💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Data: poniedziałek, 28 września 2024 r
Początek o 18:00 w Wielkiej Brytanii
Lokalizacja: Guldfageln Arena, Kalmar.

22. runda szwedzkiego Allsvenskan zakończy się w poniedziałek walką bokserów.

Jeden z głównych kandydatów do spadku w tym sezonie, Kalmar FF, wita Varbergsa, licząc na zdobycie trzech punktów i wyjście z czerwonej strefy. Nie byłoby to wielką niespodzianką, biorąc pod uwagę ostatnią formę ich przeciwników.

Varbergs przegrali dwa ostatnie mecze w Allsvenskan i stracili w sumie pięć bramek. Jeśli chodzi o kwalifikacje, są w nieco bardziej komfortowej strefie, ale kilka kolejnych porażek może znacznie utrudnić sprawę.

Kalmar kontra Varbergs łeb w łeb

Co ciekawe, oba zespoły spotkały się do tej pory tylko raz. Pierwszy bezpośredni pojedynek odbył się w tym sezonie w Allsvenskan, kiedy Varbergs byli gospodarzami i wygrali mecz 1:0 FT. Ten mecz został rozegrany na początku lipca, a jedynym strzelcem był Adama Fofana w 78. minucie.

Kalmar vs Varbergs Prognoza

Kalmar FF zgromadził pięć punktów w ostatnich czterech meczach w Allsvenskan, co według ich standardów jest uważane za dobre. Dobra passa została ostatecznie przerwana w zeszłym tygodniu dzięki wygranej 2:1 na wyjeździe z IFK Goteborg.

Isak Magnusson po raz kolejny był wybawcą, zapewniając sobie zwycięską bramkę. Jeśli chodzi o występy domowe, Kalmar FF ma katastrofalne wyniki. Przegrał sześć z ostatnich dziewięciu meczów, nie wygrywając żadnego.

Szczerze mówiąc, nie widzimy scenariusza, w którym tej drużynie udałoby się uniknąć degradacji w pozostałych dziewięciu kolejkach.

Jeśli chodzi o przeciwnika, Varbergowie są w kiepskim stanie: do tego starcia przystąpili po przegranych kolejno z Helsingborgiem i Falkenbergiem.

Ale nie powinniśmy zapominać o niesamowitej passie przed tą passą porażek. Varbergs pokonał kolejno Orebro, Syriusza i Mjallby'ego, strzelając siedem bramek. Nie sądzimy, żeby przegapili mecz w Kalmarze.