Top 5
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
I-Gibraltar Football League
eSt Joseph
Lincoln RI
|
I-Lincoln RI iwine imidlalo yayo yokugcina emi-17.
|
05/10
09:00
|
I-World AFC Club Championship, Women, Group A
Amadayimane Alubomvu I-Urawa
H. Insimbi
|
I-Urawa Red Diamonds isiwine imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/10
13:50
|
I-Croatia 1.NL
Sesvete
Sibenik
|
Šibenik have won their last 10 jogos.
|
05/10
18:30
|
Switzerland 3. Liga FTC
I-Monteceneri
IComano
|
IMonteceneri iwine imidlalo yayo yokugcina emi-10.
|
05/10
16:00
|
I-Slovenia 3. I-SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
U-Roltek Dob uwine imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
Iqembu lebhola lezinyawo eliwinayo lilandelanisa izibikezelo nezibalo. Iwina imidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
I-Gibraltar Football League
eSt Joseph
Lincoln RI
|
I-Lincoln RI iwine imidlalo yayo yokugcina emi-17.
|
05/10
09:00
|
I-World AFC Club Championship, Women, Group A
Amadayimane Alubomvu I-Urawa
H. Insimbi
|
I-Urawa Red Diamonds isiwine imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/10
13:50
|
I-Croatia 1.NL
Sesvete
Sibenik
|
Šibenik have won their last 10 jogos.
|
05/10
18:30
|
Switzerland 3. Liga FTC
I-Monteceneri
IComano
|
IMonteceneri iwine imidlalo yayo yokugcina emi-10.
|
05/10
16:00
|
I-Slovenia 3. I-SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
U-Roltek Dob uwine imidlalo yabo yokugcina engu-9.
|
05/10
15:00
|
I-Russia M-League
Ural
Zenit
|
I-Zenit iwine imidlalo yayo yokugcina emi-9.
|
05/10
16:00
|
I-Albania Kategoria ne-Dyte
i-valbonne
Ngithuthuke
|
I-Valbona inqobe imidlalo yayo yokugcina engu-9.
|
05/10
16:00
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
JK Tabasalu
Flora Tallinn
|
UFlora Tallinn uwine imidlalo yabo yokugcina engu-8.
|
05/10
12:00
|
I-Armenia First League
I-Gandzasar
Noah Yerevan 2
|
Gandzasar have won their last 6 jogos.
|
05/10
15:00
|
I-Romania Liga 4 București
I-Metalobus II
I-Progressul 2005
|
I-Progresul 2005 iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
16:00
|
I-Norway Toppserien, Abesifazane
I-Vålerenga
LSK Kvinner
|
Vålerenga have won their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Germany Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
I-Nuremberg II
|
Nürnberg II have won their last 6 jogos.
|
05/10
08:00
|
I-Romania Liga 4 Tulcea
Academica Heracleea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi have won their last 6 jogos.
|
05/10
18:00
|
I-Brazil U20 Capixaba – Iqembu C
ethekwini victoria
I-Real Noroeste U20
|
I-Porto Vitoria iwine imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/10
17:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
Hässleholms IF
UKarlshamn
|
I-Hässleholms IF iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
22:00
|
Poland IV. League - Pomorska
I-Jaguar
Powiśle
|
IJaguar isiwine imidlalo yayo eyisi-5 yokugcina.
|
05/10
17:00
|
I-Norway 4th Division - Indre Østland
Kolbu KK
Ridabu
|
I-Kolbu KK iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
13:00
|
I-Ukraine U19
i-shaketar
Dynamo Kyiv
|
I-Shakhtar iwine imidlalo yayo emi-5 yokugcina.
|
05/10
20:00
|
IColombia Primera B
Boca Juniors
Inyunyana Magdalena
|
IBoca Juniors isiwine imidlalo eyi-5 yokugcina.
|
05/10
23:00
|
I-Uruguay Primera Division
Nacional
I-Fénix
|
I-Nacional iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
23:00
|
I-Portugal Santo Tirso Championship
Ama-Rebordões
A B C D
|
I-ABCD iwine imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
10:30
|
I-Australia NPL Queensland, Abesifazane
Izindawo ezingasempumalanga
Brisbane City FC
|
Eastern Suburbs have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
I-Russia Championship SFF Centre
Dnepr Smolensk
I-athomu
|
Atom have won their last 5 jogos.
|
05/10
10:30
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Preston Lions FC
Langwarrin SC
|
Preston Lions FC have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
I-Russia Championship SFF Centre
AmaJele
Lokomotiv Liski
|
Lokomotiv Liski uwine imidlalo yabo 5 yokugcina.
