a mai játékok - 10 / 05 / 2024
Élő eredmények az összes mai mérkőzésről, percenként frissített meccseredményekkel. Kövesse nyomon, ki játszik ma a labdarúgó-bajnokság fordulójában Brazíliában és a világban, a forduló pontszámával valós időben és a mai futballmeccsek teljes információjával. Nézze meg online a gólokat és a mai meccsek legjobb pillanatait.
Futballalkalmazás – Futballpajzsok kvíz – Saját klubvilágbajnokság
LEGNÉPSZERŰBB MOST
Copa Libertadores
ZÁRVA
ölbe-nyakú
0
x
1
Fluminense
Copa Libertadores
ZÁRVA
Liverpool-URU
0
x
5
Palmeiras
Copa Sudamericana
ZÁRVA
bragantino
2
x
1
Racing Club
Copa Sudamericana
ZÁRVA
Katolikus Egyetem-ECU
4
x
0
Union La Calera
UEFA Európa Liga
ZÁRVA
Bayer Leverkusen
2
x
2
Roma
Brazil bajnokság – Serie B
MA 19:00
Novorizontino
x
Ceará
MA 21:30
Goiás
x
Ituano
MA 21:30
CRB
x
Chapecoense
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Roraimense bajnokság
MA 18:00
GAS
x
Atlético Roraima
MA 20:00
Real-RR
x
Rio Negro-RR
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Bahia U20 bajnokság
MA 15:00
Március sztárja U20
x
Jacobina U20
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Brazil bajnokság – női A3
MA 19:00
Női Győzelem
x
Acauã Women
20 éven aluliak brazil bajnokság – női
MA 15:00
Kindermann-Avaí U20 női
x
Atlético-MG Sub-20 Feminino
MA 15:00
Grêmio Sub-20 Feminino
x
Bragantino Sub-20 Feminino
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Santa Catarina 20 éven aluli bajnokság
MA 17:00
Hercílio Luz U20
x
Chapecoense U20
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Minas Gerais bajnokság – 2. modul
MA 19:30
Demokrata SL
x
tupi
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Paranaense bajnokság – 20 éven aluliak
MA 10:00
Coritiba U20
x
Prudentópolis U20
MA 10:00
Hope International U20
x
PSTC U20
MA 15:30
Cambé U20
x
Rio Branco-PR U20
MA 15:30
Paraná U20
x
U20 Patriots
MA 15:30
Iraty Sub-20
x
András U20
MA 15:30
Campo Mourão U20
x
Athletico-PR U20
MA 15:45
Független FSJ U20
x
AA Iguaçu U20
Paulista bajnokság – 20 éven aluliak
MA 15:00
Fernandópolis U20
x
Mirassol U20
MA 15:00
Tanabi U20
x
Rio Preto-SP U20
MA 15:00
Olímpia-SP U20
x
José Bonifácio U20
MA 15:00
Vital Ibiúna U20
x
Audax-SP U20
MA 15:00
Grêmio Osasco U20
x
Oeste U20
MA 15:00
20 éven aluli portugál
x
Ibrachina U20
MA 15:00
Nacional-SP U20
x
Flamengo-SP U20
MA 15:00
Juventus-SP U20
x
São Caetano U20
MA 15:00
Aster Brasil-SP U20
x
Água Santa U20
MA 15:00
Portuguesa Santista U20
x
Mauá U20
MA 15:00
Mauaense U20
x
Jabaquara U20
MA 15:00
Tupã U20
x
20 év alatti vagy
MA 15:00
Grêmio Prudente U20
x
Novorizontino U20
MA 15:00
20 év alatti Bandeirante
x
Botafogo-SP U20
MA 15:00
Commercial-SP U20
x
Francana U20
MA 15:00
Sertãozinho U20
x
Inter de Bebedouro U20
MA 15:00
Velo Club U20
x
20 év alatti vasút
MA 15:00
São Carlos U20
x
XV de Jaú U20
MA 15:00
Taquaritinga U20
x
Rio Claro U20
MA 15:00
Cosmopolitan U-20
x
Inter de Limeira U20
MA 15:00
Independente-SP U20
x
Piracicaba U20 XV
MA 15:00
União São João U20
x
Rio Branco-SP U20
MA 15:00
Porto Ferreira U20
