05/11
23:30
|
I-MLS yase-USA
CF eMontreal
I-Inter Miami CF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/11
23:30
|
I-MLS yase-USA
I-Philadelphia Union
I-Orlando City SC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/11
23:30
|
I-USA National Women Soccer League
Ukuziqhenya kwe-Orlando
IBay FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
01:00
|
I-New Zealand National League
Napier City Rovers
FC Petone
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
01:00
|
I-New Zealand National League
Napier City Rovers
FC Petone
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
01:00
|
I-New Zealand National League
Napier City Rovers
FC Petone
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
01:00
|
I-Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
I-Durango Alacranes
Matamoros Gavilanes
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
01:30
|
I-MLS yase-USA
I-Colorado Rapids
Ukuzamazama komhlaba kweSan Jose
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
02:00
|
I-Peru League 1
I-César Vallejo University
Los Chankas CYC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
02:30
|
I-USA National Premier Soccer League
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
04:30
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
I-Charlestown City
Valentine FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
04:30
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
Weston Workers FC
Cooks Hill United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
04:30
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
Weston Workers FC
Cooks Hill United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
IBlacktown City FC
Marconi Stallions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
IBlacktown City FC
Marconi Stallions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, Victoria
I-St. albans saint
South Melbourne
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, Queensland
Brisbane Ukubhonga Kwentsha
I-Gold Coast United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, Victoria
I-St. albans saint
South Melbourne
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
05:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
06:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
IWestern United FC Reserves
Intsha Yokunqoba yaseMelbourne
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
07:00
|
I-China CFA Division Two League
I-Beijing Institute of Technology
Hubei Istar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
07:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
07:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
07:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Internacional de Zamora
Ama-CD Coreses
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Mutenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Prejmer
I-ACS Vulcan 2008 II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
I-Şoimii Apostolache
I-Cricovul Ciocini
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
NJENGOBA Abafana Bakudala base-Alexandria
CS Vitanesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
I-ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Sarja Robănești
I-AFC Milan Academy
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brateşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC ne-Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS kanye ne-Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-ACS Viitorul Ileana II
I-AFC Progresul Perișoru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
I-ACS Hâlchiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfinști
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
I-ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isacea
AS Heracleea Enisala
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS futhi Topolog
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Inter Costinești
AS Progresul Osmancea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
I-ACS Avântul Daneți
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Unirea Tâmburești
I-ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Victoria Bratovoesti
CS Sporting Leu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Ghercești
I-ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Standard Craiova
I-ACS Voința Rasnic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Jiul Breasta
I-ACS futhi imnicu De Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACSO Filiași II
I-ACS Vulturul Cernătești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
I-Podgoria Vadu Săpat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
Umjaho we-AFC
ACS Unirea Ungureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Communal Cazasu II
I-ACS Dunărea Tichilești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Australia NPL Queensland, Abesifazane
Izindawo ezingasempumalanga
Brisbane City FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
I-AFC Kinder Teius
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
U-Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
NJENGOBA USercaiana Sercaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-CSL Foresta kanye ne-endreni
Zorile Grivisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
I-ACS Luceafărul Berești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-ACS Luceafărul Berești
FC Flacara Pechea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
U-Prutul Vlădești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Ezemidlalo Banking
UFlacara Mutenii De Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
I-AFC Sulița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
I-ACS Alutus Sălătrucel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
NJENGOBA u-Olimpia Picior De Munte
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
I-AFC Viitorul Dobra
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Internacional de Zamora
Ama-CD Coreses
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Atlético Zamora
CD Villaralbo B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Prejmer
I-ACS Vulcan 2008 II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
I-Şoimii Apostolache
I-Cricovul Ciocini
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
NJENGOBA Abafana Bakudala base-Alexandria
CS Vitanesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
I-ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
I-ACS ProSport Varful Campului
I-AFC Viitorul Albești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
I-Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Fulgerul Maglavit
I-ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
Ifolda ye-AS Viitorul
I-ACS kanye ne-Cerat II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Sarja Robănești
I-AFC Milan Academy
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Philippine Football League
Mendiola FC
Philippine Army
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Australia NPL Queensland, Abesifazane
Izindawo ezingasempumalanga
Brisbane City FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
I-AFC Kinder Teius
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
I-AFC Sulița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
I-ACS Gloria Bucșani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
Umjaho we-AFC
ACS Unirea Ungureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
I-CS Dynamic Unirea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Communal Cazasu II
I-ACS Dunărea Tichilești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
U-CS no-Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stancuța
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Ezemidlalo Banking
UFlacara Mutenii De Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
NJENGOBA USercaiana Sercaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
I-CSL Foresta kanye ne-endreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-ACS Luceafărul Berești
FC Flacara Pechea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-ACS Vânători galați
I-ACS Mălina Smârdan
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
U-Prutul Vlădești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
I-CSL Foresta kanye ne-endreni
Zorile Grivisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
I-ACS Luceafărul Berești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
U-Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC ne-Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Mutenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS kanye ne-Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vrancea
FC Caiata
I-Trotusul Ruginești 1964
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-ACS Viitorul Ileana II
I-AFC Progresul Perișoru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Gorj
I-CS Internațional Bălești
I-CS Unirea Țînțăreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Borăscu Onqobayo
AS Unirea Bolboși
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfinști
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
I-ACS Sporting Videle
AS Tineretul Radoiesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
ACS Știința Roșiile
AS Luceafărul Pesceana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isacea
AS Heracleea Enisala
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS futhi Topolog
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Jiul Breasta
I-ACS futhi imnicu De Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACSO Filiași II
I-ACS Vulturul Cernătești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Betis Craiova
I-ACS Viitorul Predești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
I-Podgoria Vadu Săpat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
I-ACS Alutus Sălătrucel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
NJENGOBA uVictoria Comisani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-ACS Gura Ocniței
I-AFC Unirea Colibași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
NJENGOBA u-Olimpia Picior De Munte
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
I-AFC Viitorul Dobra
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Foresta Mălaia
I-ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
I-Litoralul 22 Corbu
Viitorul Fîntînele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Peștera
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Independence
AS Aurora 23 Agasti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Desnatuiul Giurgița
I-ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
I-ACS Inter Secui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Victoria Bratovoesti
CS Sporting Leu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
I-ACS isiza uMalu Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Ghercești
I-ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Standard Craiova
I-ACS Voința Rasnic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brateşti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Ezemidlalo Banking
UFlacara Mutenii De Sus
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
I-AFC Kinder Teius
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vrancea
FC Caiata
I-Trotusul Ruginești 1964
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
I-ACS Alutus Sălătrucel
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Ghercești
I-ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Standard Craiova
I-ACS Voința Rasnic
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACSO Filiași II
I-ACS Vulturul Cernătești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Philippine Football League
Mendiola FC
Philippine Army
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Pauca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-ACS Sporting Poieni Solca
I-ACS Recolta Fântânele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-ACS Sporting Poieni Solca
I-ACS Recolta Fântânele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Sopor
ASFC Chimia Turda
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Sopor
ASFC Chimia Turda
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani Locomotive
AS 2023 Todirești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conști
CS Unirea Mircești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
I-Voința Moțca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani Locomotive
AS 2023 Todirești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conști
CS Unirea Mircești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Ghana Kintampo Zone
Kintampo Super Eagles FC
Kintampo Fighters FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Prahova
I-ACS Viitorul Puchenii Mari
CSO Mizil
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Prof
AS Voința Margineni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-CSO FC Olt Scornicești II
AS Milcov 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS International Brebeni
I-ACS Valea Oltului Ipotești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Prof
AS Voința Margineni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
NJENGOBA u-Olimpia Mirsa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
NJENGOBA u-Olimpia Mirsa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
NJENGOBA u-Olimpia Mirsa
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Oltul Turnu Rosu
I-ACS Progresul Bogatu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Chirpăr
I-ACS Cibinul Cristian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
NJENGOBA Nocrich
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Progresul Nireș
AS Unirea Iclod II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
I-ACS Vurpar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
I-ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
NJENGOBA Nocrich
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Chirpăr
I-ACS Cibinul Cristian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Progresul Nireș
AS Unirea Iclod II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
I-ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Chirpăr
I-ACS Cibinul Cristian
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Oltul Turnu Rosu
I-ACS Progresul Bogatu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Progresul Nireș
AS Unirea Iclod II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
I-ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Vulturești
AFCS Cetateni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stonenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iasi
Stejarul Sinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
NJENGOBA OKUNGEZESIFUNDAZWE
UGloria Balțați
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iasi
Stejarul Sinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
NJENGOBA uVictoria Lețcani
I-Moldova Cristești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Șoimii Pădureni
I-ACS Spicul 1958 Luna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Șoimii Pădureni
I-ACS Spicul 1958 Luna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
I-Tirana Homorâciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Owinile 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
I-Progresul Coslegi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
U-Ştiinţa Albeşti
I-Voinţa 2009 Gornet
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
I-Progresul Coslegi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
U-Ştiinţa Albeşti
I-Voinţa 2009 Gornet
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
I-Tirana Homorâciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Owinile 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
I-Progresul Coslegi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
U-Ştiinţa Albeşti
I-Voinţa 2009 Gornet
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
I-Tirana Homorâciu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Owinile 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Gloria Vișina Veche
Ikholomu ye-AS Traian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
I-ACS Valea Oltului Cilieni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
NJENGOBA uVictoria Ianca
I-ACS Oltul Tia Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Gloria Vișina Veche
Ikholomu ye-AS Traian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
I-ACS Celetro Micasasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
NJENGOBA uGloria Smig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
I-ACS Celetro Micasasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
NJENGOBA uGloria Smig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
I-ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
NJENGOBA uGloria Smig
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-CS Sporting Pitești
I-FC Star Sport Arges Pitești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
I-AFC Frizian Cateasca 2023
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii II
AS Luceafărul Orman
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leorden
Ukwesaba kwe-ACS
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leorden
Ukwesaba kwe-ACS
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Steaua Negrasi
I-ACS Lunca Corbului 2000
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-Haro Villanueva FC (V)
I-CF Fuente el Saz (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-Haro Villanueva FC (V)
I-CF Fuente el Saz (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
UFlacăra Mălăieşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-ACS DP Cornu II
UGloria Vâlcaneşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
UFlacăra Mălăieşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
I-Viitorul Proviţa de Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-ACS Caraimanul Busteni
I-Progresul Province of Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-ACS DP Cornu II
UGloria Vâlcaneşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-ACS DP Cornu II
UGloria Vâlcaneşti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
Ama-CD Loeches (V)
I-FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Futuro San Francisco (V)
Indawo yokudlela yase-Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
Ama-CD Loeches (V)
I-FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Futuro San Francisco (V)
Indawo yokudlela yase-Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
UPoiana Popești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiesti
CS Dumești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
I-ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
I-Voința Voinești
Yakha i-Press Gropnița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
UPoiana Popești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiesti
CS Dumești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
I-ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
I-Voința Voinești
Yakha i-Press Gropnița
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:15
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:15
|
I-Mongolia Premier League
I-TUV Buganud
Khan Khuns – Erchim FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:30
|
Austria 2. League
Sturm Graz II
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:30
|
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1
I-PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
08:30
|
I-Hong Kong Premier League
Hong Kong F.C.
Isifunda saseGolik North
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:30
|
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1
I-PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
08:30
|
I-Hong Kong Premier League
Hong Kong F.C.
Isifunda saseGolik North
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
08:30
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Capalaba Bulldogs
I-South West Queensland Thunder
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:00
|
Isazi sasePoland uKlasa Okręgowa – Stalowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg
I-Sparta Jeżowe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Avântul Bizonii Recea Cristur
I-ACS Bonza
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Galati
I-Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
Isazi sasePoland uKlasa Okręgowa – Stalowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg
I-Sparta Jeżowe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Pomorska
MKS Chojniczanka II Chojnice
I-Radunia II Stężyca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Galati
I-Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Slovakia U19
I-FC ViOn Zlate Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
I-AFC Puiesti
I-AS Viitorul Știubei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Recolta Boldu
AS Viitorul Valea Râmnicului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Slovakia U19
I-FC ViOn Zlate Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Avântul Bizonii Recea Cristur
I-ACS Bonza
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
09:00
|
Germany 2. Bundesliga, Abesifazane
Borussia M'gladbach
Wolfsburg II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:00
|
I-Slovakia U19
I-FC ViOn Zlate Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
I-FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
I-FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
I-FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:00
|
I-Serbia Amateur Zone “Centar”
I-FK Car u-Konstantin Niš
FK Mladost Batušinac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Mures
AS Arieșul Hădăreni
AS Viitorul Grebeniș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
PKS Radość Warszawa
I-Bug Wyszków
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:30
|
I-Estonia Esiliiga
FC Elva
UFlora Tallinn U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
I-ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
I-ACS Atletic Orbeasca
I-ACS Tineretul Suhaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
09:30
|
I-Spain Amateur Tercera Federación, Iqembu lesi-7
URayo Vallecano B
Ama-CD Canillas
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:30
|
I-Estonia Esiliiga
FC Elva
UFlora Tallinn U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
Lootos Polva Abesifazane
JK Tallinna Kalev Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
I-ACS Ciclova Română
CS Foresta Lăpușnicu Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
I-Orzeł Unin
Sep Żelechow
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-CD engelona igama
I-Sanabria CF
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 4
ixoxo FK
I-Strømsgodset II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
10:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 4
ixoxo FK
I-Strømsgodset II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
10:00
|
ISpain Second Federation
SD Formentera
CD Izarra
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
10:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-CD engelona igama
I-Sanabria CF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Viitorul Răscruci
AS Progresul Cornești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Ghana Kintampo Zone
Dega FC
Kimtampo Diamond FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
10:00
|
I-Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Poland II Środa Wielkopolska
I-Przemysław Poznań
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
10:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
URakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
10:00
|
I-Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Igala FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
10:00
|
I-Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Igala FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
I-ACS Somuz Fălticeni 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
CS Negrea Reşiţa
AS Viitorul Cărbunari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Belarus Pershaya League
I-BATE Borisov Reserve
Lokomotiv Gomel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
I-ACS Carpatic Suceava
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
I-ACS Somuz Fălticeni 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
I-VSG Altglienicke
Greifswalder FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvania Felmer
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Marginea
I-ACS Sporting Siminicea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Fana
Ibhola le-Aasane 2
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
BK Phambili
AIF Herrestds
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 6
I-Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
I-VSG Altglienicke
Greifswalder FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
I-Sweden Amateur Elitettan, Abesifazane
Umea IK
IFK Kalmar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
I-Belarus Pershaya League
I-BATE Borisov Reserve
Lokomotiv Gomel
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Meteor Mociu
AS Voința 2011 Pata
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sălaj
Intshakaza yeVenus
Unirea Hereclean
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur League 4 Satu Mare
AS Fröhlich Foieni
NJENGOBA Real Andrid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur League 4 Satu Mare
AS Fröhlich Foieni
NJENGOBA Real Andrid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
NJENGOBA Gloria Berchiesu
I-ASC Avântul Vaida-Cămăraș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur League 4 Satu Mare
AS Victoria Apa
Ezemidlalo Culciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur League 4 Satu Mare
AS Victoria Apa
Ezemidlalo Culciu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:00
|
I-Spain Amateur Lliga Elit Catalana
EU Figueres
I-EU Ruby
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sălaj
UGloria Marin
AS Barcău Tusa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sălaj
UGloria Marin
AS Barcău Tusa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
SP Falcons FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Norway 2nd Division Group 2
I-Junkeren
Skeid
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:30
|
I-Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Igama Kalju
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:30
|
Germany 3. League
MSV Duisburg
Erzgebirge Aue
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:30
|
Germany 2. Bundesliga
FC St. Pauli
I-VfL Osnabrück
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
I-ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
NJENGOBA Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
I-ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
NJENGOBA Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Zorile Buza
I-ACS Înfrățirea Livada
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Zorile Buza
I-ACS Înfrățirea Livada
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Zorile Buza
I-ACS Înfrățirea Livada
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Haiducii Iancu Jianu
I-ACS Voineasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
I-ACS Victoria Dobrun
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
I-ACS Victoria Dobrun
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Haiducii Iancu Jianu
I-ACS Voineasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Haiducii Iancu Jianu
I-ACS Voineasa
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Greece
AS Olimpia Malta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Pro Gostinu
NJENGOBA Gloria Schitu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Greece
AS Olimpia Malta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Greece
AS Olimpia Malta
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Pro Gostinu
NJENGOBA Gloria Schitu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
11:35
|
China CFA Super League
Amabhubesi Anamandla aseCangzhou
Zhejiang
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
11:35
|
China CFA Super League
Amabhubesi Anamandla aseCangzhou
Zhejiang
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
NJENGOBA Gloria Chechiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-SC Staaken
I-FSV Optik Rathenow
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
1. FC Slovako
ISparta Praha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Sportul Vladeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
Isazi saseJalimane u-Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
I-SC Gatow II
I-ASV Berlin II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
Iqembu le-ACS Phoenix Tanacu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
U-Anker Wismar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
I-ACS Măgura Coas
I-CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sparta Sofia
FC Kazichene Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
OFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
I-SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
I-ACS Voința Ionești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
I-AFCS Flacăra Ghinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
Spartans WFC
I-Hamilton Academic WFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
I-Inter Türkspor Kiel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
1. FC Slovako
ISparta Praha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
I-ACS UAC Europe
I-ACS Speranța Cernești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
I-ACS Viitorul Gârdani
I-ACS Gloria Sălsig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
NJENGOBA Gloria Chechiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
Inter Turku/2
I-SexyPöxyt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
Isazi saseJalimane u-Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
I-SC Gatow II
I-ASV Berlin II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
I-FC Levski-Spartak 1962
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
I-ACS Miulesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
I-ACS UAC Europe
I-ACS Speranța Cernești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
NJENGOBA Gloria Chechiș
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-SC Staaken
I-FSV Optik Rathenow
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOOF Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Russia Second Division, Group 2
Enisey 2 Krasnoyarsk
U-Zvezda St. Petersburg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 5
I-Træff
I-Aalesund FK II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
Inter Turku/2
I-SexyPöxyt
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Norway 2nd Division Group 1
Hhayi IL
UVard Haugesund
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Latvia 1.Liga
I-FA
U-Olaine
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Norway 2nd Division Group 2
UGrorud
Ama-Kjelsås
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Laholms FK
I-Varbergs GIF FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
NJENGOBA Gloria Chechiș
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-SC Staaken
I-FSV Optik Rathenow
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
1. FC Slovako
ISparta Praha
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
I-Inter Türkspor Kiel
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
I-FC Levski-Spartak 1962
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
U-Anker Wismar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sparta Sofia
FC Kazichene Sofia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
AS Viitorul Sintea Mică
AS Șoimii Archiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
AS Viitorul Sintea Mică
AS Șoimii Archiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
AS Viitorul Sintea Mică
AS Șoimii Archiș
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Avantul Panticeu
AS Vulturul Bunești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:00
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
HNK Hajduk Lipovo Brdo
NK Moslavina Donja Petrička
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:00
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
HNK Hajduk Lipovo Brdo
NK Moslavina Donja Petrička
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:15
|
I-Hungary NB I
Kisvárda FC
I-Mezőkövesd Zsóry
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:30
|
I-Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A
I-RKVVM
SV Geuldal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:30
|
I-Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
I-RKMVC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:30
|
I-Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A
I-SNC '14
Ingxenye ye-VV33
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
12:30
|
I-Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A
I-SNC '14
Ingxenye ye-VV33
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:30
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-Djurgårdens U19
I-IFK Goteborg U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:30
|
I-Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
12:30
|
I-Ukraine Premier League
Chornomorets Odesa
i-metalist 1925
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
12:30
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-Djurgårdens U19
I-IFK Goteborg U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
I-AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
I-CSC Voința 1922 Vrani
I-ACS no-Gherteniș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Sweden Division 2, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
I-IFK Eskilstuna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Baden Wuerttemberg
I-Offernger FV
1. CfR Pforzheim
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Baden Wuerttemberg
1. Goppinger SV
I-SSV Reutlingen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Isazi sase-France u-Auvergne Rhône-Alpes National 3
Itholakala eLyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
Dalkur FF
FC Gute
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
I-Sochaux U19
I-Clermont Foot U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
UViktoria Arnoldsweiler
U-DJK Arminia Eilendorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
Aberdeen L.F.C.
