Portugalska – Premier League
Datum: ponedeljek, 19. oktober 2024
Začetek ob 20:15 UK / 21:15 CET
Prizorišče: stadion Bessa Century XXI (Porto).

Po treh tekmah v Premieri Ligi v tej sezoni Boavista še nima zmage na svojem razporedu. Na lestvici so na 14. mestu z 2 osvojenima točkama iz dveh dosedanjih remijev in enega poraza.

Guimarães se je v prvih dveh tekmah letošnje sezone vrnil k nizu zmag. Gostje imajo dve točki prednosti pred domačini, v vseh možnih izidih v treh poskusih pa 4 točke.

Boavista proti Vitória Guimarães medsebojni obračun (h2h)

• Le tri od zadnjih desetih srečanj so se končala z remijem.
  • Prejšnje srečanje je Panterjem prineslo domačo zmago z 2-0.
  • Obe ekipi sta zadeli na dveh od zadnjih treh tekem.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Domačin je na treh od zadnjih štirih domačih srečanj ohranil prazen gol.

Boavista proti Vitoria Guimaraes Napoved

Boavista je dosegel 3 gole na štirih tekmah, ki jih je do zdaj odigral v tej kampanji, prejel pa je tudi devet golov v istem obdobju. To kaže na bolj odprto obrambo, saj je med igro v vzponu zaposlenih več igralcev.

Medtem se napadalci Guimarãesa borijo za gol. Na treh tekmah v letošnji sezoni so dosegli in prejeli le en gol. Ker gost igra bolj obrambno, v igri ne bo veliko gibanja.

Glede na njihovo dosedanje povprečje golov je nasvet za več kot 1,5 gola verjetno najboljša stava za igralce stav na tekme. Poleg tega so v njihovih zadnjih treh dvobojih h2h od leta 2019 v vsaki od teh tekem dosegli vsaj dva zadetka.

Niz gostiteljev brez zmage po remiju 1-1 v gosteh z Moreirensejem bo verjetno vplival na njihovo prednost na igrišču v tej igri. Gostovanje po domači zmagi nad Ferreiro z 1:0 bi moralo gostom dati rahlo prednost. Zato je stava brez neodločenega rezultata verjetno idealna možnost za spodobne donose iz tekme.