Top 5
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
I-Germany Bremen-League
I-BTS Neustadt
Werder II
|
I-Werder II iwine imidlalo yayo yokugcina engu-30.
|
05/11
15:30
|
Croatia 3. ŽNL Istarska – Sjever
I-Novigrad
Galeb (J)
|
AbakwaNovigrad bawine imidlalo yabo yokugcina engu-15.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Mehedinti
I-Drobeta 2024
UVictor Severin
|
UViitorul Severin usenqobe imidlalo engu-14 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
I-Foresta Mănăștiur
USteaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova have won their last 14 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău have won their last 14 jogos.
|
Iqembu lebhola lezinyawo eliwinayo lilandelanisa izibikezelo nezibalo. Iwina imidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
I-Germany Bremen-League
I-BTS Neustadt
Werder II
|
I-Werder II iwine imidlalo yayo yokugcina engu-30.
|
05/11
15:30
|
Croatia 3. ŽNL Istarska – Sjever
I-Novigrad
Galeb (J)
|
AbakwaNovigrad bawine imidlalo yabo yokugcina engu-15.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Mehedinti
I-Drobeta 2024
UVictor Severin
|
UViitorul Severin usenqobe imidlalo engu-14 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
I-Foresta Mănăștiur
USteaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova have won their last 14 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău have won their last 14 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Kujawsko-pomorska
Noteć Gębice
Kujawiak Kowal
|
UKujawiak Kowal banqobe imidlalo yabo yokugcina engu-14.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Vrancea
Ngo-1946
CSL Victoria Gugeşti
|
CSL Victoria Gugești have won their last 13 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
GKS Manowo
Głaz Tychowo
|
I-GKS Manowo isinqobe imidlalo yayo yokugcina engu-13.
|
05/11
15:00
|
Croatia 2. ŽNL Našice
isiqubulo (P)
Zoljan
|
ISloga (P) sebeyiwine imidlalo yabo eyishumi edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
I-Negri
AFC Bubu
|
INegri isiwine imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/11
21:00
|
Russia Winne's Cup - Group C
I-StroyGarant
Gorky Kursk
|
IStroyGarant iwine imidlalo yayo emi-11 yokugcina.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 3. NL – Centar
Segesta
Lučko
|
I-Segesta isinqobe imidlalo yayo yokugcina engu-11.
|
05/11
15:00
|
Hungary Heves Vármegyei I. osztály
Füzesabonyi
Besenyőtelki
|
I-Füzesabonyi iwine imidlalo yayo yokugcina engu-11.
|
05/11
15:00
|
I-Serbia Srpska Liga Istok
I-Radnički (S)
Trayal
|
Trayal have won their last 11 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Albania Kategoria ne-Tretë
Basania
Memaliaj
|
Memaliaj have won their last 11 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Mazowiecka
Nadnarwianka Pułtusk
I-MKS Przasnysz
|
MKS Przasnysz have won their last 10 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Ukraine Premier League
i-shaketar
Dynamo Kyiv
|
I-Shakhtar iwine imidlalo yayo emi-9 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
Slovenia Gorenjska nogometna league
Bled-Bohinj Hirter
I-Preddvor
|
UBled-Bohinj Hirter bawine imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
05/11
18:00
|
I-Portugal AF Algarve II Division
I-Quarteira
ILagoa
|
I-Quarteira isiwine imidlalo yayo eyisi-8 yokugcina.
|
05/11
18:00
|
I-Portugal AF Algarve II Division
I-Quarteira
I-Sambrosense
|
I-Quarteira isiwine imidlalo yayo eyisi-8 yokugcina.
|
05/11
14:30
|
I-Serbia Braničevska Okružna Liga
I-FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
Krilas
|
I-FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do iwine imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 2. Zagrebackka NL
Hrvatski Leskovac
Gavran
|
U-Hrvatski Leskovac uwine imidlalo yakhe yokugcina engu-8.
|
05/11
13:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Premier League
I-GOŠK
I-Zrinjski
|
U-Zrinjski uwine imidlalo yabo emi-8 yokugcina.
|
05/11
13:30
|
I-Europe U17 Womens Championship
France
England
|
I-England isiwine imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Aad
I-Viitorul Arad
I-Macea
|
Viitorul Arad have won their last 8 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
ezemidlalo
I-Vulturul
|
I-Vulturul iwine imidlalo yayo yokugcina emi-8.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
I-Sparta Gryfice
Iskra Golczewo
|
I-Sparta Gryfice iwine imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
13:00
|
Sweden Division 3 Södra Norrland
Forsbacka IK
Korsnäs
|
I-Korsnäs iwine imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
14:30
|
Italy Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Virtus Stabia have won their last 8 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary BAZ Megye I. osztály
Ózd-Sajóvölgye
I-Felsőzsolca
|
I-Ózd-Sajóvölgye iwine imidlalo yayo yokugcina eyi-8.
|
05/11
14:00
|
I-Hungary NB I, Abesifazane
Ferencváros
I-Soroksár SC
|
IFerencváros iwine imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga – SZ
I-Lokomotiv (GO)
Etha II
|
I-Lokomotiv (GO) iwine imidlalo yayo eyisi-8 yokugcina.
|
05/11
14:30
|
Italy Eccellenza Campania Girone B
I-Castel San Giorgio
I-Amalfi Coast
|
UCastel San Giorgio uwine imidlalo engu-8 yokugcina.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Varaždinska
Nova Ves
Dinamo 01
|
Nova Ves have won their last 8 jogos.
|
05/11
18:00
|
IPremiership yaseNingizimu Afrika
Orlando Orlando
Richards Bay FC
|
I-Orlando Pirates isiwine imidlalo yayo eyisi-7 edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga – SZ
I-Lokomotiv (M)
Sevlievo
|
I-Sevlievo iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
17:00
|
Argentina General Roca – First Division
Nelson T. Ikhasi – SUB 12
Ind'te de Ranqueles - SUB 12
|
I-Ind'te de Ranqueles – SUB 12 iwine imidlalo yayo emi-7 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Malta IS Malta
I-FC Crane
I-FC Playmobil
|
FC Playmobil have won their last 7 jogos.
|
05/11
19:00
|
Ikholoni Yesifunda Ye-Argentina Liga - Yesihlanu, Indawo A
Agraria (6ta)
Sp. Tirolesa (6ta)
|
Sp. Tirolesa (6ta) have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Varaždinska
Obreš Sveti Ilija
Isiqephu 27
|
U-Obreš Sveti Ilija bawine imidlalo yabo emi-7 yokugcina.
|
05/11
17:00
|
I-France Nouvelle-Aquitaine National 3
FC Montlouis
yasePoitiers
|
I-Poitiers inqobe imidlalo yayo yokugcina engu-7.
|
05/11
16:00
|
I-Switzerland Challenge League
Xamax
Vaduz
|
IVaduz isiwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH
Bratstvo Gr.