I-Motherwell LFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
VfV Borussia 06 Hildesheim
I-VfL Oldenburg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
I-AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
I-FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Spain Amateur Tercera Federación, Iqembu lesi-7
Cuc Villalba
I-Real Madrid C
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
L.S.C. Ukuphila uSimeri Crichi
A.S.D. I-Verzino Calcio 2023
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Urvich Pancharevo
FC Ares Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
I-FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
Isazi sase-France u-Auvergne Rhône-Alpes National 3
Itholakala eLyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-TuS Bersenbrück
Ukukhahlela Emden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
I-CSC Voința 1922 Vrani
I-ACS no-Gherteniș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 4
i-orkla
I-Stabæk Football II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
I-AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
I-Bastia U19
AS Monaco U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
UViktoria Arnoldsweiler
U-DJK Arminia Eilendorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
Aberdeen L.F.C.
I-Motherwell LFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Coffrane
FC Naters Oberwallis
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Caras Severin
FC Nera Bogodiț
CSO Anina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Italy Serie A Yabesifazane
Inter
Sassuolo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
I-AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
I-FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Calarasi
I-AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Obelya City Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
I-Slovenia PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
UViktoria Arnoldsweiler
U-DJK Arminia Eilendorf
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
I-SV Rott
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
Dalkur FF
FC Gute
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Baden Wuerttemberg
I-Offernger FV
1. CfR Pforzheim
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-TuS Bersenbrück
Ukukhahlela Emden
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
I-TSB Flensburg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Italy Serie D, Girone B
Piacenza
I-Varesin
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-Germania Egestorf/Langreder
I-Rotenburger SV
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
Paris FC U19
I-Auxerre U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
I-Sochaux U19
I-Clermont Foot U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
AS Pagny Sur Moselle
I-Bobigny U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
I-Toulouse U19
I-US Colomiers U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Italy Campionato Spring 1
I-Sassuolo U19
IFiorentina U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
IPremiership yaseNingizimu Afrika
ILamontville Golden Arrows
IChippa United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
Aberdeen L.F.C.
I-Motherwell LFC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Czech Republic 1. League
I-FK Pardubice
SK Dynamo České Budějovice
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Italy Serie D, Girone D
I-Corticella
UVictor San Marino
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
ISouth Africa Motsepe Foundation Championship
I-Casric Stars FC
Magesi FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane i-Hessenliga
FC Eddersheim
Hünfelder SV
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Hamburg
I-Union Tornesch
FC Alsterbrüder
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-France Championnat National U19
I-Bourg-en-Bresse U19
I-Dijon U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-Spain Amateur Tercera Federación, Iqembu lesi-4
Anorga Kke
CD Derio
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
Italy Serie D, Girone I
IVibonese
Fenice Amaranto
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Viitorul Hărănglab
I-ACS Locomotiv Agrișteu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Viitorul Hărănglab
I-ACS Locomotiv Agrișteu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Înfrățirea Căianu
I-ACS Luceafărul Ghirișu Român
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Germany Amateur Westfalenliga - Staffel 2
I-TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Înfrățirea Căianu
I-ACS Luceafărul Ghirișu Român
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
I-Korinthos 2006 FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:00
|
IGreece Gamma Ethniki – Iqembu 1
U-Niki Efkarpias
I-Asteras Petriti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Viitorul Delenii
I-ACS Pescarii Sântioana yase-Mureș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Viitorul Delenii
I-ACS Pescarii Sântioana yase-Mureș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:15
|
Isazi saseJalimane u-Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Borsigwalde II
I-VSG Rahnsdorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:15
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
TuS Oberpleis
SC Rheinbach 1913
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:15
|
I-England Championship
West Bromwich Albion
Southampton
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
Isigaba se-Amateur Prima sase-Italy Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. Royal Casino
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Strongoli 2023
ASD San Leonardo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
I-Valle Del Crocchio Sports Centre
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
I-US San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
SC Plose
I-SSV Taufers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
I-SSV Bornheim
FC Pesch
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
SC Plose
I-SSV Taufers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
I-SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
Kohlscheider BC
I-Rasensport Brand
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
A.S.D. I-Tiriolo 2023
A.C.D. UMaida
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
A.S.D. U-Staletti
US Girifalco
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
I-US San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. Royal Casino
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
I-Valle Del Crocchio Sports Centre
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba se-Amateur Prima sase-Italy Calabria Girone C
ASD Santa Cristina
ASD Real Cittanova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isazi saseJalimane u-Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Berliner Amateure II
BW Hohenschönhausen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
Isigaba se-Amateur Prima sase-Italy Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Amateur yaseJalimane iLandesliga Mittelrhein
I-SSV Bornheim
FC Pesch
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:30
|
Isigaba sangoLwesibili esiyimfundamakhwela sase-Italy Calabria – Girone A
I-US San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:30
|
I-England FA Cup, Abesifazane
Tottenham FC Women
Abesifazane baseManchester United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
IGerman Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
Isazi sase-Italy u-Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
I-ASV Tramin Fussball
ISt. Georgen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Recolta Frata
I-AFC Sudinox Vișea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
13:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Recolta Frata
I-AFC Sudinox Vișea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Recolta Frata
I-AFC Sudinox Vișea
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
I-AFC St. Martin Moos
I-SSV Weinstrasse Süd
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Terlano
I-SSV Brunico Bruneck
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
I-SSV.D. I-Voran Leifers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
I-SSV.D. I-Voran Leifers
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
13:30
|
I-Germany Amateur Westfalenliga - Staffel 2
I-BSV Schüren
SV Sodingen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
13:30
|
I-Germany Amateur Westfalenliga - Staffel 2
I-BSV Schüren
SV Sodingen
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
I-ACS Praid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sanpaul
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
Ezemidlalo União Cardielense
Neves FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
I-Anchor Beach
I-Vitorino de Piaes
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Isikhungo Sezokuzijabulisa Namasiko sase-Távora
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Fărcașa
CF Lăpus R
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Fulgerul București
AS Romprim București II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Tracțiunea
I-ACS Electrica București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
CS Milanneto București
I-ACS Sportul D&A II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS NFC Arena II
CS Chelsea București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Sadali
I-GSD Freccia Parte Montis
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
UDeucriste SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Union Titus Petange
UJeunesse Esch
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
FC Wiltz 71
I-US Mondorf-Les-Bains
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Danish Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
I-Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-IFK Stocksund U19
I-GIF Sundsvall U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Sweden Ettan, Norra
UKarlbergs BK
UFriska Viljor FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihaileni
CS Bastya Lazarea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 6
FK Mjolner
I-Hønefoss BK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
I-SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Fulgerul București
AS Romprim București II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Tracțiunea
I-ACS Electrica București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
CS Milanneto București
I-ACS Sportul D&A II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS NFC Arena II
CS Chelsea București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
I-Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Loki Sport Egyesület Lunca de Jos
NJENGOBA Ghimeș Făget Lunca de Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subcetate
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
NJENGOBA uDkt. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Fărcașa
CF Lăpus R
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
I-ACS Sandominic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
I-ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
I-Anchor Beach
I-Vitorino de Piaes
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Isikhungo Sezokuzijabulisa Namasiko sase-Távora
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Sadali
I-GSD Freccia Parte Montis
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
UDeucriste SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Sandnes Ulf II
UMadla
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Kerkyras – I-Playoff yeQembu A
AO Foinike
AS Hraklhs Sfakeron
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-IFK Stocksund U19
I-GIF Sundsvall U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
FC Wiltz 71
I-US Mondorf-Les-Bains
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
I-Anchor Beach
I-Vitorino de Piaes
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Isikhungo Sezokuzijabulisa Namasiko sase-Távora
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Harghita
I-ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
UDeucriste SC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-IFK Stocksund U19
I-GIF Sundsvall U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
Greece Amateur A EPS Makedonias Group 1
Thermaikos Thessalonikis
Inkampani B
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
I-SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba Sardegna – Girone A
ASD Sadali
I-GSD Freccia Parte Montis
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Fărcașa
CF Lăpus R
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
I-Swift Hesperange
I-Seafood Mersch
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Maramures
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Norway 1st Division, Abesifazane
I-Bodoe/Glimt
KUBE ngo-2024
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
Sweden Ettan, Norra
UKarlbergs BK
UFriska Viljor FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Russia Second Division, Group 2
I-Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 6
FK Mjolner
I-Hønefoss BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
UVictoria Rosport
F91 Dudelange
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
Danish Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Union Titus Petange
UJeunesse Esch
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
U-Aris Dimitras AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
U-Aris Dimitras AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-Agios Georgios Pyrgou AC
I-Argonautis Katakolou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
I-Alfeionis Alfeiousas AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
I-Agios Georgios Pyrgou AC
I-Argonautis Katakolou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
I-Alfeionis Alfeiousas AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
I-FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
I-FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
I-FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
I-Parnu JK Vaprus U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Sawubona JK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sălaj
AS Voința Horoatu Crasnei
I-Cetate Valcău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sălaj
AS Voința Horoatu Crasnei
I-Cetate Valcău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Iphromoshini ye-Amateur yase-Italy uSardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
I-USD Arborea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
Iphromoshini ye-Amateur yase-Italy uSardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
I-USD Arborea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
Isazi sasePoland uKlasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
I-NK Sport Talent Mostar
I-FK Bjelopoljac Potoci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
I-FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa futhi Läänemaa JK II ÜM
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AO Pigasos Agias Anas
I-AO Neos Trofonios
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Greece I-Amateur B EPS Veotia - Iqembu 1
AO Pigasos Agias Anas
I-AO Neos Trofonios
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Italy Amateur Promozione Campania – Girone A
I-Castelpoto
Cimitile
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
portugal league portugal
UGil Vicente
SC Farense
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:30
|
Germany 3. League
SC Verl
I-Preußen Münster
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:30
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:30
|
I-Greece Amateur B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Messopotamias TMP
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
I-FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:30
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
I-OFK Zborište
I-FK BSK Bušletić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
I-FK Sloboda GS Grabovica
I-FK Mineral Banja Vrucica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
I-FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
I-OFK Zborište
I-FK BSK Bušletić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
I-FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:30
|
I-Greece Amateur B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
I-FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
I-FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Zone Zapadno-Moravska
I-FK Budućnost Arilje
I-FK Ovčar Markoica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
I-FK Apolon Kragujevac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
UFK Jadran Kragujevac
I-FK Slavija Bresnica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
UFK Stig Beranje
I-FK Napredak Bubušinac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
UFK Jadran Kragujevac
I-FK Slavija Bresnica
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
14:30
|
I-Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
I-OFK Žeželj Donja Sabanta
UFK Borba Kragujevac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
I-BSK Engcono
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Slovenia Amateur Pomurska nogometna liga
NK Odranci
NK Polana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Isiqubulo Banatsko New Seal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok”
I-FK Banat Vršac
FK Omladiac Zagajica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladiac 1927 Opovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
I-FK Vulturul Grebenac
I-FK Sloga Plandište
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Podkarpacka
Sokół Kamień
Korona Rzeszów
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
RW Rankweil
I-SC Imst 1933
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-France Division 1, Abesifazane
I-Olympique Lyonnais
Inkundla Yezemidlalo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Našice
NK Vihor Jelisavac
NK Omladinic Nice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Lyulin Sofia
FC Obelya 1945 Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Spain Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łasice
Wektra Zbuczyn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
NJENGOBA uNowapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Ateur yasePoland u-Klasa Okręgowa – Iqembu le-Zachodniopomorska 1
I-Pomorzanin Sławoborze
KS Arkadia Malechowo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
I-Sokół Stary Sącz
UPoprad Rytro
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
LKS Zagórzany
Łosoś Łososina Dolna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montana
I-ACS Recolta Crăciunel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Porto Honor Division
I-Aparecida FC
Leixões B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur IV. I-Warmińsko-Mazurska League
UStomil II Olsztyn SA
GKS Poland Ilowo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
I-OFK Dragoševac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
I-FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Alexandru Văidean II
I-ACS International Bucuresti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
I-FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
I-FK Slavia Kovacica
I-FK Vojvodina Crepaja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
I-FC Rapid Perieti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
UFlacara Andrasești
Spicul Milosesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
I-ACS Valea Măcrișului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-Voința Maia
UGloria Alexeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Iligi ye-Bulgaria Amateur Peta - BOG Pazardzhik
I-FK Draginovo
FK Minyor Elshitsa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Porto I Division - Uchungechunge 2
FC Parada
UCR Boim
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Băgău
I-ACS Performantia Ighiu II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Crăciunel
AFC Micești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Olimpia Petrisat
I-ACS Târnavele Tiur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Croatia Clocotici
CS Mehadia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Zrenjanin
FK Radnički Jaša Tomić
FK Banat Zrenjanin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Alexandru Văidean II
I-ACS International Bucuresti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
AS Zorile Buntești
AFC Crișana Oradea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Leiria I Division - Serie A
I-ACD Caseirinhos
I-Atlético Clube Avelarense
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Porto I Division - Uchungechunge 2
FC Parada
UCR Boim
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Băgău
I-ACS Performantia Ighiu II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Crăciunel
AFC Micești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-ACS Olimpia Petrisat
I-ACS Târnavele Tiur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Unit Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Iligi ye-Bulgaria Amateur Peta - BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
I-FK Shipka Dragor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Iligi ye-Bulgaria Amateur Peta - BOG Pazardzhik
I-FK Zenit Vetren dol
FK Barikadi Strelcha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Ariesul Apuseni Baia de Ariesș
AS Inter Ciugud
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Braga Pro-kazwelonke
I-Merelinense FC
AD Ninense
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
I-FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
I-FK Slavia Kovacica
I-FK Vojvodina Crepaja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-Voința Maia
UGloria Alexeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
I-FC Rapid Perieti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
UFlacara Andrasești
Spicul Milosesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
I-ACS Valea Măcrișului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Croatia Clocotici
CS Mehadia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
I-FK Vulturul Grebenac
I-FK Sloga Plandište
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladiac Herešin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Caras Severin
CS Starigrad Karaşevo 1299
AS Voința Răcășdia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Podkarpacka
Sokół Kamień
Korona Rzeszów
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garic Ilova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
I-ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Czech Republic CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-France Division 1, Abesifazane
I-Olympique Lyonnais
Inkundla Yezemidlalo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
FK Banja 1957
I-FK Marjan Knic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Zapad”
I-FK Partizan Gaj
I-FK BSK Bavanishte
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladiac 1927 Opovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Isiqubulo Banatsko New Seal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
I-FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok”
I-FK Banat Vršac
FK Omladiac Zagajica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Našice
NK Martin
NK Croatia Velimirovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Sremska Liga
FK Napredak Popinci
FK Srem Sremski Mihaljevci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łasice
Wektra Zbuczyn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur PFL Sombor
I-FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland uKlasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montana
I-ACS Recolta Crăciunel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
U-Babia Góra Lipnica Wielka
Płomień Limanowa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
Turbacz Mszana Dolna
Wiatr Ludźmierz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
I-Sokół Stary Sącz
UPoprad Rytro
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
LKS Zagórzany
Łosoś Łososina Dolna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
I-Infrățirea Jilavele II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-Olympia Radulesti
Khumbula uMalu Roșu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
I-FK Bratstvo Medjureč
I-FK Partizan Glogovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
I-OFK Dragoševac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
I-FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
NJENGOBA uNowapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Ateur yasePoland u-Klasa Okręgowa – Iqembu le-Zachodniopomorska 1
I-Pomorzanin Sławoborze
KS Arkadia Malechowo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Zrenjanin
FK Radnički Jaša Tomić
FK Banat Zrenjanin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Gložane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladiac 1927 Opovo
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladiac Herešin
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, West
TJ Kovo Beluša
I-FK Podkonice
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Porto I Division - Uchungechunge 2
I-ADC Penamaior
I-ISC Sobreirense
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Portugal Amateur AF Porto I Division - Uchungechunge 2
CF Vandoma
FC Pedras Rubras B
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
I-FC Rapid Perieti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. I-FBIH League – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
I-FK Borac Jelah
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
I-NK Podgrmeč Sanski Iningi
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, West
TJ Kovo Beluša
I-FK Podkonice
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, East
TJ Tatran Oravské Veselé
I-FTC Fiľakovo
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Nigeria Professional League
Sporting Lagos FC
I-Enugu Rangers International
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
RW Rankweil
I-SC Imst 1933
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Norway Eliteserien
HamKam
Haugesund
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Turkey Super Lig
Kasimpasa
I-Antalyaspor
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
Spain Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
Iligi yaseBulgaria Amateur Chetvarta - OG Sofia
FC Zheleznitsa Zheleznitsa
FC Zhiten Zhiten
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
I-ACS Crișul Alb Buteni
I-ACS Voința Sintea Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Muresul Cenad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
I-ACS Cetate Dezna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
I-ACS Crișul Alb Buteni
I-ACS Voința Sintea Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
I-ACS Crișul Alb Buteni
I-ACS Voința Sintea Mare
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Progresul Hălmagiu
CS Olimpia Bocsig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Covasna
AS Ciucaș Întosura Buzăului
I-ACS Arcus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Progresul Hălmagiu
CS Olimpia Bocsig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare
I-AFCS Talna Orașu Nou
AS Căpleni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Elite Satu Mare
AS Sportul Botiz
FC Unirea Tășnad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Greece Amateur A2 EPS Ilias
I-Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
I-FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Progresul Iecea Mare
I-CSC Dudeștii Noi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Progresul Iecea Mare
I-CSC Dudeștii Noi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Greece Amateur A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 1. i-ralired
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Ghana GAED Division 3 – Zone 1
I-YDS 18 Farm Trust
FC Soka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Ghana GAED Division 3 – Zone 1
I-Adenta Youth Sporting Academy
I-FC African Panthers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Covasna
I-ACS FC Papăuți
I-AFC Cernat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska liga Srem
I-FK Borac Martinci
OFK Zeka Buljubaša
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
U-Aris Dimitras AC
APO Kourtesiou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Ilias
U-Aris Dimitras AC
APO Kourtesiou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Spain Amateur Preferente Galicia - Iqembu laseNyakatho
CD Allaríz
Iqembu le-Juventud Cambados
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
I-FK Omladinac Modriča
I-FK Skugrić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Ukrina Cečava
I-FK Sloga Dugo Polje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Thula
I-FK Šamot Aranđelovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Thula
I-FK Šamot Aranđelovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
I-FK Omladinac Modriča
I-FK Skugrić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Thula
I-FK Šamot Aranđelovac
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
I-OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
I-ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Ghana Kintampo Zone
Kintampo Kwese FC
