05/13
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
amahlosi
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Tigres ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-10).
|
05/13
14:00
|
I-Norway 2nd Division Group 1
Brann II
I-Brattvåg
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Brann II ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/13
14:10
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates
Shabab Al-Ahli
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Shabab Al-Ahli ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-10 isiyonke).
|
05/13
16:00
|
Croatia Veteran League Vukovarsko – Srijemske Županije
UHask Sokol Stari Jankovci
UVinkovci
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Hašk Sokol Stari Jankovci ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/13
16:00
|
Croatia Veteran League Vukovarsko – Srijemske Županije
Frankpan
I-Slavonac Gradiš
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Slavonac Gradište ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/13
17:30
|
IFaroe Islands Premier League
Skála ÍF
HB
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-Skála ÍF ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/14
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch
Khoromkhon Club
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Khoromkhon Club ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-8).
|
05/14
11:15
|
I-Mongolia Premier League
Erdenes Ilch
Khoromkhon Club
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Erdenes Ilch ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/14
16:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
Tampere
hjs
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-HJS ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/14
16:30
|
I-Romania Liga 5 București
Ithimba Școala Mea
I-Real New București
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Real New București ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/15
02:00
|
INingizimu Melika iCONMEBOL Libertadores
I-Millonarios
Palestine
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-92% wemidlalo ye-Millonarios ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-13).
|
05/15
08:00
|
I-Romania Liga 5 Constanta
Unirea Topraisar
I-Inter Costinești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Unirea Topraisar ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/15
10:00
|
Japan J1 League
Sapporo
Jubilo Iwata
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Sapporo ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/15
11:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Bavarians
FC Ulaanbaatar
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Ulaanbaatar ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/15
12:00
|
I-Georgia League 4
FC Margveti 2006
Mertskhali Ozurgeti
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Mertskhali Ozurgeti ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/15
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
I-Bacau
Siretu Saucesti
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Siretu Saucesti ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/15
15:00
|
Poland III Liga, Group 4
I-Swidniczanka Swidnik
I-Wisłoka Dębica
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Wisłoka Dębica ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/15
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
amandla
Lunca Mureșului Net Worth
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Energia ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/15
15:30
|
I-Croatia 1. Zagrebackka NL
I-Šparta
Concordia
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Šparta ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/15
15:45
|
I-Croatia 3. NL – Centar
Gaj Mace
Segesta
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Segesta ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/15
15:55
|
I-Saudi Arabia Division 1
Al-Safa
Al-Jabalain
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athole amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Al Safa ezinyangeni ezi-2 ezedlule (isiyonke imidlalo eyi-6).
|
05/15
16:00
|
Poland III Liga, Group 3
Pniówek Pawłowice
I-ąląsk Wrocław II
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Pniówek Pawłowice ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/15
16:00
|
I-Hungary Pest Megye I. osztály
GSK
I-FKSE
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FKSE ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/15
16:00
|
I-Egypt Premier League
Amapiramidi
I-Ceramica Cleopatra
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Ceramica Cleopatra ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-6).
|
05/15
16:30
|
I-Lithuania II Lyga
Sveikata
FK Dembava
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FK Dembava ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo emi-5).
|
05/15
16:30
|
I-Estonia Väikesed karikavõistlussed
Lo
ISillamäe FC NPM Silmet
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Loo ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-5).
|
05/15
18:00
|
Danish Superliga
UBrndndby
I-Nordsjælland
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Brøndby ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/15
18:00
|
I-Iceland Urvalsdeild, Abesifazane
I-Throttur
HK/Vikingur
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-HK/Víkingur ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/15
19:15
|
I-Portugal AF Vila Real Division of Honor – Series A
I-Valpaços
Abambres
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Abambres ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/15
23:30
|
I-MLS yase-USA
Orlando
I-Inter Miami
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-91% wemidlalo ye-Inter Miami ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-11).
