💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Spānijas līga
Datums: sestdiena, 31. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 17:30 UK / 18:30 CET
Norises vieta: El Sadar stadions (Pamplona).

Pēc dubultsagrāves kalendārā, Osasuna šosezon atgriezās līgā ar trim spēlēm pēc kārtas, bez zaudējumiem. Viņi līdz šim ir uzkrājuši 11 līgas punktus pēc 5 spēlēm. Los Rojillos turnīru uzņems, savā laukumā ar 1:0 uzvarot Bilbao Athletic kalendāra pēdējā mačā.

Madrides Atlético ir vienīgā komanda, kas pēc sešiem mačiem līdz šim saglabā nepārspētu sēriju La Liga. Līdz šim komanda savā formā ir ielaidusi tikai vienus vārtus un vidēji šajā periodā ielaidusi 2,0 vārtus. Indiāņi viesos ieradīsies pēc divu uzvaru sērijas pēc pēdējo reizi šosezon mājās ar 2:0 uzvarot Real Betis.

Cīņa pret Madrides Atletico un Osasuna (h2h)

• Viesis ir nepārspēts pēdējās četrās spēlēs.
  • Laukuma saimnieki ir iekrājuši tikai vienu no pēdējām piecām uzvarām kopvērtējumā.
  • Iepriekšējā spēle Los Indios komandai izbraukumā uzvarēja ar 0:5.
  • Abas komandas vārtus nav guvušas pēdējās piecās spēlēs.
  • Tikai viena no pēdējām desmit spēlēm noslēdzās neizšķirti.
  • Mājinieces kontā ir tikai viena uzvara pēdējās sešās spēlēs savā laukumā.

Prognozes par Osasuna pret Madrides Atletico

Osasuna centīsies nostiprināt savu trīs maču nepārspēto sēriju līgā, taču uzveikt Simeoni un viņa vīrus ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Ar spēcīgu sastāvu rokās Los Indios mājinieku aizsardzībai var būt ļoti grūti noturēt kontroli.

Mājinieki sestdienas spēlē izmanto laukuma priekšrocības, kas ir viņu vienīgais resurss nākamajā spēlē pret rojiblancos. Turklāt Madrides Atlético savā kalendārā līdz šim nav zaudējusi nevienu līgas maču.

Līdz ar Luisa Suaresa pievienošanos viņu Lorentes M un Žuau Fēliksa veidotais uzbrukums ir akcentēts vidējā zonā ar vidēji 2,0 vārtiem kampaņā. Tātad padoms par vairāk nekā 1,5 vārtiem, iespējams, kalpo vārtu laukuma spēlētāju mērķim.

Nav šaubu, ka mačs tuvojas uzvarai izbraukumā uz pilnu laiku. Tomēr drošāk pieņemt, ka viesi deviņdesmit minūšu laikā uzvarēs vismaz vienu no diviem mača puslaikiem. Tāpēc ieteikums Atlético de Madrid uzvarēt vienu no konfrontācijas puslaikiem, iespējams, būs labākais likmju spēlētājiem.