Kintampo Great United FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Hewula
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Hewula
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Ghana GAED Division 3 – Zone 1
FC Hospas
I-FC Young Mount
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Ghana GAED Division 3 – Zone 1
FC Hospas
I-FC Young Mount
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Progresul Dieci
AS Crișul Alb Șicula
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Progresul Dieci
AS Crișul Alb Șicula
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Viitorul Gepiu
AS Locadin Țețchea
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
I-ACS Bănișor Peceiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
I-ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
I-ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
I-ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. ILeiria Honor Division LizSport
Iqembu lezemidlalo laseGuiense
I-Sporting Pombal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Jug
NK Šišan
NK Galižana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Vojvođanska Liga “Istok”
FK Rusanda Melenci
FK Radnički Kovin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Zone “Centar”
FK Orljane
I-FK Zemljoradnik Balajnac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
I-FK Partizan Koprivna
FK Kladari Gornji
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Voința Ciumeghiu
I-CSC Viitorul Bratca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
FK Mladost Dobrinja
I-FK Vranjak
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
I-OFK Dobor Modriča
I-FK Višnjik Modriča
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
I-FK Partizan Koprivna
FK Kladari Gornji
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
FK Mladost Dobrinja
I-FK Vranjak
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Voința Ciumeghiu
I-CSC Viitorul Bratca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Modriča-Šamac
FK Mladost Dobrinja
I-FK Vranjak
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
I-FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Boldur II
I-CSC Olimpia Bucovăț
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Boldur II
I-CSC Olimpia Bucovăț
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Spain Amateur Preferente Galicia - Iqembu laseNyakatho
CD Vele
Antela FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Boldur II
I-CSC Olimpia Bucovăț
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
I-ACS Progresul Pecica II
Abafundi be-CS
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatian Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
I-NK Fugaplast Collar
NK Zagorec Koprivnica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
I-ACS Progresul Pecica II
Abafundi be-CS
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Socodor II
CS Speranța Chier
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Vida Pomezeu
I-CSC Hidișelul de Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Arad
CS Socodor II
CS Speranța Chier
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Zona “Jug”
FK Jastrebac Blace
FK Pusta Reka Bojnik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Vida Pomezeu
I-CSC Hidișelul de Sus
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Vida Pomezeu
I-CSC Hidișelul de Sus
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sanpaul
CS Olimpia Bujac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Zona “Jug”
FK Jablanica Medveđa
SU Dinamo Jug Vranje
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
FK Jedinstvo 1947 Kolut
I-FK Dunav Bački Monoštor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
FK Jedinstvo Stanišić
I-FK Pik 2023 Sombor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
I-FK Bratstvo 2019 Prigrevica
I-FK Telečka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
I-FK Voćar Kotraža
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
I-FK Voćar Kotraža
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
FK Jedinstvo Ribarevo
I-FK Dinamo Sonta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
FK Jedinstvo 1947 Kolut
I-FK Dunav Bački Monoštor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
FK Jedinstvo Stanišić
I-FK Pik 2023 Sombor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
I-FK Bratstvo 2019 Prigrevica
I-FK Telečka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
I-FK Graničar Grabovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
I-FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
I-FK Graničar Grabovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
I-FK Borac Stejanovci
FK PSK Putin
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sanpetru Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
I-ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever
NK Svatovac Poljice
NK Prokosovići
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever
NK Svatovac Poljice
NK Prokosovići
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever
NK Svatovac Poljice
NK Prokosovići
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Sjever
NK Priluk 1964
FK Lokomotiva Miričina
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:00
|
I-Serbia Amateur MFL Sombor - 2. i-ralired
I-FK Sport Bezdan
I-FK Panonija Lalić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Sava Strmec
NK Trešnjevka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
I-HNK Plaški
NK Frankpan Brežani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Trudbenik Stalać
I-FK Sloga Ćićevac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
I-NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kasina
NK Šparta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Croatia Veliškovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad at Dobri
NK Josipdol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad at Dobri
NK Josipdol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Croatia Veliškovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
I-NK Slavonac Prkovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
I-NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. I-ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Preloscica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Trudbenik Stalać
I-FK Sloga Ćićevac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
I-FK Čitluk
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
I-NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gašinci
NK Slavonija Budrovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Croatia 98
NK Sloga-Gredelj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kasina
NK Šparta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK BUZA u-Gornji Andrijevci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
I-NK Slavonac Prkovci
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kasina
NK Šparta
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
IGerman Bundesliga
IBayern München
Wolfsburg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
EFinland Ykkönen
SalPa
I-TPS
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
I-NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Uruguay Primera Division
URampla Juniors
Umfula iBoston
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Ostrna
NK Buna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
I-NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Isiqubulo Ernestinovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
I-FK Borac Rakovac
I-FK Borac Novi Iyadabukisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
UFK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
OFK Čenej
UFK Miletic Mošorin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
I-FK Borac Rakovac
I-FK Borac Novi Iyadabukisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
UFK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
OFK Čenej
UFK Miletic Mošorin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Posavec
NK Bestovje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
I-NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladiac Josipovac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
I-NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Ceric
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babici 1947
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babici 1947
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Visnjan 1957
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Visnjan 1957
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Signal Obrovnica
NK Veliko Korenovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Croatia Klokočevac
NK Mladost Nova Ploščica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Polet Uljanik
NK Dinamo Dežanovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Bršljanica
NK Tomislav Đulovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Junak Veliki Pašijan
NK Sokol Sokolovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Signal Obrovnica
NK Veliko Korenovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Junak Veliki Pašijan
NK Sokol Sokolovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Bršljanica
NK Tomislav Đulovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Signal Obrovnica
NK Veliko Korenovo
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:45
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
I-NK BSK Biškupci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
15:45
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
I-NK BSK Biškupci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
15:45
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
I-NK BSK Biškupci
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
15:45
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
I-NK BSK Biškupci
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:45
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
15:45
|
I-Ateur yaseCroatia MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
16:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
I-ACS Rapid Frumoșii Nebuni ai Giuleștiului
AFC Venus 1914 București II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Viseu Division of Honor
Nesperira FC
CDR Moimenta da Beira
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Évora Elite League
GD Portel
I-SC Arcoense
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Santarem I Division
I-Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Vila Real Division of Honor – Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Lisboa II Division
GD Rio de Moro
Ama-Belenenses
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. Beja I Division
SC Odemirense
I-Awakening SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. Setubal I Division
GD Alfarim
Palmelense FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Italy Serie C, i-Play-out
I-Fiorenzuola
I-Novara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Santarem I Division
I-Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Lisboa II Division
Inhlangano ye-Murteiense
I-Camarate Eagles
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Lisbon I Division
I-Desportivo O. Moscavide
Estoril Beach B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Santarem I Division
I-Fátima Sports Centre
GD Samora Correia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Lisbon I Division
I-União Atlético Povoense
UD Alta De Lisboa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. Setubal I Division
Ukunqoba kwe-Setúbal B
Abadobi baseCosta Caparica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Vila Real Division of Honor – Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Lisboa II Division
Inhlangano ye-Murteiense
I-Camarate Eagles
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
16:00
|
I-Spain Amateur Tercera Federación, Iqembu lesi-13
CD Algar
I-CD Plus Ultra
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
16:00
|
I-Cyprus 1st Division
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakiou
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
16:00
|
Serbia Mozzart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Lucan
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
16:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Colon - ULwesine, Zone A
Sp. Forchieri (F)
I-San Cayetano (F)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
16:00
|
I-Poland Amateur V. Liga – Mazowiecka
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
Radomiak II Radom
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Laura Chlice
Naprzód Zielonki
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
I-Promnik Łaskarzew
Legionovia II Legionowo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
Iqembu Lezemidlalo le-ACS
AS Automatica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
16:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
17:00
|
I-Argentina Amateur General Roca – First Division
Cultural Del Campillo U20
25 de Mayo U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
17:00
|
Greece Stoiximan Super League
QAPHELA
Ama-Olympiacos
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
17:00
|
I-Denmark 1st Division
FC Fredericia
Kubuza UMA
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
17:00
|
I-Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
17:30
|
I-CLJ yasePoland
I-Arka Gdynia U19
I-legia Warszawa U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:00
|
I-Argentina Amateur Primera Division, Zone A
CA Tiro Federal
CSDG San Martin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:00
|
I-Argentina Amateur Primera Division, Zone A
I-Deportivo Rivera
CA Independiente Rivera
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:00
|
I-Brazil Brasileiro Série A, Abesifazane
Kindermann
I-SC International
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
18:00
|
I-Mexico Liga MX, Abesifazane, iClausura
I-Pachuca
Ibhubesi Club
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
18:00
|
I-England Amateur Premier League 2, Division 1
ITottenham U21
I-Liverpool U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
UColonel Aguirre
Club Atlético San Telmo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético San Telmo
I-Club Social Deportivo kanye ne-Cultural Río Negro
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division B
I-Club Deportivo ne-Social Lux
Inhlangano Yezemidlalo Nezokungcebeleka BANCO
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division B
Club Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Iqembu lezemidlalo leBotafogo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Asociación Civil Club u-María Reina
I-Sports Recreation Club ngomhlaka-14 kuNhlangulana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Sports Recreation Club ngomhlaka-14 kuNhlangulana
Polideportivo Country Club San José
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Olympia Football School
Polideportivo Country Club San José
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
I-Asociación Civil Club u-María Reina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Iqembu lezemidlalo leBotafogo
I-Club del Gran Rosario
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Asociación Civil Club u-María Reina
I-Sports Recreation Club ngomhlaka-14 kuNhlangulana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Olympia Football School
Polideportivo Country Club San José
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Sports Recreation Club ngomhlaka-14 kuNhlangulana
Polideportivo Country Club San José
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
I-Asociación Civil Club u-María Reina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Iqembu lezemidlalo leBotafogo
I-Club del Gran Rosario
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
I-Rosario Central B
I-Sportivo Fútbol Club
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
I-Club Atlético Union kanye ne-Sociedad Italiana
I-Rosario Central B
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
UColonel Aguirre
Club Atlético San Telmo
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
18:30
|
I-Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
I-Olympia Football School
Polideportivo Country Club San José
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
18:30
|
I-Romania Superliga
I-FCSB
I-CFR 1907 Cluj
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
18:45
|
I-Italy Serie A
Atalanta
amaRom
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
19:00
|
I-USA MLS Next Pro
I-Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
19:00
|
I-USA MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
I-Colorado Rapids 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
19:00
|
I-USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
IGOLO II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
19:00
|
I-USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
IGOLO II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
19:00
|
IFrance Ligue 1
I-Clermont Foot
I-Olympique Lyonnais
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
19:00
|
ESpain LaLiga
Real Betis
I-Almería
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
19:00
|
I-Bolivia Professional Division
Amafutha Azimele
I-Bolivar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
19:30
|
I-Argentina Amateur Riotercerense – Primera B, Zone 2
Intsha u-Alianza Despeñaderos
IKoloni yase-Argentina yaseLos Cóndores
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/12
19:30
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Colon - ULwesine, Zone A
CD Crecer Monte Cristo
Falucho
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
19:30
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Colon - ULwesine, Zone A
CD Crecer Monte Cristo
Falucho
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
19:30
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Colon - ULwesine, Zone A
ofundayo
I-Sportivo Forchieri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
19:30
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Colon - ULwesine, Zone A
I-Guerrero Park
Ephreli 2th
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
20:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
I-CAS Corralense
I-CSD Newbery & Everton
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
20:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
I-CA Union
IKlabhu Yezemidlalo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
20:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
I-CA River Plate
I-Sportivo Isla Verde
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
20:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
I-CA Union
IKlabhu Yezemidlalo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
20:00
|
I-Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
I-CA River Plate
I-Sportivo Isla Verde
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
20:00
|
I-Dominican Republic Dominican Football League
I-Del Este FC
I-Atlético Vega Real FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
El Salvador Second Division
I-CD Titan
I-CSD Gale
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
21:00
|
I-Argentina Primera Division, Abesifazane
San Luis FC
San Lorenzo
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
I-Argentina Primera Division, Abesifazane
I-CA Huracan
Boca Juniors
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
I-Chile Primera Division, Abesifazane
I-Cobresal
U-Unión Española
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
I-Chile Primera Division, Abesifazane
IYunivesithi yaseChile
Imidlalo ye-Iquique
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
Brazilian Serie D
Kuxubile
Rondonópolis Union
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
21:00
|
I-Chile Primera Division, Abesifazane
I-Audax Italiano
Palestine
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
22:00
|
I-USA National Women Soccer League
I-Kansas City Yamanje
Isibindi saseNorth Carolina
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
22:30
|
I-USA Amateur UPSL Midwest East - UNdunankulu
I-FK Olimpic Macomb
I-PASS FC PRO
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/12
22:30
|
I-USA Amateur UPSL Midwest East - UNdunankulu
I-FK Olimpic Macomb
I-PASS FC PRO
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/12
23:00
|
I-Argentina Professional Football League
Independiente
Talleres
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
I-Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
Tsunami eluhlaza okwesibhakabhaka FF
Deportivo Saprissa Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/12
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
I-Pococí kamasipala
UDkt Perez Zeledon
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
00:00
|
IChile Primera Division
Imidlalo ye-Iquique
Ublense
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
00:00
|
I-Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Cimarrones de Sonora FC II
Mineros de Fresnillo FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
00:00
|
I-Jamaica Premier League
I-Cavalier FC
Izindawo zokuhlala e- Arnett Gardens
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
00:00
|
IChile Primera Division
Imidlalo ye-Iquique
Ublense
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
Ilengisa i-UANL
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
Ilengisa i-UANL
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
10:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dyush-Polesgu
FC Smorgon
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
10:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dyush-Polesgu
FC Smorgon
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
11:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
FK Gomel
I-ABFF WU-19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
11:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Spartans FC
I-Crime Fighters Fc
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
12:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
12:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
14:00
|
I-Norway 2nd Division Group 1
SK Brann II
I-Brattvåg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
14:00
|
I-Norway 2nd Division Group 1
SK Brann II
I-Brattvåg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
14:00
|
I-Norway 2nd Division Group 1
SK Brann II
I-Brattvåg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates Club
Shabab Al-Ahli Dubai
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates Club
Shabab Al-Ahli Dubai
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates Club
Shabab Al-Ahli Dubai
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
I-Al-Nasr Dubai
Khor Fakkan
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
14:45
|
I-Bulgaria Silly League
FK Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Sofia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Premier League
I-FK Tuzla City
FK Borac Banja Luka
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Abesifazane
I-Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Qala II
Amathuba okuthi BK II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankpan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
I-NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankpan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
I-NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
16:15
|
I-Croatia Amateur Veteran League Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
16:30
|
I-Lithuania Pirma Lyga
Hegelmann Litauen B
Baltijos Futbolo Akademija
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
17:00
|
Sweden Damallsvenskan
BK Hacken FF
I-Rosengård
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
I-Gamle Oslo FK
iqebe 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
ISarpsborg 08 II
Iqembu le-SK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
17:00
|
Poland Ekstraklasa
I-Radomiak Radom
URuch Chorzów
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
17:30
|
IFaroe Islands Premier League
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
18:00
|
I-England Amateur Premier League 2, Division 1
Sunderland U21
I-West Ham U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/13
18:00
|
I-England Amateur Premier League 2, Division 1
Sunderland U21
I-West Ham U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/13
18:00
|
I-England Amateur Premier League 2, Division 1
Sunderland U21
I-West Ham U21
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/13
18:00
|
I-England Amateur Premier League 2, Division 1
Sunderland U21
I-West Ham U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
19:00
|
ESpain LaLiga
Barcelona
Real Sociedad
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/13
19:00
|
I-England Premier League
Aston Villa
Liverpool
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
00:30
|
I-Paraguay Primera Division, i-Apertura
IsiGuarani
General Caballero
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
Iqukethe i-ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Navodari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
I-CSO Ovidi
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
Iqukethe i-ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Navodari
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch FC
Khoromkhon Club
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch FC
Khoromkhon Club
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch FC
Khoromkhon Club
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
12:00
|
I-England Amateur Professional Development League
UBarnsley U21
Burnley U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
12:00
|
I-England Amateur Professional Development League
UBarnsley U21
Burnley U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
12:00
|
I-England Amateur Professional Development League
UBarnsley U21
Burnley U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
13:00
|
I-Azerbaijan İkinci liqa
I-Sheki City FK
I-Qusar FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
13:00
|
I-Azerbaijan İkinci liqa
Lerik FK
U-Kür-Araz FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
13:00
|
I-Uganda Premier League
Gaddafi FC
Express FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
AmaBhaniya
Al Bataeh
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
I-ACS Recolta Gura Șutii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
I-ACS Recolta Gura Șutii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
15:00
|
Czech Republic 1. League
UMladá Boleslav
1. FC Slovako
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
15:00
|
Poland III Liga, Group 3
U-Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzanski
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
15:00
|
Czech Republic 1. League
UMladá Boleslav
1. FC Slovako
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-ACS Electrica 1929 Timișoara
CFR 1933 Timișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-ACS Electrica 1929 Timișoara
CFR 1933 Timișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
16:00
|
I-Egypt Premier League
IZED FC
Zamalek SC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
16:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
I-Tampere United
hjs
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
16:20
|
I-Saudi Arabia Division 1
I-AL Arabi (SA)
I-Al-Taraji Club
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
16:20
|
I-Saudi Arabia Division 1
I-AL Arabi (SA)
I-Al-Taraji Club
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
16:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
Ithimba le-ACS Școala Mea
NJENGOBA Real New București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
16:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
Ithimba le-ACS Școala Mea
NJENGOBA Real New București
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
16:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 București
Ithimba le-ACS Școala Mea
NJENGOBA Real New București
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/14
17:00
|
Sweden Division 2, Sodra Svealand
I-IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
17:00
|
ISweden Superettan
I-Örebro SK
Ama-Degerfors UMA
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
17:00
|
I-Qatar Amir Cup
I-Qatar SC
Al-Rayyan
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
17:30
|
Czech Republic 1. League
ISparta Praha
UBaník Ostrava
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
18:00
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
Þór/KA Akureyri
Keflavik Abesifazane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
18:00
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
Þór/KA Akureyri
Keflavik Abesifazane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
18:00
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
Þór/KA Akureyri
Keflavik Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
18:30
|
I-England Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
UCrewe Alexandra U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/14
18:30
|
I-England Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
UCrewe Alexandra U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/14
18:30
|
ISwitzerland Super League
IGlosshopper Club iZürich
I-Yverdon-Sport FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
18:30
|
I-England Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