Rudar Kakanj
|
I-Bratstvo Gr.
|
05/11
13:00
|
IPoland Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Qala i-Rymanów
|
Start Rymanów have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
isiqubulo (G)
I-Graničar (BV)
|
I-Graničar (BV) iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
UDebno
Iskra Banie
|
Dąb Dębno have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
UFrankpan (S)
I-Sokol (VL)
|
UFrankpan (S) usenqobe imidlalo eyi-7 yokugcina.
|
05/11
14:05
|
I-United Arab Emirates Division 1
I-Al-Oruba
I-Al-Dhafra
|
I-Al-Oruba iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
16:00
|
I-Morocco Coupe du Trône
HUSA
Raja CA
|
Raja CA have won their last 7 jogos.
|
05/11
18:30
|
I-Andorra Primera Division
USanta Coloma
I-AC Escaldes
|
I-Santa Coloma iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
13:00
|
I-Portugal Women’s National Championship
UDamaiense
Sporting CP
|
I-Sporting CP iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Ingwe
|
I-Tigar iwine imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL NS Rijeka
Borac Bakar
Lokomotiva Rijeka
|
ILokomotiva Rijeka iwine imidlalo yayo emi-7 edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
Isiqephu II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
UViitorul Ohaba Forgaci bawine imidlalo yabo eyisi-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Aad
UVictoria Felneac
Unirea Santana
|
I-Unirea Santana iwine imidlalo yayo eyisi-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
Switzerland 2. Liga OFV
FC Arbon 05
Ingulube
|
FC Arbon 05 have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
Gród Podegrodzie
LKS Skalnik Kamionka Wielka
|
Gród Podegrodzie have won their last 6 jogos.
|
05/11
14:30
|
I-Serbia Podunavsko-Šumadijska Zone
I-OFK Napredak Markovac
I-FK RSK Rabrovo
|
I-OFK Napredak Markovac iwine imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary BLSZ I. osztály
I-Csep-gol
1908 SZAC
|
I-Csep-gól iwine imidlalo yayo yokugcina emi-6.
|
05/11
16:00
|
ISpain Second Federation
I-Atlético Paso
Barakaldo
|
U-Barakaldo usenqobe imidlalo engu-6 yokugcina.
|
05/11
14:00
|
Italy Serie D, Poule Scudetto
I-Calliero Terme
I-Clodiense
|
Caldiero Terme have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Ukraine Premier League
i-shaketar
Dynamo Kyiv
|
I-Dynamo Kyiv isinqobe imidlalo eyi-6 yokugcina.
|
05/11
16:00
|
I-Netherlands Tweede Division
Ama-Treffers
Noordwijk
|
Treffers have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 3. I-ŽNL Varaždinska – Varaždin
Klenovnik
Isiqephu 32
|
Udarnik 32 have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Switzerland Erste Liga Classic
Muttenz
Isiphambano esibomvu
|
Muttenz have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Chetvarta – AOG Pazardzhik
I-Levski (P)
Bratsigovo
|
I-Bratsigovo iwine imidlalo yayo yokugcina emi-6.
|
05/11
15:30
|
Poland III Liga, Group 1
I-Concordia Elbląg
I-Unia Skierniewice
|
I-Unia Skierniewice iwine imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Concordia Murowana Goślina
Złoci Złotkowo
|
U-Złoci Złotkowo uwine imidlalo yabo emi-6 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Czech Republic Division A
SK Petrin Plzen
SK Hořovice
|
I-SK Petrin Plzen iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
21:00
|
I-Mexico Liga de Expansión MX, Clausura
ULeones Negros
I-Atlanta
|
I-Atlante iwine imidlalo yayo yokugcina emi-6.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
CIL
Zlatna
|
CIL have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wadowice
U-Strażak Rajsko
LKS Bobrek
|
Strażak Rajsko have won their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland III Liga, Group 2
Elana Torun
Inyunyana
|
I-Unia iwine imidlalo yayo yokugcina emi-6.
|
05/11
14:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
UKS Śrem
Grom Wolsztyn
|
I-UKS Śrem iwine imidlalo yayo emi-6 yokugcina.
|
05/11
18:30
|
Brazil Suburbana de Curitiba
União Vila Sandra
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha have won their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Greece C EPS Thessalias
I-Mikrothives
I-Toxotis Volou B
|
I-Toxotis Volau B iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Valcea
Sportul Genuneni
I-Progresul Măldărești 2019
|
Progresul Măldărești 2019 have won their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Germany Bremen-League
I-Vegesack
U. 60 Bremen
|
I-U. 60 Bremen iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
I-Toluca
Guadalajara
|
I-Guadalajara iwine imidlalo yayo yokugcina emi-6.
|
05/11
15:00
|
Croatia 2. ŽNL Kutina
UMatija Gubec
I-Šartovac
|
Šartovac have won their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Moldova League 1
Victoria
Ezemidlalo Trestien
|
UVictoria sebenqobe imidlalo yabo emi-6 edlule.
