UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začetek ob 21:00 UK / 22:00 CET
Prizorišče: stadion Ibrox.

Boj za prvo mesto v skupini D se bo končno odvijal med Plišastimi medvedki in Benfico. In ni presenetljivo, da sta obe ekipi svojo evropsko kampanjo začeli z zmagama.

Vseeno pa Benfico ta četrtek čaka razmeroma težka tekma proti Standard Liegeu, medtem ko se izbranci Stevena Gerrarda pomerijo z najslabšo ekipo v skupini. To bi bila odlična priložnost za škotski klub, da si zagotovi vodstvo na vrhu.

Zadnje čase so v fenomenalni formi, sploh doma. Imajo tudi veliko boljšo domačo konkurenco, za nameček pa so Železničarji sredi serije žalostnih iger.

Pričakuje se, da bodo Rangers zmagovalci na tekmi tega tedna na stadionu Ibrox.

Rangers vs Lech Poznan: Medsebojni obračun (h2h)

• Ti dve ekipi se srečata prvič.

Rangers proti Lech Poznan: napoved

Teddy Bears so v prvi tekmi skupinskega dela proti Standard Liegu zmagali z 2:0 v gosteh. Za goste je bila težka tekma proti dobri ekipi, pa tudi v gosteh. Kljub temu jim je uspelo osvojiti vse tri točke na mizi, za nameček pa so ohranili še gol.

Zadnje čase so v odlični formi. Odločeni so, da končajo Celticovo prevlado v Premiershipu in od zdaj so Gerrardovi možje na vrhu lestvice z neporaženim rekordom in šestimi točkami prednosti pred drugouvrščenim Celticom. .

Poleg tega gre za ekipo, ki je v dosedanjem delu tekmovanja dosegla največ golov in presenetljivo na 12 tekmah skupno prejela le tri zadetke.

V nadaljevanju so v nizu sedmih zmag, zmagali pa so tudi na 17 od prejšnjih 20 iger. Doma ekipa prihaja iz niza devetih zaporednih zmag in je na vseh teh tekmah dosegla dva ali več golov.

Po drugi strani njihovi nasprotniki na zadnjih treh tekmah niso zmagali, dve pa so izgubili. Pri tem so skupno prejeli tudi sedem golov, na zadnjih petih tekmah pa niso ohranili mreže.

Na koncu ne pozabite, da je Premiership veliko boljše državno tekmovanje kot poljska Ekstraklasa.

S temi opažanji v mislih bodo Rangersi ta četrtek prepričljivo podaljšali svoj niz zmag.

Rangers proti Lech Poznan: stavni nasveti

• Zmagovalec: Rangers @ 1,60 (3/5)
  • Več kot 1,5 gola ekipe Rangers @ 1,60 (3/5).