UCrewe Alexandra U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
19:00
|
I-England Premier League
Tottenham Hotspur
Manchester City
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
20:00
|
ESpain LaLiga
Girona
Villarreal
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/14
22:00
|
INingizimu Melika iCONMEBOL Libertadores
I-LDU
Junior Barranquilla
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
01:00
|
IBrazil Roraimense
I-São Raimundo-RR
IGAS RR
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
01:30
|
IFiji Digicel Premier League
FC Labasa
Rewa FC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Independence
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Aurora 23 Agasti
AS Chirnogeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
11:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
I-MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
11:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Bavarians
FC Ulaanbaatar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
11:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Bavarians
FC Ulaanbaatar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
11:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Bavarians
FC Ulaanbaatar
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
12:00
|
I-Georgia League 4
FC Margveti 2006
Mertskhali Ozurgeti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
12:00
|
I-Georgia League 4
Dube 2014
Zana Abasha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
12:00
|
I-Georgia League 4
Dube 2014
Zana Abasha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
13:00
|
I-Slovakia U19
MFK Ružomberok U19
I-ŠK Slovan Bratislava U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
13:00
|
I-Armenia First League
Noah Yerevan 2
I-Onor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
13:00
|
Greece Betsson Super League 2
AE Larisa
I-Makedonikos
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
13:00
|
I-Uganda Premier League
Gaddafi FC
Express FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
13:00
|
I-Armenia First League
Noah Yerevan 2
I-Onor
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Kerkyras – I-Playoff yeQembu A
AS Hraklhs Sfakeron
I-AE Megas Alexandros
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
14:00
|
I-Greece I-Amateur B EPS Kerkyras – I-Playoff yeQembu A
AS Hraklhs Sfakeron
I-AE Megas Alexandros
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
14:00
|
I-Greece I-Amateur Gamma Ethniki – Imidlalo Yokuphromotha, Iqembu 1
I-Parkadikos AO
AO Miltiades
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
14:00
|
I-Greece I-Amateur Gamma Ethniki – Imidlalo Yokuphromotha, Iqembu 1
Apollon Kryas Vrysis 1960
AE Alexandrias
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
AS Flamura Roșie Săscut
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
I-ACS Bamirom Dumbrăveni
NJENGOBA Negri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Recolta Dănceu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
FC Atletik Kuklen
PFC Spartak 1947 Plovdiv
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
OFC Karnobat Karnobat
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
Poland III Liga, Group 3
ULychee Zielona Gora
Gwarek Tarnowskie Góry
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
AFCS Carpaţi Berivoi
AS Aripile Braşov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
I-Tatran Vsechovice
FC Straní
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
FC Voila
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Drobeta 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
I-ACS Colțea 1920 Brașov
ASF Hărman
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
OFC Karnobat Karnobat
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Recolta Dănceu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
Poland III Liga, Group 2
Polonia Środa Wielkopolska
Inkanyezi ye-Stargard
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
AFCS Carpaţi Berivoi
AS Aripile Braşov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Vulcan 2008
AS Cetățenii Ghimbav
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
FC Voila
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
I-ACS Energia Săsciori
CSC Fortuna Lunca Mureșului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
AS Flamura Roșie Săscut
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
I-ACS Bamirom Dumbrăveni
NJENGOBA Negri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Cleja
CS Faraoani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
I-ACS Gauss Bacău
CS Siretu Săucești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:00
|
Poland III Liga, Group 3
ULychee Zielona Gora
Gwarek Tarnowskie Góry
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
15:00
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
I-Tatran Vsechovice
FC Straní
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
15:00
|
I-Jordan Jordan League
Al Ahli Jordan
Al Salt
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
I-FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Mladost Rogatica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
I-FK Ilićka 01 Brčko
I-FK Jedinstvo Brodac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad
Borac Bosanski Šamac
I-FK Progress Kneževo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:30
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa – Racibórz-Rybnik
LKS Zameczek Czernica
LKS Krzyżanowice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kasina
NK Mladost Buzin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Botinec
NK Podsused
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:30
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa – Racibórz-Rybnik
LKS Zameczek Czernica
LKS Krzyżanowice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kasina
NK Mladost Buzin
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
15:30
|
I-Germany Amateur Regionalliga Bayern
I-SpVgg Greuther Furth II
FV Illertissen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
15:30
|
Poland III Liga, Group 3
Unia Turza Slavka
MKS Kluczbork
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
15:30
|
I-Serbia Amateur Prva Novosadska Liga
I-FK ŽSK Žabalj
I-FK Hajduk Čurug
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:30
|
I-Serbia Amateur Prva Novosadska Liga
FK Proleter 1951 Novi Sad
FK Crvena Zvezda Novi Sad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Maksimir Zagreb
NK Dinamo Odranski Obrež
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Lučko
NK Zelina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Gaj Mače
HNK Segesta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Gaj Mače
HNK Segesta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Gaj Mače
HNK Segesta
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
16:00
|
I-USA MLS Next Pro
I-Columbus Crew 2
Orlando City B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
16:00
|
I-Hungary Amateur Pest Megye I. osztály
Gödöllői SK
Felsőpakonyi KSE
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
UMadla
IVidar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa Gdańsk – Iqembu 1
KS Osiczanka Osice
I-GLKS Różyny
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
UMadla
IVidar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
16:00
|
I-USA MLS Next Pro
I-Columbus Crew 2
Orlando City B
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
16:00
|
I-Croatian Amateur Kup ŽNS – ŠKŽ
NK DOŠK UDkt
NK Zagora Unešić
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
16:00
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
I-Estonia Väikesed karikavõistlussed
I-Saku Sporting II
FC Ararat TTU
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:00
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
16:05
|
Kuwait Kuwait League
Al Fahaheel
I-Al-Nasr Kuwait
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
16:05
|
Kuwait Kuwait League
Al Fahaheel
I-Al-Nasr Kuwait
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
16:30
|
I-Estonia Väikesed karikavõistlussed
JK Lo
ISillamäe FC NPM Silmet
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
16:30
|
I-Estonia Väikesed karikavõistlussed
UPaide Linnameeskond III
Kohtla-Järve Linnameeskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
16:30
|
I-Estonia Väikesed karikavõistlussed
UPaide Linnameeskond III
Kohtla-Järve Linnameeskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
17:00
|
I-Sweden Allsvenskan
IHalmstads BK
BK Hacken
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
17:00
|
Greece Stoiximan Super League
QAPHELA
I-Panathinaikos
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
17:15
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
17:45
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna FC Eston Villa
Tallinna JK Metropol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
17:45
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna FC Eston Villa
Tallinna JK Metropol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
18:00
|
Indebe yamazwe ngamazwe ye-World U21 Premier League
I-Crystal Palace U21
Jong PSV Eindhoven
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
18:00
|
Danish Superliga
Brøndby IF
FC Nordsjaelland
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/15
18:00
|
Indebe yamazwe ngamazwe ye-World U21 Premier League
I-Crystal Palace U21
Jong PSV Eindhoven
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
18:00
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
I-Throttur Reykjavik
HK/Vikingur
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
18:15
|
I-England I-FA Women's Super League
Tottenham FC Women
Chelsea FC Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
18:30
|
I-Switzerland Amateur Coppa Ticino
Vedeggio Calcio
I-Modern FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
19:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
I-Motherwell LFC
I-Hamilton Academic WFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
19:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
I-Motherwell LFC
I-Hamilton Academic WFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
19:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
I-Partick Thistle LFC
IGlasgow City LFC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
19:00
|
IFrance Ligue 1
Nice
Paris Saint-Germain
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
19:15
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
I-Fylkir
Breiðablik Kópavogur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
19:15
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
I-Fylkir
Breiðablik Kópavogur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/15
19:15
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
I-Fylkir
Breiðablik Kópavogur
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
20:00
|
ESpain LaLiga
I-Getafe
Atletico Madrid
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
UDkt Perez Zeledon
Deportivo Saprissa Abesifazane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/15
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
UDkt Perez Zeledon
Deportivo Saprissa Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
23:00
|
I-Costa Rica Primera Division, Abesifazane
I-Pococí kamasipala
I-Puerto Viejo FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
23:00
|
I-Dominican Republic Dominican Football League
I-Atlético Vega Real FC
Cibao
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/15
23:30
|
I-MLS yase-USA
I-Orlando City SC
I-Inter Miami CF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
00:30
|
I-MLS yase-USA
I-Nashville SC
I-Toronto FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
00:30
|
I-MLS yase-USA
I-Nashville SC
I-Toronto FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
02:30
|
I-MLS yase-USA
Izibhamu zasePortland
Ukuzamazama komhlaba kweSan Jose
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
13:00
|
Kazakhstan First Division
Incwadi ka-Aktobe
I-SD Family FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
13:00
|
Kazakhstan First Division
Incwadi ka-Aktobe
I-SD Family FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
13:00
|
I-Georgia League 4
FC Margveti 2006
Mertskhali Ozurgeti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
13:00
|
I-Georgia League 4
WIT Georgia II
Samgurali Tskhaltubo II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
13:00
|
I-Georgia League 4
Dube 2014
Zana Abasha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
13:00
|
I-Georgia League 4
Dube 2014
Zana Abasha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
I-Al-Ain
Al-Ittihad Kalba
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
CS Sportul Onești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
CS Sportul Onești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
15:00
|
I-Norway 2nd Division Group 2
Strindheim
Tromsdalen UIL
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Vulturul Măgirești
CS UZU Dărmănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
15:00
|
I-Norway 2nd Division Group 2
Strindheim
Tromsdalen UIL
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
15:00
|
I-Norway 1st Division
UMjøndalen
Åsane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Fana
U-Årdal FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Fana
U-Årdal FK
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/16
16:00
|
I-Norway 1st Division
Sandnes Ulf
UBryne FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway Eliteserien
Haugesund
I-Kristiansund BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway 1st Division
Raufoss
I-Moss FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway Eliteserien
I-BK Odds
I-Molde FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway 1st Division
Ibhola lebhola
Lynn FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Ullern
I-Nordstrand
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Fana
U-Årdal FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:30
|
I-Germany Amateur Regionalliga West
ISchalke 04 II
Rot Weiss Ahlen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 4
ixoxo FK
I-Mosjøen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Phoqa
Staal Jørpeland
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Phoqa
Staal Jørpeland
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
OS IL
IStord
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Phoqa
Staal Jørpeland
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Ngo-1919
ISandviken
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Åsiden
Åskollen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
Åsiden
Åskollen
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/16
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Ngo-1919
ISandviken
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
17:00
|
Denmark Amateur Danmarksseren
Horsens FS
Viby IF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
17:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 3
I-Oppsal
I-Gamle Oslo FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
17:30
|
I-Amateur yaseJalimane i-Hessenliga
FC Eddersheim
I-KSV Baunatal
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
17:30
|
Czech Republic 1. League
FC Trinity Zlin
SK Dynamo České Budějovice
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
18:00
|
I-England Amateur Premier League Cup
I-Fulham U21
ITottenham U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
18:00
|
Danish Superliga
FC Kobenhavn
I-FC Midtjylland
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
18:00
|
I-England Amateur Premier League Cup
I-Fulham U21
ITottenham U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
18:00
|
Argentina Copa de la Liga, Reserves
I-Vélez Sarsfield Reserve
I-Gymnastics and Fencing Reserve
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
18:15
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
FC Romanshorn
FC Henau
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
18:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK NOŠK Novigrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/16
18:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK NOŠK Novigrad
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/16
19:30
|
ESpain LaLiga
I-Almería
Barcelona
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/16
22:00
|
Argentina Copa de la Liga, Reserves
I-Lanus Reserve
I-Boca Juniors Reserve
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
00:30
|
I-Brazil U20 Brazilian Championship
I-Atlético-MG U20
I-Flamengo U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
08:15
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
Preston Lions
FC Bulleen Lions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
09:45
|
I-Australia NPL, Victoria
Dandenong City
Avondale FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Intsha yaseCentral Coast Mariners
Rockdale City Suns
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
10:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
ISouthside Eagles FC
I-Capalaba Bulldogs
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
10:00
|
I-Australia NPL, eNingizimu Australia
AmaJets e-Modbury
I-Campbelltown City
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
10:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Intsha yaseCentral Coast Mariners
Rockdale City Suns
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
10:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Intsha yaseCentral Coast Mariners
Rockdale City Suns
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
ISouthside Eagles FC
I-Capalaba Bulldogs
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:00
|
I-Australia NPL, eNingizimu Australia
emagqumeni
ISouth Adelaide Panthers FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:00
|
I-Russia M-League
Lokomotiv Moscow Youth
Strogino Moscow Youth
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:00
|
I-Russia M-League
Strogino Moscow Youth
Lokomotiv Moscow Youth
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:30
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Preston Lions FC
FC Bulleen Lions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
10:30
|
I-Australia NPL, Victoria
Moreland City FC
I-Green Gully
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:45
|
I-Australia NPL, South Australia, Women Premier League
idolobha lase-adelaide
I-Adelaide Comets FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
10:45
|
I-Australia NPL, South Australia, Women Premier League
idolobha lase-adelaide
I-Adelaide Comets FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
10:45
|
I-Australia NPL, South Australia, Women Premier League
I-Adelaide University
I-FFSA NTC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
11:00
|
I-Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Flinders United Wfc
West Torrens Birkalla
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
13:00
|
I-Israel National League
MS Kfar Qasem
Ihud Bnei Shefa-Amr
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
I-Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
I-FCI Levadia Tallinn U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
15:00
|
I-Finland Veikkausliiga
AC Oulu
IFK Mariehamn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Ittihad Kalba
Al Wasl
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
AmaBhaniya
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
AmaBhaniya
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Al Bataeh
Hatta
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Ittihad Kalba
Al Wasl
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
AmaBhaniya
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
Slovakia 2. League
FC Petrzalka 1898
MSK Žilina B
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
Slovakia 2. League
Slavoj Trebisov
I-FK Pohronie
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:00
|
I-Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
I-FCI Levadia Tallinn U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:15
|
I-Finland Veikkausliiga
I-SJK
I-Inter Turku
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
15:30
|
I-United Arab Emirates Presidents Cup
Al Wasl
I-Al-Nasr Dubai
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
15:30
|
I-United Arab Emirates Presidents Cup
Al Wasl
I-Al-Nasr Dubai
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:00
|
Czech Republic MSFL
FC Hlucín
MFK Karvina B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
16:00
|
Czech Republic MSFL
FC Hlucín
MFK Karvina B
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/17
16:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
I-Dornbirner SV
Kufstein
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
I-Pallo-Iirot
EBK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
FC Wolfurt
RW Rankweil
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
I-Pärnu JK Vaprus III
Läänemaa JK Haapsalu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
16:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
I-Pärnu JK Vaprus III
Läänemaa JK Haapsalu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
16:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tartu JK Welco II
FC Elva II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:10
|
Austria 2. League
SV Ried
Sturm Graz II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:10
|
Austria 2. League
FC Dornbirn
I-SKN St. bumba
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
16:45
|
I-Hungary Amateur BLSZ I. osztály
II. I-UFC ehlukile
I-Szent István SE
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Hamburg
ETSV Hamburg
i-duneberger sv
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:00
|
Isikhungo sase-Austria Amateur Regionalliga
SV Allerheiligen
I-Wolfsberger AC II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
SV Lichtenberg 47
Eintracht Mahlsdorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Hamburg
FC Alsterbrüder
TSV Sasel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Hamburg
FC Alsterbrüder
TSV Sasel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
17:00
|
I-Finland Veikkausliiga
I-Ilves
FC Haka
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
I-Denmark 1st Division
AaB
FC Fredericia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Hamburg
FC Alsterbrüder
TSV Sasel
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
SV Lichtenberg 47
Eintracht Mahlsdorf
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
AIF Herrestds
Ahlafors IF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
Denmark Amateur Danmarksseren
B. 1909 Odense
I-Nørresundby BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Piraaja
FC Maksatransport
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Piraaja
FC Maksatransport
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
17:30
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-FSV Union Fürstenwalde
Ithenisi Borussia Berlin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:30
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
I-VfR Wormatia Worms
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
17:30
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
I-VfR Wormatia Worms
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
17:30
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
I-VfR Wormatia Worms
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/17
17:30
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
Hertha Zehlendorf
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
17:30
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-FSV Union Fürstenwalde
Ithenisi Borussia Berlin
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Mauaense U20
I-Mauá U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Desportivo Brasil U20
I-Ituano U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Botafogo-SP U20
I-U20 Drinking International
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Desportivo Brasil U20
I-Ituano U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
CA Joseense U20
I-União Mogi U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Mauaense U20
I-Mauá U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
18:00
|
I-Saudi Arabia Saudi Professional League
Al-Nassr
Al-Hilal Saudi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Desportivo Brasil U20
I-Ituano U20
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/17
18:00
|
I-England Amateur Professional Development League
I-Millwall U21
Birmingham City U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Botafogo-SP U20
I-U20 Drinking International
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-U20
I-São José EC U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
CA Joseense U20
I-União Mogi U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Metropolitano Jundiaí FC U20
ICavarian U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Desportivo Brasil U20
I-Ituano U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Olimpia SP U20
I-Rio Preto U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Mirassol U20
Jose Bonifacio EC SP U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
AC Brissago
FC Aramaici-Suryoye
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
FC Pedemonte
FC Akwila
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/17
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
FC Pedemonte
FC Akwila
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
18:45
|
IFrance Ligue 2
I-Quevilly-Rouen Metropole
Saint-Étienne
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
18:45
|
IFrance Ligue 2
Bordeaux
FC Pau
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
19:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
UD Toresana
Ama-CD Coreses
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/17
19:00
|
I-England Championship
Southampton
West Bromwich Albion
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/17
21:00
|
Isikhungo se-SFF se-Russia Amateur Championship
FC Atom Novovoronezh
FC Metallurg-Oskol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
00:00
|
I-New Zealand National League
Umoya Wasogwini
I-Dunedin City Royals FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
00:00
|
I-New Zealand National League
Umoya Wasogwini
I-Dunedin City Royals FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
00:00
|
I-Bolivia Professional Division
Ukuqhakaza
San Antonio Bulo
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
02:00
|
I-New Zealand National League
INorth Wellington AFC
Napier City Rovers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
02:00
|
I-New Zealand National League
INorth Wellington AFC
Napier City Rovers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
02:00
|
I-New Zealand National League
INorth Wellington AFC
Napier City Rovers
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
FC Petone
I-Wellington Olympic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
I-Miramar Rangers
I-Waterside Karori
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
I-Western Suburbs FC
I-Wellington Phoenix Reserve
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
FC Petone
I-Wellington Olympic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
I-Western Suburbs FC
I-Wellington Phoenix Reserve
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
FC Petone
I-Wellington Olympic
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
I-Western Suburbs FC
I-Wellington Phoenix Reserve
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
I-Miramar Rangers
I-Waterside Karori
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
02:45
|
I-New Zealand National League
I-Cashmere Technical
Nomads United AFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
02:45
|
I-New Zealand National League
FC Twenty 11
Amanyuvesi eCanterbury AFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
02:45
|
I-New Zealand National League
I-Cashmere Technical
Nomads United AFC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
Selwyn United FC
I-Christchurch United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
I-Tauranga City AFC
IHamilton Wanderers AFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
I-Auckland United FC
IManuwa AFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
Selwyn United FC
I-Christchurch United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
I-Tauranga City AFC
IHamilton Wanderers AFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
03:00
|
I-New Zealand National League
I-Tauranga City AFC
IHamilton Wanderers AFC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
03:30
|
I-New Zealand National League
I-Island Bay United
Misa i-SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
03:30
|
I-New Zealand National League
I-Island Bay United
Misa i-SC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
04:30
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
I-Broadmeadow Magic FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
04:30
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
Lambton Jaffas FC
ILake Macquarie City FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Eastern Lions SC
I-Brunswick City SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
INorth Geelong Warriors SC
I-Werribee City FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
05:00
|
I-New Zealand National League
I-Melville United A.F.C.
