ug standing
Pernambuco Championship - Ubos sa 20
KARON 15:00
Petrolina U20
x
América-PE Sub-20
KARON 15:00
Serrano-PE U20
x
Sete de Setembro-PE U20
KARON 16:00
Ipojuca U20
x
Retro FC U20
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Espanya
KARON 09:00
Cádiz
x
Getafe
KARON 11:15
Atletico Madrid
x
Celta Vigo
KARON 13:30
Valence
x
Rayo Vallecano
KARON 16:00
Tinuod nga Betis
x
Almeria
Tan-awa ang lamesa ug standing
English Championship
KARON 12:30
Manchester United
x
arsenal
Tan-awa ang lamesa ug standing
German nga Championship - Bundesliga
KARON 10:30
Darmstadt 98
x
Hoffenheim
KARON 12:30
Bayern Munich
x
Wolfsburg
KARON 14:30
Bochum
x
Bayer Leverkusen
Tan-awa ang lamesa ug standing
Italyano nga Championship
KARON 07:30
Lazio
x
Empoli
KARON 10:00
Genoa
x
Sassuolo
KARON 10:00
Hellas Verona
x
Torino
KARON 13:00
Juventus
x
Salernitana
KARON 15:45
Atalanta
x
Roma
Tan-awa ang lamesa ug standing
French Championship
KARON 16:00
PSG
x
Toulouse
KARON 16:00
Strasbourg
x
Metz
KARON 16:00
Rennes
x
lente
KARON 16:00
Olympic Marseille
x
Lorient
KARON 16:00
Clermont
x
Lyon
KARON 16:00
Nantes
x
Lille
KARON 16:00
Montpellier
x
Monaco
Tan-awa ang lamesa ug standing
Portuges nga Championship
KARON 11:30
Gil Vicente
x
Daotan
KARON 14:00
Casa Pia
x
Moreirense
KARON 14:00
Benfica
x
arouca
KARON 16:30
Porto
x
Boavista
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Argentina
KARON 15:30
Tigre
x
Estudyante
KARON 15:30
Deportivo Riestra
x
San Lorenzo
KARON 17:45
belgrano
x
Racing Club
KARON 17:45
Lanus
x
Independence Rivadavia
KARON 20:15
Atlético Tucumán
x
Boca Juniors
Tan-awa ang lamesa ug standing
Dutch Championship
KARON 09:30
Ajax
x
siyudad sa almere
KARON 09:30
Excelsior
x
Heracles
KARON 09:30
Twente
x
volendam
KARON 09:30
Utrecht
x
Sparta Rotterdam
KARON 09:30
Fortuna sittard
x
PSV
KARON 09:30
Pag-adto sa Unahan nga mga Agila
x
AZ
KARON 09:30
NEC
x
Feyenoord
KARON 09:30
RKC Waalwijk
x
PEC Zwolle
KARON 09:30
Heerenveen
x
speed
Tan-awa ang lamesa ug standing
Mexican nga Championship
KARON 22:00
Cruz Azul
x
Cougars UNAM
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Chile
KARON 13:30
Copiapo
x
Copperloa
KARON 16:00
Audax Italiano
x
lap-liog
KARON 21:00
Iquique Sports
x
Ñmantala
Tan-awa ang lamesa ug standing
Colombian Championship
KARON 19:15
Equity
x
Santa Fe
KARON 21:30
Deportes Tolima
x
Sa higayon nga Caldas
Tan-awa ang lamesa ug standing
Ecuadorian Championship
KARON 15:00
El Nacional
x
Independiente del Valle
KARON 17:30
Delfin
x
Orense
KARON 20:00
barcelona guayaquil
x
Aucas
Tan-awa ang lamesa ug standing
Uruguayan Championship
KARON 10:00
Liverpool-URU
x
Cerro Largo
KARON 12:30
Rampla Juniors
x
Ilog Boston
KARON 15:00
Pag-uswag
x
Defensor Sporting
Tan-awa ang lamesa ug standing
Major League Soccer
KARON 17:45
Portland Timbers
x
Seattle Sounders
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa China
KARON 08:35
Shijiazhuang Ever Bright
x
Hangzhou Greentown
KARON 09:00
Sichuan
x
Isla sa Kabatan-onan sa Qingdao
Tan-awa ang lamesa ug standing
Hapon nga Championship
BREAK
Kashima Antlers
2
x
0
Tokyo Verdy
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Paraguayan
KARON 17:30
Cerro Porteno
x
Olimpia
Tan-awa ang lamesa ug standing
Peruvian nga Championship
KARON 15:00
UTC Cajamarca
x
melgar
KARON 17:00
Deportivo Garcilaso
x
Atletico Grau
KARON 20:30
Unibersidad
x
Sporting Cristal
Tan-awa ang lamesa ug standing
EFL Championship
KARON 08:00
Norwich City
x
Leeds United
KARON 10:15
West Bromwich
x
Southampton
Tan-awa ang lamesa ug standing
German nga Championship - Ikaduhang Dibisyon
KARON 08:30
San Pauli
x
Osnabrück
KARON 08:30
Karlsruher SC
x
Hannover 96
KARON 08:30
Eintracht Braunschweig
x
Wehen Wiesbaden
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Bolivia
KARON 16:00
Independent nga Langis
x
Bolívar
KARON 18:30
Aurora
x
East Petrolero
KARON 20:30
Tinuod nga Santa Cruz
x
Jorge Wilstermann
Tan-awa ang lamesa ug standing
Russian nga Championship
KARON 08:00
Orenburg
x
Lokomotiv Moscow
KARON 10:30
peke
x
Ural
KARON 13:00
Sochi
x
Nizhny Novgorod
Tan-awa ang lamesa ug standing
Swedish nga Championship
KARON 09:00
Norrköping
x
Hammarby
KARON 09:00
Hacken
x
Kalmar
KARON 11:30
Djurgarden
x
Elfsborg
KARON 11:30
Varnamo
x
Brommapojkarna
Tan-awa ang lamesa ug standing
South Korean Championship – K-League
6 MIN
Jeonbuk Motors
0
x
0
Suwon
KARON 04:30
Ulsan
x
Gimcheon Sangmu
KARON 04:30
Pohang Steelers
x
Nagkahiusa ang Jeju
Tan-awa ang lamesa ug standing
Kampeonato sa Turkey
KARON 13:00
Fenerbahce
x
Kayserispor
KARON 13:00
Trabzonspor
x
istanbulspor
KARON 13:00
Fatih Karagümrük
x
Galatasaray
KARON 13:00
Konyaspor
x
Samsunspor
KARON 13:00
Adana Demirspor
x
Gaziantep BB
KARON 13:00
Sivasspor
x
Istanbul Basaksehir
KARON 13:00
Kasimpasa
x
Antalyaspor
KARON 13:00
Alanyaspor
x
Besiktas
KARON 13:00
Hatayspor
x
Ankaragucu
KARON 13:00
pendikspor
x
Rizespor
Tan-awa ang lamesa ug standing