Прагноз, парады па стаўках і прагноз на матч "Зоря" супраць АЕК Афіны

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Еўрапейская ліга
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Лакацыя: Славуціч-Арэна (Запарожжа).

«Зора» займае апошняе месца ў табліцы, не маючы ачкоў пакуль за гэты перыяд. Яны атрымаюць пасля паражэння 1-2 дома ад такіх, як Брага ў Лізе Еўропы. Яны адпраўляюцца дадому пасля нічыёй 1-1 у гасцях з Інгульцам у апошні раз ва ўкраінскай Прэм'ер-лізе па графіку.

Афінскі АЕК з'яўляецца адным з самых паважаных клубаў у Грэцыі, але яшчэ не набраў ачкоў у гэтым сезоне на групавым этапе Лігі Еўропы. У папярэднім паядынку каманда прайграла дома ад "Лестера" з лікам 1:2 у матчы EL. Каманда прыедзе ў госці пасля хатняй перамогі над OFI Crete з лікам 2-1 у Суперлізе Грэцыі.

Сустрэча «Зоря» — «АЕК» у Афінах (h2h)

• Гаспадар пакуль не знайшоў ніводнага грэчаскага клуба ні ў адным буйным спаборніцтве.
  • Госць ужо двойчы сустракаўся з украінскімі клубамі, але ні ў адным з гэтых матчаў не выйграў.

Прагноз матча "Зора" - "АЕК", Афіны

У такім жа выглядзе ў групе G групавога этапу Лігі Еўропы «Зоря» ў календары сустрэнецца з грэчаскім апанентам — афінскім АЕКам. Абедзве каманды прайгралі па дзве гульні ў групе і маюць аднолькавае суадносіны мячоў: 1 забіты гол супраць 5 прапушчаных у абмене.

Сутыкненне павінна быць блізкім, і няма сумневаў, што праз дзевяноста хвілін галоў будзе менш, улічваючы форму абедзвюх каманд. Гульня на падставе серый пройгрышаў у турніры можа быць вельмі цяжкай для гульцоў з абодвух бакоў.

Табло 1,5+ галоў будзе дастаткова для матчу ў зоне варот, паколькі абедзве каманды, верагодна, створаць хісткую абарону на аснове сваіх мінулых вынікаў. Таксама можна разлічваць на некалькі галоў, бо напярэдадні наступнага матчу абедзве каманды забілі.

Двайны шанец на карысць афінскага АЕКа будзе, верагодна, лепшым выбарам для гульцоў. Прычына заўзець за гасцей - першынство ў чэмпіянаце і моц сваёй каманды ў адносінах да гаспадароў.

Парады па стаўках на «Зорю» — «АЕК» (Афіны).