|
05/11
14:00
|
I-Switzerland Erste Liga Classic
I-Tuggen
Hongg
|
Tuggen have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 9
Unirea Alba Iulia
I-Metalurgistul Cugir
|
I-Unirea Alba Iulia iwine imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/11
21:00
|
I-Russia Championship SFF Centre
Kameya-SGUS
U-Aleksandr Dyatkovo
|
U-Aleksandr Dyatkovo bawine imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/11
14:30
|
Italy Eccellenza Campania Girone B
I-Castel San Giorgio
I-Amalfi Coast
|
Costa d’Amalfi have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 1. ŽNL Brodsko-posavska
I-Omladic (ST)
Cernik
|
Omladinac (ST) have won their last 5 jogos.
|
05/11
23:30
|
I-USA National Women Soccer League
Ukuziqhenya kwe-Orlando
IBay FC
|
Orlando Pride have won their last 5 jogos.
|
05/11
19:00
|
Spain Liga F
Abesifazane beReal Madrid
Atl. IMadrid
|
Real Madrid Femenino have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Algeria Ligue 2
RC Koba
ES Mostaganem
|
U-RC Kouba bawine imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Kujawsko-pomorska
I-MLKS Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość
|
Notecianka Pakość have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
I-Mladost (SP)
I-Novakovec
|
Mladost (SP) have won their last 5 jogos.
|
05/11
23:30
|
I-MLS yase-USA
Toronto
New York City
|
I-Toronto iwine imidlalo yayo yokugcina emi-5.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
I-Moslavac
Lekenik
|
Moslavac have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
ISweden Elitettan, Abesifazane
Gamla Upsala Sk
I-Alingsas FC United
|
Alingsas FC United have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Macao Elite League
Lun Lok
UBenfica waseMacao
|
Benfica de Macau have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Temp Boguchar
Olkhovatka
|
Temp Boguchar have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
IPoland Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Qala i-Rymanów
|
Przełęcz Dukla have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Sweden Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby
|
I-United IK Nordic iwine imidlalo yayo emi-5 edlule.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
Pogoń Barlinek
Gavia Choszczno
|
Gavia Choszczno have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Saudi Arabia Saudi Professional League
I-Al-Hilal
Al Hazem
|
Al-Hilal have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Ghana ERFA Division Two - Zone 1
EPort City
Tallons
|
IPort City isinqobe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
17:29
|
Poland III Liga, Group 4
I-KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
siarka
|
Siarka have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
ISillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Tallinna JK Puuma have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Zadarska
Debeljak
Sv. Mihovil
|
Sv. UMihovil uwine imidlalo yabo emi-5 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 9
UVictor Cluj
I-ACS Târgu Mureş
|
I-ACS Târgu Mureş iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
18:00
|
Argentina General Roca – First Division
Nelson T. Ikhasi – SUB 14
Ind'te de Ranqueles - SUB 14
|
I-Ind'te de Ranqueles – SUB 14 iwine imidlalo yayo emi-5 yokugcina.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Second Division
I-CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Croatia 3. NL – Jug
Zadar
Hlukanisa
|
Zadar have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:30
|
Italy Eccellenza Campania Girone A
Pompeii
Nola
|
Nola have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
I-Metalac (S)
B.S.K.
|
Metalac (S) have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Hungary NB I, Abesifazane
I-MOL Vidi FC
MTK
|
I-MTK iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. Liga FBiH – Zapad
NK Bajer 99 Velagići
I-Travnik
|
I-Travnik iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Fałkowo
Klos Galowo
|
Kłos Gałowo have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:30
|
Spain LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Valladolid have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland IV. I-Warmińsko-Mazurska League
Poland Lidzbark Warminski
Constract Lubawa
|
Polonia Lidzbark Warmiński have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Germany Hessenliga
I-Alzenau
FC Giessen
|
FC Gießen have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-France Occitanie National 3
St Paul Lès Dax
Blagnac
|
Blagnac have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 2
U-Râmnicu Sărat
Hamangia Baia
|
U-Râmnicu Sărat bawine imidlalo yabo emi-5 yokugcina.
|
05/11
16:00
|
I-Ukraine Persha Liha
inhulets
I-Ahrobyznes V.
|
Inhulets have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Switzerland Women’s Super League
Basel
Zurich
|
Zürich have won their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
I-Brazil U20 Paranaense – Isigaba sokuqala, Iqembu A
I-Campo Mourão U20
I-Athletico
|
Athletico have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
Gloria Fundeni
UVictoria Chirnogi
|
UGloria Fundeni sebenqobe imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/11
15:30
|
Croatia 1. ŽNL Varaždinska
Plitvica Selnik
Zadrugar
|
Plitvica Selnik have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Iqembu le-TG
lucksta IF
|
Team TG have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
Zorza Dobrzany
U-Orzeł Bierzwnik
|
Zorza Dobrzany have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
I-Înfrățirea Iratoșu
Amahora Obukhosi
|
Înfrățirea Iratoșu have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
I-Border Pilu
USântana
|
Frontiera Pilu have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Spain 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-Santa Croya
Racing Club Benavente
|
Racing Club Benavente have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
IPoland Klasa Okręgowa – Krosno
Zamczysko Odrzykoń
Czarni 1910 Jasło
|
Czarni 1910 Jasło have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Egypt Premier League
I-Al-Masry
Amapiramidi
|
Pyramids have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Đakovo
Polet Semeljci
I-NK Radnik (V)
|
Polet Semeljci have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Russia Moscow Oblast Championship – League A
Metallurg Vidnoe
SSH Saturn Ramenskoe
|
Metallurg Vidnoe have won their last 5 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-Argentina Primera B
Ama-excursionistas
I-Cañuelas
|
Excursionistas have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Switzerland 2. Liga OFV
FC Buchs
ems
|
Ems have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:15
|
I-Belgium Pro League
Charleroi
I-Kortrijk
|
Charleroi have won their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-Argentina Primera B
CS Dock South
Umnyango Isi-Armenian
|
Dep. Armenio have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 6
UPetrolul Potcoava
Oltul Curtișoara
|
Petrolul Potcoava have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
Italy Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Città di Campagna have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
I-ZEFKA
|
ZEFKA have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YI
I-Dimitrovgrad
Lokomotiv (P) II
|
Dimitrovgrad have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
Victoria Lehliu Gara
Zarea Cuza Vodă
|
Victoria Lehliu Gara have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbia Druga Novosadska Liga
Petar Puaca
I-Železničar (NS)
|
Železničar (NS) have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. League – Podlaska
iwigi
Dąb Dąbrowa
|
Wigry have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Chetvarta – AOG Pazardzhik
Trakiya
Levski Rakitovo
|
Levski Rakitovo have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Victory League
I-Spartak Varna
I-Litex
|
Litex have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
I-Argentina Primera C Metropolitana
Umnyango ISpanishi
U-Jose de Urquiza kuphela
|
Justo José de Urquiza have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YI
Beroe II
Nessebar
|
Nesebar have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Albania Abissnet Superiore
Partizani
Erzeni
|
Partizani have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Germany Schleswig-Holstein-Liga
I-Oldenburger
Eichede
|
Eichede have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Serbia Vojvođanska Liga “Ujeke”
Inkululeko
jadran
|
ISloboda isiwine imidlalo yayo yokugcina engu-4.
