💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

španska liga
Datum: subota 31
Počinje u 17 UK / 30 CET
Mjesto održavanja: stadion El Sadar (Pamplona).

Nakon dvostrukog poraza u kalendaru, Osasuna se ove sezone vratila u ligu sa tri uzastopne utakmice bez poraza. Do sada su osvojili 11 ligaških bodova nakon samo 5 utakmica u svojoj formi. Los Rojillos će biti domaćin turnira na osnovu njihove pobjede od 1-0 kod kuće nad Atletik Bilbaom u posljednjem meču u kalendaru.

Atlético de Madrid je jedini tim koji održava niz bez poraza u La Ligi do sada, nakon šest mečeva. Do sada je ekipa primila samo jedan gol u svojoj formi i postigla u prosjeku 2,0 gola u tom periodu. Indijci će doći na gostovanje nakon niza od dvije pobjede nakon što su posljednji put ove sezone pobijedili Real Betis od 2:0.

Utakmica Osasuna vs Atletico Madrid (h2h)

• Gost je neporažen u posljednje četiri utakmice.
  • Domaćini su zabeležili samo jednu od poslednjih pet ukupnih pobeda.
  • Prethodni susret je doneo pobedu Los Indiosu u gostima rezultatom 0-5.
  • Oba tima nisu postigli gol u posljednjih pet utakmica.
  • Samo jedna od posljednjih deset utakmica završila je neriješeno.
  • Domaćin ima samo jednu pobjedu u posljednjih šest utakmica na svom terenu.

Osasuna - Atletico Madrid Prognoza

Osasuna će nastojati da nadogradi svoj niz od tri meča bez poraza u ligi, ali poraz Simeonea i njegovih ljudi je lakše reći nego učiniti. Sa jakom ekipom u rukama, Los Indios može biti veoma teško za odbranu domaćeg tima da zadrži kontrolu.

Domaći tim iskorištava prednost terena u utakmici, koja im je jedini resurs u narednoj utakmici protiv Rojiblancosa, u subotu. Štaviše, Atlético de Madrid nije izgubio nijednu ligašku utakmicu do sada u svom kalendaru.

Uz dodavanje Luisa Suáreza, njihov napad koji su formirali Llorente M i João Félix je naglašen u srednjoj zoni sa prosjekom od 2,0 gola u kampanji. Dakle, savjet za više od 1,5 gola vjerovatno služi za igrače golovskog prostora.

Nema sumnje da se meč sprema kao pobeda u gostima. Ipak, sigurnije je pretpostaviti da će gosti dobiti barem jedno od dva poluvremena meča u roku od devedeset minuta. Stoga će savjet za Atlético de Madrid da pobijedi u jednom od poluvremena sukoba vjerovatno biti najbolja opklada za igrače.