????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Olaszország Serie A
Időpont: 24. október 2024. szombat
Kezdés 17 órakor az Egyesült Királyságban
Helyszín: Stadio Comunale Luigi Ferraris, Genova.

Az UEFA Bajnokok Ligájában lezajlott heves hétközi akció után Antonio Conte és csapata visszatér a Serie A-mérkőzésekre, hogy véget vessenek vereségsorozatuknak, és végre megtalálják a módját, hogy megszerezzék harmadik győzelmüket a szezonban. . A meggyengült Genoával kell szembenézniük, egy olyan csapattal, amely eddig csak következetlenséget és megaláztatást kínált a néhány héttel ezelőtti Napoli elleni meccsen.

A három pont megszerzése soha nem volt könnyű dolga Luigi Ferraris vendégeinek, de a tippelők biztosnak tűnnek, hogy ez pontosan szombaton fog megtörténni. Nagyon alacsony, 1,40-es útgyőzelmet kínálnak.

Fej-fej mellett a Genoa–Inter Milan

Az Inter Milan nemcsak a Genovát győzte le, hanem legutóbbi öt meccséből négyen is legyőzte. Ha csak ezeket a meccseket vesszük figyelembe, akkor 17-2 a gólkülönbség az Inter javára. A Genoa utoljára 2018-ban okozott problémát, amikor ebben a stadionban 2-0 FT-ra verte ellenfelét.

Ami minden idők statisztikáit illeti, az Inter Milan 20-8-ra vezet a győzelmek tekintetében. Eddig 64 gólt szerzett a Genoa ellen, ami majdnem 2,00 meccsenkénti átlag.

Genoa – Inter Milan jóslat

A Nerazzurri nem játszott olyan rosszul az elmúlt két meccsén, de így is csak egy ponttal jöttek el. A múlt hétvégi Derby de la Madonninában az AC Milan elleni vereség fáj a legjobban, ehhez nem fér kétség. Lukaku első félidőben szerzett gólja reményt adott az Internek a visszatérésre, de a második félidőben nem voltak kreatívak, így elvesztették a meccset.

Az állást tekintve Conté csapata jelenleg a hatodik helyen áll négy meccsen szerzett hét ponttal. A nyitókörben több mint eredményesek voltak, kilencszer szereztek gólt a Benevento és a Fiorentina elleni győzelem során. A Genoa eddig mindössze három meccset játszott.

A legjobb teljesítményt a Crotone elleni első meccsen (4-1 FT) láthattuk, és ez volt az egyetlen jó teljesítmény.

Arra számítunk, hogy a Genoa tovább süllyed, és még egy gólkülönbséggel elveszíti ezt a meccset.