|
05/11
14:00
|
I-Algeria Ligue 2
RC Koba
ES Mostaganem
|
ES Mostaganem have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Greece C EPS Thessalias
Lokhu kushiwo ngu-Agrias B
Agia Paraskevi Volou
|
Thiseas Agrias B have won their last 4 jogos.
|
05/11
18:30
|
ISwitzerland Super League
Young Boys
Lugano
|
Young Boys have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Libya Second Division - Tripoli, Group 3
Nojoum Gargaresh
Al Qadisiyah Bani Walid
|
Nojoum Gargaresh have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Lublin
I-Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
|
Sygnał Lublin have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Regional ku-RS - Centar league
Oranka
Nasha Krila
|
Naša Krila have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Botswana Premier League
Masitaoka FC
Nico United
|
Nico United have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
VHP Padureni
UCrvena Zvezda Stanciova
|
Crvena Zvezda Stanciova have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Slovenia 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Brinje Grosuplje have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Bulgaria Treta Liga – SI
I-Cherno More II
Septemvri
|
Septemvri have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Czech Republic 1. League
ISparta Praha
USlavia Praha
|
I-Sparta Praha iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
14:00
|
Greece C EPS Thessalias
I-Mikrothives
I-Toxotis Volou B
|
IMikrothives iwine imidlalo yayo yokugcina eyi-4.
|
05/11
13:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
I-Unirea (IR)
I-Real Cosâmbești
|
Real Cosâmbești have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:30
|
I-MLS yase-USA
Montreal
I-Inter Miami
|
Inter Miami have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Egypt Premier League
Baladiyet El Mahallah
I-Al Ahly
|
Al Ahly have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
I-Posavina (VK)
I-Mladost (Č)
|
Posavina (VK) have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbia Prva Novosadska Liga
I-Fruskogorac
UProleter 1951
|
UFruškogorac uwine imidlalo yabo emi-4 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
UTatran Presov
I-GFC Topoľčany
|
Tatran Presov have won their last 4 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil U17 Ceará
I-Clube Atlético Cearense U17
Ceará
|
Ceará have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. League – Podlaska
Wissa Szczuczyn
URuch Wysokie Mazowieckie
|
Ruch Wysokie Mazowieckie have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Kosovo Viva Fresh Liga neParë
UFerizaj
I-Vushtria
|
Ferizaj have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-France Normandie National 3
AG Caennaise
Flers
|
AG Caennaise have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland IV. League – Mazowiecka
I-Ursus
Hutnik Warszawa
|
Ursus have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Devetka
UBlato
|
Devetka have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Italy Prima Isigaba Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
I-Haslacher
Oltrisarco Juventus Club
|
Oltrisarco Juventus Club have won their last 4 jogos.
|
05/11
17:30
|
I-Israel Premier League
M Haifa
M. Tel Aviv
|
M. Haifa have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
UCalisia Kalisz Pomorski
Ina Ińsko
|
Ina Ińsko have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Bulgaria Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
Chavdar Divdyadovo
botev
|
Botev have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YZ
Vihren Sandanski
UChavdar Etropole
|
Vihren Sandanski have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:30
|
Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
I-Lautern II
I-Diefflen
|
K’lautern II have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:30
|
Italy Terza Isigaba Calabria – Girone A
I-Academy Sellia Marina
I-Academy Crotone
|
Academy Sellia Marina have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Brazil U20 Copa Pará, Isifunda esisenyakatho-mpumalanga - Isigaba sokuqala
I-Maracanã Tauá
I-Castanhal-PA U20
|
Maracanã Tauá have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Libya Second Division - Tripoli, Group 3
Al Dahra Bani Walid
Fashloum
|
Al Dahra Bani Walid have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
Gryf Kamień Pomorski
Masovia Maszewo
|
Gryf Kamień Pomorski have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:45
|
I-Norway Toppserien, Abesifazane
U-Arna-Bjornar
Brann Kvinner
|
Brann Kvinner have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Vrancea
Ngo-1946
CSL Victoria Gugeşti
|
Adjud 1946 have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Czarni Czerniejewo
Umholi uSwarzed
|
Lider Swarzędz have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
Sokół Nisko
|
Sokół Nisko have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Moldova League 1
Csct Saksan
i-olymp
|
Olimp have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
Pogoń Barlinek
Gavia Choszczno
|
Pogoń Barlinek have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland IV. I-Warmińsko-Mazurska League
UZnicz Biała Piska
Motor Lubawa
|
Znicz Biała Piska have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
Poland Klasa A – Stalowa Wola I
Czarni Lipa
San Wrzawy
|
San Wrzawy have won their last 4 jogos.
|
05/11
18:00
|
Brazil Brasileiro Serie A2, Abesifazane
Ezemidlalo Recife
3B Sport
|
3B Sport have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-France Auvergne Rhône-Alpes National 3
Decines
UmPristi Ongcwele
|
Saint Priest have won their last 4 jogos.
