Ang Mga Prediksyon sa Football Karon gipili gikan sa among labing taas nga mga tip matag semana
Panimalay Team – Bisita | Tip/Tag-ana | |
---|---|---|
05/07 |
Ghana Sunyani Zone A Allakoso Youth FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Ghana Sunyani Zone A Allakoso Youth FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Romania Amateur League 5 Harghita ACS Sandomic |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
United Arab Emirates UAE Pro League Khor Fakkan |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
United Arab Emirates UAE Pro League Khor Fakkan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
United Arab Emirates UAE Pro League Khor Fakkan |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Gornji Stepos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Polet 57 Milutovac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Dedina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Čitluk |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Gornji Stepos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga FK Polet 57 Milutovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Ghana Sunyani Zone A Sunyani Suncity FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Ghana Sunyani Zone A Sunyani Suncity FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga ŠD Preddvor |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Romania Amateur League 5 Iasi Voința Bosia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Romania Amateur League 5 Iasi Voința Bosia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Israel National League Bnei Yehuda Tel Aviv |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Cyprus 1. Pagbahinbahin Ethnikos Achnas |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/07 |
Israel National League Bnei Yehuda Tel Aviv |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
United Arab Emirates UAE Pro League Al-Wahda FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Werder Bremen II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Werder Bremen II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Kuwait Kuwait League Al-Salmiya SC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Dibisyon 1 sa Saudi Arabia Klub sa Jeddah |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Dibisyon 1 sa Saudi Arabia Klub sa Jeddah |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Herrliberg |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
England Amateur Professional Development League Ang Colchester United U21 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
England Amateur Professional Development League Ang Colchester United U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
Brazil U20 Catariense Internacional de Lages U20 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/07 |
Europe UEFA Champions League Paris Saint-Germain |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/07 |
South America CONMEBOL Libertadores Rosario Central |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Aruba Division of Honor SV La Fama Savaneta |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Aruba Division of Honor SV La Fama Savaneta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Maisog nga FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
New Zealand National League Reserve sa Wellington Phoenix |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Maisog nga FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
New Zealand National League Reserve sa Wellington Phoenix |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Slovakia 1. Liga, Babaye Spartak Trnava |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Kazakhstan Kazakhstan Cup FC Ordabasy |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Australia NPL, Queensland Gold Coast United |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye Preston Lions |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Finland Suomen Cup EBK |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Unang Dibisyon sa Azerbaijan Irvan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Ingon Racine Fc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Finland Suomen Cup VJS |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Finland Suomen Cup KPV |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Iganmu Football Club |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Armenia Unang Liga dungog |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Denmark Amateur Danmarksserien AB Tårnby |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Czech Republic U19 1st Division MFK Frydek Mistek U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Zenith Emperor Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Romania Amateur League 4 Braila ACS Communal Cazasu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Serbia Mozzart Bet Superliga FK Napredak Kruševac |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Romania Amateur League 5 Iasi CS Gloria Românești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur League 5 Iasi CS Gloria Românești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
France Division 1, Babaye EA Guingamp |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Czech Republic Divide E TJ Slovan Bzenec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur League 5 Guys Severin AS Viitorul Vărădia 2023 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
France Division 1, Babaye Mga Reims sa Stadium |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
France Division 1, Babaye Saint-Étienne |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur League 5 Guys Severin AS Viitorul Vărădia 2023 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
France Division 1, Babaye FC Fleury 91 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
France Division 1, Babaye Bordeaux |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
France Division 1, Babaye Paris FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
France Division 1, Babaye EA Guingamp |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov SC Bran |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad NK Brnjaci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Vulcan 2008 II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Liga III Serye 3 Mga dapit nga gitawag Dunărea Călărași |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Hâlchiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Progresul Osmancea |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Mladost Polje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Partizan Glogovac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov SC Bran |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Liga III Serye 2 AS Voința Limpeziș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Vulcan 2008 II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Hâlchiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Jedinstvo Duboka |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever OFK Dragoševac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Partizan Glogovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar NK Nemila |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug HNK Čapljina |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever OFK Dragoševac |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Synergy Ultimate Sports Club |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar NK Bosna Visoko |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad NK Brnjaci |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Mga dapit nga gitawag Eesti Karikas sa Estonia Paide Linnameeskond |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug HNK Kruševo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug HNK Čapljina |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Greece Amateur A2 EPS Ilias Digenis Charias AC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Greece Amateur A2 EPS Ilias Digenis Charias AC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare AS Turul Micula |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare AS Turul Micula |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare AFC Știința Beltiug |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare AFC Știința Beltiug |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Farel Roteni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Farel Roteni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Romania Liga III Serye 7 CS Gilortul Târgu Cărbunești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever NK Prokosovići |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever FK Lokomotiva Miričina |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare CS Oașul 1969 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Poland Amateur IV. Liga - Mazowiecka KS CK Troszyn |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Finland Kakkonen, Grupo B SexyPöxyt |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Finland Suomen Cup SalPa |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Hungary Amateur GY-MS Megye I. osztály Kapuvari SE |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Naklo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Naklo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Finland Suomen Cup Ilves/2 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Estoniya ang Väikesed karikavõistlused Tallinna FC Flora IV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Estoniya ang Väikesed karikavõistlused Tallinna FC Flora IV |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Estoniya ang Väikesed karikavõistlused Tallinna FC Flora IV |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Sweden Ettan, Norra FBK Karlstad |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Sweden Ettan, Norra FBK Karlstad |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Brazil U20 Brazilian Championship São Paulo U20 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Denmark Amateur Danmarksserien Nørresundby BK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Ang Amateur Oberliga sa Alemanya Baden Wuerttemberg SV Oberachern |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya TSB Flensburg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord SG Bronzell |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord SG Bronzell |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna SC ReUnited |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna SC ReUnited |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga ŠD Polet |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya FC Eddersheim |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya FC Eddersheim |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Mga dapit nga gitawag Türkiye Kupası sa Turkeya Fatih Karagümrük |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Mga dapit nga gitawag Eesti Karikas sa Estonia FCI Levadia Tallinn |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Premiership sa Habagatang Aprika Orlando Pirates |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye Breiðablik Kópavogur |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye Mga Babaye nga Keflavik |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye Breiðablik Kópavogur |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye Mga Babaye nga Keflavik |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Switzerland Amateur 2. OFV League FC Montlingen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Sweden Ettan, Norra Örebro Syrianska BK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Brazil U20 Brazilian Championship Ang Fluminense U20 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye FH Hafnarfjörður Babaye |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye Breiðablik Kópavogur |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Brazil U20 Catariense Brusque U20 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Brazil U20 Catariense Brusque U20 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/08 |
Brazil Amateur U17 Cearense São Gerardo EC U17 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Gibraltar Football League Mga Magpies ni FC Bruno |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Mexico Liga MX, Clausura Tigres UANL |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
Chile Primera Division, Babaye Iquique Sports |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
Copa Espírito Santo sa Brazil Port Victoria |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
USA MLS Sunod Pro Orlando City B |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/08 |
USA MLS Sunod Pro Orlando City B |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
USA US Open Cup Charleston Battery |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/08 |
USA MLS Sunod Pro Atlanta United 2 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
South America CONMEBOL Libertadores Millionaires |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
USA National Women's Soccer League Reign FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
South America CONMEBOL Libertadores Millionaires |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Ojodu City Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Buruj Fc |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Buruj Fc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Buruj Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Sweden Ettan, Norra Umeå |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Byt Fc |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
Norway 3rd Division, Group 1 Stord |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
England Amateur Professional Development League Wigan Athletic U21 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Sweden Ettan, Norra Friska Viljor FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Norra Götaland Ahlafors KUNG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Norra Götaland IFK Skovde FK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
England Amateur Professional Development League Wigan Athletic U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Roro Fc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Greece Betsson Super League 2 Athens Kallithea FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Germany DFB Pokal, Babaye Bayern Munich |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Germany DFB Pokal, Babaye Bayern Munich |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Austria Amateur Regionalliga West SK Bischofshofen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Qatar Amir Cup Al Sadd |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Qatar Amir Cup Al Sadd |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Qatar Amir Cup Al Sadd |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Voința Oituz |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Voința Oituz |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Doftean |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Sloga Dugo Polje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Rudar Stanari |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Hajduk Batkuša |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Skugrić |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Naša Krila Kostajnica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Hajduk Batkuša |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Hajduk Kozuhe |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Naša Krila Kostajnica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Hajduk Batkuša |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Hajduk Kozuhe |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
Finland Suomen Cup KPV |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye HK/Vikingur |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye HK/Vikingur |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye HK/Vikingur |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
Egyptian Premier League aso |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Iceland Urvalsdeild, Babaye HK/Vikingur |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Zenit Tallinn |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Estonia Meistriliiga Babaye Viimsi JK Babaye |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein DJK Arminia Eilendorf |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein DJK Arminia Eilendorf |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/09 |
England League Duha Milton Keynes Dons |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
England League Duha Milton Keynes Dons |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/09 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Arbanasi Zadar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/09 |
Europa UEFA Europa League Atalanta |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
South America CONMEBOL Sudamericana Red Bull Bragantino |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Krimen Fighters Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
