💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Włoska Serie A
Data: środa, 4 listopada 2024 r
Początek o 16:00 w Wielkiej Brytanii
Miejsce: Stadio Comunale Luigi Ferraris.

Porażka Torino 3:4 z Lazio w zeszły weekend była jednym z najbardziej dramatycznych powrotów we włoskim futbolu od dłuższego czasu.

Bulls mieli jedną bramkę przewagi do 93. minuty, ale i tak przegrali mecz w niesamowity sposób. Stracili świetną okazję, by w końcu uciec ze strefy spadkowej. Obecnie zajmują 19. miejsce z zaledwie jednym punktem w pięciu meczach, więc zbliżający się mecz z Genuą w środku tygodnia ma ogromne znaczenie.

Gospodarze są jak na razie trochę lepsi, co wystarczyło, by być faworytami przy 2,45.

Genua vs Torino łeb w łeb

• W przeszłości doszło do 35 bezpośrednich konfrontacji między Genuą a Turynem.
  • Torino ma przewagę w liczbie wygranych meczów, od 14 do 10.
  • Ostatni rozegrany został w północnych Włoszech i zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Torino.
  • Cztery z ostatnich sześciu spotkań zakończyły się wynikiem BTTS lub FT powyżej 2,5 targetów, co może być użyteczną informacją dla rynku targetów.
  • Genui nie udało się zapewnić ani jednego zwycięstwa nad Torino w ostatnich siedmiu próbach.

Genua vs Turyn Typ

Pomimo zdobycia zaledwie dwóch punktów w ostatnich czterech meczach Serie A, zespół Genui nie wygląda źle na boisku. Przekonujące porażki z Napoli i Interem Mediolan były do ​​przewidzenia, ponieważ wielu piłkarzy było nieobecnych w kadrze z powodu chorób. Wyjazdowe remisy z Hellas Verona i Sampdorią wypadły ogólnie znacznie lepiej. Jest duża szansa, że ​​zobaczymy, jak ten zespół walczy o utrzymanie w tym sezonie.

Torino strzeliło dziesięć bramek w pierwszych pięciu meczach, ale problem polega na tym, że stracili 15. Andrea Belotti prowadził zespół z zaledwie sześcioma golami i dwiema asystami, ale potrzebuje wzmocnień, jeśli Bulls mają uniknąć gry w pierwszej połowie. Seria. B w 2024 r. Biorąc pod uwagę statystyki obu drużyn, wybór BTTS wygląda jak duże ryzyko bankowe.