💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

španska liga
Datum: sobota, 31. oktober 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Prizorišče: stadion El Sadar (Pamplona).

Po dvojnem porazu v koledarju se je Osasuna v tej sezoni vrnila v ligo s tremi zaporednimi tekmami brez poraza. Doslej so zbrali 11 ligaških točk po samo 5 tekmah v svoji formi. Los Rojillos bodo gostili turnir na podlagi domače zmage nad Athleticom iz Bilbaa z 1:0 v zadnji tekmi na koledarju.

Atlético de Madrid je po šestih tekmah edina ekipa, ki ohranja niz neporaženosti v La Ligi. Doslej je ekipa v svoji formi prejela le en zadetek in v tem obdobju dosegla povprečno 2,0 zadetka. Indijci bodo na gostovanje prišli po nizu dveh zmag, potem ko so zadnjič v tej sezoni domači zmagali nad Real Betisom z 2:0.

Medsebojni dvoboj Osasuna proti Atletico Madrid (h2h)

• Gost je neporažen na zadnjih štirih tekmah.
  • Gostitelji so zabeležili le eno od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je Los Indiosu prineslo zmago v gosteh z 0-5.
  • Obe ekipi nista dosegli zadetka na zadnjih petih tekmah.
  • Le ena od zadnjih desetih tekem se je končala z remijem.
  • Domačin ima na zadnjih šestih tekmah doma le eno zmago.

Napoved Osasuna proti Atletico Madrid

Osasuna bo skušala nadgraditi svoj niz treh tekem brez poraza v ligi, a premagati Simeoneja in njegove ljudi je lažje reči kot narediti. Z močno ekipo v rokah je Los Indios lahko zelo težko za obrambo domače ekipe obdržati nadzor.

Domači izkoriščajo terensko premoč v igri, ki je njihov edini vir na naslednji tekmi proti rojiblancosom v soboto. Poleg tega Atlético de Madrid doslej ni izgubil nobene prvenstvene tekme v svojem koledarju.

Z dodajanjem Luisa Suáreza je bil njihov napad, ki sta ga oblikovala Llorente M in João Félix, poudarjen v srednjem pasu s povprečno 2,0 goloma v kampanji. Namig nad 1,5 gola torej verjetno služi namenu igralcev v vratarjevem prostoru.

Nobenega dvoma ni, da se bo tekma obetala kot končna zmaga v gosteh. Bolj varno pa je domnevati, da bodo gostje dobili vsaj enega od obeh polčasov tekme v devetdesetih minutah. Zato bo nasvet, da Atlético de Madrid zmaga enega od polčasov obračuna, verjetno najboljša stava za igralce.