New Zealand National League West Coast Rangers FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Heracleea Enisala |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League FFSA NTC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Tinuod nga Sapphire Fc |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Tinuod nga Sapphire Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL, New South Wales Manly United FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL, Victoria Dandenong City |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL, Amihanang New South Wales Broadmeadow Magic FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL, Habagatang Australia Adelaide City |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL, Habagatang Australia South Adelaide Panthers FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL 2, Victoria Mga utanon sa Bentleigh |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL 2, Victoria Preston Lions FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL 2, Victoria Mga utanon sa Bentleigh |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia Queensland Premier League 1 Eastern Suburbs |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Kasadpang Adelaide SC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Kasadpang Adelaide SC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Kasadpang Adelaide SC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Tccg Fc |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Tccg Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Mongolian Premier League Erdenes Ilch FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Mongolian Premier League Erdenes Ilch FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Mongolian Premier League Erdenes Ilch FC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Cardiff City U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Thailand Thai League 1 BG Pathum United |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Burnley U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center F8Ballers Fc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Ukraine U19 Obolon Kyiv |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Swansea City U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Turkey TFF 3. Lig, Grupo 1 Ayvalıkgücü Belediyespor |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center F8Ballers Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Israel National League Hapoel Rishon Lezion |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Roraimense sa Brasil GAS RR |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Dibisyon 1 sa United Arab Emirates City Football Club |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Dibisyon 1 sa United Arab Emirates City Football Club |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Dibisyon 1 sa United Arab Emirates City Football Club |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Dibisyon 1 sa United Arab Emirates City Football Club |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Adriatic Split |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Slovakia 2. Liga MŠK Žilina B |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Slovakia 2. Liga ŠK Slovan Bratislava B |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Slovakia 2. Liga MŠK Žilina B |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Slovakia 2. Liga MŠK Žilina B |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Azerbaijan Misli Premier League Neftçi Baku PFK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Russia M-League Ural nga kabatan-onan |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Slovakia 2. Liga KFC Komarno |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Slovakia 2. Liga MŠK Žilina B |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Belarus Pershaya League Energetik-BGU Minsk |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Slovakia 2. Liga ŠK Slovan Bratislava B |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Estonia Meistriliiga Babaye JK Tabasalu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia Meistriliiga Babaye JK Tabasalu |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Damallsvenskan sa Sweden Rosengård |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Roltek Dob |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Paide Linnameeskond III |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Vändra JK Vaprus II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Vändra JK Vaprus II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Mainz 05 U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Mainz 05 U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Mainz 05 U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Marjamaa Kompanii |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Marjamaa Kompanii |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Västra Götaland Landvetter IS |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Alemanya Amateur Bayernliga Nord Neudrossenfeld |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Algeria Ligue 1 ES Setif |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Austria Amateur Regionalliga Center PANGUTANA ang Voitsberg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Alemanya Amateur Bayernliga Nord SC Eltersdorf |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland Avesta AIK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maksatransport |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maksatransport |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg Wandsbeker TSV Concordia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg Wandsbeker TSV Concordia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg Wandsbeker TSV Concordia |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Romania Superliga Sepsis OSK |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Austria Amateur Regionalliga East FCM Traiskirchen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Kristine JK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Kristine JK |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Hungary Amateur BLSZ I. osztály TFSE |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Hungary Amateur BLSZ I. osztály TFSE |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Eerste Divisie sa Olanda FC Emmen |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Eerste Divisie sa Olanda FC Groningen |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Eerste Divisie sa Olanda ADO Ang Hague |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Ang Colchester United U21 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Ang Colchester United U21 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Eerste Divisie sa Olanda ADO Ang Hague |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Mga dapit nga gitawag Eerste Divisie sa Olanda FC Emmen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
England Amateur Professional Development League Ang Colchester United U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Swiss Super League FC Lausanne-Sport |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Switzerland Amateur 2. FTC League AC Sementina |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Gibraltar Football League St Joseph's FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
USA MLS Sunod Pro Inter Miami CF II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/10 |
Poland Amateur IV. Liga - Pomorska GKS Gedania II Gdańsk |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Canada Premier League sa Canada York United FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1 Bulawanon nga Bituon Gikan sa Fort-De-France |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1 Bulawanon nga Bituon Gikan sa Fort-De-France |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/10 |
Portugal Amateur Santo Tirso Championship FC Rebordões |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Portugal Amateur Santo Tirso Championship ARC Areias |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Portugal Amateur Santo Tirso Championship AB 92 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Portugal Amateur Santo Tirso Championship FC Rebordões |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/10 |
Portugal Amateur Santo Tirso Championship ARC Areias |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
USA MLS Sunod Pro Huntsville City FC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Vanuatu PVFA Premier League Tafea FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Suba ang Karori |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Suba ang Karori |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Stop Out SC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Suba ang Karori |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
New Zealand National League Suba ang Karori |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
New Zealand National League Tauranga City AFC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Tauranga City AFC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Tauranga City AFC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Adelaide Comets FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Adelaide Comets FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
New Zealand National League Wellington Olympic |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
New Zealand National League North Wellington A.F.C. |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
New Zealand National League Melville United A.F.C. |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL 2, Victoria Eastern Lions SC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football Canberra Olympic |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Victoria Avondale FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
New Zealand National League Melville United A.F.C. |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football Canberra Olympic |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye Essendon Royals SC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye FC Bulleen Lions |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye Essendon Royals SC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Australia NPL 2, Victoria Eastern Lions SC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football Canberra Olympic |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, Victoria Avondale FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, Victoria Manningham United Blues |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, Victoria Moreland City FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
New Zealand National League Hamilton Wanderers AFC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Habagatang Australia Adelaide Comets |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye South Melbourne F.C. |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Tasmania Riverside Olympic FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Tasmania Riverside Olympic FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, Tasmania Riverside Olympic FC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Australia NPL, Tasmania Riverside Olympic FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, Tasmania Mga leon sa Kingborough |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Collins Edwin Sports Club |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, New South Wales Kabatan-onan sa Central Coast Mariners |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Collins Edwin Sports Club |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, New South Wales NWS Espiritu FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, New South Wales NWS Espiritu FC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Mitchelton FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Ipswich FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Comagrim Dudești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Jirlău |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Belciugatele |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila ACS Voința Vişani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov AS Cetățenii Ghimbav |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Hunedoara CSO Retezatul Hațeg |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Braila CS Viitorul Cireșu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov AS Bucegi Moieciu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Comagrim Dudești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Jirlău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Hunedoara CSM Dacia Orăștie 2010 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea ACS Atletic Drăgăşani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea CS Mădulari |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Belciugatele |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov ASF Hărman |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov CS Inter Cristian |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Hunedoara CSO Retezatul Hațeg |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Braila ACS Victoria Traian |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila ACS Voința Vişani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov AS Cetățenii Ghimbav |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea CS Guşoeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Jirlău |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Ipswich FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Japan J1 League FC Tokyo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Mitchelton FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Steaua Bulgăruș |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Steaua Bulgăruș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Progresul Vucova |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Progresul Vucova |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Progresul Iecea Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Autoliv Lugoj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Progresul Iecea Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Autoliv Lugoj |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Unirea Cerneteaz |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj AS Viitorul Gârbău |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj AS Viitorul Gârbău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CSO Deta II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Vulturii Igriș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Margina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Margina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș ACS Kids Sânmihaiu Român |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș ACS Kids Sânmihaiu Român |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Viitorul Iohanisfeld |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Viitorul Iohanisfeld |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Sănătatea Cluj Napoca II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Sănătatea Cluj Napoca II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Timiș AS Avântul Topolovățu Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CS Nițchidorf |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CS Nițchidorf |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Inter Foieni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Prahova ACS Petrosport Ploiești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Prahova CS Brazil |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CS Unirea Tomnatic |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj ACS Arieșul Mihai Viteazu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș FC Bazoș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj ACS Arieșul Mihai Viteazu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Recaș |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Recaș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Avântul Jamu Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Avântul Jamu Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș AS Avantul Bobda |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu ACS LSS Voința Sibiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu ACS FC Avrig |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu ACS Păltiniș Rășinari |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CSC Boldur |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu CS Orasenesc Copşa Mica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu AFC Voința Dumbrăveni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu ACS LSS Voința Sibiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Sibiu ACS FC Avrig |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș ACS Juventus Pişchia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș ACS Juventus Pişchia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj ACS Sticla Arieşul Turda |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timiș CS Voința Biled |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic Divide B FK Brandys Nad Labem |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic Divide B FK Brandys Nad Labem |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL, Queensland Wynnum Wolves FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia NPL Queensland, Babaye Lions FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Moreton City Excelsior FC 2 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur IV. Liga - Pomorska Baltyk Gdynia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Turkey U19 Lig, Elit B Fatih Karagumruk U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL Queensland, Babaye Lions FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Turkey U19 Lig, Elit B Adanaspor U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, New South Wales Mga bungtod sa Brumbies |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Turkey U19 Lig, Elit B Fatih Karagumruk U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Australia NPL, New South Wales Mga bungtod sa Brumbies |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia Queensland Premier League 1 Moreton City Excelsior FC 2 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia U19 FK Pohronie U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia U19 Spartak Trnava U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia U19 DAC Dunajská Streda U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia U19 VSS Košice U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division Slavia Praha U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division MFK Frydek Mistek U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary Amateur BLSZ I. osztály Budafoki MTE II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ghana GAED Division 3 – Zone 1 FC Great Farcos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Atletic Olimpia Gherla |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Babaye Tartu Tammeka Babaye |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Babaye Tartu Tammeka Babaye |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland CLJ Korona Kielce U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Babaye Tartu Tammeka Babaye |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Estonia ug Siliiga Viimsi JK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Estonia Esiliiga B Ngalan Kalju U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Avântul Bragadiru |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman CS Vârtoape |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Avântul Bragadiru |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Steaua Spatarei |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman CS Vârtoape |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CSC Mihail Kogalniceanu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul Pecineaga |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division FC Zbrojovka Brno U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Agigea |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Portugal Constanta |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Lumina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul 20 Cobadin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 1. HNLŽ ŽNK Hajduk |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Glostrup FK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul Pecineaga |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Eforie |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Portugal Constanta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Agigea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Victoria Cumpana |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 1. HNLŽ ŽNK Hajduk |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division Baník Ostrava U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul 20 Cobadin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division FC Zbrojovka Brno U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Agigea |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division FC Zbrojovka Brno U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Poland