Danska – Super liga
Datum: nedelja, 4. oktober 2024
Začetek ob 19:00 UK / 20:00 CET
Prizorišče: stadion Parken (Köbenhavn).

Köbenhavnu to sezono v superligi ne gre najbolje, sicer pa so izpadli iz končnice lige Europa. Gostitelji bodo Nordsjaelland na ligaškem obračunu sprejeli kot favoriti za zmago kljub padcu forme.

Copenhagen vs Nordsjælland Head to Head (h2h)

• Domačin je neporažen na zadnjih petih srečanjih.
  • Prejšnje srečanje je Lionsom prineslo domačo zmago z 2-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih srečanj.
  • Le ena od zadnjih petih iger se je končala z remijem.
  • Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.

Kopenhagen proti Nordsjaelland Napoved

Kopenhagen v tej sezoni še ni zmagal v ligi. Po treh tekmah so gostitelji iz dveh porazov in remija zbrali le točko. Prejšnji obračun je bil na gostovanju in so si z Vejlejem razdelili plen z izidom 2:2.

Ker so na dobri poti, da se vrnejo v sezono, bo prednost domačega terena pomagala levom ustvariti več priložnosti v 90 minutah. Na treh tekmah v letošnji sezoni sta obe ekipi zadeli in imeli po več kot 2,5 gola.

Nordsjaelland je to sezono v ligi začel na napačni nogi. Prva tekma se je končala s porazom v gosteh, niz brez zmage pa se je nadaljeval tudi v naslednji tekmi. Vendar bo ekipa gostovala po domači zmagi nad Lyngbyjem s 4:1, po urniku.

Glede na to statistiko se obeta tekma z visokim številom zadetkov. Ob tem je verjetna opcija BTTS, saj sta v treh obračunih gostov obe ekipi zadeli tudi mrežo. Najvarnejša stava za igralce je verjetno izenačenje brez stave v Kopenhagnu, kar zadeva prednost njihove hiše.