💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Data: niedziela, 4 października 2024 r
Początek o 14:00 UK / 15:00 CET
Lokalizacja: Brentford Community Stadium (Londyn).

Nie będzie to wybitne spotkanie w Londynie w niedzielny wieczór, ale wicemistrzowie przeciwko drużynie dziewiątej w tabeli ligowej w zeszłym sezonie powinni wzbudzić zainteresowanie.

Z gospodarzami jako faworytami, mecz będzie prawdopodobnie powolny i bez bramek.

Brentford vs Preston North End łeb w łeb (h2h)

• Gospodarz zanotował trzy z ostatnich pięciu ogólnych zwycięstw.
  • Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pszczół u siebie 1:0.
  • Obie drużyny strzeliły gola w czterech z ostatnich siedmiu spotkań.
  • Tylko jedno z pięciu poprzednich spotkań zakończyło się remisem.
  • Gospodarze przegrali tylko raz w dziewięciu meczach u siebie.
  • Lilywhites nie zdobyli gola w trzech z ostatnich czterech wizyt.

Brentford - Preston North End Prognoza

Początek sezonu Brentford był na złej stopie, ponieważ przegrali na drodze z Birmingham 1-0. Jednak wrócili w następnym meczu u siebie, zdobywając wszystkie trzy punkty w wygranym 3: 0 meczu z Huddersfield.

Odkąd wrócili do domu, możemy wesprzeć przewagę gospodarzy na boisku w lidze. Mimo to w ostatnim meczu ligowym w programie zremisują na wyjeździe z Millwall 1: 1.

Z drugiej strony Preston North End ma w tym sezonie serię bez zwycięstwa. Począwszy od porażki 0-1 u siebie ze Swansea, sprawy Prestona nie układały się dobrze od jakiegoś czasu. Drużyna odwiedzi po porażce u siebie ze Stoke City 1:0 w ostatnim meczu ligowym.

Przy obecnych formach wygrana u siebie w pełnym wymiarze czasu wydaje się rozsądną opcją. Gracze mogą również iść z Brentford, aby wygrać dowolną połowę gry w ciągu dziewięćdziesięciu minut. Ponieważ jest mało prawdopodobne, aby mecz obfitował w wiele bramek, typ poniżej 3,5 gola będzie dobrze działał dla graczy.