CLJ Lech Poznan U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Poland III Liga, Grupo 3 Gornik Zabrze II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Australia Victoria Premier League Mga Babaye Mga Agila sa Boroondara |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Vorup FB |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division FC Zbrojovka Brno U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska Zawisza Łęka Opatowska |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska KP Piła |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 ACV Assen 10 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division Sparta Praha U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Wolfsburg U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE RB Leipzig U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West Paderborn 07 U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Augsburg U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Dynamo Dresden U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE FC Hansa Rostock U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya 2. Bundesliga Hertha Berlin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Tennis Borussia Berlin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE VfL Osnabrück U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West Arminia Bielefeld U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Victoria Bordeaux |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Division 2, Norrland Skellefteå FF |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE VfL Osnabrück U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West Arminia Bielefeld U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg duneberger sv |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Carl Zeiss Jena U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Dynamo Dresden U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE FC Hansa Rostock U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Hamburger SV U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West SC Verl U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW VfB Stuttgart U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Eintracht Frankfurt U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE RB Leipzig U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West Paderborn 07 U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW Augsburg U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Valea Ciorii |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Victoria Bordeaux |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE VfL Osnabrück U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Poland III Liga, Grupo 3 LKS Goczałkowice-Zdrój |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Sweden Division 2, Norrland IFK Lulea |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE RB Leipzig U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Dynamo Dresden U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE FC Hansa Rostock U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Movila |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Valea Ciorii |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg duneberger sv |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Wolfsburg U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE RB Leipzig U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Dynamo Dresden U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL N/NE Hamburger SV U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL West Bayer Leverkusen U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur A-Jun-BL S/SW VfB Stuttgart U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Thailand Thai League 1 Ratchaburi |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Division 2, Norrland Skellefteå FF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Division 2, Norrland IFK Lulea |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Tennis Borussia Berlin |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Maardu Linnameeskond |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Mongolian Premier League Khoromkhon Club |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan IFK Norrköping U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan IFK Norrköping U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Estonia Premium Liiga Flora Tallinn |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Kjellerup KUNG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Viby KUNG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya TSV Bordesholm |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division MFK Karviná U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar VfR Wormatia Worm |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Rostocker FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița CF Abatorul Slobozia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Gikuha KUNG |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Malta ISA Malta FC HSBC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Eredivisie, Babaye Feyenoord |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița CF Abatorul Slobozia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 4 Lillestrøm SK 2 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 1 bjarg |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS Satu Nou de Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Rostocker FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița Infrățirea Jilavele |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota NK Roma |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Malta ISA Malta FC HSBC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 2 brodd |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița CF Abatorul Slobozia |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 2 brodd |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Czech Republic U19 1st Division Viktoria Plzen U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Bayernliga Süd FC Deisenhofen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Malta ISA Malta FC HSBC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Netherlands Eredivisie, Babaye PEC Zwolle Vrouwen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Netherlands Eredivisie, Babaye FC Twente Vrouwen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 2 brodd |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Mga dapit nga gitawag Gjensidige Kvindeliga sa Denmark AGF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien AB Tårnby |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West Kufstein |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Lithuania Pirma Lyga FK Riteriai |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Latvia 1.Liga FK Smilten |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Bayernliga Süd TSV 1882 Landsberg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Rostocker FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Pinlandiya Veikkausliiga FC Haka |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Västra Götaland BK Astrio |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 2 pors grenland |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar VfR Wormatia Worm |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Regionalliga Südwest TSV Schott Mainz |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Süd Union Sandersdorf |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Regionalliga Bayern SV Schalding-Heining |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Regionalliga Südwest Mainz 05 II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Denmark 2st Division Middelfart |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 CVV Fit Boys Beilen 5 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 VV Smilde '94 3 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur Derde Divisie hsv hok |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 CVV Fit Boys Beilen 5 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur Derde Divisie hsv hok |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Dibisyon sa Tweede sa Netherlands GVVV |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Italy Campionato Spring 2 Ascoli U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Italy Campionato Spring 2 Salernitana U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Netherlands Amateur 5e Klasse Zaterdag – C HDV |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense Aliança-CE U17 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK NOŠK Novigrad |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur 5e Klasse Zaterdag – C Haagse Hout |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Hemelingen |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Austria Amateur Bundesliga, Babaye FFC Vorderland |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița AFC Iazu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița Unirea Ion Roată |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya KSV Vatan Sport |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya Blumenthaler SV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye ŠK Slovan Bratislava |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya Brinkumer SV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 4 Surnadal |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița CS Unirea Grivisa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya BTS Neustadt |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița AS CS Junior Țăndărei |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Paranaense – 2nd Phase, Group F Azuriz U17 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Lubonski KS |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 LZS Otorowo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Amateur Elitettan, Babaye Jitex BK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Iskra Krajenka |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Orzeł Gulcz |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Sokół Damasławek |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Lubonski KS |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 KS Fałkowo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Clescevia Kleszczewo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Paranaense – 2nd Phase, Group F Azuriz U17 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Hemelingen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița Victoria Muntenii Buzău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița Unirea Ion Roată |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SG Aumund Vegesack |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Women's National Championship SCU Torreense |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Women's National Championship Damaiense |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița AFC Iazu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița CS Unirea Grivisa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga Center Junge Wikinger Ried |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya BTS Neustadt |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya ESC Geestemunde |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya KSV Vatan Sport |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya Blumenthaler SV |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye ŠK Slovan Bratislava |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 4 Surnadal |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița AS CS Junior Țăndărei |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Lubonski KS |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 LZS Otorowo |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Hemelingen |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga Center Junge Wikinger Ried |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya ESC Geestemunde |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya KSV Vatan Sport |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SG Aumund Vegesack |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița Unirea Ion Roată |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Ang Romania Amateur Liga 4 Ialomița AFC Iazu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Italy Campionato Spring 1 Sampdoria U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya ESC Geestemunde |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya KSV Vatan Sport |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SG Aumund Vegesack |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya FSV Fernwald |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye Tatran Presov |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye ŠK Slovan Bratislava |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye MFK Ružomberok |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Greece Betsson Super League 2 Levadiakos |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya SV Hemelingen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Amateur Elitettan, Babaye Jitex BK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center LionHeart Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West SV Wals-Grünau |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 3 frigg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya TUS Dietkirchen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Kazakhstan Premier League FC Ordabasy |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Bosnia ug Herzegovina Premier League FK Tuzla City |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Bremen-Liga sa Alemanya BTS Neustadt |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 6 Elverum |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga Center Junge Wikinger Ried |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland Forssa BK Borlänge |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno KS Przełęcz Dukla |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Sillamäe FC NPM Silmet |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska Sparta Oborniki |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar FV Engers |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar TUS Mechtersheim |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Alemanya Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar FC Karbach |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya Oldenburger SV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
england premier league West Ham |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye astra hungary |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye Győri ETO |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 1 Årdal FK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye MOL Vidi FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Ettan, Norra FC Stockholm International |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur Erste Liga Classic FC Wettswil-Bonstetten |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui Victorul Zorleni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Ogniwo Łąkociny |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1 Orla Jutrosin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland CLJ Odra Opole U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui Vulturul Bălteni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui Victorul Zorleni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures FC Lăpușul Târgu Lăpuș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 1 Årdal FK |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Giurgiu AS Gloria Comana |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Giganții Vărăști |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye astra hungary |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur IV. Warminsko-Mazurska League MKS Mrągowia Mrągowo |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye MOL Vidi FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Division 2, Norrland Umeå FC Akademi |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Liga sa Promosyon sa Switzerland FC Lugano II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 1 Årdal FK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 5 Bjoerkelangen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 6 Floya |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 3rd Division, Group 2 Sola |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Pinlandiya Veikkausliiga AC Oulu |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
1st Division sa Norway Lyn FK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Liga sa Promosyon sa Switzerland SC Brühl SG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan Malmö FF U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway 2nd Division Group 1 Eik-Tønsberg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
1st Division sa Norway Sogndal IL |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
1st Division sa Norway Åsane |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
