UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začne se ob 17 po Veliki Britaniji / 55 po srednjeevropskem času
Prizorišče: CSKA Arena (Moskva).

Remi z 1:1 v gosteh proti Wolfsberger AC v prvem krogu skupinskega dela EL je zagotovil, da je moskovski CSKA nadaljeval niz neporaženosti. Po domači zmagi s 5:1 nad Arsenal Tulo v ruski premier ligi so v nizu petih tekem brez poraza.

Razen prejšnjega poraza v Ligi prvakov, Dinamo Zagreb ni izgubil nobene od zadnjih desetih tekem v vseh glavnih tekmovanjih svojega koledarja. Na gostovanje bodo prišli po zmagi nad Šibenikom z 2:0 v hrvaški HNL.

CSKA Moskva proti Dinamo Zagreb Head to Head (h2h)

• Njuno edino srečanje v letu 2016 se je končalo z remijem brez golov.

CSKA Moskva proti Dinamo Zagreb Napoved

CSKA Moskva je neporažen že pet tekem, kar bo dvignilo moralo igralcev na domači klopi. Na zadnjih štirih tekmah sta obe ekipi dosegli zadetek. S svojo dirkalno prednostjo v igri bodo gostitelji verjetno ustvarili več priložnosti na tekmi.

Medtem je tudi zagrebški Dinamo na zadnjih sedmih tekmah neporažen na vseh velikih tekmovanjih. Na zadnjih dveh tekmah so ohranili prazen gol, zadnji dve tekmi EL pa sta bili doma. Torej je vaša oblika obiskovalca dvomljiva pri srečanju.

Gost se je mučil na zadnji tekmi EL na njihovem sporedu, kar je privedlo do remija brez golov s Feyenoordom. Zdaj, ko se soočajo z nekoliko močnejšo stranjo v mešanici, bo imel gost v devetdesetih minutah verjetno težave s hrbtom.

Na podlagi te statistike lahko pričakujemo nekaj golov na tekmi. Zato je zabijanje več kot 1,5 gola verjetno najboljša stava za igralce. Poleg tega lahko igralci izberejo tudi neodločeno stavo na moskovski CSKA, da dobijo spodobne donose iz tekme.