i-bay olympic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
05:00
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
ICalder United SC
Alamein United FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Eastern Lions SC
I-Brunswick City SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Eastern Lions SC
I-Brunswick City SC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
05:00
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
I-PV Ekhulayo
IBoroundara Eagles
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
05:00
|
Japan J2 League
I-Yokohama FC
Shimizu S-Pulse
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
05:00
|
I-New Zealand National League
I-Melville United A.F.C.
i-bay olympic
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL, Victoria
IManningham United Blues
Oakleigh Cannons
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
05:30
|
I-Australia NPL, eNingizimu Australia
Intsha yase-Adelaide United
Adelaide Raiders
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
06:00
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
Bentleigh Greens SC
Essendon Royals SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
07:00
|
I-Australia NPL, Western Australia
Armadale SC
Floreat Athena
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
07:00
|
I-Philippine Football League
Maharlika Manila FC
UDon Bosco Garelli United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
07:00
|
I-Philippine Football League
Maharlika Manila FC
UDon Bosco Garelli United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
07:00
|
I-Australia NPL, Victoria
I-St. albans saint
EPort Melbourne Sharks
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
07:00
|
I-Australia NPL, Victoria
I-St. albans saint
EPort Melbourne Sharks
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
07:00
|
I-Philippine Football League
Maharlika Manila FC
UDon Bosco Garelli United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
07:30
|
I-Australia NPL, New South Wales
NWS Spirit FC
I-APIA Leichhardt Tigers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
07:30
|
I-Australia NPL, New South Wales
NWS Spirit FC
I-APIA Leichhardt Tigers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
07:30
|
I-Australia NPL, New South Wales
NWS Spirit FC
I-APIA Leichhardt Tigers
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
07:30
|
I-Australia NPL, eNingizimu Australia
I-North Eastern MetroStars
Adelaide Comets
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Victoria Traian II
AS Spicul Râmnicelu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Hunedoara
I-ACS Șoimul Băița
I-CSM Deva II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
I-Slovan Liberec U19
I-Slavia Praha U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
I-ACS Atletic Drăgașani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Viitorul Budești
I-ASFC Păuști Otăsău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dolj
I-ACS Unirea Tricolor Dăbuleni
I-AFC isungula i-Celaru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
CS Libertea Urziceanca 1990
I-ACS Voința Tătărani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
IKingston City FC
IWestern United FC Reserves
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Caboolture FC
Ipswich FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
Japan WE-League, Abesifazane
INAC Kobe Leonessa
Amadayimane Alubomvu I-Urawa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Hunedoara
CSM Mihai Viteazu Vulcan
I-CSO Retezatul Hațeg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
FC Voila
ACS Hoghiz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
ASF Hărman
CS Chimia Orașul Victoria
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Dunărea Tichilești
CS Dunărea Gropeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Victoria Traian II
AS Spicul Râmnicelu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
FC Tufesti
I-ACS Communal Cazasu II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
AFC 1948 Brezoaele
I-ACS Recolta Gura Șutii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Hunedoara
I-ACS Șoimul Băița
I-CSM Deva II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
AFC Urleasca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Braila
I-ACS Comnal Cazasu
CS Viitorul Cireșu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Brasov
Ikhodi ye-ACSM
I-ACS Colțea 1920 Brașov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Hunedoara
I-ACS Minerul Uricani
I-CSM Dacia Orăștie 2010
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-CS Dynamic Unirea
U-CS no-Tudor Vladimirescu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Oltul Ionești
I-ACS Foresta Mălaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dolj
I-ACS Unirea Tricolor Dăbuleni
I-AFC isungula i-Celaru
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
I-ACS Atletic Drăgașani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Minerul Costeşti
CS Lotru Brezoi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Viitorul Budești
I-ASFC Păuști Otăsău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Plavi Delia Sanpetru Mare
AS Steaua Bulgăruș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
ACS Roberto Ziduri
FC 1976 Potlogi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dambovita
CS Bradul Moroeni
I-FC Flacăra Șuța Seacă
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
I-Slovan Liberec U19
I-Slavia Praha U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
08:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Caboolture FC
Ipswich FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
08:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
UMladá Boleslav U19
I-MFK Frydek Mistek U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Unirea Banloc
AS Avântul Jamu Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Unirea Banloc
AS Avântul Jamu Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Meget Remetea Mare
AS Autoliv Lugoj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Meget Remetea Mare
AS Autoliv Lugoj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Chinajana Chinazu
AS Olimpia Lenauheim
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
I-ACS Stickla Arieşul Turda
I-ACS Ariesul Mihai Viteazu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
I-ACS Stickla Arieşul Turda
I-ACS Ariesul Mihai Viteazu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Berini
AS Recaș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Berini
AS Recaș
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Crvena Zvezda Stanciova
I-CSC Boldur II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Olimpia Darova
I-CSC Boldur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Olimpia Darova
I-CSC Boldur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Olimpia Darova
I-CSC Boldur
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Sporting Dumbrava
AS Foresta Mănăștiur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Sporting Dumbrava
AS Foresta Mănăștiur
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS FC Muresul Cenad
AS Vulturii Igriș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Sânandrei Timiș
AS Avantul Bobda
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS FC Muresul Cenad
AS Vulturii Igriș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
I-ACS Victoria Viișoara
I-ACS Iara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
I-ACS Victoria Viișoara
I-ACS Iara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Olimpia Bucovăț
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Olimpia Bucovăț
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
I-CSC Olimpia Bucovăț
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Viitorul Bencec
I-ACS Kids Sânmihaiu Român
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Viitorul Bencec
I-ACS Kids Sânmihaiu Român
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-CSC Dudeștii Noi
AS Inter Foieni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Phoenix Buziaș II
AS Progresul Vucova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Phoenix Buziaș II
AS Progresul Vucova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Prahova
CSC Berceni
AS Voinţa Vărbilau
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Prahova
I-ACS Triumf Poiana Câmpina
I-ACS Petrosport Ploiesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
CS Atletic Olimpia Gherla
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Voința Iosifalău
CS Nițchidorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Voința Iosifalău
CS Nițchidorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Voința Iosifalău
CS Nițchidorf
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Steaua Roșie Stanciova
AS Avântul Căpăt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Petroman
AS Unirea Cerneteaz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Petroman
AS Unirea Cerneteaz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS FC Dacia Carpinis
CS Unirea Tomnatic
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-CSO Faget
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-CSO Faget
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Utvin
I-CSO Deta II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Unirea Hewula
AS Progresul Iecea Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Unirea Hewula
AS Progresul Iecea Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Tormac
AS Margina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
I-ACS LSS Voința Sibiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
AFC Quantum Arsenal Sibiu
I-ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
I-AFC Inter Stars 2024 Sibiu
I-ACS Păltiniș Rășinari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Unirea Cerneteaz II
FC Porto Bega Timișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
I-CS Sparta Mediaș
I-AFC Voința Dumbrăveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Unirea Cerneteaz II
FC Porto Bega Timișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
I-CS Sparta Mediaș
I-AFC Voința Dumbrăveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
I-ACS LSS Voința Sibiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
I-AFC Inter Stars 2024 Sibiu
I-ACS Păltiniș Rășinari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Sibiu
AFC Agnita
I-ACS FC Avrig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Unirea Sânnicolau Mare II
CS Voința Biled
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
CS Unirea Sânnicolau Mare II
CS Voința Biled
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Timișul Hitiaș
I-CSO Făget II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Timișul Hitiaș
I-CSO Făget II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Olt
AS Viitorul Osica De Jos
I-ACS Iris Titulescu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Olt
AS Voința Schițu
I-ACS Viitorul Știința Drăgănești Olt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Olt
I-CSO FC Olt Scornicești
I-ACS Caracal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Olt
NJENGOBA uVictoria Daneasa
I-ACS Viitorul Coteana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
AS Bacova
FC Bazoș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Sintești Timiș
AS VHP Pădureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Timis
AS Sintești Timiș
AS VHP Pădureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bihor
I-ACS Slovan Valea Cerului
CS Crişul Aleşd
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Galaxy Timișoara
I-ACS Juventus Pişchia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Timis
I-ACS Galaxy Timișoara
I-ACS Juventus Pişchia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:15
|
I-Czech Republic Divide B
I-FK Neratovice-Byškovice
UFK Brandys Nad Labem
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:15
|
I-Czech Republic Divide B
I-FK Neratovice-Byškovice
UFK Brandys Nad Labem
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
08:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
Erdenes Ilch FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
08:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
Erdenes Ilch FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
08:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
Erdenes Ilch FC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Intsha yaseWestern Sydney Wanderers
Marconi Stallions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
I-MŠK Žilina U19
MFK Zemplin Michalovce U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Intsha yaseWestern Sydney Wanderers
Marconi Stallions
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
ISt George Saints FC
I-Sutherland Sharks
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
Dukla Praha U19
Baník Ostrava U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
I-MŠK Žilina U19
MFK Zemplin Michalovce U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
FC Petržalka U19
I-VSS Košice U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
MFK Ružomberok U19
I-FK Železiarne Podbrezová U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
I-MFK Dukla Banská Bystrica U19
I-FK Pohronie U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, Victoria
I-Hume City
I-Dandenong Thunder
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
ISt George Saints FC
I-Sutherland Sharks
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
China CFA Cup
Shaanxi Union FC
I-Guangzhou FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, Queensland
Amabhubesi aseQueensland
IGold Coast Knights
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Australia NPL, New South Wales
Hills Brumbies
IBlacktown City FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
Dukla Praha U19
Baník Ostrava U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
FC Trinity Zlin U19
1. FC Slovácko U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
I-FK Pardubice U19
Sigma Olomouc U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
I-MFK Dukla Banská Bystrica U19
I-FK Pohronie U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
I-MŠK Žilina U19
MFK Zemplin Michalovce U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
FC Petržalka U19
I-VSS Košice U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
MFK Ružomberok U19
I-FK Železiarne Podbrezová U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Slovakia U19
1. FC Tatran Prešov U19
I-Spartak Trnava U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:00
|
I-Hungary Amateur BLSZ I. osztály
I-ASR Gázgyár
I-TFSE
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
I-ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Cluj
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
I-ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia NPL, Northern New South Wales
Valentine FC
Maitland F.C.
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia NPL, New South Wales
IManly United FC
Izimpisi ze-Wollongong
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Broadbeach United
I-Moreton City Excelsior FC 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia NPL, New South Wales
IManly United FC
Izimpisi ze-Wollongong
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Broadbeach United
I-Moreton City Excelsior FC 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:15
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Broadbeach United
I-Moreton City Excelsior FC 2
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
09:15
|
I-Australia NPL, New South Wales
IManly United FC
Izimpisi ze-Wollongong
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:15
|
I-Australia NPL, New South Wales
I-St George City FA
Sydney United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
JK Tallinna Kalev Abesifazane
Tartu Tammeka Abesifazane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
JK Tallinna Kalev Abesifazane
Tartu Tammeka Abesifazane
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
Tallinna FC Ararat
JK Tabasalu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
JK Tallinna Kalev Abesifazane
Tartu Tammeka Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
Tallinna FC Ararat
JK Tabasalu
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:30
|
Estonia Meistriliiga Abesifazane
Viimsi JK Women
Lootos Polva Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 4 Teleorman
AS Voința Săelele 2017
CS Viitorul Lunca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 4 Teleorman
I-CSL Nanov
I-ACS Astra Plosca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 4 Teleorman
CS ASC Seaca
NJENGOBA uVictoria Lunca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 4 Teleorman
CS Viitorul Piatra
I-ACS Steaua Spatarei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 4 Teleorman
AS Voința Săelele 2017
CS Viitorul Lunca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:45
|
I-Philippine Football League
Stallion Laguna
Mendiola FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
09:45
|
I-Philippine Football League
Stallion Laguna
Mendiola FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CS Farul Tuzla
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CS Viitorul Harșova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
I-CSO Ovidi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Navodari
CS Medgidia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
Iqukethe i-ACALAB Poarta Alba
I-CSO Ovidi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Sparta Techirghiol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Sparta Techirghiol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Navodari
CS Medgidia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
Iqukethe i-ACALAB Poarta Alba
I-CSO Ovidi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
I-CSO Ovidi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Poseidon Limanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CS Viitorul Harșova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CS Farul Tuzla
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Croatia 1. HNLŽ
ŽNK Osijek
I-ŽNK Hlukanisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
CSO Murfatlar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Sparta Techirghiol
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
I-CSO Ovidi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
10:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Constanta
Iqukethe i-ACALAB Poarta Alba
I-CSO Ovidi
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
10:00
|
I-Bangladesh Premier League
Fortis FC
USheikh Jamal D.C.