england premier league West Ham |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Faroe Islands 1.deild Víkingur Gøta II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Ettan, Norra FC Stockholm International |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Liga sa Promosyon sa Switzerland FC Bavois |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Babaye SKF Zilina |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye astra hungary |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary NB I, Babaye Viktoria FC Szombathely |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Zmeii Ogrezeni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Zmeii Ogrezeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Chavdar Divdyadovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Läänemaa JK Haapsalu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Läänemaa JK Haapsalu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Giurgiu ACS Maxima Hobaia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska Kania Gostyń |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Italya Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B ASC Passeier |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui CS Voința Perieni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic Divide E prerov |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Czech Republic Divide E FK Nove Sady |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui CS Voința Perieni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Vaslui Avântul Solești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga FK Integral Batuša |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Italyano Amateur Promozione Campania – Girone A Castelpoto |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Italyano Amateur Eccellenza Campania Girone A FC Pompei |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary Amateur Pest Megye I. osztály Dunaharaszti MTK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Czech Republic Divide E prerov |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Norway Toppserien, Babaye Arna-Bjornar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Rapid CFR Teius |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Sănătatea Breznița Ocol |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltul Dăeşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Flamura Roșie Săscut |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Sportul Oneşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AFC Rapid Stoenești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Montana Izvorul Rece |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea CS Cavalerul Trac Cernișoara |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slaven Trnjani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AS Colinele Argeșului Mitreni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea ASFC Păușești Otăsău |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 3. NL – Jug HNK Zadar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya 1. Hanauer FC 93 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Pomurska nogometna liga NK Črenšovci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - YI FC Asenovets 2005 Asenovgrad |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - YZ OFC Vihren Sandanski |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - SZ FC Dunav Lom |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur IV. Liga – Lubelska Cisowianka Drzewce |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Poland Amateur IV. Liga - Pomorska Pomezania Malbork |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CS CIL Blaj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad NK Vitez |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Unirea Mânăstirea |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, Sidlakan MFK Vranov ug Topľou |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Ettan, Norra United IK Nordic |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, Sidlakan MFK Vranov ug Topľou |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Sweden Ettan, Norra United IK Nordic |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina ŠNK Lokomotiva Kutina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Vatrogasac Husain |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Matija Gubec Kutina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CS CIL Blaj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Dunărea Ciocănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - SZ OFC Levski 2007 Levski |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - SZ FC Vihar Slavyanovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - YI FC Asenovets 2005 Asenovgrad |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - YZ OFC Vihren Sandanski |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Treta Liga - SZ FC Dunav Lom |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Crvena Zvezda Pavliš |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea AFC Băbeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea ASFC Păușești Otăsău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea ACS FC Vlădești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea CS Oltețul Alunu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Drobeta 2024 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Liga III Serye 2 CSM Râmnicu Sărat |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AFC Rapid Stoenești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea CS Cavalerul Trac Cernișoara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Steaua Radovanu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Victoria Strehaia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS UZU Dărmănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AS Spicul Vâlcelele |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Calarasi AS Colinele Argeșului Mitreni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AFC Unirea Bacău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Siretu Săucești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slaven Trnjani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Zhiten II Zhiten |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever GFK Strelište Jagodina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungaria Amateur Nógrád Megyei I. osztály Szendehely FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltul Dăeşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CSM Moinești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Flamura Roșie Săscut |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Negri |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau ACS Viitorul Nicolae Bălcescu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Sportul Oneşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Sănătatea Breznița Ocol |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AFC Rapid Stoenești |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Montana Izvorul Rece |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, Sidlakan MFK Vranov ug Topľou |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CSC Voința Stremț |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CS CIL Blaj |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Liga III Serye 5 ACS Muscelul Câmpulung Elite |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Premier League sa Ukraine Shakhtar Donetsk |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West Mga dapit nga gitawag Salzburg sa Awstriya |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Sweden Ettan, Norra United IK Nordic |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar FK Mošćanica Sarajevo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad NK Vitez |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad NK Novi Travnik |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, Kasadpan FC Slovan Galanta |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Poland III Liga, Grupo 3 Unia Turza Slaska |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West VfB Hohenems |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Poland Amateur IV. Liga – Wielkopolska Jarota Jarocin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS VHP Pădureni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska NK Janjevo Kistanje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska NK Janjevo Kistanje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Păulișana Păuliș II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Păulișana Păuliș II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Hungaria Amateur Heves Vármegyei I. osztály Petőfibányai SK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj AS Cetate Buciumi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad AFC Banatul Arad |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Željezničar Doboj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Liga III Serye 8 CS Phoenix Buzias |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbya Srpska Liga Istok FK Dunav Prahovo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș CSO Făget II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș CSO Făget II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Dravograd |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Dravograd |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Zavrč |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Foresta Mănăștiur |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad FC Frontiera Pilu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad FC Frontiera Pilu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Viitorul Pereg |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Arad CS Șoimii Șimand |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Arad CS Șoimii Șimand |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș CSC Boldur II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș CSC Boldur II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș CSC Boldur II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad ACS Progresul Pecica II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad ACS Progresul Pecica II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Înfrățirea Iratoșu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Înfrățirea Iratoșu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Înfrățirea Iratoșu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Liga III Serye 7 CSO Turceni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Team United Sânpaul |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Timișul Hitiaș |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Timișul Hitiaș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbia Amateur Borska Okružna Liga FK Rudna Glava |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Timișul Hitiaș |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Arad CS Victoria Zabrani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 4 Arad CS Victoria Zabrani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Avântul Căpăt |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timiș AS Avântul Căpăt |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Kranjska Gora |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Velesovo-Cerklje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bitnje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bled-Bohinj Hirter |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad FK Kauswagan Kneževo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Kranjska Gora |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bitnje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bled-Bohinj Hirter |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Șoimii Livada |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bled-Bohinj Hirter |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga Britof |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Kranjska Gora |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Velesovo-Cerklje |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga ŠD Visoko |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liga NK Bitnje |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Uruguay Primera Division Miramar Misiones |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Zdenka 91 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 3. NL – Centar HNK Segesta |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 3. NL – Centar NK Zelina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 2.NL NK Marsonia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Tomislav Cerna |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Novakovec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Santa Croya CF |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Novakovec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo NK Polet Semeljci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Santa Croya CF |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Moraleja CF |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo NK Omladinac Petrijevci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka ŠNK Frankopan Sisak |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 2.NL NK Marsonia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL NK ŠN Maksimir |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Zdenka 91 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Zeleni Brijeg Sisak |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Mladost Sveti Petar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia 3. NL – Centar HNK Segesta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Sloga Gromačnik |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Roma Kali Sara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Mladost Brđani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Tomislav Cerna |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Uruguay Primera Division Miramar Misiones |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Croatia 2.NL NK Marsonia |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Tomislav Cerna |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Santa Croya CF |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Czech Republic 1. Liga sparta praha |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Poland Ekstraklasa Jagiellonia Białystok |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Mosor Žrnovnica |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gat |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Tomislav Šag |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gat |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Tomislav Šag |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Raštane |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga Si FK. Sofex Futog |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Debeljak |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Debeljak |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Svoboda Ljubljana |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod ND Adria Miren |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Kočevje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Svoboda Ljubljana |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary Amateur BLSZ I. osztály Testvériség SE |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Županja 77 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Županja 77 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Olimpija Osijek |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Hungary Amateur BLSZ I. osztály Pestszentimrei Sport Kör |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Novigrad 1947 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur Erste Liga Classic FC Emmenbrücke |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Netherlands Amateur Derde Divisie GVV Unitas |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
France Amateur Normandie National 3 USA Alençon |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
France Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3 Mga dapit nga gitawag Chambray-lès-Tours sa Estados Unidos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Amateur AF Algarve I Division GD Lagoa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ikaduhang Dibisyon sa El Salvador Sonsonate Tiburones |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Herrliberg |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Amateur AF Algarve I Division FC 11 Esperanças |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Amateur AF Algarve I Division FC Carvoeiro United |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal U19 Championship Benfica U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Seefeld Zurich |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal U19 Championship Gil Vicente FC U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal U19 Championship Sporting U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur Erste Liga Classic FC Emmenbrücke |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Portugal Amateur A.F. Evora Elite League Lusitano de Évora “B” |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Ikaduhang Dibisyon sa El Salvador CD Titan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
France Amateur Normandie National 3 AG Caennaise |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Herrliberg |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Netherlands Amateur Derde Divisie GVV Unitas |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Portugal U19 Championship Gil Vicente FC U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Portugal U19 Championship Sporting U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
France Amateur Normandie National 3 USA Alençon |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Estonia ug Siliiga FC Tallinn |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Pinlandiya Veikkausliiga Inter Turku |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Switzerland Women's Super League Basel |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Estonia Esiliiga B Läänemaa JK Haapsalu |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Portugal U19 Championship Benfica U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Portugal U19 Championship Gil Vicente FC U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Switzerland Women's Super League FC Aarau |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Belgian Pro League KAS Eupen |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Switzerland Amateur 3. FTC League FC Rancate |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Alemanya Bundesliga Mainz 05 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
england premier league Nottingham Forest |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Portugal Women's National Championship Atletico Ouriense |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Kuwait Kuwait League al-kuwait |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Switzerland Amateur 3. FTC League Modernong FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Capixaba – Group C Nova Venécia U20 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Capixaba – Group C Nova Venécia U20 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Belarus Vysshaya League Dynamo Brest |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Brazil U20 Catariense Internacional de Lages U20 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Catariense Internacional de Lages U20 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Paranaense – 1st Phase, Group A Campo Mourão U20 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Paranaense – 1st Phase, Group A Campo Mourão U20 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil U20 Goiano Guanabara City GO |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/11 |
Andorra Primera Division FC Santa Coloma |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense Clube Atlético Cearense U17 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense AE Station U17 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense FC Acopiara Academy U17 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense AE Station U17 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
England League Duha Milton Keynes Dons |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
England League Duha Milton Keynes Dons |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Ang Italya Serie A Milan |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Spain LaLiga athletic club |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
France Division 1, Babaye Paris Saint-Germain |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Suriname SVB Eerste Divisie SV Broki |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Mexico Liga MX, Clausura Monterrey |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
Colombia Primera A, Apertura Atlético Bucaramanga |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Aruba Division of Honor SV Estrella Papilon |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
Argentina Primera C Metropolitana bag-ong Port |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