|
05/16
13:00
|
I-Georgia League 4
FC Margveti 2006
Mertskhali Ozurgeti
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Mertskhali Ozurgeti ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/16
16:00
|
I-Norway 3rd Division, Group 1
Fana
Årdal
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Årdal ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/16
16:30
|
I-Norway 3rd Division, Group 2
Phoqa
Staal Jørpeland
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Vigør ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/16
17:00
|
I-Norway 4th Division - Indre Østland
I-Lillehammer
Faaberg
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Lillehammer ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/16
17:30
|
I-Estonia IV Liiga – Põhja/Lääne piirkond
Tallinna Wolves
FC Estham United
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Tallinna Wolves ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/16
19:15
|
Iceland 3. deild
I-Augnablik
I-KFK
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Augnablik ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/17
10:00
|
I-Australia Queensland Premier League 1
ISouthside Eagles FC
I-Capalaba
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeCapalaba ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/17
15:00
|
I-United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al-Ahli
AmaBhaniya
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Shabab Al-Ahli ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-10 isiyonke).
|
05/17
15:00
|
Slovakia 2. League
I-Liptovský Mikuláš
I-Spišská Nová Ves
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Liptovský Mikuláš ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo eyi-10).
|
05/17
15:00
|
Czech Republic MSFL
UFK Blancko
Třinec
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FK Blansko ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo eyi-9).
|
05/17
16:00
|
I-Croatia 2.NL
Karlovac
I-Marsonia
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeMarsonia ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/17
16:00
|
I-Hungary BLSZ I. osztály
Testvériség
i-pestszentimere
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Pestszentimre ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/17
16:10
|
Austria 2. League
Kukaliwe
I-Sturm II
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Sturm II ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
GE Osasco
I-Audax-SP
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-GE Osasco ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/17
18:00
|
Brazil U20 Paulista
I-Desportivo Brasil
U-Ituano
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Ituano ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/17
18:30
|
I-Switzerland 4. I-Liga FTC - Iqembu Lokuphromotha 1
I-Brissago
Isi-Aramaici-Suryoye
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Brissago ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/17
18:45
|
I-Ireland First Division
I-Wexford
Kerry F.C.
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Wexford kulezi zinyanga ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo eyi-12).
|
05/17
19:15
|
I-Iceland Bikarinn
I-Fram
I-Hafnarfjordur
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Hafnarfjordur ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
02:30
|
I-New Zealand National League
FC Petone
I-Wellington Olympic
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Petone ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
05:00
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
I-PV Ekhulayo
IBoroundara Eagles
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo Esafufusa ye-FV ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
05:00
|
I-Australia NPL 2, Victoria
I-Eastern Lions SC
I-Brunswick City SC
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeBrunswick City SC ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-8 isiyonke).
|
05/18
06:00
|
I-Australia Victoria Premier LeagueAbesifazane
Bentleigh Greens SC
Essendon Royals SC
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Essendon Royals SC ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-6).
|
05/18
07:00
|
I-Australia NPL, Western Australia
Armadale
I-Floreat
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Armadale ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
07:00
|
I-Australia NPL, Western Australia
I-Balcatta
I-Stirling
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Balcatta ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
07:30
|
I-Australia NPL, New South Wales
NWS Spirit FC
Leichhardt
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-NWS Spirit FC ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-8 isiyonke).
