💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Datum: nedelja, 27. september 2024
Začetek ob 12:00 UK / 13:00 CET
Lokacija: Matmut Atlantique.

Na nedeljski tekmi za kosilo bo Bordeaux na 13. mestu proti Nici na 10. mestu.

Bordeaux je do zdaj zmagal le na eni tekmi, in sicer proti Angersu v gosteh, tako da želijo zmagati na svoji prvi domači tekmi v sezoni.

Čeprav je klub do tega prišel brez zmage v zadnjih dveh tekmah, se je njihova zadnja tekma končala z 2-1 porazom proti novo napredovalemu Lensu. Zdi se, da so goli težava za njih, saj so jih doslej dosegli le 3, čeprav so prejeli le 2 zadetka.

Še niso vstopili v igro za Lens, da bi dosegli gol, in ekipa Bordeauxa v tej sezoni bi lahko bila zgrajena okoli obrambe, če je tako, morda ne bi bila najbolj privlačna ekipa za gledanje.

Nica je začela zelo dobro z 2 zaporednima zmagama, zdaj pa je izgubila dve zaporedni. Ena od teh tekem je bila proti PSG, ko so bili doma premagani s 3:0.

Drugi je pripadel Montpellierju v gosteh s 3:1. Se bo Nice lahko vrnila nazaj?

Če je tako, bi se lahko vrnili med najboljših 8, vendar bi zmaga Bordeauxa pomenila, da bi klub presegel svoje nasprotnike.

Bordeaux proti Nici: medsebojni dvoboj

Lansko sezono se je ta tekma končala z 1-1.

Zadnjih 6 zaporednih tekem je bilo manj kot 2,5 gola.

Nica je v zadnjih šestih obiskih dosegla le eno zmago pri Bordeauxu, nazadnje leta 2018.

Bordeaux proti Nici: Napoved

Obe ekipi potrebujeta zmago in zdi se, da bo to izenačena tekma brez nič. Tradicionalno je doseženih malo golov, zato bo ena od naših možnosti ugibanje o izidu polčasa, kar se dobro izplača in imamo lahko dve možnosti.

Naša druga možnost bo, da vidimo manj kot 2,5 gola, zgodovina močno kaže na to. Čeprav je tekma lahko nepredvidljiva, lahko dejstvo zgodnjega začetka upošteva tudi to, da obe ekipi ne bosta igrali gladkega nogometa in zato morda ne bomo videli veliko napadov na gol. Vidva se lahko z veseljem zadovoljita s svojim mestom.

Bordeaux proti Nici Dobri stavni nasveti

• Pravi rezultat ob polčasu: 0-0 ali Bordeaux vodi z 1-0 proti 2,50 (6/4) in 4,00 (3/1)