????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Franciaország – Ligue 1
Időpont: 26. szeptember 2024., szombat
Kezdés: 16:17 UK / XNUMX:XNUMX CET
Helyszín: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Ez a meccs minden bizonnyal érdekes látványosság lesz, hiszen két, a Ligue 1 élmezőnyéhez közel álló csapat mérkőzik meg egymással.

A Saint Etienne és a Rennes továbbra is veretlen, mindketten 3 meccset nyertek és 1-10 döntetlent értek el, és jelenleg az 1. és a 2. helyen állnak. Nagyon izgalmas lesz tehát szemtanúja lenni ennek a meccsnek szombat délután.

A Saint Etienne a múlt hétvégén elveszítette a szezon első pontjait a Nantes-tól idegenben, amikor 2-2-re ért véget a meccs, de hazai pályán százszázalékos mérleggel rendelkezik, ahol már legyőzte a Strasbourgot és a Lorient-t.

A Rennes egy győzelemmel a bajnokság élére kerülne, így minden motiváció megvan, amire szüksége van. A csapat a legutóbbi 3 egymást követő győzelmével érkezett erre a meccsre, az utolsó meccs pedig a Monaco elleni 2-1-es győzelemmel ért véget, ami lenyűgöző eredmény.

Az úton a Rennes legyőzte Nimest, és döntetlent játszott a Lille-lel. Idegenben már 5 gólt szereztek.

Saint-Etienne kontra Rennes: fej-fej mellett

• Az előző szezonban ez a bajnoki mérkőzés 1-1-re ért véget.
  • A Rennes 2011 óta nem nyert Saint Etienne-ben.
  • A legutóbbi tíz Ligue 1-találkozóból hat a klubok döntetlenre végződött.
  • Az utolsó hat meccsből 5-ben mindkét csapat gólt szerzett.

Saint-Etienne vs Rennes: Jóslat

A két klub a szezon legnehezebb meccseit nézi, és az aggodalomra ad okot, hogy kimondhatják egymást. De a második félidőben dönthető győztes lehet, amikor elfáradnak a lábak.

Éppen ezért döntetlennel, és a 2. félidőben több gólért ratifikáljuk a félidő eredményét. A két klub nagyon szorosan fog játszani, és a játék előrehaladtával megnyílik és kockáztatni fog, egy nagyon izgalmas meccset kell látnunk, ahol senki sem akar majd feladni.

Saint-Etienne vs Rennes: fogadási tippek:

• Félidő: döntetlen 1,91-kor (10/11)
  • A legtöbb pontot szerzett félidő: 2. félidő 2,10-nél (11/10)
  • Bármikor gólkirály: Serhou Guirassy (Saint Etienne), 3,00 (2/1).

További játékokat keresel? olvass el mindent Francia Ligue 1 előrejelzései itt vagy ugorj a főoldalunkra focitippek oldal.