|
Ukulahlekelwa yiqembu lebhola lezinyawo izibikezelo nezibalo. Ukulahlekelwa kwemidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/11
23:30
|
I-British Virgin Islands BVIFA National League
Uthando olulodwa
Old Madrid
|
I-Old Madrid isihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-27.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Kujawsko-pomorska
Stal Grudziądz
I-Radomin
|
Stal Grudziądz have lost their last 26 jogos.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Second Division
I-CD Titan
I-CSD Gale
|
I-CSD Vendaval ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-25.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
Competition 2006
Gâldău
|
I-Conpet 2006 ilahlekelwe imidlalo yayo engu-20 yokugcina.
|
05/11
14:30
|
I-Serbia Moravička Okružna Liga
Ozrem PMH
I-Ozremica
|
Ozremica have lost their last 20 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Peta liga - B OG Sofia (Sever)
Zhiten II
I-Spartak 1933
|
I-Zhiten II ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-14.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YZ
Vihren Sandanski
UChavdar Etropole
|
IChavdar Etropole isihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-14.
|
05/11
15:00
|
I-Serbia Vojvođanska Liga “Istok”
Kozara
I-AK
|
ŽAK have lost their last 14 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbia Prva Novosadska Liga
I-Fruskogorac
UProleter 1951
|
UProleter 1951 bahlulwe imidlalo yabo yokugcina eyi-12.
|
05/11
17:00
|
Switzerland 2. Liga FTC
I-Ravecchia
I-Balerna
|
I-Ravecchia ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
IDunav Lom isihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/11
15:00
|
I-North Macedonia 2.MFL
I-Karaorman
Manje
|
I-Karaorman ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-11.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Aad
I-ACB Ineu II
CS Glogovăț
|
I-ACB Ineu II isihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-11.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Group 1
Sarmata Dobra
UVineta II Wolin
|
USarmata Dobra bahlulwe imidlalo yabo eyi-10 edlule.
|
05/11
13:00
|
I-Russia Belgorod Oblast - Centar
Kaskad Chernyanka
Spartak-Metallurg
|
I-Kaskad Chernyanka ihlulwe imidlalo yayo engu-10 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. I-Liga – Śląska
GKS Gwarek Ornontowice
Amabili wow
|
Tworków have lost their last 10 jogos.
|
05/11
16:00
|
Spain 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Bovedana B
Ezemidlalo Zamora
|
I-Sporting Zamora ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-10.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
I-ACS Performantia Ighiu
Lopadea Noua
|
I-Lopadea Nouă ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina eyi-10.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. League - Wielkopolska
UJarota Jarocin
Isikhungo
|
UJarota Jarocin bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
UFlamura Rosie
I-ACS Bamirom Dumbrăveni
|
UFlamura Rosie bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
UDopiewo bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 4
CS Păulești
UFlacara Moreni
|
I-CS Păulești ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-9.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wadowice
Hejnal Kety
I-Poland Luszowice
|
IPolonia Luszowice ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-9.
|
05/11
14:30
|
I-Serbia Podunavsko-Šumadijska Zone
FK Sloboda Lipe
Obilić (Ž)
|
I-FK Sloboda Lipe ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-9.
|
05/11
15:00
|
I-Poland Klasa Okręgowa Gdańsk - Iqembu 1
Sierakowice
Gryf II Wejherowo
|
Sierakowice have lost their last 8 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Slovenia 3. I-SNL vzhod
I-Dravograd
Krško
|
I-Dravograd ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
14:00
|
I-Romania Liga 4 Giurgiu
amandla
Dunarea Gaujani
|
I-Energia ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
18:00
|
I-Portugal AF Algarve II Division
I-Immortal DC B
Olhanense
|
I-Immortal DC B ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:00
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Isigqila (T)
I-MV Croatia
|
I-MV Croatia ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
I-Foresta Mănăștiur
USteaua Roșie Stanciova
|
UForesta Mănăștiur bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-8.
|
05/11
15:00
|
Slovenia Gorenjska nogometna league
I-Kranjska Gora
Ngengozi
|
UKranjska Gora bahlulwe imidlalo yabo eyisi-8 edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH
UMladost DK
Budućnost Banovići
|
UMladost DK usehlulwe imidlalo engu-8 edlule.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Roma Kali Sara
I-Mladost (JM)
|
Roma Kali Sara have lost their last 8 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Khava Verkhnyaya
Nizhnedevitsk
|
Khava Verkhnyaya have lost their last 8 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Portugal A.F. I-Évora Elite League
Lusitano de Évora “B”
I-Alcaçovense
|
Alcaçovense have lost their last 8 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
I-Sokol Bralin
Odolanovia Odolanów
|
I-Sokół Bralin ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Wielkopolska
Lesnik Margonin
Poland Jastrowie
|
U-Leśnik Margonin bahlulwe imidlalo yabo eyisi-8 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
I-Austria Regionalliga West
UWals-Grünau
i-dornbirner
|
I-Dornbirner ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-8.
|
05/11
13:00
|
I-Moldova League 1
Gagauziya
pela
|
I-Speranta ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-7.
|
05/11
14:30
|
I-Czech Republic Divize D
Stará Říše
ZN Sazavou
|
Stará Říše have lost their last 7 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Romania Liga 4 Satu Mare
Kneho Urziceni
I-Ghenci
|
Ghenci have lost their last 7 jogos.
|
05/11
18:00
|
I-Portugal AF Algarve II Division
FC Ferreiras B
Messinense
|
I-Messinense ihlulwe imidlalo yayo engu-7 yokugcina.
|
05/11
20:00
|
I-Colombia Women’s League
I-Santander yangempela
I-Deportivo Cali
|
I-Real Santander ihlulwe imidlalo yayo engu-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary Nógrád Megyei I. osztály
Berkenye
Bátonyterenyei
|
IBátonyterenyei ihlulwe imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
18:30
|
Ikholoni Yesifunda Ye-Argentina Liga - Yesihlanu, Indawo A
Ezizimele (8va)
I-Boccia (8va)
|
Independiente (8va) have lost their last 7 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil U17 Ceará
I-Clube Atlético Cearense U17
Ceará
|
I-Clube Atlético Cearense U17 ilahlekelwe imidlalo yayo eyisi-7 edlule.
