💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Datum: nedelja, 20. septembar 2024
Počinje u 14 UK / 00 CET
Lokacija: Stade Saint-Symphorien.

Oba kluba trebaju bodovi kada se sastanu u nedjelju popodne. Metz je 18. a Reims 17. i imaju 1 bod između sebe.

Domaći tim je izgubio prve 3 utakmice. Međutim, opravdanje je da je imao veoma težak početak da se već suočavamo sa PSG-om, Lilom i Monakom, ovi timovi bi mogli da završe u top 3 ove sezone.

Dobra vijest ako pogledamo neke je da su, uprkos tome što je Metz izgubio sve dosadašnje mečeve i nisu postigli nijedan gol, primili samo 3 gola, po jedan u svakom meču, što nam pokazuje da je njihova odbrana dosta radila. teško ovog ljeta i dobro izbušeno.

Reims je loše počeo, sa samo jednim remijem i dva poraza. Izgubili su kod kuće od Lillea, a zatim izgubili 1-0 od Angersa. Problem bi mogao biti u tome što klub pokušava da se kvalifikuje u Evropu prvi put u 60 godina. Tim je uključen u kvalifikacije za Ligu Evrope, gdje su sredinom sedmice pobijedili švicarski Servette sa 1-0, revanš je sljedeće sedmice i možda neće biti previše fokusirani ni na ovu utakmicu.

Metz vs Reims: jedan na drugog

• Prošle sezone ova utakmica je završila rezultatom 1-1.
  • Reims nije pobijedio Metz od 2012. godine, sa 6 utakmica.
  • Reims nije pobijedio u Metzu 15 godina.
  • Posljednjih 3 ligaških utakmica završeno je sa manje od 2,5 gola.

Metz vs Reims: Prognoza

Reims je pristojan tim, ali su na ljeto malo izgubili na kvalitetu i trenutno nisu fokusirani na prvenstvo, ali pokušavaju da se plasiraju u Ligu Evrope.

Metz je izbalansiran u odbrani sa malo kvaliteta u napadu, tako da vjerujemo da će ova utakmica biti vrlo sporna sa nekoliko golova. Predvidjeti remi nakon 90 minuta nikada nije lako, ali ćemo na poluvremenu podržati remi s malim brojem golova.

Metz vs Reims: savjeti za klađenje:

• Poluvrijeme: Tačan rezultat: 0-0 do 2,10 (11/10)