💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Datum: nedelja, 20. september 2024
Začetek ob 14:00 UK / 15:00 CET
Lokacija: Stade Saint-Symphorien.

Oba kluba potrebujeta točke, ko se srečata v nedeljo popoldne. Metz je 18., Reims pa 17. in imata 1 točko med seboj.

Domača ekipa je prve 3 tekme izgubila. Vendar pa je izgovor, da je imel zelo težak začetek, saj se je moral soočiti že s PSG, Lille in Monacom, ti ekipi bi lahko to sezono končali med najboljšimi 3.

Dobra novica, če pogledamo nekaj, je, da kljub temu, da je Metz izgubil vse tekme do sedaj in ni dosegel niti enega zadetka, so prejeli le 3 gole, po enega na vsaki tekmi, kar nam kaže, da je njihova obramba delovala veliko. to poletje težko in dobro navrtano.

Reims je začel slabo, z le enim remijem in dvema porazoma. Doma so izgubili proti Lillu in nato z 1:0 izgubili v Angersu. Težava bi lahko bila v tem, da se klub poskuša prvič po 60 letih uvrstiti v Evropo. Ekipa je vpletena v kvalifikacije za Ligo Evropa, kjer je sredi tedna premagala švicarski Servette z 1:0, povratna tekma je naslednji teden in morda tudi na to tekmo niso preveč osredotočeni.

Metz proti Reimsu: medsebojni obračuni

• Lansko sezono se je ta tekma končala z 1-1.
  • Reims ni premagal Metza od leta 2012, na 6 tekmah.
  • Reims v Metzu ni zmagal že 15 let.
  • Zadnje 3 ligaške tekme so se končale z manj kot 2,5 zadetka.

Metz proti Reims: Napoved

Reims je spodobna ekipa, ki pa je poleti izgubila nekaj kakovosti in trenutno ni osredotočena na prvenstvo, ampak se skuša uvrstiti v Ligo Evropa.

Metz je uravnotežen v obrambi z malo kakovosti v napadu, zato verjamemo, da bo ta tekma zelo sporna z malo goli. Napovedati izenačenje po 90 minutah ni nikoli lahko, a podpirali bomo izenačenje ob polčasu z nizkim številom golov.

Metz proti Reimsu: stavni nasveti:

• Polčas: Točen izid: 0-0 proti 2,10 (11/10)