💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Anglijas Premjerlīga
Datums: sestdiena, 31. gada 2024. oktobris
Sākums 15:00 UK / 16:00 CET
Atrašanās vieta: Turf Moor (Burnley).

Chelsea ir sācies sarežģīts sezonas sākums, taču ir vērts uzvarēt sestdien notikušajā Anglijas Premjerlīgas cīņā Burnley stadionā.

"Blues" Krasnodarā izcīna pārliecinošu uzvaru ar 4:0 un pārtrauca trīs neizšķirtus pēc kārtas visos turnīros.

Frenkam Lempardam būs iepriecinoši, ka Hakims Zijehs beidzot iekļāvis savu vārdu rezultātu tabulā, un tādi cilvēki kā Timo Verners un Kristians Pulišičs sanāk kopā, lai pabeigtu uzvaru Krievijā.

Pagājušajā nedēļā "Chelsea" Premjerlīgā uzvarēja Mančestras "United" un centīsies izcīnīt trešo uzvaru sezonā 7 mēģinājumos.

Burnley ir sava bijušā sevis ēna un ir nokļuvuši nepareizajā tabulas pusē, līdz šim 5 spēlēs spēlējot neizšķirti.

Viņi pagājušajā nedēļā ar 1:0 zaudēja Spurs, un tas vēlreiz izceļ viņu problēmas punktu gūšanas nodaļā. Krisam Vudam pietrūkst, un viņš līdz šim ir guvis tikai 1 vārtus, savukārt citi uzbrucēji Ešlijs Bārnss, Džejs Rodrigess un Maikls Vīdra šosezon vēl nav guvuši vārtus.

Tāpēc, lai uzvarētu Turf Moor, Blues cena ir zema — 1,50, savukārt apmeklētāji var likt likmes uz 5,50.

Burnley pret Chelsea viens pret vienu

Kopš 12. gada starp šīm abām komandām ir notikušas 2009 Premjerlīgas tikšanās, un Chelsea ir izcili izcīnījuši 8 uzvaras. Burnley ir spējusi uzvarēt tikai vienu reizi, bet 3 ir apstājušās.

Pagājušās sezonas spēlē "Blues" uzvarēja abās spēlēs ar 3:0 Bridžā un 4:2 Turf Moor.

Pēdējās 6 tiešajās konfrontācijās tika gūti vairāk nekā 2,5 vārti.

Un visbeidzot, Chelsea pēdējo 5 šī stadiona apmeklējumu laikā uzvarēja 6, bet otru nospēlēja neizšķirti.

Burnley vs Chelsea prognoze

Ar izcilu h2h rekordu un izcilu punktu formu viņam nevajadzētu raudzīties tālāk kā uz Blues uzvaru sestdien. Frenka Lamparda apsūdzētajiem ir dažas problēmas aizsardzības zonā, taču viņiem vajadzētu labi tikt galā ar uzbrukuma vienību, kas šosezon guva tikai 1 vārtus.

Papildus labajiem variantiem "Blues" uz rezervistu soliņa un gadījumā, ja Lempards nolems atpūtināt Verneru, tas paver iespēju jaunajam Tammijam Abrahamam vai Olivjē Žirū, kā arī Kajam Havertzam, kuram ir gandrīz līdzīgs aizvietotājs Pulišiča sastāvā. . vai Mason Mount.

Varam arī redzēt, ka spēles ar Chelsea tika atklātas otrajā puslaikā un 5 no 6 viesos gūtajiem vārtiem šajā sezonā notika spēles pēdējās 45 minūtēs, un tāpēc vairāk nekā 1,5 vārti otrajā puslaikā ir labs izlaidums.