US MLS CF Montreal |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/11 |
US MLS Philadelphia Union |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
US MLS CF Montreal |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/11 |
USA National Women's Soccer League Orlando Pride |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
New Zealand National League Napier City Rovers |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
New Zealand National League Napier City Rovers |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
New Zealand National League Napier City Rovers |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
US MLS Colorado Rapids |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
USA National Women's Soccer League Portland Thorns FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
USA National Premier Soccer League Oakland Stompers |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
USA National Premier Soccer League Oakland Stompers |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia NPL, Amihanang New South Wales Lungsod ang Charlestown |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia NPL, New South Wales Rockdale City Suns |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia NPL, New South Wales Blacktown City FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia NPL, New South Wales Rockdale City Suns |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Australia NPL, Queensland Kabatan-onan sa Brisbane Roar |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Australia NPL, Victoria Mga Santos sa St Albans |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Australia NPL 2, Victoria Mga Reserve sa Western United FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
China CFA Division Two League Beijing Institute of Technology |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Algeteño (V) |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Algeteño (V) |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Algeteño (V) |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Australia NPL, Queensland Rochedale Rovers |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoşani Soimii Baluseni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoşani AS Sportivul Trustesti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ludișor |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati CSL Foresta Șendreni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Zorile Grivisa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Prutul Vlădești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Naţional Somova |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui FC Vultureşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui Sporting Club Comstar Vaslui |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Botoşani Spicul Iacobeni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Luceafărul Berești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati FC Victoria Slobozia Conachi |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Race |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila AFC Urleasca |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila ACS Communal Cazasu II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Luceafărul Margineni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea CS Șușani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Comunal Valea Lungă |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Voința Adânca |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS FC Dentas Tărtășești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Steagu Roșu Colacu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Vânătorul 2015 Rățoaia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Flacăra Crucea |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Inter Costinești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta CS Negru Vodă |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Asalt Cincu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Unirea Galiciuica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Progresul Castravava |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Unirea Tâmburești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Victoria Bratovoești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Recolta Măceșu De Jos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj CS Carcea II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Flacăra Drăgotești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Viitorul Ghercești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Jiul Breasta |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACSO Filiași II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Viitorul Ileana II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Făurești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltețul Zătreni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Lokal nga Gogoșu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Gratia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Flacăra Contești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Teleormanul Troianul |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Turris Turnu Măgurele |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Progresul 2007 Bogdana |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Cetatea Apața 2001 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova Viitorul Pantazi |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui CS Victoria Muntenii De Jos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Șoimii Ciubrud |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AFC Șoimii Vințu de Jos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Stejari |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Viitorul Cujmir |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Sarja Robănești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova CS Șirna Hăbud |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Botoşani FC Viitorul Gorbănești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Colțea 1920 Braşov II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Prejmer |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova Şoimii Apostolache |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Old Boys Alexandria |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Viitorul Horia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Voinţa Siminoc |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Pilipinas Pilipinas Football League Mendiola FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova Şoimii Apostolache |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Old Boys Alexandria |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Viitorul Horia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Viitorul Cujmir |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Colțea 1920 Braşov II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Prejmer |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Fulgerul Maglavit |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Viitorul Folder |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Sarja Robănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoşani ACS ProSport Varful Campului |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Voinţa Siminoc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta Trophaeum Adamclisi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta Voința Cochirleni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui CS Victoria Muntenii De Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Șoimii Ciubrud |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AFC Șoimii Vințu de Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Viitorul Ileana II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Gorj CS International Bălești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Brănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Makadaog nga Borăscu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Stejari |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia NPL Queensland, Babaye Eastern Suburbs |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Victoria Vînju Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Înainte Modelu II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Tricolorul Jegălia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Race |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Luceafărul Margineni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila AFC Urleasca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila ACS Romgal Romanu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila CS Șoimii Tudor Vladimirescu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila CS Dunărea Gropeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila ACS Communal Cazasu II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ludișor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Dacia Copăcel |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati AS Siretul Piscu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Mălina Smârdan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati AS Viitorul Costache Negri |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Luceafărul Berești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati FC Victoria Slobozia Conachi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Inter 2000 Tudor Vladimirescu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati CSL Foresta Șendreni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Zorile Grivisa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Prutul Vlădești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Naţional Somova |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui Sporting Banking |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui Sporting Club Comstar Vaslui |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Valcea ACS Foresta Malaia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Viitorul Aninoasa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Gura Ocniței |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Ravens Corbii Mari |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Comunal Valea Lungă |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Voința Crețu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Știinta Finta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Voința Adânca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Spicul Jugureni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Steagu Roșu Colacu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Vânătorul 2015 Rățoaia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea CS Șușani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS FC Dentas Tărtășești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Dinamo Odaia Turcului |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Viitorul IL Caragiale |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoşani Soimii Baluseni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoşani AS Sportivul Trustesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Luceafărul Dărmănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova Viitorul Pantazi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati AS Râzeșii Valea Mărului |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Gorj AS Jupînești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Viitorul Drăgănești De Vede |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Olimpia Dobroteşti 2023 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Flacăra Contești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Turris Turnu Măgurele |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Progresul 2007 Bogdana |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Progresul Isaccea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Pescărușul 1969 Sarichioi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Făurești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltețul Zătreni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Lokal nga Gogoșu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Braila AS Spicul Râmnicelu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta CS Negru Vodă |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta Inter Ion Corvin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Desnatuiul Giurgița |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Voința Puțuri |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Viitorul Teasc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Victoria Bratovoești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Recolta Măceșu De Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj CS Carcea II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Știința Calopăr |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Flacăra Drăgotești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Viitorul Ghercești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Jiul Breasta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACSO Filiași II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj AS Betis Craiova |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta Hinumdomi si Nicolae Bălcescu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta Litoralul 22 Corbu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Pescăruşul Gîrliciu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Independensiya |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova CS Șirna Hăbud |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Race |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea CS Șușani |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Viitorul Teasc |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Viitorul Ghercești |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Dolj ACSO Filiași II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Lokal nga Gogoșu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Pilipinas Pilipinas Football League Mendiola FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Gloria Loamnes |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Silvatex Orlat |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Suceava AS Bucovina Dărmănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Suceava ACS Șomuzul Preuteşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Bihor FC Universitatea Oradea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Pașcani Locomotive |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi FC Recolta Conțeşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Biruința Miroslovești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi ASA Avântul Tătăruși |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Biruința Miroslovești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi ASA Avântul Tătăruși |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Pașcani Locomotive |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi FC Recolta Conțeşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Tineretul Poiana Vărbilău |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova Steaua Mărgineni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 7 Prahova AS Tineretul Poiana Vărbilău |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Prahova AS Targşorul Vechi Stăncești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Dârjovul Valea Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Avântul Oporelu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Lupii Profa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Tineretul Vadu Lat |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu ASFC Podisor |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Mihai Voda |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Iepurești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Tineretul Vadu Lat |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Recolta Apoldu De Jos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Oltul Turnu Rosu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Chirpăr |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Recolta Apoldu De Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Chirpăr |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Chirpăr |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Oltul Turnu Rosu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Contabilite Stoenesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Vulturii Vulture ug |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Partizanul Vladesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Viitorul Poienarii Burchii |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova CS Ariceştii Rahtivani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi AS Tonmir Iași |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi Stejarul Dobrovăț |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Prahova Tinosu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi ASS Zimbru Boureni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi AS Țuțora |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi AS Tonmir Iași |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi AS Victoria Lețcani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Iasi Stejarul Dobrovăț |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Winner 2018 Ceptura |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova CS Bucov Pleasa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Winner 2018 Ceptura |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Winner 2018 Ceptura |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova CS Bucov Pleasa |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Cetatea Noua Vadastra |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Gloria Visina Veche |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Victoria Ianca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Gloria Visina Veche |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Ațel |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Valchid |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Sorostin Șeica-Mică |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Ațel |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Sorostin Șeica-Mică |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Valea Viilor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord CS Sporting Pitești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Micești 2002 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Balilesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Micești 2002 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Miroşi |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Flacara Leordeni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Miroşi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AS Flacara Leordeni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord ACS Steaua Negrasi |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North Haro Villanueva FC (V) |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North Haro Villanueva FC (V) |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Tineretul Poienarii Burchii |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova CS Şotrile |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova AS Voința Adunați |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova ACS Caraimanul Busteni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova Tineretul Poienarii Burchii |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Loeches (V) |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Futuro San Francisco (V) |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Loeches (V) |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Veterans League Madrid North CD Futuro San Francisco (V) |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Biruinta Movileni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Avântul Golăiești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi CS Tomești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi ACS Sportul Estudyante Kini |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi AS Biruinta Movileni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi CS Tomești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi ACS Sportul Estudyante Kini |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Iasi CS Viitorul Belcesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Diessenhofen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Mongolian Premier League TUV Buganud |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1 PAOK U16 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia Queensland Premier League 1 Capalaba Bulldogs |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1 PAOK U16 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Australia Queensland Premier League 1 Capalaba Bulldogs |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
