Angleška Premier League
Datum: ponedeljek, 28. september 2024
Začetek ob 17:45 UK / 18:45 CET
Lokacija: Craven Cottage.

Cottagers so se pravkar prebili v prvo divizijo in se, kar ni presenetljivo, trudijo premagati izkušene ekipe v ligi. Do sedaj so izgubili vse tekme in so uvrščeni na dno lestvice.

Pri tem so prejeli tudi največ golov med vsemi ekipami v ligi, razen West Broma.

Poleg tega se soočijo z v bitkah prekaljenimi levi, ki so odločeni, da ne bodo nikoli več preživeli tega, kar so doživeli v zadnji fazi kampanje 2019-20.

Varovanci Deana Smitha so bili ravno sredi dvoboja na izpadanje in si šele v zadnjem tednu igre zagotovili obstanek v PL še eno leto.

Če gremo naprej, so tudi zdaj v vročem nizu in so svojo novo sezono začeli s 100-odstotnim zmagovalnim rekordom.

Verjetno pričakujete, da bo Aston Villa ta ponedeljek najboljša ekipa na igrišču.

Fulham proti Aston Villa: Medsebojni obračun (h2h)

• Varovanci Scotta Parkerja so proti temu nasprotniku v nizu treh zmag.
  • Dobili so tudi sedem od prejšnjih devetih tekem.
  • Na tem stadionu gostitelji dodajo niz šestih zaporednih zmag.
  • Deset let je minilo, odkar so Smithovi možje zmagali na tem terenu.

Fulham proti Aston Villa: Napoved

Cottagers so zadnji dan tekme proti Leedsu v gosteh izgubili s 4:3. Levi so medtem doma proti Sheffield Unitedu zabeležili zmago z 1:0.

Kot kaže, imajo Smithovi možje prednost. So v nizu štirih zmag in tudi v nizu osmih tekem brez poraza. Prav tako so v nizu dveh zmag in so na obeh srečanjih dosegli tri ali več golov.

Po drugi strani pa njihovi tekmeci niso zmagali na šestih od zadnjih desetih tekem v skupnem seštevku in izgubili dve od treh prejšnjih tekem na tem stadionu.

Poleg tega so Parkerjevi možje prav tako na novo napredovali v ekipi in trenutno beležijo 100-odstotne poraze v PL. Zato pričakujte, da se bo Aston Villa izognila porazu vsaj ta ponedeljek.

Vendar razumejte, da so bili Cottagers najboljša ekipa v h2h nesrečah v zadnjih letih. Še vedno so v nizu šestih zmag na tem stadionu proti tekmecem.

Zaradi tega se pričakuje, da bo Fulham zadel vsaj enkrat v tem tednu tekem.

Fulham proti Aston Villi: stavni nasveti

• Dvojna priložnost: Aston Villa ali remi pri 1,44 (4/9)