💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Prizorišče: Stadio Olimpico (Rim).

Zmaga v gosteh z 1:2 proti Young Boys na uvodnem srečanju skupinskega dela EL je zagotovila, da bo AS Roma ohranila svoj niz neporaženosti na koledarju nedotaknjen. Njuno prejšnje srečanje je bilo na gostovanju proti AC Milanu, ki se je v Serie A končalo z remijem 3:3.

CSKA Sofija ni spremenila niza zaporednih zmag na koledarju vseh velikih tekmovanj. Skupinski del EL so začeli z domačim porazom proti CFR Cluju z 2:0. Kljub temu je bil to njegov edini poraz v zadnjih petih srečanjih in na obisk bo prišel po remiju v gosteh z Ardo (1:1) v bolgarski Parvi ligi.

Medsebojni dvoboj Roma proti CSKA Sofia (h2h)

• Gostitelji so od leta 1983 zabeležili vse štiri zmage na srečanjih.
  • Gost na nobeni tekmi ni dosegel zadetka.
  • Prejšnje srečanje je bilo leta 2009, Roma pa je v gosteh slavila s 3:0.

Roma proti CSKA Sofia Napoved

Tekma se spreminja v odličen gol v 90. minuti v Rimu. Samo eno od zadnjih petih srečanj AS Roma je prineslo manj kot 3 gole na tekmi. Na štirih od zadnjih petih tekem sta obe ekipi dosegli gol. To kaže na dogajanje polno srečanje na stadionu Olimpico.

Gostitelji so neporaženi na zadnjih petih srečanjih na vseh velikih tekmovanjih. Poleg tega izkorišča teren v igri, kar daje italijanskemu kontingentu rahlo prednost pred gostujočo ekipo za naslednjo tekmo 2. kroga koledarja skupinskega dela EL.

CSKA Sofija ni zmagal na zadnjih štirih tekmah na splošnem koledarju. Prav tako so po domačem porazu na tekmah EL. Gostje ob slabi postavi v gosteh domačim na sredini ne bi smeli delati težav.

Na podlagi teh statističnih podatkov je namig za več kot 2,5 gola verjetno najboljša stava za igralce. Tudi nasvet za domačo zmago je malo verjeten. Torej bo nasvet, da Roma zmaga s hendikepom -1, verjetno pomagal ustvariti dostojne donose.