|
05/11
13:00
|
I-Germany Bremen-League
I-BSV
TUS Komet Arsten
|
UTUS Komet Arsten bahlulwe imidlalo yabo emi-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
Croatia 1. ŽNL Šibensko-kninska
Janjevo Kistanje
Mihovil
|
Mihovil have lost their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Serbia 2. Južnobanatska league “Istok”
I-Partizan (U)
I-Banat (D)
|
Banat (D) have lost their last 7 jogos.
|
05/11
17:25
|
Kuwait Kuwait League
al-kuwait
Al-Nasr
|
I-Al-Nasr ihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Wielkopolska
Lesnik Margonin
Poland Jastrowie
|
IPolonia Jastrowie ihlulwe imidlalo yayo emi-7 edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary BAZ Megye I. osztály
I-Sárospataki
I-Parasznya
|
ISárospataki ihlulwe imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 6
Ikhishi le-Călimanești
Ezemidlalo Roșiori
|
U-Cozia Călimănești bahlulwe imidlalo yabo emi-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 10
Minerul Ocna Dej
Olympia Satu Mare
|
UMinerul Ocna Dej bahlulwe imidlalo yabo emi-7 yokugcina.
|
05/11
15:00
|
Croatia 3. ŽNL Istarska – Jug
Manjadvorci
I-Plomin
|
Manjadvorci have lost their last 7 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia MŽNL Osijek-Vinkovci
I-Borac (B)
I-Mladost (ĐS)
|
I-Borac (B) ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-7.
|
05/11
13:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
UVictoria (MB)
AS Albești 08
|
I-AS Albești 08 ihlulwe imidlalo yayo emi-7 edlule.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
I-Botev II ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/11
14:30
|
I-Hungary Pest Megye I. osztály
UDunakeszi
I-Nagykáta
|
Nagykáta have lost their last 6 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-Argentina Primera B
San Carlos
Imigqa ye-CSYD
|
I-San Carlos ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
Colinele Argeșului Mitreni
Viitorul Căscioarele
|
U-Colinele Argeșului Mitreni bahlulwe imidlalo yabo emi-6 yokugcina.
|
05/11
14:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Poseidon
|
ULäänemaa JK Haapsalu bahlulwe imidlalo yabo emi-6 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
I-Portugal U19 Championship
I-Boavista
Lusitania FC Lourosa
|
Lusitania FC Lourosa have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 București
U-Alexandru Văidean
Arena
|
Arena have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YI
Isidlakela
I-Karnobat
|
I-Karnobat ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary Nyir-Wetland Megyei I. osztály
Austria
Kótaj
|
I-Austria ihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
14:00
|
I-Romania Liga 4 Giurgiu
AS Omerta Stonenesti
I-Petrolul Roata
|
I-AS Omerta Stoenesti ihlulwe imidlalo yayo eyisi-6 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
Slovan Bratislava
I-Banská Bystrica
|
I-Banská Bystrica ihlulwe imidlalo yayo emi-6 edlule.
|
05/11
16:00
|
ISpain Tercera Federation, Group 15
Beti Kozkor KE
CD Alesves
|
CD Alesves have lost their last 6 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Ukraine Persha Liha
Nyva
I-MFC Metalurh
|
I-MFC Metalurh ilahlekelwe imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
I-Vrbovec
Jaska
|
Vrbovec have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Valcea
I-Rapid Stonenești
Forestierul Romani
|
Rapid Stoenești have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wadowice
Naroże Juszczyn
Gornik Brzeszcze
|
Górnik Brzeszcze have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Pobeda Panino
Isiphepho
|
Pobeda Panino have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Libya Second Division - Tripoli, Group 3
I-Al Intesar Tripoli
Esbeia SC
|
Esbeiaa SC have lost their last 6 jogos.
|
05/11
18:00
|
I-Brazil U20 Pernambucano – Iqembu B
Ephakathi
Isikhungo se-Limoeirense
|
I-Centro Limoeirense ilahlekelwe imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 1. I-ŽNL Splitsko-dalmatinska
Tekstilac Sinj
Poljičanin 1921
|
Poljičanin 1921 have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
Isigqila (T)
I-MV Croatia
|
Slaven (T) have lost their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Liga Okręgowa – Warszawa I
Dąb Wieliszew
Świt II
|
Dąb Wieliszew have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Poland Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
|
Unia Sędziszów have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 1. ŽNL Zadarska
Dalmatinac (C)
I-Dragovoljac
|
Dalmatinac (C) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
I-Brazil U20 Paranaense – Isigaba sokuqala, Iqembu A
U-Grêmio Maringá U20
I-Araucária
|
Grêmio Maringá U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Croatia 3. NL – Jug
Primorac Biograd
Neretva
|
Primorac Biograd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
I-Sokół Mieścisko
I-Wieleń inenani elifanele
|
Fortuna Wieleń have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil Suburbana de Curitiba, Série B – 2ª Fase, Grupo C
Shabureya
União Vila Torres
|
União Vila Torres have lost their last 5 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-Argentina Primera B
Ama-excursionistas
I-Cañuelas
|
Cañuelas have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Libya Third Division - Benghazi, Group 1
Al Sohoul
Al Taleaa Sidi Mahius
|
Al Sohoul have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Czech Republic Division A
SK Otava Katovice
UJiskra II
|
SK Otava Katovice have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
I-Brazil U20 Catarinense
I-Figueirense
I-Brusque
|
Figueirense have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Portugal Women’s National Championship
I-Maritimo
Valadares Gaia
|
Maritimo have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
ISwitzerland Super League
I-Stade Les Ouchy
I-Yverdon-Sport
|
Stade Ls Ouchy have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Mehedinti
Sănătatea Breznița Ocol
UFlavius Stoican Academy
|
Academia Flavius Stoican have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 3. NL – Zapad
Pazinka
Medulin 1921
|
Medulin 1921 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland IV. League – Mazowiecka
Drogowiec Jedlińsk
KS Mszczonowianka
|
UDrogowiec Jedlińsk bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-5.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
I-Viitorul (VS)
Limbenii Limba
|
Viitorul (VS) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
Unirea Grivița
Inyunyana (S)
|
Unirea (S) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
I-USA USL League Yesibili
Philadelphia Lone Star
IWest Chester United
|
Philadelphia Lone Star have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
IPoland Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Gornik Grabownica have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Kujawsko-pomorska
LTP Lubanie
Sadownik Waganiec
|
LTP Lubanie have lost their last 5 jogos.
