Олимпик Марсилия срещу Порто НА ЖИВО [HD]: Вижте къде да гледате по телевизията и онлайн

Олимпик Марсилия и Порто изправят се един срещу друг в това Сряда, 25-ти от 17:XNUMX ч (време Бразилия), на стадион Велодром в Марсилия – Франция, за 4-ия кръг на Група С дава Шампионска лига. Мачът ще бъде предаван поточно от EI PLUS и TVI, Eleven Sports 1 (Португалия в 21:00).

Мачът е валиден за четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионската лига и ще бъде тази сряда (25); вижте как да следите на живо в интернет.

Порто дори имаше уговорка в събота, 21 ноември. Но дори не можете да се оплачете от износването преди дуела срещу Олимпик Марсилия. След две седмици без мачове те се изправиха срещу скромния Fabril do Barreiro в дебюта си в Купата на Португалия. Обучението може да е било по-натоварващо от срещата.

Той просто се опита да влезе на терена и да потвърди фаворитизма си. Той спечели с 2-0, за да премине към следващия етап на турнира, без да прибягва до първия си отбор. Тони Мартинес откри резултата в 46-ата минута на първия рунд. През втората част Тареми оформи попадението. По този начин евентуално физическо предимство, което Олимпик де Марсилия можеше да има, в крайна сметка беше анулирано.

В португалското първенство с 13 точки (четири победи, едно равенство и две поражения) Порто заема четвъртата позиция в класацията. Той е с шест точки под лидера Спортинг.

Олимпик Марсилия срещу Порто: къде да гледате, график, график и последните новини, следвайте минута по минута в реално време.