💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Datum: ponedeljek, 19. oktober 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Prizorišče: stadion Eryaman.

Obe ekipi sta dve izmed najšibkejših v Super Ligi, vendar so Roosters res postavili letvico zelo nizko in v tem trenutku bi jih lahko imeli za slabše od vseh drugih ekip v ligi.

V skupnem seštevku tekem so v dolgem nizu brez zmage, na gostovanjih pa so bili še slabši. Na drugi strani je Alcalarar pravkar premagal Besiktas (eden od titanov turške prve lige) z 1:0 in doma ohranja razmeroma dober rezultat v zadnjih mesecih.

Ob upoštevanju teh dejavnikov se pričakuje, da bo imel Genclerbirligi v ponedeljek prednost.

Genclerbirligi proti Denizlisporju: ena na ena (h2h)

• Zadnja tekma se je končala z zmago Gala z 1:0.
  • Proti temu nasprotniku so v nizu treh zmag.
  • Ekipi sta se v zadnjem desetletju na tem prizorišču pomerili le dvakrat, obakrat pa so zmagi zabeležili gostje.
  • Mimogrede, zadnja zmaga na tem mestu za gostitelje je bila leta 2009.

Genclerbirligi proti Denizlisporju: Napoved

Varovanci Roberta Prosinečkega so v nizu sedmih tekem brez zmage in so jih pet izgubili. Prav tako so bili brez zmage na 23 od prejšnjih 27 tekem, na zadnjih treh tekmah pa niso dosegli niti enega zadetka.

V gosteh so v nizu petih porazov in so pri tem dosegli skupni rezultat 3-12. Če gremo naprej, prav tako niso uspeli zmagati na zadnjih 13 tekmah v gosteh in so prejeli dva ali več golov na devetih od trinajstih tekem.

Na drugi strani njihovi nasprotniki igrajo doma in so neporaženi na desetih od trinajstih dosedanjih tekem na tem področju. In kar je impresivno, so na zadnjih dveh tekmah ohranili prazen gol, na zadnji tekmi pa so celo premagali mogočni Bešiktaš.

Verjetno pričakujemo, da bo Genclerbirligi ta ponedeljek najboljša ekipa na igrišču.

Genclerbirligi proti Denizlisporju: stavni nasveti

• Brez stave na izenačenje: Genclerbirligi @ 1,50 (1/2)
  • Več kot 0,5 gola v prvem polčasu za 1,44 (4/9).

🔥Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.