💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Eiropas līga
Datums: trešdiena, 4. gada 2024. novembris
Sākums plkst. 20:00 UK / 21:00 CET
Atrašanās vieta: Slavutych-Arena (Zaporožje).

Zorya atrodas tabulas lejasgalā, pagaidām bez punktiem šajā periodā. Viņi saņems pēc sagrāves mājās ar 1:2 pret tādiem kā Braga Eiropas līgā. Viņi dodas mājās pēc neizšķirta 1:1 izbraukumā pret Inhulets pēdējo reizi Ukrainas augstākās līgas turnīrā pēc grafika.

Atēnu AEK ir viens no visaugstāk novērtētajiem klubiem Grieķijā, taču šosezon vēl nav guvis punktus Eiropas līgas grupu turnīrā. Iepriekšējā spēlē EL mačā savā laukumā ar 1:2 tika piedzīvota sagrāve pret Lesteru. Komanda viesosies pēc uzvaras Grieķijas Superlīgā mājās ar 2:1 pār OFI Crete.

Zorya vs AEK Athens Head to Head (h2h)

• Mājinieks vēl nav atradis nevienu Grieķijas klubu nevienā lielajā sacensībā.
  • Ar Ukrainas klubiem viesis jau ticis divas reizes, taču uzvarējis nav nevienā no šīm spēlēm.

Zorya vs AEK Athens Prognoze

Identiskā formā Eiropas līgas grupu turnīra G grupā Zoryam kalendārā būs cieša tikšanās ar savu Grieķijas pretinieci Atēnu AEK. Abas komandas grupā zaudējušas pa divām spēlēm un tām ir līdzīga vārtu attiecība, maiņā 1 gūti vārti pret 5 ielaistiem.

Sadursme gaidāma tuvu un nav šaubu, ka pēc deviņdesmit minūtēm vārtu būs mazāk, ņemot vērā abu komandu formu. Spēlēšana, pamatojoties uz zaudētām sērijām turnīrā, var būt ļoti smaga abu pušu spēlētājiem.

Ar 1,5+ vārtu dēli pietiks vārtu laukuma spēles vajadzībām, jo ​​abas komandas, visticamāk, izveidos nestabilu aizsardzību, pamatojoties uz saviem iepriekšējiem rezultātiem. Tāpat varam sagaidīt dažus vārtus, jo abas komandas guva vārtus pirms nākamā mača.

Dubultā iespēja, kas dod priekšroku AEK Athens, iespējams, būs labākā izvēle spēlētājiem. Iemesls, lai sakņotos par viesu komandu, ir čempionāta pārākums un jūsu komandas spēks attiecībā pret mājiniekiem.