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
10:00
|
I-Croatia 1. HNLŽ
ŽNK Osijek
I-ŽNK Hlukanisa
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
10:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Qviding FIF
I-Landvetter IS
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
10:00
|
Denmark Amateur Danmarksseren
B 1908
AB Tarnby
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
10:00
|
I-Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
I-Sparta Oborniki
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:01
|
I-Poland Amateur IV. League - Lubelska
Opolanin Opole Lubelskie
I-MLKS Kryształ Werbkowice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:01
|
I-Poland Amateur IV. League - Lubelska
Huragan Międzyrzec Podlaski
Cisowianka Drzewce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:01
|
I-Poland Amateur IV. League - Lubelska
Opolanin Opole Lubelskie
I-MLKS Kryształ Werbkowice
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
10:30
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Westerkwartier 2
I-CVV Fit Boys Beilen 5
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
10:30
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Westerkwartier 2
I-CVV Fit Boys Beilen 5
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
10:30
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
FC Zbrojovka Brno U19
I-Sparta Praha U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
U-Anker Wismar
I-SC Staaken
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Platonesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
11:00
|
I-Sweden Amateur Elitettan, Abesifazane
I-Alingsas FC United
Umea IK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
lucksta IF
IFK Lulea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
Viitorul Valea Ciorii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Dunarea Giurgeni
FC Movila
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Gloria Gura Ialomiței
Gloria Ograda
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Platonesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
I-CLJ yasePoland
I-Widzew Łódź U19
I-Krakow Kraków U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
lucksta IF
IFK Lulea
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Gute
Sandviken AIK FK
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Platonesti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-CLJ yasePoland
U-Wisła Kraków U19
Odra Opole U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
Viitorul Valea Ciorii
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
FC Victoria Borduşani
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Gloria Gura Ialomiței
Gloria Ograda
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
11:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
Vysočina Jihlava U19
I-MFK Karviná U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
I-Moldova Super League
FC Petrocub Hîncesti
Zimbru Chisinau
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
lucksta IF
IFK Lulea
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
I-IFK Östersund
Bodens BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 6
Fyllingsdalen
Innstranden
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
U-Anker Wismar
I-SC Staaken
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:00
|
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland
Fagersta Södra IK
I-Forssa BK Borlänge
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
11:00
|
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland
Fagersta Södra IK
I-Forssa BK Borlänge
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:00
|
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland
Fagersta Södra IK
I-Forssa BK Borlänge
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
11:30
|
IPremiership yaseScotland
I-Celtic
I-St. Mirren
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
11:30
|
IPremiership yaseScotland
I-Celtic
I-St. Mirren
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
11:30
|
Denmark Amateur Danmarksseren
BK Marienlyst
Bheka FB
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
I-Inter Türkspor Kiel
I-TSV Bordesholm
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
UHeider SV
Eckernförder SV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
1. I-SC Feucht
DJK Ammerthal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
SV Donaustauf
I-VfB Eichstatt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
SV Preußen 09 Reinfeld
I-Oldenburger SV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
ISparta Praha
SK Slavia Prague
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOOF Süd
Einheit Rudolstadt
FC Einheit Wernigerode
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
SpVgg Bayern Hof
I-Neudrosenfeld
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Latvia 1.Liga
U-Olaine
I-FK Smilten
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Peize 3
VV Smilde '94 3
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
SV Donaustauf
I-VfB Eichstatt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
1. I-SC Feucht
DJK Ammerthal
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
I-Inter Türkspor Kiel
I-TSV Bordesholm
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
UHeider SV
Eckernförder SV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
ISparta Praha
SK Slavia Prague
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
CS Victoria Țăndărei
CF Abatorul Slobozia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Frosö IF
IF Älgarna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Peize 3
VV Smilde '94 3
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
TSG Sandershausen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
CS Victoria Țăndărei
CF Abatorul Slobozia
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
UHeider SV
Eckernförder SV
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
12:00
|
Germany 2. Bundesliga, Abesifazane
1. I-FFC Turbine Potsdam
Borussia M'gladbach
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
I-FV Engers
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
I-FK Pirmasens
FC Karbach
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Auersmacher
I-Eintracht Trier
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOOF Süd
Union Sandersdorf
SV 09 Arnstadt
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOOF Süd
Einheit Rudolstadt
FC Einheit Wernigerode
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Frosö IF
IF Älgarna
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
SpVgg Bayern Hof
I-Neudrosenfeld
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Latvia 1.Liga
U-Olaine
I-FK Smilten
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Süd
I-VfR Garching
FC Deisenhofen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Czech Republic 1. I-Liga, Abesifazane
ISparta Praha
SK Slavia Prague
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
I-Inter Türkspor Kiel
I-TSV Bordesholm
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
UHeider SV
Eckernförder SV
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
1. I-SC Feucht
DJK Ammerthal
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
SC Eltersdorf
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Bayernliga Süd
1. FC Sonthofen
TSV 1860 München II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
TuS Makkabi Berlin
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Amateur yaseJalimane iSchleswig-Holstein-Liga
SV Preußen 09 Reinfeld
I-Oldenburger SV
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
UFlora Tallinn U19
Raplamaa JK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Tallinn U21
URakvere JK Tarvas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Tallinn U21
URakvere JK Tarvas
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
12:30
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Grijpskerk 5
I-LTC Assen 5
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
12:30
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
I-VV Grijpskerk 5
I-LTC Assen 5
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
12:30
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
FC Winkeln SG
FC Buchs
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
13:00
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilles 1894 Assen 7
I-ACV Assen 10
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Jonsereds IF
Laholms FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Adâncata yesibili
CS Unirea Grivisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
CS Real Cosâmbești
AS CS Junior Țăndărei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
Sweden Damallsvenskan
I-AIK
BK Hacken FF
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Staruita Brosteni
I-Unirea Ion Roată
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
AS Albești 08
AFC Iazu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
I-Spartak Trnava
USpartak Myjava
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilles 1894 Assen 7
I-ACV Assen 10
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Jonsereds IF
Laholms FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-England I-FA Women's Super League
I-Aston Villa WFC
Manchester City WFC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
I-Spartak Trnava
USpartak Myjava
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Kosovo Viva Fresh Liga neParë
KF Vllaznia Pozheran
KF Ferizaj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
I-SLC Banská Bystrica
MFK Ružomberok
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Staruita Brosteni
I-Unirea Ion Roată
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
AS Albești 08
AFC Iazu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
UVictoria Roșiori
CS Viitorul Axintele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-ACS Unirea Scânteia
Victoria Mutenii Buzău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
CS Real Cosâmbești
AS CS Junior Țăndărei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Adâncata yesibili
CS Unirea Grivisa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bad Soden
I-FSV Dornberg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:00
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bad Soden
I-FSV Dornberg
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Adâncata yesibili
CS Unirea Grivisa
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Ialomita
I-Staruita Brosteni
I-Unirea Ion Roată
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
IFK Berga
Österlen FF
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
13:00
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-IFK Goteborg U19
I-Malmö FF U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
EFinland Ykkönen
JIPPO Joensuu
KäPa
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Poland Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
URuch Chorzów
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
I-Amateur yaseJalimane i-Hessenliga
I-TUS Dietkirchen
SV Adler Weidenhausen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
I-GFC Topoľčany
AS Trencin
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
IFK Berga
Österlen FF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Sweden Damallsvenskan
I-GIK ye-Vittsjö
I-DFK ye-Norköping
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
hjs
VJS
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Poland III Liga, Group 1
I-Olympia Zambrow
I-legionovia Legionowo
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Ngithole IF
I-IK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Abesifazane
FC Petržalka 1898
UTatran Presov
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Jonsereds IF
Laholms FK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
Botswana Premier League
uMoya oNgcwele
ITownship Rollers FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
I-Saku Sporting
I-FC Igama I-United U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:00
|
I-Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Inyuvesi yaseMacau
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Wielkopolska
MKS Victoria Września
KSS Kotwica Kornik
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
I-SSV Reutlingen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
Jong Almere City
Abafana BaseRijnsburgse
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
IGerman Bundesliga
Hoffenheim
IBayern München
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
I-Germany Amateur Verbandsliga Hessen Nord
OSC Vellmar
SG Eiterfeld/Leimbach
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Baden Wuerttemberg
I-ATSV Mutschelbach
1. Goppinger SV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
Jong Almere City
Abafana BaseRijnsburgse
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
I-ACV Assen
VV Katwijk
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
HHC Hardenberg
Amsterdamsche FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
Abafana Abasheshayo
I-GVVV
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
I-SV Spakenburg
I-ADO '20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
IGerman Bundesliga
Wolfsburg
I-Mainz 05
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
IGerman Bundesliga
Hoffenheim
IBayern München
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
Isazi saseJalimane u-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
I-VfR Baumholder 1886
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Austria Amateur Regionalliga East
UMnu Donaufeld
FCM Traiskirchen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
13:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
I-Tallinna FC Hell Hunt
FC Zenit Tallinn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
13:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
I-Tallinna FC Hell Hunt
FC Zenit Tallinn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
13:30
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
I-Tallinna FC Hell Hunt
FC Zenit Tallinn
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
Heeslinger SC
SV Ramlingen-Ehlershausen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-VfL Oldenburg
I-TuS Bersenbrück
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-Rotenburger SV
VfV Borussia 06 Hildesheim
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Linth 04
FC Gossau
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
I-FC Blue Stars ZH
FC Wettswil-Bonstetten 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Luceafărul Trestieni
I-AFC Victoria Adunații Copăceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Wiedikon
BC Albisrieden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
IK Franke
UFalu BS FK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
I-Inter Valea Dragului
AS Viitorul Vedea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Dunarea Gaujani
AS Axi Adunatii-Copaceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Netherlands Amateur 1e Klasse Zondag – A West
I-SCPB '22
sv AGB
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-VfL Oldenburg
I-TuS Bersenbrück
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Luceafărul Trestieni
I-AFC Victoria Adunații Copăceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Dietikon
FC Muri
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Bassecourt
FC Solothurn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Hutnik Huta Czechy
I-Orzeł Unin
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
NJENGOBA I-Real Colibași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
I-Inter Valea Dragului
AS Viitorul Vedea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Viitorul Tântava
I-CS Energia Remuș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Dunărea Oinacu
AS MV Călugareni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
I-FC Blue Stars ZH
FC Wettswil-Bonstetten 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Wiedikon
BC Albisrieden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Netherlands Amateur 1e Klasse Zondag – A West
IVV Landsmeer
I-VIOS W
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Amateur yaseSwitzerland i-Erste Liga Classic
FC Dietikon
FC Muri
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
NJENGOBA I-Real Colibași
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
I-FC Blue Stars ZH
FC Wettswil-Bonstetten 2
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
I-Netherlands Amateur 1e Klasse Zondag – A West
I-SCPB '22
sv AGB
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Dunarea Gaujani
AS Axi Adunatii-Copaceni
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
I-VfL Oldenburg
I-TuS Bersenbrück
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
ULM Wolfsburg
I-MTV Eintracht Celle
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
Poland III Liga, Group 3
LZS Starowice
Unia Turza Slavka
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
I-England I-FA Women's Super League
Abesifazane baseManchester United
Chelsea FC Abesifazane
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Promotion League
FC Breitenrain
FC Lugano II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland Promotion League
FC St Gallen II
SC Cham
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
Sweden Ettan, Norra
Ubaba FK
Örebro Syrianska BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
FC Jarfälla
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
Umsakazi waseJalimane u-Oberliga Niedersachsen
BW Bornreihe
Stk Eilvese
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Ezemidlalo Zamora CF
I-Fresno de la Ribera CF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
I-ACS Petrolul Roata
AS Podul Doamnei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Omerta Stonenesti
FC Singureni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:00
|
I-Ghana GAED Division 3 – Zone 1
FC EJ
FC Daniok
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
UPaide Linnameeskond III
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
UPaide Linnameeskond III
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Inkanyezi uTătărăni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
14:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Inkanyezi uTătărăni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victor Zorleni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
14:30
|
I-Netherlands Eredivisie
FC Dordrecht
FC Emmen
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Etar II Veliko Tarnovo
FC Dunav Lom
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
NJENGOBA Negri
AS Viitorul Dămienești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Partizan 2023 Svetovrachene
FC Zhiten II Zhiten
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC Kinder Teius
I-ACS Olimpia Petrisat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-AS Progresul Măldărești 2019
I-AFC Tineretul Frîncești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-ACS Tractorul Lădești
I-AFC Rapid Stonenești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Villalpando
I-Morales del Vino Atlético
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Popeşti 2016
CS Cavalerul Trac Cernișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-ACS Topologul Galcea
AS Sportul Genuneni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 3
Dunărea Călărași
I-ACS LPS HD Clinceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
FC 2006 Partizan Crivăț
I-AFC Unirea Mânăstirea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Dinamo Sărulești
CS Viitorul Căscioarele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur Pomurska nogometna liga
NK Odranci
NK Črenšovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
ŠD Bogozhina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
NK Apha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
I-ACS Energia Săsciori
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Unirea Drăgălina
AS Gâldău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠNK Bakovci
NK Lipha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Buzau
AS Pescărusul Luciu
AS Unirea Stalpu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 3
FC Agricola Borcea
CS Afumați
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Victory League
FC Chernomorets Balchik
UFK Dunav Ruse
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
FC Yambol 1915 Yambol
FC Atletik Kuklen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
OFC Levski Karlovo
OFC Nesebar Nesebar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Wektra Zbuczyn
I-Pogoń II Siedlce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 5
I-ASC Olimpic Zărnești
I-ACS Kids Tâmpa Braşov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
I-ACS Viitorul Sântimbru
CS FC Lopadea Noua
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Popeşti 2016
CS Cavalerul Trac Cernișoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-ACS Topologul Galcea
AS Sportul Genuneni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Witikon
FC Urdorf
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
I-CSM Râmnicu Sărat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Switzerland Amateur 2. I-OFV League
FC Mels
FC Au-Berneck 05
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Dinamo Sărulești
CS Viitorul Căscioarele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
FC 2006 Partizan Crivăț
I-AFC Unirea Mânăstirea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
AS Colinele Argeșului Mitreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
AFC Babeni
I-ACS Viitorul Mateești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
I-CSM Moinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
I-AFC Dunărea Ciocănești
AS Spicul Vâlcelele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Russian Amateur Moscow Oblast Championship – League A
FC Lubertsi
Bogorodski Vityaz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
I-ACS Roseți
I-CS Venus Independence
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
ŠD Bogozhina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
NK Apha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok”
I-FK Sloga Margita
I-FK Ratar Kruščica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
I-ACS Energia Săsciori
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Unirea Drăgălina
AS Gâldău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBiH – Zapad
FK Vitez
NK Romari Vitez
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Wektra Zbuczyn
I-Pogoń II Siedlce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Sevlievo
FC Vihar Slavyanovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Botev II Vratsa
OFC Levski 2007 Levski
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Juventus 95 Malchika
OFC Partizan Cherven Bryag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠNK Bakovci
NK Lipha
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Pomorska
AS Kolbudy
Baltyk Gdynia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
CS Ocna Mureș
CS Zlatna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-AS Progresul Măldărești 2019
I-AFC Tineretul Frîncești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
I-ACS Tractorul Lădești
I-AFC Rapid Stonenești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
Isazi sase-Portugal A.F. I-Braga Division of Honor - i-Serie A
I-GDC Monastery
GDR The Urgese Friends
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Hungary Amateur uNógrád Megyei I. osztály
Héhalom SE
Szendehely FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Villalpando
I-Morales del Vino Atlético
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Etar II Veliko Tarnovo
FC Dunav Lom
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
I-AFC Unirea Bacău
I-ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
NJENGOBA Negri
AS Viitorul Dămienești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Bacau
I-ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Voința Cleja
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Partizan 2023 Svetovrachene
FC Zhiten II Zhiten
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC Kinder Teius
I-ACS Olimpia Petrisat
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Buzau
AS Pescărusul Luciu
AS Unirea Stalpu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
I-Switzerland Amateur 2. I-Interregional League
Olympique de Genève FC
I-FC Martigny-Sports
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Calarasi
I-ACS Roseți
I-CS Venus Independence
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
I-ACS Energia Săsciori
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
SFK Elko Holesov
I-FK Nove Sady
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
Slovakia 3. Liga, West
I-MŠK Fomat Martin
I-ŠKF Sereď
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
Czech Republic 1. League
UMladá Boleslav
ISparta Praha
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Bulgaria Victory League
FC Chernomorets Balchik
UFK Dunav Ruse
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Hungary Amateur Pest Megye I. osztály
Felsőpakonyi KSE
VSE Dunakeszi
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. I-FBIH League – Jug
HNK Čapljina
NK Kamešnica Podhum
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
I-FK Borac Jelah
FK Mošćanica Sarajevo
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
Poland III Liga, Group 1
UPilica Bialobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
I-TSV St. Johann
I-Austria Salzburg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
Poland III Liga, Group 3
U-Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
FC Vsetin
SK Batov 1930
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
Poland III Liga, Group 1
Legia II Warszawa
I-GKS Wikielec
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
I-SC Imst 1933
I-VfB Hohenems
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Austria Amateur Regionalliga West
FC Pinzgau Saalfelden
I-SV Wals-Grünau
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
AFC Crișana Oradea
I-ACS Voința Ciumeghiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
AFC Crișana Oradea
I-ACS Voința Ciumeghiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
I-FK Šamot Aranđelovac
Fk Venčani 1973
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
I-FK Šamot Aranđelovac
Fk Venčani 1973
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:00
|
I-Hungary Amateur BLSZ I. osztály
I-Csepel-Csep-gol FC
Union FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Arad
CS Nacional Sebiș
CS Beliu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Arad
CS Nacional Sebiș
CS Beliu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Voința Mailat
I-ACS Mureșul Zădăreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Bihor
CSC Nojorid Livada
I-ACS Biharea Marmogranit Vașcău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
UFK Rudar Stanari
I-FK Crkvina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Vojvođanska Liga “Istok”
FK Radnički Kovin
FK BAK Bela Crkva
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna league RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Hajduk Kozuhe
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Olimpia Bujac
I-ACS Progresul Pecica II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Olimpia Bujac
I-ACS Progresul Pecica II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Arad
CS Glogovăț 2013
CS Victoria Zăbrani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Poland Golina
Lychee Kostrzyn
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Zone Zapadno-Moravska
FK Zlatar Nova Varos
I-FK Budućnost Arilje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Zone Zapadno-Moravska
FK Zlatar Nova Varos
I-FK Budućnost Arilje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Stanovo 1941
I-FK Sloboda Grbice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Stanovo 1941
I-FK Sloboda Grbice
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
Abafundi be-CS
CS Unirea futhi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
Abafundi be-CS
CS Unirea futhi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Nadlac
I-CS Șoimii Șimand
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Nadlac
I-CS Șoimii Șimand
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 10
CS Sănătatea Cluj Napoca
CSM Victoria Carei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arad
CS Foresta Amafutha Sanpetru German
CS Team United Sanpaul
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:00
|