hong kong premier league Hong Kong F.C. |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Sport Club Vernesti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Voința Căldărăști |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Progresul Movila Banului |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Siretul Cosmești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati CS Gloria Iveşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS FC Glodeanu Silistea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Siretul Cosmești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Voința Cudalbi 2015 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ BC Albisrieden |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlaté Moravce U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Sport Club Vernesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Viitorul Candeşti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Luceafărul CA Rosetti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Voința Căldărăști |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Progresul Movila Banului |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AFC Puiești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Victoria Buda |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlaté Moravce U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Buzau AS Săhăteni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlaté Moravce U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia ug Siliiga FC Elva |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman AS Spicul Balaci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman ACS Atletic Orbeasca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman AS Tineretul Silistea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
España Amateur Tercera Federación, Grupo 7 Rayo Vallecano B |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia Meistriliiga Babaye Lootos Polva Women |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia ug Siliiga FC Elva |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce Orzeł Unin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Oerlikon/Polizei Zh |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Vaslui FC Viitorul Văleni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Walay ngalan nga CD |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 4 baki FK |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 4 baki FK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska Polonya II Środa Wielkopolska |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Rakvere JK Tarvas |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Macao Elite League Tak Chun Ka I |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Macao Elite League Tak Chun Ka I |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Belarus Pershaya League BATE Borisov Reserve |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ileni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Viitorul Vadu Moldovei |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Dream Team |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Valea Suhei |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava AS Larix Dornisoara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava AS Vanatorul Dorna Candrenilor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Valea Suhei |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava AS Marginea |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Viitorul Vadu Moldovei |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava CS Sporting Vointa Bunesti |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Dream Team |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Bazaltul Racos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ileni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Norra Götaland BK Sa unahan |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Amateur Regionalliga Nordost VSG Altglienicke |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Sweden Amateur Elitettan, Babaye Umeå IK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Belarus Pershaya League BATE Borisov Reserve |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 6 Bodø/Glimt II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Sodra Götaland Österlen FF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 1 Fana |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Zvegor |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
España Amateur Lliga Elit Catalana EU Figueres |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maardu Aliens |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maardu Aliens |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord AS Viitorul Vedea II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 2nd Division Group 2 Junkeren |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord TSG Neustrelitz |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia Premium Liiga FCI Levadia Tallinn |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord ACS Maxima Hobaia II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord AS Tinuod nga Drăgăneasca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – Nord ACS Maxima Hobaia II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Speranța Sopârlița 2024 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Haiducii Iancu Jianu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Atletico Dranovatu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Ceramica Oboga |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Rapid Piatra Olt |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Speranța Sopârlița 2024 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Haiducii Iancu Jianu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Atletico Dranovatu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Ceramica Oboga |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Olt AS Rapid Piatra Olt |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greece |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Scarisoara |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Sabarelul Cioceveni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Pro Gostinu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greece |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Unirea Slobozia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Scarisoara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Sabarelul Cioceveni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Unirea Pietrisu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greece |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Pro Gostinu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Hudiksvalls FF |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Germany Amateur Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2 SC Gatow II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Vaslui FC Ghergheleu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Eintracht Mahlsdorf |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures AS Remeți |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Universitatea Băleni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita ACS Sportul Vlădeni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Sokol-Benkovski Sofia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord SC Staaken |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Babaye 1. FC Slovako |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Netherlands Amateur 1e Klasse Zondag – Usa ka Kasadpan Wormerveer Fortune |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Juventus Crovu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC National Sofia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS Măgura Coaș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures AS Remeți |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Sokol-Benkovski Sofia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) OFFC Sofia 1992 Sofia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita ACS Muscelul Văleni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita FC Gura Foii |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita ACS Voința Vișina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita FC Viitorul Sălcioara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Voința Valea Voievozilor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Viitorul Șelaru |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ SC YF Juventus II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. OFV League FC Amriswil |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Scotland Premier League Mga Babaye Spartan WFC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya SV Todesfelde |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur Erste Liga Classic FC Thun Berner Oberland II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS UAC Europe |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures CS Seini |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS Viitorul Gârdani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord SV Sparta Lichtenberg |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS UAC Europe |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord SC Staaken |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Switzerland Amateur Erste Liga Classic FC Thun Berner Oberland II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Hudiksvalls FF |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Eintracht Mahlsdorf |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord SC Staaken |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Latvia 1.Liga Rēzeknes FA |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Finland Kakkonen, Grupo B Inter Turku/2 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord SV Sparta Lichtenberg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 2nd Division Group 1 Hødd IL |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Süd FC Einheit Wernigerode |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 5 Traeff |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ikaduhang Dibisyon sa Russia, Grupo 2 Enisey 2 Krasnoyarsk |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Dibisyon 2 sa Sweden, Västra Götaland Laholms FK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Germany Amateur Oberliga NOFV Nord Eintracht Mahlsdorf |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Babaye 1. FC Slovako |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya SV Todesfelde |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Scotland Premier League Mga Babaye Hibernian WFC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Hungaria NB I Kisvárda FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A SNC '14 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A RKVVM |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A SNC '14 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan Djurgårdens U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A RKVV Vijlen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Liga sa Promosyon sa Switzerland Mr Delemont |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan Djurgårdens U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 2nd Division Group 2 Strømmen KUNG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Atletico Nicolae Bălcescu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord FSV Dornberg |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
España Amateur Tercera Federación, Grupo 7 Cuc Villalba |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Phoenix Ulmu 2024 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Division 2, Sodra Svealand Mjolby AI FF |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Amateur Auvergne Rhône-Alpes National 3 Hauts Lyonnais |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ang Amateur Oberliga sa Alemanya Baden Wuerttemberg Offenburger nga FV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ang Amateur Oberliga sa Alemanya Baden Wuerttemberg 1. Goppinger SV |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Dalkurd FF |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein Victoria Arnoldsweiler |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Scotland Premier League Mga Babaye Aberdeen L.F.C. |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 3 Åskollen |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord CSC 03 Kassel |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord CSC 03 Kassel |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Unirea Făsinet 2024 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Atletico Nicolae Bălcescu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Amateur Auvergne Rhône-Alpes National 3 Hauts Lyonnais |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Oberliga Niedersachsen TuS Bersenbrück |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 4 orkla |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Phoenix Ulmu 2024 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Championnat National U19 Bastia U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 3 Åskollen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord TSG Sandershausen |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya Eckernförder SV |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Scotland Premier League Mga Babaye Aberdeen L.F.C. |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Championnat National U19 Montpellier U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein Victoria Arnoldsweiler |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Championnat National U19 Strasbourg U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Championnat National U19 FC Chambly Oise U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
France Championnat National U19 AS Pagny Sur Moselle |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italy Serie A Women's inter |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord FSV Dornberg |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Calarasi AS Unirea Făsinet 2024 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Alemanya Amateur Verbandsliga Hessen Nord TSG Sandershausen |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Slovenia PrvaLiga NK Celje |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Dalkurd FF |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein Victoria Arnoldsweiler |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein SV Helpenstein |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
France Championnat National U19 Chateauroux U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Amateur Oberliga Westfalen ASC Dortmund |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ang Amateur Schleswig-Holstein-Liga sa Alemanya Eckernförder SV |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ang Amateur Oberliga sa Alemanya Baden Wuerttemberg Offenburger nga FV |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Amateur Oberliga Niedersachsen TuS Bersenbrück |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Scotland Premier League Mga Babaye Aberdeen L.F.C. |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Premiership sa Habagatang Aprika Lamontville Golden Arrows |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Italy Serie D, Girone B Piacenza |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Babaye FC Slovan Liberec |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
France Championnat National U19 Paris FC U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
France Championnat National U19 AS Montferrand U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
France Championnat National U19 AS Pagny Sur Moselle |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
France Championnat National U19 Toulouse U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ang Amateur Hessenliga sa Alemanya FC Eddersheim |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Amateur Oberliga Hamburg Union Tornesch |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
France Championnat National U19 Bourg-en-Bresse U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
España Amateur Tercera Federación, Grupo 4 Anorga Kke |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Italy Campionato Spring 1 Sassuolo U19 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Italy Serie D, Girone D Corticella |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Viitorul Hărănglab |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Viitorul Hărănglab |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Mostar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Mostar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Progresul Dumbrăvioara |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Progresul Dumbrăvioara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Korinthias Aetos Kryoneriou |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Gamma Ethniki – Grupo 1 Niki Efkarpias |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Viitorul Delenii |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mureș AS Viitorul Delenii |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Championship sa England West Bromwich Albion |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Amateur Landesliga Mittelrhein Weiden Teutonia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Alemanya Amateur Oberliga Niederrhein Mülheimer FC 97 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Alemanya Bundesliga Darmstadt 98 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Italyano nga Amateur Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga ASV Tramin Fussball |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
