Прагноз, парады па стаўках і прагноз на матч "Асасуна" - "Атлетыка Мадрыд".

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: субота, 31 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 17:30 Вялікабрытаніі / 18:30 CET
Месца правядзення: стадыён «Эль Садар» (Памплона).

Пасля двайнога паражэння ў календары «Осасуна» вярнулася ў лігу ў гэтым сезоне, правёўшы тры гульні запар без паражэнняў. Яны набралі 11 ачкоў у лізе пасля ўсяго 5 гульняў у сваёй форме. "Лос-Рохільяс" прыме турнір на аснове сваёй хатняй перамогі над "Атлетыкам" з Більбао з лікам 1:0 у апошнім матчы календара.

Атлетыка дэ Мадрыд - адзіная каманда, якая захоўвае серыю без паражэнняў у Ла Лізе пасля шасці матчаў. Дагэтуль каманда прапусціла толькі адзін гол у сваёй форме і забівала ў сярэднім 2,0 шайбы за гэты перыяд. Індыйцы прыедуць у гэты візіт пасля двухматчавай пераможнай серыі пасля хатняй перамогі над «Рэал Бецісам» з лікам 2:0 у апошні раз у гэтым сезоне.

Сустрэча «Осасуна» — «Атлетыка» (h2h)

• Госць не прайграваў у апошніх чатырох гульнях.
  • Гаспадары атрымалі толькі адну з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла выязную перамогу "Лос Індыёс" з лікам 0-5.
  • Абедзве каманды не забівалі ў апошніх пяці гульнях.
  • Толькі адна з апошніх дзесяці гульняў завяршылася ўнічыю.
  • У апошніх шасці гульнях дома гаспадары атрымалі толькі адну перамогу.

Прагноз матча "Осасуна" - "Атлетыка Мадрыд".

"Асасуна" будзе імкнуцца павялічыць сваю серыю з трох матчаў без паражэнняў у лізе, але перамагчы Сімеоне і яго людзей лягчэй сказаць, чым зрабіць. Маючы ў руках моцную каманду, абароне гаспадароў можа быць вельмі цяжка ўтрымліваць кантроль над Лос Індыёсам.

Каманда гаспадароў карыстаецца перавагай поля ў гульні, якая з'яўляецца іх адзіным рэсурсам у наступнай гульні супраць Rojiblancos у суботу. Больш за тое, мадрыдскі «Атлетыка» не прайграваў ніводнага з матчаў чэмпіянату ў сваім календары.

З даданнем Луіса Суарэса іх атака, сфарміраваная Лёрэнтэ М і Жаау Феліксам, была акцэнтаваная ў сярэдняй зоне з сярэднім паказчыкам 2,0 гала ў кампаніі. Такім чынам, падказка больш за 1,5 гала, верагодна, служыць мэтам гульцоў у брамніцкай плошчы.

Няма сумненняў у тым, што матч выглядае як галоўная выязная перамога. Тым не менш, бяспечней меркаваць, што госці выйграюць хаця б адзін з двух таймаў на працягу дзевяноста хвілін. Такім чынам, парада «Атлетыка Мадрыд» выйграць адзін з таймаў супрацьстаяння, напэўна, будзе лепшым выбарам для гульцоў.

Парады па стаўках на матч "Асасуна" - "Атлетыка Мадрыд".

• Больш за 1,5 гала за ўвесь час за 1,44 (4/9).