|
05/10
14:00
|
I-Congo Republic Premier League
AS Vegas
I-Inter Club Brazzaville
|
Inter Club Brazzaville have won their last 5 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Fernandópolis
Mirasol
|
Mirassol have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Greece Betsson Super League 2
I-Panachaiki
UDiagoras Rodou
|
Panachaiki have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:45
|
Australia A-League Men
Sydney
ICentral Coast
|
Central Coast have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:30
|
I-Australia NPL, New South Wales
I-Manly
Sydney United
|
Sydney Utd have won their last 4 jogos.
|
05/10
21:00
|
I-Russia Championship SFF Centre
Urozhay Elan
Academy Football Tambov
|
Urozhay Elan bawine imidlalo yabo 4 yokugcina.
|
05/10
16:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Lo
I-Ganvix
|
Ganvix have won their last 4 jogos.
|
05/10
12:00
|
I-Armenia First League
ILernayin Artsakh
FC Syunik
|
Lernayin Artsakh have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Kazakhstan First Division
Jetisay FC
I-Caspiy
|
Jetisay FC have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Germany A-Jun-BL S/SW
I-Mainz
Hoffenheim
|
Hoffenheim have won their last 4 jogos.
|
05/10
12:00
|
I-Russia M-League
Orenburg
CSKA Moscow
|
CSKA Moscow have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
I-Russian Premier League
UKrylya Sovetov
akhmat
|
Akhmat have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:15
|
I-Iceland Urvalsdeild
I-Stjarnan
I-Fram
|
Stjarnan have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Sweden Damallsvenskan
I-Rosengård
Djurgarden
|
Rosengård have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Kazakhstan First Division
Jetisay FC
I-Caspiy
|
Caspiy have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
I-Gibraltar Football League
eSt Joseph
Lincoln RI
|
St Joseph’s have won their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
UMarilia
I-Novorizontino
|
Novorizontino have won their last 4 jogos.
|
Ukulahlekelwa yiqembu lebhola lezinyawo izibikezelo nezibalo. Ukulahlekelwa kwemidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/10
15:00
|
I-Romania Liga 4 București
I-Romprim
Sportivii
|
ISportivi isihlulwe imidlalo engu-13 edlule.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Mogi Union
Suzano Union
|
U-União Mogi bahlulwe imidlalo yabo yokugcina engu-13.
|
05/10
14:00
|
Turkey TFF 1. Lig
I-Giresunspor
Umraniyespor
|
I-Giresunspor ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-12.
|
05/10
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch
FC Bavarians
|
FC Bavarians have lost their last 12 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Fernandópolis
Mirasol
|
I-Fernandópolis ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-10.
|
05/10
17:00
|
Germany Bayernliga Nord
Eltersdorf
1. I-SC Feucht
|
1. I-SC Feucht ihlulwe imidlalo yayo emi-10 edlule.
|
05/10
11:00
|
Turkey TFF 1. Lig
I-Ankara Keçiörengücü
I-Altay
|
Altay have lost their last 9 jogos.
|
05/10
16:00
|
I-Croatia HNL
Gorica
rudeš
|
URudeš bahlulwe imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
São Carlos
XV kaJaú
|
I-São Carlos ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-7.
|
05/10
23:00
|
ICanada Premier League yaseCanada
I-York United
I-Valor
|
Valour have lost their last 7 jogos.
|
05/10
17:00
|
I-Algeria Ligue 1
ES Setif
US souf
|
I-US Souf ihlulwe imidlalo yayo eyisi-7 yokugcina.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
UTupha
WENA
|
UTupã bahlulwe imidlalo yabo yokugcina emi-7.
|
05/10
10:00
|
I-Australia NPL, eNingizimu Australia
Adelaide
MetroStars
|
I-Adelaide ihlulwe imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/10
18:30
|
I-Brazil U20 Copa Pará, Metropolitan Region - Iqembu A
I-PA yezohwebo
I-Belenense
|
I-Comercial PA ihlulwe imidlalo yayo yokugcina emi-7.
|
05/10
22:00
|
I-Argentina Professional Football League
I-Sarmiento
Isikhungo
|
Instituto have lost their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Germany Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
SV Donaustauf have lost their last 6 jogos.
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
I-F8Ballers Fc
Spartans FC
|
I-F8Ballers Fc ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/10
20:00
|
IColombia Primera B
I-Barranquilla
Atletico
|
I-Atlético ilahlekelwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
14:00
|
Tunisia Ligue 1
I-EGSG
AS Soliman
|
I-AS Soliman ihlulwe imidlalo yayo engu-6 yokugcina.
|
05/10
17:00
|
Isikhungo sase-Austria Regionalliga
IVoitsberg
I-Allerheiligen
|
I-Allerheiligen ilahlekelwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/10
14:30
|
I-Libya Second Division - Gulf of Sirte, Group 3
Al Soloul Al Khudr
USoqour Ben Jawad
|
I-Al Soloul Al Khudr ihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
22:00
|
Poland IV. League - Pomorska
Anioły
Kolbudy
|
I-Kolbudy ihlulwe imidlalo yayo yokugcina engu-6.
