top 5
Otu ụlọ - ọbịa | Ihe kpatara ịkụ nzọ | |
---|---|---|
05/07
17:00
|
Germany Bremen-League
Werder II
Oberneuland
|
Werder II emeriela egwuregwu iri na asatọ ikpeazụ ha.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Baịkọi
Afọ 2013
|
Băicoi emeriela egwuregwu iri abụọ na abụọ ha gara aga.
|
05/07
21:00
|
Russia Moscow Championship – Division A
FSHM
Zelenograd
|
Zelenograd have won their last 7 jogos.
|
05/07
14:30
|
Nkeji abụọ nke Libya - Misrata
Al Najm Alreefi
Asabah SC
|
Assabah SC emeriela egwuregwu ise ikpeazụ ha.
|
05/07
14:00
|
Nkeji abụọ nke Libya – Benghazi, Otu 1
Itihad Al Marj
Al Horreya Suluq
|
Ittihad Al Marj have won their last 6 jogos.
|
Otu egwuregwu bọọlụ na-emeri na-agbasa amụma na ọnụ ọgụgụ. Mmeri maka ọtụtụ egwuregwu bọọlụ n'usoro.
Otu ụlọ - ọbịa | Ihe kpatara ịkụ nzọ | |
---|---|---|
05/07
17:00
|
Germany Bremen-League
Werder II
Oberneuland
|
Werder II emeriela egwuregwu iri na asatọ ikpeazụ ha.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Baịkọi
Afọ 2013
|
Băicoi emeriela egwuregwu iri abụọ na abụọ ha gara aga.
|
05/07
21:00
|
Russia Moscow Championship – Division A
FSHM
Zelenograd
|
Zelenograd have won their last 7 jogos.
|
05/07
14:30
|
Nkeji abụọ nke Libya - Misrata
Al Najm Alreefi
Asabah SC
|
Assabah SC emeriela egwuregwu ise ikpeazụ ha.
|
05/07
14:00
|
Nkeji abụọ nke Libya – Benghazi, Otu 1
Itihad Al Marj
Al Horreya Suluq
|
Ittihad Al Marj have won their last 6 jogos.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Berceni
Teleajenul Vălenii De Munte
|
Teleajenul Vălenii De Munte emeriela egwuregwu ise ikpeazụ ha.
|
05/07
21:00
|
Russia Championship SFF Center
Lokomotiva Liski
SSOR №1-ADAMAS Belgorod
|
Lokomotiv Liski emeriela egwuregwu 5 ikpeazụ ha.
|
05/07
18:30
|
Asọmpi nkwalite onye amu amu Argentina, Apertura
Ụlọ ọrụ Deportivo Metalurgico
Ndị na-anya gwongworo
|
Ndị na-anya ụgbọ ala emeriela egwuregwu ise ikpeazụ ha.
|
05/07
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hausawa United FC
Halfa FC
|
Halfa Fc have won their last 4 jogos.
|
05/07
14:30
|
Nkeji abụọ nke Libya - Misrata
Al Jihad
Al Fajr
|
Al Jihad have won their last 4 jogos.
|
05/07
16:00
|
Romania Liga II
Gloria Buzu
Unirea Slobozia
|
Unirea Slobozia emeriela egwuregwu 4 ikpeazụ ha.
|
05/07
18:30
|
Italy Seria C, ime egwuregwu
Taranto
Latina
|
Taranto have won their last 4 jogos.
|
05/07
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ave Fc
Ndị eze ukwu Fc
|
Supreme Kings Fc have won their last 4 jogos.
|
05/07
15:00
|
Russia Bryansk Oblast Liga - Nkeji 1
Zarya Starodub
Alexander Dyatkovo
|
Aleksandr Dyatkovo have won their last 4 jogos.
|
05/07
15:00
|
Canada Canadian Premier League
Ike
Ndị na -achọ HFX
|
Forge have won their last 4 jogos.
|
Otu egwuregwu bọọlụ na-efunahụ streaks amụma na ọnụ ọgụgụ. Mfu maka ọtụtụ egwuregwu bọọlụ n'usoro.