England FA Cup, Babaye Mga Babaye sa Tottenham FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Italyano Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga AFC St. Martin Moos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga FC Gherdёina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga FC Gherdёina |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Germany Amateur Westfalenliga – Staffel 2 BSV Schüren |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Germany Amateur Westfalenliga – Staffel 2 BSV Schüren |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division Anchor Beach |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division SC Melgacense |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division AD Ponte da Barca |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Castor 1977 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Seoul 2010 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ADP Baunese |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Sadali |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Kerkyras – Group A Playoff AS Odysseas Avlioton |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Miklos Marton Mădăraș |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Hegyalja Vârșag |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Târnava Mică Beteşti |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Andycom Avrămești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Nyiko Cobătești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Medvenyelv Satu Mare |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS MÜ Frumoasa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Danish nga Superliga Brøndby KUNG |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. OFV League Kaltsyum sa Valposchiavo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Promosyon sa Luxembourg d'Honneur CS Grevenmacher |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan IFK Stocksund U19 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Ettan, Norra Karlbergs BK |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Străduinţa Mihăileni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Nasyonal nga Dibisyon sa Luxembourg Karera FC Union Luxembourg |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 6 FK Mjolner |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Ocna de Jos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Mohos Lăzărești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. OFV League Kaltsyum sa Valposchiavo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce Czarni Wegrów |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Promosyon sa Luxembourg d'Honneur CS Grevenmacher |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Borsaros Sâncrăieni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Miklos Marton Mădăraș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita ACS Kustaly Ocland |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Hegyalja Vârșag |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division Anchor Beach |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division SC Melgacense |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 2 Sandnes Ulf II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Csikszentmarton SE Sânmartin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan IFK Stocksund U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Seoul 2010 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1 AS Neapolis |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Sadali |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division AD Ponte da Barca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division Anchor Beach |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division SC Melgacense |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita ACS Kustaly Ocland |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Harghita AS Târnava Mică Beteşti |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Viana Castelo I Division AD Ponte da Barca |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Seoul 2010 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Italyano Amateur Prima Category Sardegna – Girone A ASD Sadali |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 2 Sandnes Ulf II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Sweden Amateur U19 Allsvenskan IFK Stocksund U19 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Nasyonal nga Dibisyon sa Luxembourg Union Titus Petange |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Ikaduhang Dibisyon sa Russia, Grupo 2 Baltika-BFU im.I.Kanta |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Sweden Ettan, Norra Sollentuna FF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Sweden Ettan, Norra Assyriska FF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West SC Röthis |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Nasyonal nga Dibisyon sa Luxembourg Victoria Rosport |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Danish nga Superliga Brøndby KUNG |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Norway 3rd Division, Group 6 FK Mjolner |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias APO Kourtesiou |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Kavasilon atromites |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias APO Kourtesiou |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Kavasilon atromites |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Agios Georgios Pyrgou AC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Olympiakos Zacharos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias AO Andritsainas 2023 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias AO Andritsainas 2023 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Agios Georgios Pyrgou AC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Ilias Olympiakos Zacharos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Yasen 2007 Yasenkovo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Yasen 2007 Yasenkovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zvezda Studenitsa |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Tallinna FC Zapoos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Raplamaa JK |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Promozione Sardegna Girone A ASDSC Calcio Pirri |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Italyano Amateur Promozione Sardegna Girone A ASDSC Calcio Pirri |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno ZKS Nafta Jedlicze |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Sport Talent Mostar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska FK Blagaj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond JK Tabasalu U21 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Czech Republic Divide E SK Batov 1930 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AEO Orxomenos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 Neos PAOK Kyriakiou |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AE Pangeorgikos |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AO Pigasos Agias Annas |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AS Xostion |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AEO Orxomenos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 Neos PAOK Kyriakiou |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur B EPS Veotia – Grupo 1 AO Pigasos Agias Annas |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
portugal league portugal Gil Vicente |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Czech Republic Divide E SK Batov 1930 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Gresya Amateur B EPS Evoias APO Kastellas |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Sloga 1934 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj OFK Zborište |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj FK Polet Podnovlje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj OFK Zborište |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj FK Sloboda GS Grabovica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj FK Polet Podnovlje |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Gresya Amateur B EPS Evoias AE Kathenon |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Maršić |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Maršić |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Kutlovo 1977 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Seljak Cvetojevac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Jadran Kragujevac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav FK Stig Beranje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Jadran Kragujevac |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca OFK Žeželj Donja Sabanta |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
España Liga F Levante Las Planas FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce ŁDK Łosice |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Vulturul Grebenac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok” FK Banat Vršac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Slovenia Amateur Pomurska nogometna liga NK Odranci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota ŠD NK Križevci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Drava Podravska Selnica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West RW Rankweil |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I Division - Serye 2 FC Parada |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Olimpia Petrisat |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto Honor Division Aparecida FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Mladost Polje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Noapteșa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Vihar Trebich Sofia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Viitorul Roșia Montană |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta liga – OG Sofia FC Zenit Filipovtsi |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Strehaia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Borac Pločica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Slavia Kovačica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Dridu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Flacăra Andrasești |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Voința Maia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur IV. Warminsko-Mazurska League Stomil II Olsztyn SA |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Morales del Vino Atlético |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta liga – OG Sofia FC Zenit Filipovtsi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Bârsănești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Borac Pločica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Slavia Kovačica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Dridu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Strehaia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Flacăra Andrasești |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Avantul Grindu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Voința Maia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce ULKS Gołąbek |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce ŁDK Łosice |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Vulturul Grebenac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar NK Žepče 1919 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta liga – OG Sofia FC Vastanik 26 Voinegovtsi |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Ekonomik Donja Vlahinička |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina ŠNK Mladost Repušnica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Strijelac Banova Jaruga |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Harghita CS Roseal Odorheiu Secuiesc |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Harghita CS Minerul Balan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Czech Republic CFL Povltavska FA |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Prekodravac Ždala |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Drava Podravska Selnica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga BSK Borač |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota ŠD NK Križevci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Budućnost Banatski Brestovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Hajdučica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok” FK Banat Vršac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Zapad” FK Partizan Gaj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Leiria I Division - Serie A ACD Caseirinhos |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Băgău |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Olimpia Petrisat |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Unit Alba Iulia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – BOG Pazardzhik FK Bratanitsa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Braga Pro-nasyonal Merelinense FC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Sombor FK BSK Backi Brestovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Lublin Polesie Kock |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Vihar Trebich Sofia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Viitorul Roșia Montană |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora Morales del Vino Atlético |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Noapteșa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Kamenica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Libertatea Sălcioara |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Bratstvo Medjureč |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar NK Žepče 1919 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta liga – OG Sofia FC Vastanik 26 Voinegovtsi |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Prekodravac Ždala |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Radoboj |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, Kasadpan TJ Kovo Beluša |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I Division - Serye 2 ADC Penamaior |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug NK Ljubuški |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug NK Kamešnica Podhum |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Lipa Hlebine |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Turkey Super Lig Kasimpasa |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Bundesliga sa Austria Dr. V Hartberg |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug HNK Brotnjo Čitluk |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, Kasadpan TJ Kovo Beluša |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, Sidlakan TJ Tatran Oravské Vesélé |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Nigeria Professional League Sporting Lagos FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West RW Rankweil |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
España Liga F Barcelona |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
España Liga F Levante Las Planas FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad ACS Crișul Alb Buteni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Recolta Apateu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad ACS Crișul Alb Buteni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad ACS Crișul Alb Buteni |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Hajduk 1932 Vela Luka |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Hajduk 1932 Vela Luka |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur A2 EPS Ilias Pelopas Pyrgou AGPC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok FK Stakorina Čajniče |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok FK Jedinstvo Roćević |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Greece Amateur A2 EPS Ilias Thyella Kardama AC |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. razred FK Omladinac Deronje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ghana GAED Division 3 – Zone 1 YDS 18 Pagsalig sa Bukid |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ghana GAED Division 3 – Zone 1 Adneta Youth Sporting Academy |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Transilvania Sport Academy |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 4 Covasna ACS FC Păpăuți |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Transilvania Sport Academy |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Zvijezda Kakmuž |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain Amateur Preferente Galicia – Northern Group CD Allaríz |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Crkvina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Omladinac Modriča |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Omladinac Modriča |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Crkvina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Crvena Zvijezda Obudovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Crkvina |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar FK Crvena Zvijezda Obudovac |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka FK Krupa |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka FK Krupa |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka OFK Spartak 2013 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Unirea Gurahonț |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj ACS Speranța Jucu II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Unirea Gurahonț |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj ACS Speranța Jucu II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad CS Unirea Gurahonț |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj ACS Speranța Jucu II |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad AS Flacăra Țipar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad AS Flacăra Țipar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbya Srpska Liga Istok FK Žitorađa 1957 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj FC Venus Giurtelec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Našice NK Seona |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ghana GAED Division 3 – Zone 1 FC Hospas |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor CS Inter Aștileu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ghana GAED Division 3 – Zone 1 FC Hospas |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Świętokrzyska LKS Victoria Skalbmierz |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj CS Luceafărul Bălan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Viitorul Poieni |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Viitorul Poieni |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Leiria Honor Division LizSport Guiense Sports Group |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Vojvođanska Liga “Istok” FK Polet Idvor |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Zone "Centar" FK Orjane |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Zone "Centar" FK Orjane |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Voința Ciumeghiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Voința Ciumeghiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Budućnost Blaznava |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Amefa Cluj Napoca |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Amefa Cluj Napoca |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad AS Varfurile |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Fugaplast Gola |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Arad AS Varfurile |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Ponikve Pelješac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Ponikve Pelješac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj FC Rapid Zimbor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta league – AOG Pazardzhik FK Yunak Ivaylo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Bulgaria Amateur Chetvarta league – AOG Pazardzhik FK Yunak Ivaylo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani FK Jelica Goračići |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Jedinstvo 1947 Kolut |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Jedinstvo Stanišić |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Bratstvo 2019 Prigrevica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani FK Jelica Goračići |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Jedinstvo Ribarevo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Jedinstvo 1947 Kolut |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Jedinstvo Stanišić |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Bratstvo 2019 Prigrevica |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Borac Klenak |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Jedinstvo Kraljevci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Jedinstvo Kraljevci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Borac Stejanovci |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad FK Plamen Donje Vodičevo |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Bosnia ug Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad FK Plamen Donje Vodičevo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Romania Amateur League 5 Bihor ACS Biharea Marmogranit Vașcău |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred FK Sport Bezdan |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj AS Cosniciu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Vrlovka Kamanje |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Mladost Belec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Budućnost Šiškovci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Tuškani |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Dobra Novigrad ug Dobri |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Mladost Greda |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK RAŠK Rajevo Selo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Meteor |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Mohovo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vukovar ŠNK Dunav Sotin |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska HNK Rovisce |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK Kupinec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK BSK Brdovec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Tomislav Berek |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Rakovec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Farkaš Farkaševac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL NK Kašina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Češko Selo Petrinja |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac HNK Plaški |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo NK Dubrava Ivanovci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Kamen Sirč |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Bonk Bebrina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slavonija Bodovaljci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Vrlovka Kamanje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Kupa Donje Mekušje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Budućnost Šiškovci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Borac Retkovci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Toplice Krapinske Toplice |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL NK Hrašće |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Tomislav Berek |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK Kupinec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Trnski Nova Rača |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska HNK Rovisce |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo NK HOŠK Gašinci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Hajduk Sela |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK AŠK Staro Praćno |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Mladost Greda |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Zeleni Brijeg Sisak |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Meteor |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Mohovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Tompojevci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Karlovec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK RAŠK Rajevo Selo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Varaždinska NK Mladost Varaždinske Toplice |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK BSK Brdovec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Sunjski Sunja |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Rakovec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Farkaš Farkaševac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL NK Kašina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Češko Selo Petrinja |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo NK Hajdin Cret |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Prugovo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Tuškani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Dobra Novigrad ug Dobri |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Podvinje |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL NK Kašina |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Tompojevci |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Borac Retkovci |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. Međimurska NL NK Croatia Orehovica |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Kamen Sirč |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Mladost Belec |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Alemanya Bundesliga Bayern Munich |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Toplice Krapinske Toplice |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Mga dapit nga gitawag Ykkönen sa Finland SalPa |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Uruguay Primera Division Rampla Juniors |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Sunjski Sunja |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Jadran Habjanovci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gaj Brođanci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Jadran Habjanovci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gaj Brođanci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Ostrna |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir NK Jovan Lazić Bolman |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Vinogradar Ledinci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Slavonac Gradiste |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK LIO Osijek |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK LIO Osijek |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK Goleo Dopsin |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Vatrogasac Kobilić |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek NK Dunav Dalj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek NK Dunav Dalj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Brcko Božjakovina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Brcko Božjakovina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Željezničar Moravice |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Graničar Torjanci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Graničar Torjanci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Radnički Mirkovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Dinamo Budisava |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Borac Rakovac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Hajduk Gardinovci |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Borac Rakovac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga FK Hajduk Gardinovci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Mrkopalj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Mrkopalj |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zadarska NK Hajduk Pridraga |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Posavec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Motičina |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Dračice Đakovo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Slavonac Tenja |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Sloga Borovo |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Draganec |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Draganec |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Grožnjan-Oprtalj |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Marušići |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Marušići |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Mladost Vođinci |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Mladost Vođinci |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska NK Valbandon 72 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska HNK Fruškogorac Ilok |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska HNK Fruškogorac Ilok |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Croatia Amateur MŽNL SB-PŽ NK Omladinac Gornja Vrba |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Portugal Amateur AF Lisboa II Division GD Rio de Mouro |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Evora Elite League GD Portel |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Vila Real Division of Honor – Serye A SC Cumieira |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Setubal I Division Kadaogan sa Setúbal B |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur A.F. Setubal I Division Botafogo FC Cabanas |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Lisboa II Division Murteiren Association |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Portugal Amateur AF Vila Real Division of Honor – Serye A SC Cumieira |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
España Amateur Tercera Federación, Grupo 3 Bezana Sports Center |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
España Amateur Tercera Federación, Grupo 13 CD Algar |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Serbia Mozzart Bet Superliga FK Partizan |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Turkey Super Lig Konyaspor |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Kuwait Kuwait League Al-Qadsia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Andorra Primera Division CF Atlètic America |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna JK Metropol |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna JK Metropol |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Ang Stoiximan Super League sa Gresya PAOK |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Poland CLJ Arka Gdynia U19 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Posavac Ruščica |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Brazil Brasileiro Série A, Babaye Kindermann |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Botafogo Sports Group |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Club Atlético Sparta |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Sports Recreation Club ika-14 sa Hunyo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Olympia Football School |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Asociación Civil Club María Reina |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Jorgito Juniors Fútbol Club |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon B Club Atlético Fisherton |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon A Club Atlético San Telmo |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon B Club Deportivo ug Social Lux |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Asociación Civil Club María Reina |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Botafogo Sports Group |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Club Atlético Sparta |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Jorgito Juniors Fútbol Club |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Sports Recreation Club ika-14 sa Hunyo |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Olympia Football School |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon A Rosario Central B |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Jorgito Juniors Fútbol Club |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon A Club Atlético Unión ug Sociedad Italiana |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Dibisyon C Olympia Football School |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/12 |
Ang Italya Serie A Atalanta |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
USA MLS Sunod Pro Columbus Crew 2 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
USA MLS Sunod Pro Minnesota United FC 2 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
USA MLS Sunod Pro Sporting Kansas City II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
USA MLS Sunod Pro Minnesota United FC 2 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Spain LaLiga Tinuod nga Betis |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos Plate sa CA River |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Brazilian nga Serie D Gisagol |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
USA National Women's Soccer League Kasamtangang Dakbayan sa Kansas |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier FK Olimpik Macomb |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier FK Olimpik Macomb |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/12 |
Argentina Professional Football League Independiente |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Babaye Puerto Viejo FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Babaye Asul nga Tsunami FF |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Babaye Munisipyo ang Pococí |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Jamaica Premier League Cavalier FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Spartans FC |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/13 |
Vietnam V-League 1 Hong Linh Ha Tinh |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Spartans FC |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
England Amateur Professional Development League Charlton Athletic U21 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Zenith Emperor Fc |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Norway 2nd Division Group 1 Viking FK II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Norway 2nd Division Group 1 SK Brann II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Norway 2nd Division Group 1 SK Brann II |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Norway 2nd Division Group 1 SK Brann II |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Nigeria NLO Division One League - Akure Center Maisog nga FC |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Norway 3rd Division, Group 2 Pagsugod II |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Italy Serie A Women's Juventus |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Beterano |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Beterano |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Beterano |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Slavonac Komletinci – Beterano |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Slavonac Komletinci – Beterano |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Dilj Vinkovci – Beterano |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije Vukovarski Veterani |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Beterano |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Beterano |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije HNK Fruškogorac Ilok – Beterano |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije HNK Fruškogorac Ilok – Beterano |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije HNK Fruškogorac Ilok – Beterano |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/13 |
Mga dapit nga gitawag Damallsvenskan sa Sweden BK Hacken FF |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Norway 3rd Division, Group 3 Gamle Oslo FK |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
Poland Ekstraklasa Radomiak Radom |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/13 |
Premier League sa Faroe Islands Skála ÍF |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/13 |
england premier league Aston Villa |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CSO Murfatlar |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Poseidon Limanu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CSO Ovidiu |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Farul Tuzla |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta Știința ACALAB Poarta Alba |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Sparta Techirghiol |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Medgidia |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Poseidon Limanu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CSO Ovidiu |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Farul Tuzla |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta Știința ACALAB Poarta Alba |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CSO Murfatlar |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Medgidia |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Viitorul Harşova |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
Romania Amateur League 4 Constanta CS Sparta Techirghiol |
Parehas nga Mga Koponan Aron Maihap |
05/14 |
England Amateur Professional Development League Barnsley U21 |
Labaw sa 1.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
England Amateur Professional Development League Barnsley U21 |
Labaw sa 2.5 nga mga katuyoan |
05/14 |
England Amateur Professional Development League Barnsley U21 |
Kapin sa 0.5 nga mga katuyoan - Mga Tumong sa Unang Katunga |
Natapos nga Dula
Panimalay Team – Bisita | Tip/Tag-ana |
---|