I-Poland Amateur IV. Liga – Swiętokrzyska
I-AKS 1947 Busko-Zdrój
GKS Arka Pawłów
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
I-CSO Turceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:15
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
I-FK Borac Drvar
I-FK Vrbas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:15
|
I-Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
I-FK Borac Drvar
I-FK Vrbas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Ateur yaseCroatia u-JŽNL Zagrebačka
NK Meštrica Gornja Lomnica
NK Sava Drenje Brdovečko
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Savski Marof
NK Mladost Luka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. I-ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Omladinac Jurketinec
NK Vratno Gornje Vratno
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slavonac Gornja Bebrina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK MV Croatia 1976
NK Posavac Ruščica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Našice
NK Brezik
I-NK Sloga Podgorač
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Switzerland Amateur 2. I-Interregional League
FC Veyrier Ezemidlalo
FC Amical Saint-Prex
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia 2.NL
NK Jadran Poreč
NK Belišće
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia 3. NL – Jug
NK Vodice
HNK Zadar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Trilj 2001
NK Prugovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Villaralbo B
I-CD engelona igama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Dubrava Ivanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Hrvatski Leskovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Milka Trnina
NK Croatia Nova Kapela
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Ivanska
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Budućnost Gorjani
NK HOŠK Gašinci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Ekonomik Donja Vlahinička
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. I-ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
NK Karlovec
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Horgen
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slavonac Gornja Bebrina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. I-ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Trilj 2001
NK Prugovo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. I-ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Struga-Rovokop
ŠNK Lunjkovec
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Villaralbo B
I-CD engelona igama
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Dubrava Ivanovci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
I-OFK Dragoševac
I-FK Šantarovac
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Budućnost Gorjani
NK HOŠK Gašinci
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Nur Zagreb
NK Šparta
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Switzerland Amateur 2. I-Interregional League
FC Veyrier Ezemidlalo
FC Amical Saint-Prex
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. I-ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Struga-Rovokop
ŠNK Lunjkovec
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
I-OFK Dragoševac
I-FK Šantarovac
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Villaralbo B
I-CD engelona igama
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
I-FK. I-Sofex Futog
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
I-FK Borac Novi Iyadabukisa
I-FK Titel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
I-FK. I-Sofex Futog
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Amateur Druga Noosadska Liga
I-FK Borac Novi Iyadabukisa
I-FK Titel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Gaj Brođanci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Tomislav Šag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Gaj Brođanci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Tomislav Šag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Brcko Božjakovina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Kranjska Gora
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
I-ŠD Preddvor
NK Sava Kranj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
I-SD Polet
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
I-SD Polet
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Kranjska Gora
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
I-ŠD Preddvor
NK Sava Kranj
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
I-ŠD Preddvor
NK Sava Kranj
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
I-SD Polet
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
I-ŠD Preddvor
NK Sava Kranj
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Kranjska Gora
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bitnje
Britof
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
I-SD Polet
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Naklo
SD Visoko
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
15:30
|
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Babici 1947
NK Novigrad 1947
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
15:30
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Turopolje
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Schaffhausen 2
FC Töss
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Ukraine Persha Liha
I-MFC Metalurh Zaporizhzhia
Podillia Khmelnytsky
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
SV Meerssen
VV Kloetinge
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-France Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3
I-US Chauvigny
I-US Chambray-lès-Tours
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Portugal Amateur AF Algarve I Division
I-CU Culatrense
FC Carvoeiro United
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Glattbrugg
Seuzach
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Slavonija Prekopakra
NK Croatia Donja Obrijež
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
I-VV Gemert
Amayunithi e-GVV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Croatia 3. NL – Centar
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Trešnjevka
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
I-HV & CV Ngokushesha
VV UNA
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Hungary NB I
I-Mezőkövesd Zsóry
MTK Budapest
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
Luxembourg Division Nationale
Differdange FC 03
FC Wiltz 71
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
Luxembourg Division Nationale
Una Strassen
uhla lomhlaba
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Slavonija Prekopakra
NK Croatia Donja Obrijež
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Hungary NB I
I-Mezőkövesd Zsóry
MTK Budapest
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
I-VV Gemert
Amayunithi e-GVV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
FC Porto U19
I-SC Braga U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
I-HV & CV Ngokushesha
VV UNA
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
I-Academico De Viseu FC U19
Benfica U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
I-Paços de Ferreira U19
Maritime U19
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Croatia 3. NL – Centar
HNK Segesta
I-NK Vrapče
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-Sanabria CF
Moraleja CF
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Schaffhausen 2
FC Töss
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Netherlands Amateur Derde Division
SV Meerssen
VV Kloetinge
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
Isazi saseFrance uNormandie National 3
FC Dieppe
U-Oissel
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
Ezemidlalo U19
I-Famalicao U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
FC Porto U19
I-SC Braga U19
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-France Amateur National 3 Groupe J
US Cosne
SC Selongey
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ
FC Schaffhausen 2
FC Töss
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-France Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3
I-US Chauvigny
I-US Chambray-lès-Tours
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Slavonija Prekopakra
NK Croatia Donja Obrijež
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Lithuania Pirma Lyga
Baltijos Futbolo Akademija
Banga Gargzdai B
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
Luxembourg Division Nationale
UJeunesse Esch
UVictoria Rosport
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
Luxembourg Division Nationale
I-Seafood Mersch
Union Titus Petange
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
Ezemidlalo U19
I-Famalicao U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
FC Porto U19
I-SC Braga U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Estonia Premium Liiga
Igama Kalju
FC Kuressaare
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
Serbia Mozzart Bet Superliga
I-FK Čukarički
FK Partizan
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Hungary NB I
I-Mezőkövesd Zsóry
MTK Budapest
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Ukraine Persha Liha
I-MFC Metalurh Zaporizhzhia
Podillia Khmelnytsky
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
I-Sanabria CF
Moraleja CF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Italy Serie A Yabesifazane
ikhayithi
Sampdoria
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Upane 77
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Upane 77
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Ceric
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:00
|
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
HNK Mitnica Vukovar
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
16:30
|
I-Estonia Esiliiga
U-JK Tallinna Kalev U21
FC Elva
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
16:30
|
I-Estonia Esiliiga
U-JK Tallinna Kalev U21
FC Elva
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
16:30
|
I-Estonia Esiliiga
U-JK Tallinna Kalev U21
FC Elva
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
17:00
|
Isikhungo sase-Austria Amateur Regionalliga
USV Weindorf St. U-Anna ngingu-Aigen
U-Vorwärts Steyr
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
17:00
|
Spain SM La Reina Cup
Real Sociedad
Barcelona
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
AS Basso Ceresio 2
AS Villa Luganese
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
I-US Chironico
AS Gorduno
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 3. FTC League
Gordola Calcio
US Pro Daro
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
AS Basso Ceresio 2
AS Villa Luganese
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
I-US Chironico
AS Gorduno
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
I-US Chironico
AS Gorduno
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
17:55
|
I-Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
I-Przemysław Poznań
I-SKP Slupca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
17:55
|
I-Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
I-Przemysław Poznań
I-SKP Slupca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
18:00
|
I-Netherlands Eredivisie
ADO Den Haag
De Graafschap
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
18:00
|
I-Switzerland Women’s Super League
IGlosshopper Club iZürich
FC Aarau
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
18:00
|
I-Portugal Amateur AF Algarve II Division
GD Lagoa
FC Ferreiras B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Palmeiras U20
I-Flamengo de Guarulhos U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Red Bull Bragantino U20
I-Guarani U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Sao Paulo U20
I-West U20
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
18:00
|
IBrazil Copa Espírito Santo
I-Rio Branco-ES
ethekwini victoria
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
FC Stabio 2
FC Porza
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
18:30
|
I-Brazil U20 Paranaense – Isigaba sokuqala, Iqembu A
I-PSTC Procopense U20
ILondon U20
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
FC Stabio 2
FC Porza
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/18
18:30
|
I-Switzerland Amateur 4. I-Liga FTC – Iqembu Lokuphromotha 1
FC Stabio 2
FC Porza
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
18:30
|
I-Brazil Amateur U17 Cearense
U17 Air Freshmen
I-Clube Atlético Cearense U17
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
18:45
|
I-Belgium Pro League
I-Standard Liege
I-Gent
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
19:00
|
I-Romania Superliga
I-CFR 1907 Cluj
I-FCV Farul Constanța
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
20:00
|
I-Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
IGolide Ingonyama
I-US Diamantinoise
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/18
20:30
|
IBrazil Roraimense
Umfula EC RR
I-Rio Negro RR
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
23:30
|
I-MLS yase-USA
I-Inter Miami CF
DC United
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/18
23:30
|
I-USA National Women Soccer League
washington umoya
I-Angel City FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/18
23:30
|
I-MLS yase-USA
I-Inter Miami CF
DC United
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
00:30
|
I-New Zealand National League
Nelson Suburbs FC
I-Ferrymead Bays FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
00:30
|
I-MLS yase-USA
Minnesota United FC
Izibhamu zasePortland
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
02:00
|
I-USA National Premier Soccer League
California Odyssey SC
San Ramon FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
02:30
|
I-MLS yase-USA
Ukuzamazama komhlaba kweSan Jose
I-Orlando City SC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, Abesifazane
I-Viamaterras Miyazaki
Nittadai FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, Abesifazane
Iga FC Kunoichi
Shizuoka Sangyo University
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL, Capital Football
ITuggeranong United FC
Yoogali SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL, Capital Football
ITuggeranong United FC
Yoogali SC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
Intsha Yokunqoba yaseMelbourne
Idolobha laseNorthcote
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL, Queensland
ISunshine Coast Wanderers
Brisbane Ukubhonga Kwentsha
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL, Queensland
ISunshine Coast Wanderers
Brisbane Ukubhonga Kwentsha
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
06:00
|
I-Australia NPL Queensland, Abesifazane
I-Peninsula Power FC
Amabhubesi FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
06:00
|
ISouth Korea K3 League
Gyeongju KHNP
Daegu FC II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
06:45
|
I-Australia Queensland Premier League 1
ISt George Willalong FC
Brisbane Strikers
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
07:00
|
I-Hong Kong Premier League
Isifunda saseGolik North
I-Hong Kong U23
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
07:00
|
I-Hong Kong Premier League
Isifunda saseGolik North
I-Hong Kong U23
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
07:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Algeteño (V)
I-Haro Villanueva FC (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
07:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Algeteño (V)
I-Haro Villanueva FC (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Daganzo (V)
I-FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Decebal Eșelnita
CS Sănătatea Breznița Ocol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Prejmer
I-ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Hâlchiu
CSO Teutonii Ghimbav
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiesti
AS Atletico Sirbieni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Recolta Sfinști
I-CSL Viitorul Blejești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Butești
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
I-ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
AS Viitorul Grozești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Pandurii Padeş 2019
CS Viitorul Bolboși
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
I-Podgoria Vadu Săpat
AS Tineretul Loloiasca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
ACS Asalt Cincu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Botoșani
FC Ripiceni
Spicul Iacobeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
FC Voința Surdila Găiseanca
I-ACS Dacia Bertești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Transylvania Felmer
AS Ludișor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Unirea Grădiștea
AS Comagrim Dudești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Minerul Berbești
CS Mădulari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Băneasa II
I-Trophaeum Adamclisi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
I-ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
CS Triumf Barca
I-ACS Recolta Urzicuța
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-AFC Viitorul Dobra
AS Știinta Finta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
Umjaho we-AFC
FC Viitorul IL Caragiale
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Progresul Osmancea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Independence
AS Unirea Topraisar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Avântul Comana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
AS Cetatea Apața 2001
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brateşti
Victor Fulga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
AS Flacăra Drăgotești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
CS Carcea II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS futhi imnicu De Sus
CS Sopot
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Vulturul Cernătești
I-ACS Viitorul Ghercești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Jiul Breasta
I-ACS Valea Fantânilor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
I-ACS Sarja Robănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
I-ACS Unirea Tâmburești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Inter Secui
I-ACS Energia Radomir
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC Viitorul Răhău
I-AFC ne-Vințu de Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Ocna Mureș II
CS Viitorul Roșia Montana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Hunedoara
AS Zarandu Crişcior
AS Ponorul Vaţa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS 7 Noiembrie Costești
AS Bradul Polovragi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Inter Salcia
Clubul Sportiv Local Gogoșu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Victoria Ciuperceni
AS Oltul Beciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Gloria Merisani
AS Viitorul Gratia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS futhi Topolog
AS Progresul Isacea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Teleormanul Troianul
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
I-ACS Oltul Plopii Slavitesti
CS Flacăra Contești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Luceafărul Slava Cercheză
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
I-ACS Viitorul Horia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Recolta Laloșu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Luceafărul Pesceana
AS Făurești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Cerna Copăceni
I-ACS Amărăști Nemoiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Măgura Slătioara
AS Oltețul Zătreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
I-ACS Granitul Babadag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Viitorul Murighiol
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
Sporting Club Comstar Vaslui
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Speranţa Drânceni
CS Victoria Mutenii De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Ezemidlalo Banking
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
CS Sporting Juniorul Vaslui
I-Viitorul Rebricea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
AS Siretul Piscu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Flacara Pechea
I-CSL Foresta kanye ne-endreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Logan Lightning
Mitchelton FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Voința Rasnic
I-ACSO Filiași II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Prietenii Rupea
NJENGOBA USercaiana Sercaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Clabucet Nord Sebes
AS Ileni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Beclereana Beclean
AS Săgeata Drăguș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
Soimii Baluseni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
AS Spicul Zăvoaia
AS Voința Bărăganu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dolj
I-ACS Tineretul Poiana Mare
I-ACS Tractorul Cetate
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
I-ACS Gura Ocniței
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-ACS Gloria Bucșani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
NJENGOBA uVictoria Comisani
CS Comunal Valea Lungă
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
AS Voința Adânca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
I-FC Ravens Corbii Mari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Slovenia Amateur MNL Lendava
NK Iningi
NK Granicar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
I-Şoimii Apostolache
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
I-Cricovul Ciocini
AS Voinţa Călugăreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Daganzo (V)
I-FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Decebal Eșelnita
CS Sănătatea Breznița Ocol
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
CS Dămila Măciuca
I-ACS Cerna Fârtăști
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
I-ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
AS Viitorul Grozești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Cătunele
CS Vulturii Fărcășești II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Recolta Sfinști
I-CSL Viitorul Blejești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Butești
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
ACS Asalt Cincu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Marmura Deleni
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Prejmer
I-ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Hâlchiu
CSO Teutonii Ghimbav
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Dolj
I-ACS Tineretul Poiana Mare
I-ACS Tractorul Cetate
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
I-Şoimii Apostolache
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
AS Viitorul Pietrari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
I-ACS Gura Ocniței
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-ACS Gloria Bucșani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
NJENGOBA u-Olimpia Picior De Munte
AS Luceafărul Dărmănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
NJENGOBA uVictoria Comisani
CS Comunal Valea Lungă
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
I-FC Ravens Corbii Mari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
AS Voința Adânca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Viitorul Gheboaia
I-ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
CS Viitorul Aninoasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Valcea
I-ACS Minerul Berbești
CS Mădulari
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
CS Local Mircea Vodă
I-ACS Voința Vișani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Transylvania Felmer
AS Ludișor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Unirea Grădiștea
AS Comagrim Dudești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Băneasa II
I-Trophaeum Adamclisi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
Ezemidlalo uPrim Oltina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
I-AFC Viitorul Dobra
AS Știinta Finta
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dambovita
Umjaho we-AFC
FC Viitorul IL Caragiale
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
I-ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS kanye ne-Cerat II
I-ACS Fulgerul Maglavit
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Avântul Comana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Independence
AS Unirea Topraisar
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
AS Aurora 23 Agasti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS futhi imnicu De Sus
CS Sopot
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Vulturul Cernătești
I-ACS Viitorul Ghercești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Jiul Breasta
I-ACS Valea Fantânilor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
AS Flacăra Drăgotești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-AFC Milan Academy
AS Leamna
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
I-ACS Sarja Robănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
I-ACS Unirea Tâmburești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Inter Secui
I-ACS Energia Radomir
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
I-AFC Viitorul Răhău
I-AFC ne-Vințu de Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Ocna Mureș II
CS Viitorul Roșia Montana
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Foresta Văgiulești
AS Borăscu Onqobayo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Gorj
CS Petrolul Bustuchin
CS Vulturii Fărcășești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
I-ACS Vânători galați
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Gorj
I-CS Unirea Țînțăreni
AS Jupînești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Măgura Slătioara
AS Oltețul Zătreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Luceafărul Pesceana
AS Făurești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
I-ACS Oltul Plopii Slavitesti
CS Flacăra Contești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Luceafărul Slava Cercheză
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
I-ACS Viitorul Horia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS futhi Topolog
AS Progresul Isacea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Inter Salcia
Clubul Sportiv Local Gogoșu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Victoria Ciuperceni
AS Oltul Beciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Gloria Merisani
AS Viitorul Gratia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Hunedoara
I-ACS Real Santandrei 2022
AS Unirea General Berthelot
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
I-ACS Victoria Bratovoesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
AS Betis Craiova
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
AS Cetatea Apața 2001
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS AC Internacional Brașov
ACSM Codlea II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brateşti
Victor Fulga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
FC Epureni
AS Sportivul Trustesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Voința Rasnic
I-ACSO Filiași II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Ezemidlalo Banking
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
CS Sporting Juniorul Vaslui
I-Viitorul Rebricea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
I-ACS Granitul Babadag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Viitorul Murighiol
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Vaslui
Speranţa Drânceni
CS Victoria Mutenii De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
I-ACS Clabucet Nord Sebes
AS Ileni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
AS Victoria Dedulești
AS Jirlău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Făurei Sat
AS Ulmu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
Soimii Baluseni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Botoșani
FC Voinita Sendriceni
I-ACS ProSport Varful Campului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Beclereana Beclean
AS Săgeata Drăguș
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Mandra
AS Dacia Copăcel
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Flacara Pechea
I-CSL Foresta kanye ne-endreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Prietenii Rupea
NJENGOBA USercaiana Sercaia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
