💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Datums: svētdiena, 27. gada 2024. septembris
Sākums plkst. 12:00 UK / 13:00 CET
Atrašanās vieta: Matmuts Atlantiks.

Svētdienas pusdienlaika spēlē "Bordeaux" būs 13. vietā pret "Nice" - 10. vietu.

"Bordeaux" līdz šim ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru, proti, pret "Angers" izbraukumā, tāpēc viņi vēlas izcīnīt pirmo uzvaru mājas spēlē šosezon.

Lai gan klubs to sasniedza bez uzvarām savās pēdējās divās spēlēs, viņu pēdējais mačs beidzās ar 2:1 zaudējumu tikko paaugstinātajai Lens komandai. Šķiet, ka vārti viņiem ir problēma, jo līdz šim ir gūti tikai 3, lai gan viņi ir ielaiduši tikai 2 vārtus.

Viņi vēl nebija ieradušies Lens spēlē, lai gūtu vārtus, un Bordeaux komanda šosezon varētu būt balstīta uz aizsardzību, ja tā, viņi varētu nebūt pievilcīgākā komanda, ko skatīties.

Nice sāka ļoti labi ar 2 uzvarām pēc kārtas, bet tagad zaudēja divas pēc kārtas. Viena no šīm spēlēm bija pret PSG, kad viņi savā laukumā tika pieveikti ar 3:0.

Otra izbraukumā ar 3:1 tika pie Monpeljē. Vai Nice spēs atspēlēties?

Ja tā, viņi varētu atgriezties labāko astoņniekā, bet Bordo uzvara nozīmētu, ka klubs pārspēs savus pretiniekus.

Bordo vs Nica: aci pret aci

Pagājušajā sezonā šis mačs noslēdzās ar 1:1.

Pēdējās 6 spēlēs pēc kārtas gūti mazāk par 2,5 vārtiem.

"Nice" savās pēdējās sešās vizītēs Bordo ir spējusi izcīnīt tikai vienu uzvaru, pēdējo reizi 2018. gadā.

Bordo vs Nica: Prognoze

Abām komandām ir vajadzīga uzvara, un izskatās, ka šī būs cieša spēle bez nekā. Tradicionāli ir maz gūto vārtu, tāpēc viena no mūsu iespējām būs uzminēt puslaika rezultātu, kas piedāvā labu vērtību, un mums var būt divas iespējas.

Otra mūsu iespēja būs redzēt mazāk par 2,5 vārtiem, vēsture uz to stingri norāda. Lai arī spēle var būt neprognozējama, agrā sākuma fakts var ņemt vērā arī to, ka abas komandas nespēlēs gludu futbolu un līdz ar to varam neredzēt daudz uzbrukumu uz vārtiem. Jūs abi varat būt priecīgi samierināties ar vietu.

Bordeaux pret Labi derību padomi

• Pareizs rezultāts puslaikā: 0:0 vai Bordo vadībā ar 1:0 līdz 2,50 (6/4) un 4,00 (3/1)