|
05/11
20:00
|
Argentina General Roca – First Division
Cultural Del Campillo - SUB 16
UNicolás Bruzone - SUB 16
|
Nicolás Bruzone – SUB 16 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Mures
I-Forța Sanpaul
I-Paeonia
|
Forța Sânpaul have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 5
ACS Izingane Tampa Brasov
I-Olympic Cetate
|
ACS Kids Tampa Brasov have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
IPoland Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Partyzant Targowiska have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 1. ŽNL Osječko-baranjska
Baranja Belje
Đurđenovac
|
Đurđenovac have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:15
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
FC Kickers Luzern have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland Liga Okręgowa – Warszawa I
GLKS Nadarzyn
Ryś Laski
|
GLKS Nadarzyn have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-North Macedonia 2.MFL
Teteks
Ohrid
|
Teteks have lost their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Belarus Vysshaya League
shaker
BATE Borisov
|
I-Shakhter ihlulwe imidlalo yayo e-5 yokugcina.
|
05/11
13:00
|
Botswana Premier League
Amaphoyisa XI
I-BDF XI
|
Police XI have lost their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-England Premier League
Everton
Sheffield Utd
|
Sheffield Utd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. Liga RS – Zapad
Inqubekelaphambili
FSA
|
Progres have lost their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Greece C EPS Thessalias
Iraklis Volou
Lechonia Year
|
I-Ano Lechonia ihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/11
17:00
|
Iceland 3. deild
I-Vesturbaer
USindri
|
Sindri have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wadowice
Babia Gora Sucha Beskidzka
Zgoda Malec
|
Zgoda Malec have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
I-Croatia 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Ingwe
|
Ban Jelačić have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Indawo yaseSerbia “Istok”
I-Zlot
Lužnica
|
Zlot have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Brodsko-posavska
I-Mladost (B)
I-Graničar (MM)
|
U-Graničar (MM) bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-4.
|
05/11
14:00
|
Greece A EPS Chios
Olympiakos Klasiko
Kanaris Nenita
|
Olympiakos Klasiko have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wadowice
Hejnal Kety
I-Poland Luszowice
|
U-Hejnal Kety bahlulwe imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/11
21:00
|
Chile Tercera División B – Grupo Norte
Independiente de Cauquenes
Pilmahue
|
Independiente de Cauquenes have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Thailand Thai League 1
I-Sukhothai
Amaphoyisa Tero
|
Sukhothai have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:30
|
I-Europe U17 Womens Championship
Norway
Sweden
|
Sweden have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
EBelgium KVDV Zaterdag
UCharlie
Horemans Beerse
|
Charly’s have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Valcea
UBhebeni
Minerul Costeşti
|
Băbeni have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-England Premier League
Tottenham
Burnley
|
Tottenham have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. League - Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Cisowianka Drzewce have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
ILatvia Virsliga
I-Grobiņa
I-Auda
|
Grobiņa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Brazil U17 Paranaense - Isigaba sesi-2, Iqembu F
U-Grêmio Maringá U17
Maringá U17
|
Grêmio Maringá U17 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
19:00
|
I-Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Icala lomshayeli
Stade Spiritain
|
Stade Spiritain have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:30
|
I-Ecuador LigaPro Serie A
IMacará
I-Mushuc Rune
|
Mushuc Runa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
Competition 2006
Gâldău
|
I-Gâldău ihlulwe imidlalo yayo yokugcina emi-4.
|
05/11
16:00
|
Portugal A.F. Beja II Divisão – 2ª Fase
USanta Luzia
JC Boavista
|
Santa Luzia have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Serbia Vojvođanska Liga “Istok”
Rusanda
Radnički Kovin
|
Radnički Kovin have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Sweden Division 3 Södra Norrland
Huge
Åbyggeby
|
Huge have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Netherlands 1e Iklasi - C
I-TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Die Haghe 1 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
imbiza
R. Tarvas II
|
I-Järve ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-4.
|
05/11
14:00
|
Poland IV. I-Warmińsko-Mazurska League
Granica Kętrzyn
UMamry Gizycko
|
Granica Kętrzyn have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
|
Helios Bucz have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Greece C EPS Thessalias
Iason Allis Merias
I-Pileas Volou
|
Pileas Volou have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland IV. I-Warmińsko-Mazurska League
UZnicz Biała Piska
Motor Lubawa
|
Motor Lubawa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
18:30
|
I-Brazil U20 Paranaense – Isigaba sokuqala, Iqembu A
Iraty U20
Andraus U20
|
Iraty U20 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
I-USA USL Championship
I-Hartford Athletic
Ukushintshwa kwe-FC
|
Hartford Athletic have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:15
|
I-Belgium Pro League
Eupen
RWD Molenbeek
|
Eupen have lost their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Cape Verde Campeonato Nacional
Juventude Clube do Norte
Académica do Sal
|
Juventude Clube do Norte have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
Unirea Alba Iulia II
i-hydromechanics
|
Unirea Alba Iulia II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
i-viitorul pereg
Gloria Secusigiu
|
Viitorul Pereg have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
I-Serbia Podunavsko-Šumadijska Zone
Šumadinac Natalinci
isiqubulo (B)
|
Šumadinac Natalinci have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Hungary BAZ Megye I. osztály
Bocs KSC
I-Mezőkeresztes
|
Bocs KSC have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Hungary Heves Vármegyei I. osztály
I-Petőfibányai
Lőrinci
|
Petőfibányai have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Croatia 2. ŽNL Kutina
Vatrogasac (H)
Naftaplin
|
Naftaplin have lost their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Argentina General Roca – First Division
Meyi 25 - SUB 12
Villa Huidobro – SUB 12
|
Villa Huidobro – SUB 12 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Botswana Premier League
Morupule Wanderers
Tafic FC
|
Tafic FC have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Bulgaria Treta Liga - YI
Sozopol
I-Sokol
|
Sozopol have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Hungary NB I, Abesifazane
e-astra eHungary
I-Puskas FC
|
Astra Hungary have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-France Paris Îles-de-France National 3
Linas Montlhéry
CS Mainvilliers Football
|
CS Mainvilliers Football have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Ukraine U19
AmaChornomorets
i-metalist 1925
|
Chornomorets have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland IV. I-Liga – Śląska
LKS Czaniec
I-Orzeł Łękawica
|
LKS Czaniec have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
Zjednoczeni Trzemeszno have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland V. Liga – Mazowiecka
I-Żbik yaseNasielsk
MKS Narew 1962 Ostrołęka
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka have lost their last 4 jogos.
