????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Prantsusmaa Ligue 1
Kuupäev: pühapäev, 20. september 2024
Algus kell 14 UK / 00 CET
Asukoht: Stade Saint-Symphorien.

Mõlemad klubid vajavad punkte, kui kohtuvad pühapäeva pärastlõunal. Metz on 18. ja Reims 17. ning nende vahel on 1 punkt.

Kohalik meeskond kaotas esimesed 3 mängu. Kuid vabandus on see, et algus oli väga raske, kui tuli vastamisi minna juba PSG, Lille'i ja Monacoga, need meeskonnad võiksid sel hooajal jõuda esikolmikusse.

Hea uudis on see, et vaatamata sellele, et Metz on seni kaotanud kõik kohtumised ja pole löönud ühtegi väravat, on nad löönud vaid 3 väravat, igas kohtumises ühe, mis näitab, et nende kaitse on palju töötanud. kõva sel suvel ja hästi puuritud.

Reims alustas kehvasti, sai vaid ühe viigi ja kahe kaotuse. Kodus kaotati Lille'ile ja seejärel Angersis 1:0. Probleem võib olla selles, et klubi üritab esimest korda 60 aasta jooksul Euroopasse kvalifitseeruda. Meeskond on seotud Euroopa liiga kvalifitseerumisega, kus nädala keskel võideti 1:0 Šveitsi Servette, järgmisel nädalal on vastasmäng ja ka sellele mängule ei pruugi nad väga keskenduda.

Metz vs Reims: pea vastu

• Eelmisel hooajal lõppes see mäng 1:1.
  • Reims pole Metzi võitnud alates 2012. aastast, 6 mänguga.
  • Reims pole Metzis võitnud 15 aastat.
  • Viimased 3 liigamängu lõppesid alla 2,5 väravaga.

Metz vs Reims: ennustus

Reims on korralik meeskond, kuid nad kaotasid suvel veidi kvaliteeti ning praegu ei keskenduta meistriliigale, vaid ĂĽritatakse Euroopa liigasse kvalifitseeruda.

Metz on kaitses tasakaalus ja rünnakul on vähe kvaliteeti, seega usume, et see mäng on väheste väravatega väga vaieldav. Viigi ennustamine 90 minuti järel pole kunagi lihtne, kuid poolajal toetame viiki väikese väravate arvuga.

Metz vs Reims: kihlveo näpunäited:

• Poolaeg: Ă•ige skoor: 0-0 kuni 2,10 (11/10)
  • Alla 1,5 värava 2,25 (5/4).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Prantsusmaa Ligue 1 ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.