x
Ponte Preta U20
MA 15:00
Itapirense U20
x
Guaçuano U20
MA 15:00
Aguai U20
x
Brasilis U20
MA 15:00
Sfera U20
x
Desportivo Brasil U20
MA 15:00
São Bento U20
x
Tietê 20 év alatti kereskedelmi
MA 15:00
Elosport U20
x
Ituano U20
MA 15:00
Joseense U20
x
Taubaté U20
MA 15:00
União Mogi U20
x
União Suzano U20
MA 15:00
Pinda Ferroviária U20
x
São José-SP U20
MA 15:00
SKA Brazil U20
x
Capivariano U20
MA 15:00
Metropolitano FC U20
x
Guarani U20
MA 15:00
Marília U20
x
Novorizontino U20
MA 15:00
Tupã U20
x
Grêmio Prudente U20
MA 15:00
Presidente Prudente U20
x
20 év alatti vagy
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Spanyol bajnokság
MA 16:00
Deportivo Alaves
x
Girona
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Német bajnokság – Bundesliga
MA 15:30
Augsburg
x
Stuttgart
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
olasz bajnokság
MA 15:45
Frosinone
x
Inter Milan
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
francia bajnokság
MA 16:00
szép
x
Le Havre
MA 16:00
Brest
x
Reims
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
portugál bajnokság
MA 16:15
Chaves
x
famalicao
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Argentin bajnokság
MA 19:00
Sarmiento
x
Intézet
MA 21:15
Argentin juniorok
x
Rosario Central
MA 21:15
Newell öregfiúi
x
Platense
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
mexikói bajnokság
ZÁRVA
UANL Tigrisek
1
x
2
Monterrey
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Ecuadori bajnokság
MA 21:00
Deportivo Cuenca
x
cumbaya
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
uruguayi bajnokság
MA 20:00
Nemzeti
x
CA Fénix
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Kínai bajnokság
MA 08:00
Qingdao Jonoon
x
Nantong Zhiyun
MA 08:35
Chengdu Qianbao
x
Henan Jianye
MA 09:00
Shanghai SIPG
x
Changchun Yatai
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
paraguayi bajnokság
MA 19:00
2 de Mayo
x
Tacuary
MA 21:30
Szabadság
x
Amerika Napja
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
szaúdi bajnokság
MA 12:00
Abha
x
DAMAC
MA 15:00
Al-Ittihad
x
Al-Ettifaq
MA 15:00
Al-Khaleej
x
al-wehda
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
perui bajnokság
MA 16:30
szakszervezet
x
ADT
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Német bajnokság – másodosztály
MA 13:30
Paderborn
x
Hamburger SV
MA 13:30
Magdeburg
x
Greuther Furth
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
bolíviai bajnokság
MA 21:00
Igazi Tomayapo
x
Gualberto Villarroel SJ
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Francia bajnokság – másodosztály
MA 15:45
Amiens
x
Auxerre
MA 15:45
Ajaccio
x
Grenoble Foot 38
MA 15:45
Annecy
x
Angers SCO
MA 15:45
Pau
x
Bastia
MA 15:45
Saint-Étienne
x
Rodez
MA 15:45
Valenciennes
x
Quevilly Rouen
MA 15:45
Laval
x
Troyes
MA 15:45
Párizs
x
Guingamp
MA 15:45
Dunkerque
x
Caen
MA 15:45
Concarneau
x
Bordeaux
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat
Orosz bajnokság
MA 10:00
Krilja Szovetov
x
Akhmat Grozny
Tekintse meg a táblázatot és az állásokat