Nogometni vodič gdje gledati sve današnje utakmice uživo na otvorenoj, zatvorenoj ili online televiziji:
Svi koji vole sportsko klađenje također su strastveni prema nogometu uživo i želeći našim čitateljima donijeti najbolji i najpotpuniji sadržaj, donosimo Vodič za igre na otvorenom i zatvorenom TV-u i na mreži kako bi ti čitatelju mogao pratiti gdje će se klupko u ovome odkotrljati sezona 2023-2024 u glavnim prvenstvima u Brazilu iu svijetu, u programiranju televizijskih kanala u zemlji i internetskim prijenosima.
Napomena: Programska tablica se može mijenjati po kanalima bez prethodne najave.
Gdje gledati sve današnje utakmice uživo na TV-u ili online:
nedjelja – 12/ 05
05h00 – Coreia do Sul x Filipinas – Copa da Ásia Feminina Sub-17
Kanali: Star+
07h30 – Lazio x Empoli – Serie A
Kanali: Star+
07h30 – Napoli x Milan – Italiano Feminino
Kanali: Star+
08h00 – Norwich City x Leeds United – Championship (Playoffs-semi-ida)
Kanali: ESPN i Star+
08h30 – St. Pauli x Osnabrück – 2.Bundesliga
Kanali: OneFootball
08h30 – Karlsruher x Hannover – 2.Bundesliga
Kanali: OneFootball
08h30 – Eintracht Braunschweig x Wehen – 2.Bundesliga
Kanali: OneFootball
09h00 – Cádiz x Getafe – La Liga
Kanali: Star+
09h00 – Bayern de Munique x Nürnberg – Alemão Feminino
Kanali: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
10h00 – Genoa x Sassuolo – Serie A
Kanali: Star+
10h00 – Hellas Verona x Torino – Serie A
Kanali: Star+
10h15 – West Bromwich x Southampton – Championship (Playoffs-semi-ida)
Kanali: ESPN i Star+
10h30 – Darmstadt x Hoffenheim – Bundesliga
Kanali: OneFootball
10h30 – Tottenham x Manchester United – FA Cup Feminina (FINAL)
Kanali: ESPN 2 i Star+
11h00 – Corinthians x São Paulo – Brasileirão Feminino
Kanali: Sportv
11h00 – América-RN x Sport – Brasileirão Futsal
Canais: Youtube.com/@CBFSTV
11h15 – Atlético de Madrid x Celta – La Liga
Kanali: ESPN 4 i Star+
12h00 – Praia Clube x Atlântico – Liga Futsal
Canais: Youtube.com/@CazeTV e Youtube.com/@LNFoficial
12h30 – Manchester United x Arsenal – Premier League
Kanali: ESPN i Star+
12h30 – Bayern de Munique x Wolfsburg – Bundesliga
Kanali: Culture, Nosso Futebol, Youtube.com/@canalgoatbr i OneFootball
13h00 – Juventus x Salernitana – Serie A
Kanali: Star+
13h00 – Alanyaspor x Besiktas – Süperlig
Kanali: Star+
13h00 – Fatih Karamguruk x Galatasaray – Süperlig
Kanali: Star+
13h00 – Trabzonspor x Istanbulspor – Süperlig
Kanali: Star+
13h30 – Valencia x Rayo Vallecano – La Liga
Kanali: ESPN 4 i Star+
13h30 – Royal Antwerp x Club Brugge – Jupiler Pro League
Kanali: Star+
13h30 – Werder Bremen x Wolfsburg – Alemão Feminino
Kanali: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
14h00 – Benfica x Arouca – Liga Portugal
Kanali: Star+
14h30 – Bochum x Bayer Leverkusen – Bundesliga
Canais: Nosso Futebol e Youtube.com/@canalgoatbr
15h00 – El Nacional x Independiente del Valle – Campeonato Equatoriano
Kanali: Star+
15h00 – Progreso x Defensor – Campeonato Uruguaio
Kanali: Star+
15h30 – Madrid CFF x Valencia – Espanhol Feminino
Kanali: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h45 – Atalanta x Roma – Serie A
Kanali: ESPN i Star+
16h00 – Real Betis x Almería – La Liga
Kanali: Star+
16h00 – Palmeiras x Athletico – Brasileirão
Canais: Globo (menos RJ, CE, ES, PB, RN, GO e MG) e Premiere
16h00 – Fortaleza x Botafogo – Brasileirão
Canais: Globo (CE, RJ, ES, PB e RN) e Premiere
16h00 – Atlético-GO x Cruzeiro – Brasileirão
Canais: Globo (GO e MG) e Premiere
16h00 – Mirassol x Paysandu – Brasileirão Série B
Kanali: Band, TV Brasil, Premiere i Youtube.com/@canalgoatbr
16h00 – PSG x Toulouse – Ligue 1
Kanali: ESPN 4 i Star+
16h00 – Olympique de Marseille x Lorient – Ligue 1
Kanali: Star+
16h00 – Clermont x Lyon – Ligue 1
Kanali: Star+
16h00 – Nantes x Lille – Ligue 1
Kanali: Star+
16h00 – Rennes x RC Lens – Ligue 1
Kanali: Star+
16h00 – Elche x Huesca – La Liga 2
Kanali: Star+
16h30 – CSA x Athletic – Brasileirão Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
16h30 – Ferroviária x Náutico – Brasileirão Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
16h30 – Porto x Boavista – Liga Portugal
Kanali: Star+
17h30 – Delfín x Orense – Campeonato Equatoriano
Kanali: Star+
17h45 – Belgrano x Racing – Campeonato Argentino
Kanali: Star+
17h45 – Portland Timbers x Seattle Sounders – MLS
Kanali: AppleTV+ (sezonska propusnica za MLS)
18h00 – Angostura x Portuguesa-VEN – Campeonato Venezuelano
Kanali: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
18h30 – Vasco x Vitória – Brasileirão
Kanali: Sportv i Premiere
18h30 – Bahia x Red Bull Bragantino – Brasileirão
Kanali: Premijera
19h00 – Remo x Floresta – Brasilerião Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
19h00 – Volta Redonda x Botafogo-PB – Brasileirão Série C
Kanali: Zapping
19h00 – KC Current x NC Courage – NWSL (futebol feminino)
Kanali: Youtube.com/@canalgoatbr
20h00 – Barceona de Guayaquil x Aucas – Campeonato Equatoriano
Kanali: Star+
20h15 – Atlético Tucumán x Boca Juniors – Campeonato Argentino
Kanali: ESPN 4 i Star+
20h30 – Carabobo x Puerto Cabello – Campeonato Venezuelano
Kanali: Star+
Detalji o današnjim utakmicama
Sve današnje utakmice koje se emitiraju uživo u Brazilu navedene su u našem vodiču za TV igre s nacionalnim vremenom Brazilije, a vrijeme i kanal mogu se promijeniti bez prethodne najave od strane organizacije ili same televizijske kuće. . Važno je zapamtiti da osim utakmica koje se prenose na otvorenoj televiziji i nekih putem besplatnih internetskih kanala, za gledanje nekih utakmica potrebno je imati paket ili pretplatu na kanale koji imaju pravo prijenosa turnira.
Jeste li vam se svidio naš TV Games Guide, s nogometnim programima uživo ili online s glavnih televizijskih kanala? Udio!