Gid foutbòl ki kote yo gade tout jwèt jodi a an dirèk sou televizyon ki louvri, fèmen oswa sou entènèt:
Tout moun ki renmen parayj espò yo pasyone tou sou foutbòl ap viv epi k ap chèche pote kontni ki pi bon ak pi konplè bay lektè nou yo, nou pote yon Jwèt gid sou televizyon louvri ak fèmen ak sou entènèt pou ou menm, lektè a, ka swiv kote boul la pral woule nan sa a Sezon 2023-2024 nan chanpyona prensipal yo nan Brezil ak nan mond lan, nan pwogramasyon an nan chanèl televizyon peyi a ak difizyon entènèt.
Remak: kadriyaj pwogramasyon an ka chanje pa chanèl san avètisman davans.
Ki kote pou gade tout jwèt jodi a an dirèk sou televizyon oswa sou entènèt:
Madi - 07/ 05
08:00 – Japon x Thailand – U17 koup Azyatik fanm
Chanèl: Star+
13:30 pm – Osnabrück x Schalke 04 – 2.Bundesliga
Chanèl: OneFootball
15:00 pm – Fluminense x Avaí/Kindermann – Women’s Brasileirão
Chanèl: Youtube.com/@canalgoatbr
15:30 pm – Crawley Town x MK Dons – EFL Lig De (faz eliminatwa-semi-wonn)
Chanèl: Star+
16pm - Bolton x Barnsley - EFL League One (faz eliminatwa-semi-wonn)
Chanèl: Star+
16pm - PSG x Borussia Dortmund - Lig chanpyon UEFA (semi-wonn)
Chanèl: SBT, TNT ak MAX
19:00 pm – Rosario Central x Atlético-MG – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: Paramount+
19pm – Caracas x Peñarol – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: ESPN 4 ak Star+
19:00 pm – Nacional-PAR x Corinthians – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: ESPN ak Star+
19:00 pm – Racing-URU x Argentinos Juniors – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: Paramount+
21pm – Palestino x Flamengo – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: ESPN ak Star+
21pm – Nacional x River Plate – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: Paramount+
21pm – Deportivo Táchira x Libertad – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: Paramount+
21pm – César Vallejo x Independiente Medellín – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: Paramount+
21pm – Botafogo-SP x Mirassol – Brasileirão Seri B
Chanèl: TV Brasil, Premiere ak Youtube.com/@canalgoatbr
21:30 pm – Alianza FC x Cruzeiro – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: SBT, ESPN 4, Star+ ak Youtube.com/@SBTSports
21:30 pm – Sportivo Ameliano x Danubio – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: Star+
23:00 – Universitario x Junior Barranquilla – CONMEBOL Libertadores
Chanèl: ESPN 2 ak Star+
23:00 – Toujou Pare x Defensa y Justicia – CONMEBOL Sudamericana
Chanèl: ESPN 3 ak Star+
Detay sou jwèt jodi a
Tout match jodi a ki emèt an dirèk nan Brezil yo jwenn lis nan gid jwèt televizyon nou an ak lè nasyonal Brasília e ni lè a ak kanal la ka chanje san avètisman davans pa òganizasyon an oswa emisyon televizyon an li menm. . Li enpòtan sonje ke ak eksepsyon de jwèt emisyon sou televizyon louvri ak kèk atravè chanèl entènèt gratis, yo gade kèk match, li nesesè yo gen yon pake oswa abònman nan chanèl yo ki kenbe dwa yo emisyon tounwa a.
Èske w te renmen Gid jwèt televizyon nou an, ak pwogram foutbòl an dirèk oswa sou entènèt nan chanèl televizyon prensipal yo? Pataje!