????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Англійская прэм'ер-ліга
Дата: субота, 31 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 15:00 Вялікабрытаніі / 16:00 CET
Размяшчэнне: Turf Moor (Бернлі).

У "Чэлсі" быў цяжкі пачатак сезона, але перамога ў суботнім матчы англійскай Прэм'ер-лігі ў "Бэрнлі" каштуе.

"Сінія" перамаглі ў Краснадары з лікам 4-0 і завяршылі серыю з трох нічыіх запар ва ўсіх спаборніцтвах.

Для Фрэнка Лэмпарда будзе абнадзейлівым тое, што імя Хакіма Зіеха нарэшце ўнесена ў пратакол, а такія людзі, як Ціма Вернер і Крысціян Пулішыч, аб'яднаюцца для поўнай перамогі ў Расіі.

Чэлсі перамог Манчэстар Юнайтэд на мінулым тыдні ў Прэм'ер-лізе і будзе шукаць сваю трэцюю перамогу ў сезоне з 7 спробаў.

Бэрнлі - цень таго, што было раней, і быў злоўлены не на тым баку табліцы, згуляўшы ўнічыю ў 5 гульнях.

На мінулым тыдні яны прайгралі "Сперс" з лікам 1-0, і гэта яшчэ раз падкрэслівае іх праблемы ў аддзеле падліку ачкоў. Крысу Вуду не хапае, і ён забіў толькі 1 гол, у той час як іншыя нападаючыя Эшлі Барнс, Джэй Радрыгез і Майкл Выдра яшчэ не забілі гол у гэтым сезоне.

Вось чаму блюз маюць нізкую цану - 1,50 за перамогу ў Turf Moor, у той час як госці могуць зрабіць стаўку па 5,50.

Бэрнлі супраць Чэлсі адзін да аднаго

З 12 года паміж гэтымі дзвюма камандамі было праведзена 2009 сустрэч Прэм'ер-лігі, і "Чэлсі" мае выдатную рэпутацыю з 8 перамог. Бэрнлі здолеў выйграць толькі аднойчы, у той час як 3 матчы застапарыліся.

У гульні мінулага сезона "блюз" выйгралі абедзве гульні, 3-0 на Брыдж і 4-2 на Турф Мур.

У апошніх 6 прамых супрацьстаяннях было забіта больш за 2,5 шайбы.

І, нарэшце, "Чэлсі" выйграў 5 і згуляў унічыю за апошнія 6 візітаў на гэты стадыён.

Бэрнлі супраць Чэлсі Прагноз

З выдатным рэкордам h2h і выдатнай галявой формай на яго баку, ён павінен глядзець не далей, чым на перамогу "блакітных" у суботу. Падапечныя Фрэнка Лэмпарда маюць некаторыя праблемы ў абарончай зоне, але павінны добра справіцца з наступальным блокам, які забіў толькі 1 гол у гэтым сезоне.

У дадатак да добрых варыянтаў для "блакітных" на лаўцы запасных, і калі Лэмпард вырашыць даць Вернеру адпачынак, гэта адкрывае магчымасць для маладых Тэмі Абрахам або Аліўе Жыру, а таксама для Кая Хаверца, які мае амаль такую ​​ж замену ў выглядзе Пулішыча . або Mason Mount.

Мы таксама бачым, што гульні з удзелам Чэлсі пачынаюцца ў другім тайме і 5 з 6 выязных галоў у гэтым сезоне былі забітыя ў апошнія 45 хвілін гульні, і, такім чынам, больш за 1,5 гала ў другім тайме - гэта добры клірэнс.

Парады па стаўках на "Бэрнлі" супраць "Чэлсі".