Futbala gvidilo kie spekti ĉiujn hodiaŭajn ludojn vive per malfermita, fermita aŭ reta televido:
Ĉiuj, kiuj amas sportajn vetojn, ankaŭ pasiiĝas pri viva piedpilko kaj serĉas alporti la plej bonan kaj plej kompletan enhavon al niaj legantoj, ni alportas Ludoj gvidas en malfermita kaj fermita televido kaj interrete por ke vi, la leganto, povu sekvi kien la pilko ruliĝos en ĉi tio sezono 2023-2024 en la ĉefaj ĉampionecoj en Brazilo kaj la mondo, en la programado de la televidkanaloj de la lando kaj interretaj fluoj.
Noto: La programa krado povas esti ŝanĝita per kanaloj sen antaŭa avizo.
Kie spekti ĉiujn hodiaŭajn ludojn vive en televido aŭ interrete:
Mardo - 07/ 05
08:00 - Japanio x Tajlando - U17 Virina Azia Pokalo
Kanaloj: Star+
13:30 - Osnabrück x Schalke 04 - 2.Bundesliga
Kanaloj: OneFootball
15:00 – Fluminense x Avaí/Kindermann – Virina Brasileirão
Kanaloj: Youtube.com/@canalgoatbr
15:30 p.m. - Crawley Town x MK Dons - EFL League Two (Finaloj-duonronda)
Kanaloj: Star+
16pm - Bolton x Barnsley - EFL League One (Finaloj-duonronda)
Kanaloj: Star+
16pm - PSG x Borussia Dortmund - Ligo de Ĉampionoj de UEFA (duonronda)
Kanaloj: SBT, TNT kaj MAX
19:00 – Rosario Central x Atlético-MG – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: Paramount+
19h – Karakaso x Peñarol – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: ESPN 4 kaj Star+
19:00 – Nacional-PAR x Corinthians – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: ESPN kaj Star+
19:00 – Racing-URU x Argentinos Juniors – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: Paramount+
21h – Palestino x Flamengo – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: ESPN kaj Star+
21h – Nacional x River Plate – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: Paramount+
21h – Deportivo Táchira x Libertad – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: Paramount+
21h – César Vallejo x Independiente Medellín – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: Paramount+
21h – Botafogo-SP x Mirassol – Brasileirão Série B
Kanaloj: TV Brazil, Premiere kaj Youtube.com/@canalgoatbr
21:30 – Alianza FC x Cruzeiro – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: SBT, ESPN 4, Star+ kaj Youtube.com/@SBTSports
21:30 – Sportivo Ameliano x Danubio – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: Star+
23:00 – Universitario x Junior Barranquilla – CONMEBOL Libertadores
Kanaloj: ESPN 2 kaj Star+
23:00 – Ĉiam Preta x Defensa y Justicia – CONMEBOL Sudamericana
Kanaloj: ESPN 3 kaj Star+
Detaloj pri la hodiaŭaj ludoj
Ĉiuj hodiaŭaj matĉoj elsenditaj vive en Brazilo estas listigitaj en nia televida ludgvidilo kun Brazila nacia tempo kaj kaj la horo kaj la kanalo povas esti ŝanĝitaj sen antaŭa avizo de la organizo aŭ la televida dissendanto mem. . Gravas memori, ke escepte de ludoj elsenditaj per malferma televido kaj kelkaj per senpagaj interretaj kanaloj, por spekti iujn matĉojn, necesas havi pakaĵon aŭ abonon al la kanaloj, kiuj posedas la rajtojn por elsendi la turniron.
Ĉu vi ŝatis nian Televidlud-Gvidilon, kun viva aŭ interreta piedpilka programado de la ĉefaj televidkanaloj? Kunhavigi!