Futballkalauz, ahol a mai meccseket élőben nézheti nyílt, zárt vagy online tévén:
Mindenki, aki szereti a sportfogadást, szintén szenvedélyesen szereti az élő futballt, és arra törekszik, hogy a legjobb és legteljesebb tartalmat hozzuk el olvasóinknak. Játékkalauz nyílt és zárt TV-n és online hogy te, az olvasó, követhesd, hol gurul majd ebben a labda évad 2023-2024 Brazíliában és a világ főbb bajnokságaiban, az ország televíziós csatornáinak és internetes közvetítéseknek a programozásában.
Megjegyzés: A programozási rács csatornánként előzetes értesítés nélkül módosítható.
Hol nézheti meg a mai meccseket élőben a tévében vagy online:
péntek - 10/ 05
08h00 – Austrália x Japão – Copa da Ásia Feminina Sub-17
Csatornák: Star+
13h30 – Magdeburg x Greuther Fürth – 2.Bundesliga
Csatornák: OneFootball
13h30 – Paderborn x Hamburgo – 2.Bundesliga
Csatornák: OneFootball
13h30 – RB Leipzig x Hoffenheim – Alemão Feminino
Csatornák: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h00 – Al-Ittihad x Al-Ettifaq – Campeonato Saudita
Csatornák: BandSports és Youtube.com/@canalgoatbr
15h00 – Manchester City x Leeds United – FA Cup Sub-18 (FINAL)
Csatornák: Star+
15h30 – Augsburg x Stuttgart – Bundesliga
Csatornák: Sportv és OneFootball
15h30 – Burgos x Eldense – La Liga 2
Csatornák: Star+
15h30 – Barcelona x Athletic Bilbao – Espanhol Feminino
Csatornák: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h45 – Frosinone x Internazionale – Serie A
Csatornák: ESPN és Star+
16h00 – Alavés x Girona – La Liga
Csatornák: ESPN 4 és Star+
16h00 – Brest x Reims – Ligue 1
Csatornák: Star+
16h00 – Doncaster x Crewe Alexandra – EFL League Two (Playoffs-semi-volta)
Csatornák: Star+
16h15 – Chaves x Famalicão – Liga Portugal
Csatornák: Star+
19h00 – Novorizontino x Ceará – Brasileirão Série B
Csatornák: Sportv és Premiere
19h00 – Sarmiento x Instituto Cordóba – Campeonato Argentino
Csatornák: Star+
19h00 – Minas x Tubarão – Liga Futsal
Csatornák: Youtube.com/@LNFoficial
19h30 – Esporte Futuro x Magnus – Liga Futsal
Csatornák: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Santo André x Cascavel – Liga Futsal
Csatornák: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Taubaté x Campo Mourão – Liga Futsal
Csatornák: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Nacional x Fénix – Campeonato Uruguaio
Csatornák: Star+
21h00 – Newell’s Old Boys x Platense – Campeonato Argentino
Csatornák: Star+
21h00 – Deportivo Cuenca x Cumbayá – Campeonato Equatoriano
Csatornák: Star+
21h30 – Goiás x Ituano – Brasileirão Série B
Csatornák: Sportv és Premiere
21h30 – CRB x Chapecoense – Brasileirão Série B
Canais: Premeire e Youtube.com/@canalgoatbr
Részletek a mai meccsekről
A Brazíliában élőben közvetített mai meccsek mindegyike megtalálható a TV-játékkalauzunkban brazil nemzeti idő szerint, és mind az időt, mind a csatornát előzetes értesítés nélkül módosíthatja a szervezet vagy maga a televíziós műsorszolgáltató. Fontos megjegyezni, hogy a nyílt televízión és néhány ingyenes internetes csatornán közvetített játékok kivételével egyes meccsek megtekintéséhez csomag vagy előfizetés szükséges a bajnokság közvetítésének jogával rendelkező csatornákra.
Tetszett a TV-játékkalauzunk, élő vagy online futballműsorokkal a főbb televíziós csatornákról? Ossza meg!