Francija Ligue 1
Datum: nedelja, 4. oktober 2024
Začetek ob 14:00 UK / 15:00 CET
Lokacija: Matmut Atlantique.

Kar zadeva formo, si tako Bordeaux kot Dijon zaslužita drug drugega, saj sta oba slaba, čeprav ima Bordeaux dobre možnosti za zmago, saj je doma in ima enega ali dva igralca, ki lahko naredita razliko. ko se klubi srečajo v nedeljo popoldne.

Bordeaux ne igra najboljšega nogometa, ki je izstopal na zadnji tekmi, ki se je proti Nici končala z 0:0. Veljavna točka, a klubu ne kaže niti dobro niti slabo kot v prejšnji sezoni.

Njihova edina zmaga je bila proti Angersu in niso zmagali že tri tekme.

Dijon je po 1 porazih in neodločenem izidu zadnji z le točko. Vsaj zanje je bil remi na njihovi zadnji tekmi, dobrih 4-2 proti ena proti pripravljenemu Montpellierju. To bi moralo klubu dati zagon pred to tekmo, vendar je še vedno videti težko za ekipo, ki je prejela že 2 golov.

Bordeaux proti Dijonu: medsebojni dvoboj

• V prejšnji sezoni sta Bordeaux in Dijon na tej tekmi remizirala z 2:2.
  • Dijon v Bordeauxu ni zmagal že več kot 10 let.
  • Obstaja 60 % verjetnost, da boste videli manj kot 2,5 gola.
  • V vsakem od klubov na zadnjih treh tekmah je Bordeauxu uspelo doseči vsaj 2 zadetka.

Bordeaux proti Dijonu: Napoved

Če se bo Dijon osredotočil in uporabil nekaj svoje odlične igre, ki so jo prikazali prejšnji konec tedna, imajo možnost, da iz te tekme nekaj iztržijo, zato jih bomo podprli glede hendikepa, če se bo končala z remijem, kar se verjetno lahko zgodi enako. zmagati.

Tukaj ne pričakujemo klasične tekme z malo goli, bomo pa zaradi dobre igre, remija in vodstva Bordeauxa tudi ob polčasu stavili na točnega strelca. To bo nervozna in previdna tekma, saj bo Dijon skušal popraviti rezultat na dnu.