💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Mednarodno – prijazno
Datum: sreda, 7. oktober 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Prizorišče: Le Coq Arena.

Modri ​​srajci so imeli več kot leto in pol strašen niz. Prejemajo veliko golov in aktivno jih napadajo skoraj vsi nasprotniki.

Obramba je bila v tem obdobju velika težava in da bi njihove težave še povečala, je njihov napad opravljal slabo delo.

Ta forma je močno vplivala na njihov doseg v Ligi narodov, saj so trenutno zadnji v skupini C2. Če se rešitev ne najde kmalu, mora ekipa sodelovati v Ligi D, ko bo naslednje tekmovanje.

Medtem so njegovi kolegi iz Rinktine nedavno pokazali nekaj znakov življenja. Da ne bo pomote, tudi oni so težavna ekipa, a zadnji rezultati obetajo in na to Valdas Urbonas računa to sredo.

Še ena dobra predstava bi res povečala njegovo samozavest in to bi pomagalo Rinktineu, ko se Liga narodov nadaljuje.

Pričakovati je, da bo Litva imela rahlo prednost v tekmi glede na trenutno formo. Vendar ne pozabite, da so nedavno imeli nesreče h2h, poleg tega pa so modrosrajčniki doma in obupani.

Vsaj enkrat morajo najti dno mreže.

Estonija proti Litvi: medsebojni dvoboj (h2h)

• Nazadnje, ko sta se pomerila na igrišču, je varovancem Karla Voolaida uspelo zmagati z 2:0.
  • Zmagali so tri od prejšnjih petih tekem.
  • Toda Rinitin je zabeležil 10 od prejšnjih 14 skupnih zmag.
  • Deset let je minilo, odkar so Modri ​​srajci izgubili doma.

Estonija proti Litvi: Napoved

Minilo je skoraj 20 mesecev, odkar so Voolaidovi možje zmagali na tekmi in trenutno so v nizu petih porazov. Prav tako so skupno izgubili devet od zadnjih desetih tekem in prejeli dva ali več golov v sedmih od prejšnjih desetih iger.

Na drugi strani je tekmec dobil dve od zadnjih treh tekem in, kar je še pomembneje, zabeležil deset od zadnjih štirinajstih zmag v h2h proti temu nasprotniku.

Zaradi razlogov naj bi se Litva vsaj to sredo izognila porazu.

Kljub temu ne pozabite, da so bili Voolaidovi možje v zadnjem času najboljša ekipa v tekmah h2h in si bodo obupno želeli prekiniti svoj grozljiv niz. Poleg tega se moški iz Urbonasa soočajo tudi s težavami s hrbtom.

Pravzaprav so prejeli dva ali več golov v 12 od prejšnjih 16 tekem.

Kot taka se pričakuje, da bo Estonija v tem tednu igre zadela vsaj enkrat.