U-Prutul Vlădești
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
AS Siretul Piscu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Voința Rasnic
I-ACSO Filiași II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
CS Șirna Hăbud
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
CS Dumbrava Calnic
AS Viitorul Plopșoru
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
I-ACS Oltul Plopii Slavitesti
CS Flacăra Contești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Luceafărul Slava Cercheză
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Braila
I-ACS Unirea Grădiștea
AS Comagrim Dudești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Transylvania Felmer
AS Ludișor
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Vulturul Cernătești
I-ACS Viitorul Ghercești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Jiul Breasta
I-ACS Valea Fantânilor
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
I-Şoimii Apostolache
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
I-ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
AS Betis Craiova
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
I-ACS Victoria Bratovoesti
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Inter Salcia
Clubul Sportiv Local Gogoșu
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Măgura Slătioara
AS Oltețul Zătreni
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur League 5 Gorj
AS Viitorul Cătunele
CS Vulturii Fărcășești II
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
AS Petrolul Poeni
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Butești
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Croatian Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Prugovac
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
08:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Logan Lightning
Mitchelton FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
CS Săliște 2012
AFC Gura Râului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-CSM Bucovina II Rădăuți
AS Forestierul Frumosu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
FC Șoimii Gura Humorului
I-ACS Sporting Poieni Solca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-ACS Recolta Fântânele
AS Amatorii Rarău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-ACS Recolta Fântânele
AS Amatorii Rarău
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Suceava
I-CSM Bucovina II Rădăuți
AS Forestierul Frumosu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS Pașcani Locomotive
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS 2023 Todirești
AS Biruința Miroslovești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS Pașcani Locomotive
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS 2023 Todirești
AS Biruința Miroslovești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
NG Iqoqo
FC Recolta Conști
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS Pașcani Locomotive
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Măgurele
Speranța Chiojdeanca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
I-ACS Avântul Bertea
AS Podenii Vechi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Steaua Mărgineni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Măgurele
Speranța Chiojdeanca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Măgurele
Speranța Chiojdeanca
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni II
I-ASFC Podisor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Roneda Naipu
AS Speranța Săbăreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
NJENGOBA u-Olimpia Mirsa
AS Crevedia Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Roneda Naipu
AS Speranța Săbăreni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni II
I-ASFC Podisor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Boteni
I-ACS ARO Musceul Campulung II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Boteni
I-ACS ARO Musceul Campulung II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Vurpar
ASA Sibiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Cibinul Cristian
AS Recolta Apoldu De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
NJENGOBA Nocrich
I-ACS Chirpăr
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Progresul Bogatu
AS Unirea Ocna Sibiului
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Vulturul Poplaca 2017
AS Corsav Dress
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Vurpar
ASA Sibiu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Cibinul Cristian
AS Recolta Apoldu De Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
NJENGOBA Nocrich
I-ACS Chirpăr
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
NJENGOBA Nocrich
I-ACS Chirpăr
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Vulturul Poplaca 2017
AS Corsav Dress
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Gloria Berevoesti
AS Partizanul Vladesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACSC Vointa Titesti
I-ACS Vulturești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Vulturești
AS Petrolul Hîrtiesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Petrolul Hîrtiesti
AS Contabilitate Stonenesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Gloria Berevoesti
AS Partizanul Vladesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AFCS Cetateni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
NJENGOBA OKUNGEZESIFUNDAZWE
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
Stejarul Dobrovăț
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Viitorul Predeşti
Prahova Tinosu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
CS Măneşti 2013 Băltiţa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Viitorul Predeşti
Prahova Tinosu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
I-Moldova Cristești
AS Tonmir Iasi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
NJENGOBA OKUNGEZESIFUNDAZWE
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
Stejarul Dobrovăț
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Viitorul Ștefan cel Mare
I-ACS Miroși
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-AS Unirea Tricolor Șerbănești
I-ACS Energia Stolnici
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Lunca Corbului 2000
AS Flacara Leorden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Viitorul Ștefan cel Mare
I-ACS Miroși
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-AS Unirea Tricolor Șerbănești
I-ACS Energia Stolnici
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
Ukwesaba kwe-ACS
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Lunca Corbului 2000
AS Flacara Leorden
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-ACS Lunca Corbului 2000
AS Flacara Leorden
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Progresul Coslegi
AS Viitorul Colceag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Unirea Valea Dulce
FC Vulturul Zănoaga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Owinile 2018 Ceptura
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
UVictoria Fântânele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Voinţa 2009 Gornet
CS Bucov Pleasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Unirea Valea Dulce
FC Vulturul Zănoaga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Owinile 2018 Ceptura
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
UVictoria Fântânele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Voinţa 2009 Gornet
CS Bucov Pleasa
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Abafana Bangempela uValenii de Munte
U-Ştiinţa Albeşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Progresul Coslegi
AS Viitorul Colceag
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Unirea Valea Dulce
FC Vulturul Zănoaga
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Tirana Homorâciu
Luceafurul Drajna
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Owinile 2018 Ceptura
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
UVictoria Fântânele
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Voinţa 2009 Gornet
CS Bucov Pleasa
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Șoimii Draghiceni
AS Recolta Urzica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Viitorul Vladila
I-ACS Gloria Vișina Veche
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Valea Oltului Cilieni
Ikholomu ye-AS Traian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Valea Oltului Cilieni
Ikholomu ye-AS Traian
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Vădăstrița
NJENGOBA uVictoria Ianca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Celetro Micasasa
AS Viitorul Târnava
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Speranța Biertan
AS Arsenal Dirlos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Athletic Paucea
AS Sorostin Șeica-Mică
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
NJENGOBA uGloria Smig
AS Viitorul Valchid
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
AS Recolta Alma
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
I-ACS Celetro Micasasa
AS Viitorul Târnava
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Speranța Biertan
AS Arsenal Dirlos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Athletic Paucea
AS Sorostin Șeica-Mică
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Sibiu
AS Athletic Paucea
AS Sorostin Șeica-Mică
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Albota 2012
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AS CS Domnesti II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Albota 2012
ACS Balilesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Albota 2012
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS CS Domnesti II
AS Ciofringi
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
I-AFC Frizian Cateasca 2023
AS Micești 2002
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Albota 2012
ACS Balilesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AS CS Domnesti II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Futuro San Francisco (V)
Ama-CD Loeches (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Spain Amateur Veterans League iMadrid North
I-CD Futuro San Francisco (V)
Ama-CD Loeches (V)
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Viitorul Proviţa de Sus
I-ACS Caraimanul Busteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
I-ACS DP Cornu II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
UFlacăra Mălăieşti
I-ACS Progresul Aluniş
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
UGloria Vâlcaneşti
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
I-Viitorul Proviţa de Sus
I-ACS Caraimanul Busteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
I-ACS DP Cornu II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Ţipăreşti
AS Voința Adunați
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Prahova
UGloria Vâlcaneşti
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
I-Maardu Linnameskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
I-Maardu Linnameskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
I-Maardu Linnameskond
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
CS Tomești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
I-Voința Voinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
UPoiana Popești
I-ACS Sportul Studențesc Iași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
I-Bosia
AS Biruinta Movileni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
FC Fulgerul Țibănesti
AS Avântul Golăiesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
CS Tomești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Erbiceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
I-Voința Voinești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Iasi
UPoiana Popești
I-ACS Sportul Studențesc Iași
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:15
|
I-Czech Republic Divize C
MFK Chrudim B
Velke Hamry
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
08:15
|
I-Mongolia Premier League
Khoromkhon Club
Khan Khuns – Erchim FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
08:15
|
I-Mongolia Premier League
Khoromkhon Club
Khan Khuns – Erchim FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
08:15
|
I-Mongolia Premier League
Khoromkhon Club
Khan Khuns – Erchim FC
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Săhăteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Tricolorul Gălbinași
AS Săhăteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Padina
AS FC Glodeanu Silistea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Flamura Racovițeni
AS Rapid Mătești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:00
|
I-Poland Amateur IV. League - Pomorska
MKS Chojniczanka II Chojnice
Jaguar Gdańsk
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Galati
Șoimii Foltești
I-ACS Avântul Drăgănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 4 Galati
I-ACS Agrostar Tulucești
Voința Cudalbi 2015
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Energia Clondiru
AS Viitorul Candeşti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Săhăteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Tricolorul Gălbinași
AS Săhăteni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Viitorul Rusetu
AS Luceafărul CA Rosetti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
I-AS Viitorul Știubei
AS Victoria Grebănu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
I-AFC Puiesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Flamura Racovițeni
AS Rapid Mătești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Buzau
AS Viitorul Valea Râmnicului
AS Victoria Buda
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:00
|
I-Slovakia U19
AS Trencin U19
I-DAC Dunajská Streda U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
09:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Turi JK Ganvix
Kohtla-Järve Linnameeskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Turi JK Ganvix
Kohtla-Järve Linnameeskond
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
I-ACS Vointa Dunarea Pietrosani
NJENGOBA Inter Purani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
I-ACS Vointa Dunarea Pietrosani
NJENGOBA Inter Purani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
I-ACS Tineretul Suhaia
I-ACS Viitorul Saceni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Teleorman
I-ACS Flacara Lita
AS Spicul Balaci
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
E-Estonia Esiliiga B
FA Tartu Kalev
Qamba i-Kalju U21
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
09:30
|
E-Estonia Esiliiga B
FA Tartu Kalev
Qamba i-Kalju U21
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
09:30
|
I-Estonia Esiliiga
Viimsi JK
UFlora Tallinn U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
09:30
|
E-Estonia Esiliiga B
FA Tartu Kalev
Qamba i-Kalju U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
09:30
|
E-Estonia Esiliiga B
I-TJK Legion
FC Kuressaare U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
09:30
|
E-Estonia Esiliiga B
Iqembu le-FC Phoenix
I-Narva Trans U21
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
10:00
|
I-Spain Amateur 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Internacional de Zamora
CD Bovedana B
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
10:00
|
I-Hungary NB III Kelet
Ceglédi VSE
I-Meton-FC Dabas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
10:00
|
I-Hong Kong Premier League
I-Hong Kong Rangers
Hong Kong F.C.
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
10:00
|
ISpain Second Federation
CD Izarra
SD Formentera
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
10:00
|
Sweden Ettan, Norra
UFriska Viljor FC
Vasalunds IF
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
10:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Amahemuhemu Calcio
JK Tallinna Kalev Junior
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
10:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Amahemuhemu Calcio
JK Tallinna Kalev Junior
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
10:30
|
I-Italy Serie A Yabesifazane
I-Pomigliano
Naples
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
10:30
|
I-Thailand Thai League 1
Khon Kaen United
I-Sukhothai
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
10:30
|
I-Italy Serie A
Sassuolo
Cagliari
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
ACS Dream Team
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Carpatic Suceava
ACS Valea Suhei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-ACS Valea Măcrișului
I-Voința Maia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Khumbula uMalu Roșu
Libertatea Sălcioara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Releul Mihoveni Scheia
CS Sporting Vointa Bunesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Milosesti
U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
FC Eilenburg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
ACS Dream Team
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Juniorul Fălticeni
I-ACS Somuz Fălticeni 2
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Carpatic Suceava
ACS Valea Suhei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
I-Hamilton Academic WFC
Montrose FC
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Milosesti
U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Coseni
I-Fulgerul Fierbinți
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
UGloria Alexeni
AS Juventus Borănești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-Olympia Radulesti
Avantul Grindu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Unirea Garbovi
FC Dridu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
I-ACS Valea Măcrișului
I-Voința Maia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Khumbula uMalu Roșu
Libertatea Sălcioara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Vointa Hantesti
AS Marginea
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Avantul Frasin
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Sporting Siminicea
I-ACS Viitorul Vadu Moldovei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Suceava
I-ACS Releul Mihoveni Scheia
CS Sporting Vointa Bunesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
FC Eilenburg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03
I-VSG Altglienicke
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo
I-Berliner AK 07
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Germany Amateur Regionalliga Nordost
Greifswalder FC
I-ZFC Meuselwitz
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Lithuania Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
Hegelmann Litauen B
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Portugal Portuguese Championship
I-Moncarapachense
SC Lusitânia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
Isazi sasePoland u-Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
GLKS Wicher Miedziana Góra
I-Partyzant Radoszyce
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Hiiumaa futhi Läänemaa JK II ÜM
Tallinna FC Zapoos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Hiiumaa futhi Läänemaa JK II ÜM
Tallinna FC Zapoos
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
11:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Hiiumaa futhi Läänemaa JK II ÜM
Tallinna FC Zapoos
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
11:00
|
I-Spain Amateur Lliga Elit Catalana
CE Europe B
EU Sants
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
11:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
JK Lo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:00
|
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
JK Lo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
AS Naipu
CS Unirea Izvoarele
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
CS Argeșul 2009 Mihailești
NJENGOBA Real Drăgăneasca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
CS Argeșul 2009 Mihailești
NJENGOBA Real Drăgăneasca
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu - Nord
CS Argeșul 2009 Mihailești
NJENGOBA Real Drăgăneasca
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS FC Birza
I-ACS Atletico Dranovatu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Morunglav
AS Speranța Sopârlița 2024
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Victoria Dobrun
AS Branco Brâncoveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Voineasa
AS Ceramica Oboga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Viitorul Leotești
AS Rapid Piatra Olt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS FC Birza
I-ACS Atletico Dranovatu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Victoria Dobrun
AS Branco Brâncoveni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Voineasa
AS Ceramica Oboga
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Viitorul Leotești
AS Rapid Piatra Olt
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Morunglav
AS Speranța Sopârlița 2024
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Olt
I-ACS Voineasa
AS Ceramica Oboga
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Pro Gostinu
AS Unirea Slobozia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Olimpia Malta
AS Scarisoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
I-ACS Pro Gostinu
AS Unirea Slobozia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Amicii Giurgiu
I-ACS Unirea Pietrisu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Viitorul Baneasa
CS Mihai Bravu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Olimpia Malta
AS Scarisoara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Agrogold Vlad Tepes
AS Greece
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
11:30
|
I-Romania Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Olimpia Malta
AS Scarisoara
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Obelya 1945 Sofia
FC National Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Voința Ionești
I-ACS Voința Vișina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
NJENGOBA Gloria Chechiș
I-ACS Măgura Coas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
I-ACS Speranța Cernești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-Rostocker FC
I-SV Sparta Lichtenberg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Gloria Manești
AS Voința Buciumeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Ogrea
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
ACS Gloria Iedera
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Miulesti
AS Săgeata Cătunu 1975
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Kremikovtsi Sofia
FC Vihar Trebich Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Unirea Ariesul de Pădure
CS Seini
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Kazichene Sofia
FC Urvich Pancharevo
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Kremikovtsi Sofia
FC Vihar Trebich Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Miulesti
AS Săgeata Cătunu 1975
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Gloria Manești
AS Voința Buciumeni
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Ogrea
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Voința Ionești
I-ACS Voința Vișina
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
I-ACS Speranța Cernești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
NJENGOBA PHP Iadara
I-ACS Viitorul Gârdani
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
NJENGOBA Gloria Chechiș
I-ACS Măgura Coas
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Athletic Remetea Chioarului
AS Mireșu Mare
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Speranța Fersig
I-ACS Satu Nou de Jos
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Ulmeni 2023
I-ACS Gloria Sălsig
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
I-FC Levski-Spartak 1962
FC Sparta Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-Rostocker FC
I-SV Sparta Lichtenberg
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Petrolul Răscăeți
FC Gura Foii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Obelya 1945 Sofia
FC National Sofia
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-AFCS Flacăra Ghinești
I-ACS Tartasesti
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 6 Dambovita
I-ACS Gloria Manești
AS Voința Buciumeni
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
NJENGOBA Gloria Chechiș
I-ACS Măgura Coas
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
I-ACS Speranța Cernești
|
Womabili amaqembu ukuze athole amaphuzu
|
05/19
12:00
|
I-Germany Amateur Oberliga NOFV Nord
I-Rostocker FC
I-SV Sparta Lichtenberg
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 5
Hhawu IL II
I-Aalesund FK II
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
NJENGOBA Gloria Chechiș
I-ACS Măgura Coas
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Maramures
AS Fulgerul Lăschia
I-ACS Speranța Cernești
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
Sweden Division 2, Sodra Svealand
Åtvidabergs FF
ISyriaka FC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
I-Bulgaria Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
I-FC Levski-Spartak 1962
FC Sparta Sofia
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
12:00
|
I-Macao Elite League
I-Hang Sai SC
Chao Pak Kei
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
12:30
|
I-Azerbaijan Misli Premier League
Qarabağ
Turan Tovuz
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:30
|
I-Azerbaijan Misli Premier League
Isikhwama se-FK
Neftçi Baku PFK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
12:30
|
I-Azerbaijan Misli Premier League
Isikhwama se-FK
Neftçi Baku PFK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
I-SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolektyw Oleśnica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Switzerland Amateur 3. FTC League
AC Lema
I-Vedeggio Calcio II
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
I-Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
I-SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolektyw Oleśnica
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
Sweden Ettan, Norra
Umeå
UKarlbergs BK
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
IHungary NB II
I-BFC Siófok
Kozármisleny
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Sweden Amateur U19 Allsvenskan
I-AIK U19
I-Djurgårdens U19
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Latvia 1.Liga
Ama-Alberts we-JDFS
I-FA
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Premier League
FK Borac Banja Luka
Igman Konjic
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
Sweden Ettan, Norra
Umeå
UKarlbergs BK
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Belarus Pershaya League
I-Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
I-Volna Pinsk
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Farel Roteni
AS Viitorul Hărănglab
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Farel Roteni
AS Viitorul Hărănglab
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
I-ACS Locomotiv Agrișteu
I-ACS Steaua Cornești
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
I-ACS Pescarii Sântioana yase-Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
I-ACS Pescarii Sântioana yase-Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Stăruința Gălești
AS Viitorul Delenii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Stăruința Gălești
AS Viitorul Delenii
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Bekecs Măgherani
AS Voința Băgaciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:00
|
I-Romania Amateur Liga 5 Mures
AS Bekecs Măgherani
AS Voința Băgaciu
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:10
|
Scotland Premier LeagueAbesifazane
IGlasgow City LFC
Inhliziyo ye-Midlothian WFC
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
SG Latzfons Verdings
I-SV Campo Trens Freienfeld
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
ASV Kalterer Fussball
ASD Olimpia Merano
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
SV Plaus
I-ARS Fussball Überetsch ASV
|
Ngaphezu kwamagoli angu-1.5
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Prima Isigaba i-Alto Adige – 1. Amateurliga, Iqembu B
SG Latzfons Verdings
I-SV Campo Trens Freienfeld
|
Ngaphezu kwamagoli angu-2.5
|
05/19
13:30
|
Germany 2. Bundesliga
I-VfL Osnabrück
UHertha Berlin
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
SC Schenna Sektion Fussball
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|
05/19
13:30
|
I-Italy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
FC Gherdёina
|
Amagoli angaphezu kuka-0.5 - Amagoli Engxenye Yokuqala
|