|
05/10
23:00
|
I-Chile Primera B
I-San Felipe
Santiago Morn.
|
ISan Felipe ihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
15:00
|
I-Libya Second Division - South, Group 1
Al Hekma Qatrun
Al Wedad Jezau
|
Al Hekma Qatrun have lost their last 5 jogos.
|
05/10
20:00
|
IColombia Primera B
I-Santander yangempela
i-cortuluá
|
Real Santander have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
I-Israel National League
Maccabi Yafo
Kiryat Shmona
|
IMaccabi Yafo ihlulwe imidlalo yayo emi-5 edlule.
|
05/10
17:30
|
Germany Bayernliga Sud
Kirchheimer SC
Ukugcoba
|
Kirchheimer SC have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
I-Ukraine U19
Obolon Kyiv
URukh
|
Rukh have lost their last 5 jogos.
|
05/10
14:05
|
I-United Arab Emirates Division 1
Idolobha FC
Al Arabi
|
ICity FC isihlulwe imidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
16:30
|
Spain Liga F
Villarreal
SD Eibar
|
Villarreal have lost their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Poland IV. I-Liga – Śląska
UZnicz Klobuck
U-Orzeł Miedary
|
Orzeł Miedary have lost their last 5 jogos.
|
05/10
22:00
|
Poland IV. League - Pomorska
IGrom
Qala i-Miastko
|
Start Miastko have lost their last 5 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Itapirense SP U20
Guaçuano
|
I-Itapirense SP U20 ilahlekelwe yimidlalo yayo emine yokugcina.
|
05/10
13:00
|
I-Israel National League
H. Ramat Gan
qasem
|
UKfar Qasem bahlulwe imidlalo yabo emine yokugcina.
|
05/10
18:45
|
Wales Cymru Premier
I-Caernarfon
I-Cardiff Met
|
Cardiff Met have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:30
|
I-Italy Serie B
ILecco
Modena
|
Lecco have lost their last 4 jogos.
|
05/10
21:00
|
I-Russia Championship SFF Sibir
Temp Barnaul
I-Dinamo-M Barnaul
|
Dinamo-M Barnaul have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
I-Egypt Premier League
Ikusasa FC
I-National Bank
|
National Bank have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
I-Croatia HNL
Gorica
rudeš
|
Gorica have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
I-Ireland First Division
Isivumelwano United FC
I-Wexford
|
Treaty United FC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:10
|
Austria 2. League
UBregenz
Ukuhlubula/Weiden
|
Bregenz have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Mauaense
I-Jabaquara AC SP U20
|
Mauaense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Switzerland 2. Liga AFV
UFislisbach
Bremgarten
|
Fislisbach have lost their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
I-France National 1
Marignane
Rouen
|
Marignane have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
I-Romania Liga 4 București
ACS FC Dinamo
Juniorul București
|
Juniorul București have lost their last 4 jogos.
|
05/10
17:00
|
Poland III Liga, Group 4
Wiązownica
I-Karpaty Krosno
|
U-Karpaty Krosno ulahlekelwe imidlalo yakhe yokugcina engu-4.
|
05/10
18:45
|
I-Ireland First Division
Kerry F.C.
UC Dublin
|
Kerry FC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
22:00
|
I-Argentina Professional Football League
I-Sarmiento
Isikhungo
|
Sarmiento have lost their last 4 jogos.
|
05/10
12:30
|
I-Brazil U20 Copa Pará, Metropolitan Region - Iqembu A
Ezemidlalo iMaracanã U20
Umsebenzi
|
Trabalhista have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Iceland 1. deild
Fjölnir
Leiknir R
|
Leiknir R have lost their last 4 jogos.
|
05/10
23:00
|
I-Portugal Santo Tirso Championship
Guimarei
I-Mourinhense
|
Mourinhense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
23:00
|
I-USA USL League Yesibili
Louisiana Krewe
Blue Goose SC
|
Blue Goose SC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
11:45
|
I-Singapore Premier League
Balestier Khalsa
I-Geylang Int.
|
Geylang Int. have lost their last 4 jogos.
|
Umdwebo weqembu lebhola lezinyawo ulandelanisa izibikezelo nezibalo. Imidwebo yemidlalo eminingi yebhola ilandelana.
Ithimba Lasekhaya - Isivakashi | Isizathu Sokubheja | |
---|---|---|
05/10
17:15
|
I-Tanzania Premier League
Dodoma FC
Amajele eTanzania
|
Tanzania Prisons have ended draw their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Germany Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
Ingolstadt II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Tunisia Ligue 1
Monastir
club africain
|
Monastir have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
I-Denmark 1st Division
I-Hillerød
FC Helsingor
|
Hillerød have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
IGeorgia Erovnuli Liga
FC Dila
Torpedo Kutaisi
|
Torpedo Kutaisi have ended draw their last 4 jogos.
|