Otu ụlọ - ọbịa | Ihe kpatara ịkụ nzọ | |
---|---|---|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Berceni
Teleajenul Vălenii De Munte
|
Berceni emeriela egwuregwu itoolu ikpeazụ ha.
|
05/07
14:30
|
Nkeji abụọ nke Libya - Misrata
Al Reef
Ittihad Tawergha
|
Ittihad Tawergha emefuola egwuregwu asatọ ikpeazụ ha.
|
05/07
18:15
|
Asọmpi Brazil U20
Cruzeiro
International
|
Internacional emeriela egwuregwu isii ikpeazụ ha.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 5 Isa
Obodo Bosia
Poiana Popești
|
Poiana Popești have lost their last 6 jogos.
|
05/07
12:00
|
England Professional Development League
Bristol
Charlton
|
Charlton emefuola egwuregwu ise ikpeazụ ha.
|
05/07
09:00
|
Kenya Premier League
Posta Rangers
FC Talanta
|
Posta Rangers have lost their last 6 jogos.
|
05/07
18:15
|
Switzerland 2. Interregional Njikọ
Weesen
ubi nwanyi
|
Weesen emefuola egwuregwu anọ ikpeazụ ya.
|
05/07
22:00
|
Poland IV. Njikọ - Mazowiecka
Sokol
Wisła II Płock
|
Sokół emeriela egwuregwu 6 ikpeazụ ha.
|
05/07
23:00
|
Brazil Roraimense
Ọganihu RR
Sao Raimundo-RR
|
Progresso RR efuola egwuregwu 6 ikpeazụ ha.
|
05/07
14:35
|
Kuwait Kuwait Njikọ
Al-Nasr
Al-Arabi
|
Al-Nasr enweela egwuregwu 6 ikpeazụ ha.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Unirea Cocorăştii Colţ
Avantul Maneciu
|
Unirea Cocorăştii Colţ enweela egwuregwu 5 ikpeazụ ha.
|
05/07
16:00
|
Òtù Mba Izrel
Bnei Juda
Maccabi Yafo
|
Maccabi Yafo have lost their last 5 jogos.
|
05/07
15:00
|
Serbia Prva Rasinska Okružna Liga
Dedina
Gradina
|
Gradina emeriela egwuregwu 5 ikpeazụ ha.
|
05/07
12:00
|
Turkmenistan Ýokary Liga
Azgabat
Şagadam
|
Şagadam have lost their last 5 jogos.
|
05/07
15:00
|
Romania Liga 4 Prahova
Unirea Urlaţi
Voinţa Värbilău
|
Unirea Urlaţi enweela egwuregwu 5 ikpeazụ ha.
|
05/07
16:00
|
Òtù Mba Izrel
Kfar Kasem
Rishon Lezion
|
Kfar Qasem have lost their last 4 jogos.
|
05/07
11:45
|
Hong Kong Premier League
Wofoo Tai Po
Hong Kong F.C.
|
Hong Kong FC have lost their last 4 jogos.
|
05/07
22:00
|
Argentina Copa de la Liga, nchekwa
Independiente
Talleres
|
Independiente have lost their last 4 jogos.
|
05/07
13:00
|
Egwuregwu enyi na enyi nke ụwa
Negeri Sembilan
Tanjong Pagar Utd.
|
Negeri Sembilan have lost their last 4 jogos.
|
05/07
18:30
|
Italy Seria C, ime egwuregwu
Taranto
Latina
|
Latina have lost their last 4 jogos.
|
Ndị otu egwuregwu bọọlụ na-esetịpụ amụma na ọnụ ọgụgụ. Ọ na-ese maka ọtụtụ egwuregwu bọọlụ n'usoro.
Otu ụlọ - ọbịa | Ihe kpatara ịkụ nzọ | |
---|---|---|
05/07
23:00
|
Brazil Gaucho, Serie A2
Esporte Clube Pelotas
Lajeadense
|
Lajeadense akwụsịla ịse egwuregwu anọ ikpeazụ ha.
|