????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Францыя Ліга 1
Дата: нядзеля, 20 верасня 2024 г
Пачатак у 14:00 Вялікабрытаніі / 15:00 CET
Месцазнаходжанне: стадыён Сен-Сімфар'ен.

Абодвум клубам патрэбныя ачкі, калі яны сустрэнуцца ў нядзелю днём. Мец займае 18-е месца, а Рэймс — 17-е, і ў іх 1 ачко паміж сабой.

Першыя 3 гульні мясцовая каманда прайграла. Тым не менш, апраўданне ў тым, што ў яго быў вельмі цяжкі пачатак, бо яны ўжо сутыкнуліся з ПСЖ, Лілем і Манака, гэтыя каманды маглі заняць месца ў тройцы лепшых у гэтым сезоне.

Добрай навіной, калі мы паглядзім на некаторыя з іх, з'яўляецца тое, што, нягледзячы на ​​тое, што Мец прайграў усе матчы да гэтага часу і не забіў ніводнага гола, ён прапусціў толькі 3 галы, па адным у кожным матчы, што паказвае нам, што іх абарона працавала шмат. жорсткі гэтым летам і добра прасвідраваны.

«Рэймс» пачаў няўдала: усяго адна нічыя і дзве паразы. Яны прайгралі дома Лілю, а затым прайгралі 1-0 Анжэ. Праблема магла быць у тым, што клуб спрабуе кваліфікавацца ў Еўропу ўпершыню за 60 гадоў. Каманда ўдзельнічае ў кваліфікацыі Лігі Еўропы, дзе ў сярэдзіне тыдня абыграла швейцарскі «Сервет» з лікам 1:0, матч у адказ адбудзецца на наступным тыдні, і яны таксама могуць быць не вельмі засяроджаныя на гэтай гульні.

Мец супраць Рэймса: адзін да аднаго

• У мінулым сезоне гэтая гульня скончылася з лікам 1-1.
  • Рэймс не перамагаў Мец з 2012 года, з 6 гульняў.
  • Рэймс не выйграваў у Меца 15 гадоў.
  • Апошнія 3 гульні лігі скончыліся з менш чым 2,5 галамі.

Мец супраць Рэймса: Прагноз

«Рэймс» — прыстойная каманда, але ўлетку яны крыху страцілі ў якасці, і цяпер яны не сканцэнтраваны на чэмпіянаце, а спрабуюць кваліфікавацца ў Лігу Еўропы.

Мец збалансаваны ў абароне з невялікай якасцю ў атацы, таму мы лічым, што гэтая гульня будзе вельмі спрэчнай з невялікай колькасцю галоў. Прагназаваць нічыю пасля 90 хвілін ніколі не бывае проста, але мы падтрымаем нічыю ў перапынку з невялікай колькасцю галоў.

Мец супраць Рэймса: парады па стаўках:

• Перарва: Дакладны лік: 0-0 да 2,10 (11/10)