|
05/11
23:30
|
I-USA National Women Soccer League
Ukuziqhenya kwe-Orlando
IBay FC
|
Bay FC have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Kosovo Viva Fresh Liga neParë
KF Ulpiana
Ramiz Sadiku
|
KF Ulpiana have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Županja
U-Tomislav (C)
I-Srijemac
|
Srijemac have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 7
Universitatea Craiova II
Petroșani
|
Petroșani have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 9
UGloria Bistrița
Media ngo-2022
|
Mediaș 2022 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil U17 Ceará
Isiteshi se-AE U17
I-São Gerardo EC U17
|
AE Estação U17 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Poland IV. League - Lubelska
Kusukela 1944 Krasnystaw
Granit Bychawa
|
Granit Bychawa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Goiano
IJataiense U20
Cerrado GO U20
|
Jataiense U20 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
Boldur II
U-Olimpia Bucovăț
|
Boldur II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
Kobylanka
Hart Tęgoborze
|
Kobylanka have lost their last 4 jogos.
|
05/11
18:00
|
I-Belgium Nationale 1
R. Antwerp
I-Hoogstraten
|
R. Antwerp have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
Italy Prima Isigaba Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
Passeier
Plaus
|
Plaus have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Poland Klasa Okręgowa Gdańsk - Iqembu 1
Sokół Bożepole Wielkie
I-GLKS Różyny
|
GLKS Różyny have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Romania Liga 4 Giurgiu
I-Real Colibași
Inter
|
Inter have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Czech Republic Division A
Sokolov
1.FK Příbram B
|
1.FK Příbram B have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Italy Prima Isigaba Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
utshani
Vahrn
|
Rasen have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
I-Moinesti
Izwa uCleja
|
Voința Cleja have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-Primera Nacional yase-Argentina
Chaco For Ever
U-Admiral Brown
|
Almirante Brown have lost their last 4 jogos.
|
05/11
19:00
|
ESpain LaLiga
Athletic Club
Osasuna
|
Osasuna have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Slovenia Pomurska nogometna liga
USerdica Kleparstvo Šinko
Aluvar
|
Serdica Kleparstvo Šinko have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
Switzerland 2. AFF League
La Combert
Cugy/Montet/Aumont/Murist
|
La Combert have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Finland Veikkausliiga
Oulu
I-Gnistan
|
Gnistan have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
IGhana Division One
I-Redbull encane
I-Rospak Sportin Club
|
Young Redbul have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
UTatran Presov
I-GFC Topoľčany
|
GFC Topoľčany have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:45
|
I-Norway Toppserien, Abesifazane
U-Arna-Bjornar
Brann Kvinner
|
Arna-Bjørnar have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Poland III Liga, Group 4
Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Polaniec
|
Orlęta Radzyń Podlaski have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 8
I-ACB Ineu
ULipova
|
ACB Ineu have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. Liga RS – Zapad
Čelinac
I-Proleter
|
Čelinac have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
I-Progressul Pecica II
Abafundi be-CS
|
CS Aluniș have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
I-Bulgaria Treta Liga – SZ
engabandlululi
Ama-drenovets
|
I-Partizan ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-4.
|
05/11
15:30
|
I-Slovenia 2. SNL
Fužinar Vzajemci
Tabor Sežana
|
Fužinar Vzajemci have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Awdaniec Pakosław
Sarnowinka Sarnowa
|
Awdaniec Pakosław have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Premier League
eTuzla
I-Borac
|
Tuzla have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Područna liga RS – Gradiška
ikhayithi
I-Omladic (B)
|
Milan have lost their last 4 jogos.
|
Umdwebo weqembu lebhola lezinyawo ulandelanisa izibikezelo nezibalo. Imidwebo yemidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/11
16:30
|
Switzerland 2. AFF League
I-Fribourg
Châtonnaye/Middes
|
Châtonnaye/Middes have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Russian First Division
Arsenal
Neftekhimik
|
Arsenal have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
I-France Guadeloupe Régionale 1
I-Jeunesse Evolution FC
I-Amical Club
|
Jeunesse Evolution FC have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
Spain LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Espanyol have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
15:15
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
Gambarogno-Contone have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
I-Faroe Islands 1.deild
I-NSÍ Runavík
B36 II
|
NSÍ Runavík have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Poland Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Doruchów
Biały Orzeł
|
Doruchów have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:05
|
I-United Arab Emirates Division 1
I-Al-Fujairah
Masafi
|
Masafi have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
I-Switzerland 2. I-Liga ACVF - Iqembu 1
Bavois II
Venoge
|
Bavois II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Cape Verde Campeonato Nacional
Barreirense
Morabeza
|
Morabeza have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Brazil Gaucho, Serie A2
I-Lajeadense
UBaga
|
ILajeadense isiqede ukudweba imidlalo emi-4 yokugcina.
|