|
05/18
08:00
|
I-Czech Republic ye-U19 1st Division
Slovan Liberec
USlavia Praha
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Slovan Liberec ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
Atletico Timisoara
Auto Timisoara
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Atletico Timișoara ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 4 Cluj
Sticla Arieşul Turda
U-Arieșul Mihai Viteazu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Arieșul Mihai Viteazu ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 4 Cluj
UVictoria Viișoara
I-ACS Iara
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Victoria Viișoara ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
U-Olimpia Bucovăț
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Olimpia Bucovăț ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 4 Cluj
USănătatea Cluj Napoca II
I-Atletic Olimpia Gherla
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Sănătatea Cluj Napoca II ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 5 Timis
I-Voința Iosifalău
I-Nițchidorf
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Nițchidorf ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
Timișul Urseni
Srbianca Ghiuchici
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Timișul Urseni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 6 Timis
I-CSC Săcălaz
I-Timișul Șag II
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Timișul Șag II ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
08:00
|
I-Romania Liga 5 Timis
Unirea II
Voința Biled
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Voința Biled ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
08:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
Erdenes Ilch
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Ulaanbaatar ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
08:15
|
I-Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
Erdenes Ilch
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Erdenes Ilch ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/18
09:15
|
I-Australia Queensland Premier League 1
I-Broadbeach United
I-Moreton City Excelsior FC 2
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Broadbeach United ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo eyi-5).
|
05/18
10:00
|
IDenmark Danmarksserieen
B 1908
I-Tarnby
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-B 1908 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
10:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Kiruna FF
I-Skellefteå
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Skellefteå ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
10:01
|
Poland IV. League - Lubelska
Opolanin Opole Lubelskie
I-Kryształ Werbkowice
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Kryształ Werbkowice ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
10:01
|
Poland IV. League - Lubelska
Opolanin Opole Lubelskie
I-Kryształ Werbkowice
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ka-Opolanin Opole Lubelskie ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
okuhle
Sandviken AIK FK
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaGute ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
11:00
|
I-CLJ yasePoland
Legia Warszawa
Zagłębie
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Legia Warszawa ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
11:00
|
I-CLJ yasePoland
Widzew Łódź
I-Cracovia Krakow
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Widzew Łódź ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
lucksta IF
ULuleå
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Luleå ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Unirea Mihail Kogalniceanu
UVictoria Borduşani
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Victoria Borduşani ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Platonesti
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Viitorul Platonesti ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Platonesti
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Spicul Vladeni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Ialomița Sudiți
Viitorul Valea Ciorii
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Viitorul Valea Ciorii ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
Skiljebo
I-Hudiksvall
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Hudiksvall ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
12:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
U-Victoria (Ț)
Abatorul
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Abatorul ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
12:00
|
I-Germany Schleswig-Holstein-Liga
Preußen Reinfeld
I-Oldenburger
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Oldenburger ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
12:00
|
I-Germany Schleswig-Holstein-Liga
Heide
Eckernforde
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Eckernförde ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/18
12:30
|
Switzerland 2. Liga OFV
Winkeln SG
FC Buchs
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Winkeln SG ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
12:30
|
I-Netherlands 5e Klasse Zaterdag – C
I-Todoan
I-HDV
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-HDV ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
13:00
|
I-Netherlands 1e Iklasi - C
Valken'68 1
I-TAC'90 1
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-TAC'90 1 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-5).
|
05/18
13:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
I-Adâncata yesibili
Unirea Grivița
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Secunda Adâncata ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
13:00
|
IFinland Kakkonen, Iqembu B
hjs
VJS
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-HJS ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
13:00
|
I-Romania Liga 4 Ialomita
I-Staruita Brosteni
I-Unirea (IR)
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Staruinta Brosteni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
13:30
|
I-Netherlands Tweede Division
Jong Almere City
ERijnsburg
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Jong Almere City ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/18
14:00
|
Poland IV. I-Warmińsko-Mazurska League
Mazur Elk
UMamry Gizycko
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Mazur Ełk ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
14:00
|
I-Romania Liga 4 Giurgiu
Gloria
I-Real Colibași
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Gloria ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
14:00
|
Switzerland 2. Liga FVRZ
Izinkanyezi Eziluhlaza ZH
I-Wettswil-Bonstetten 2
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Blue Stars ZH ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
14:00
|
Germany Oberliga Niedersachsen
Oldenburg
I-TuS Bersenbrück
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-TuS Bersenbrück ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/18
14:00
|
I-Netherlands 1e Klasse Zondag – A West
I-SCPB '22
Imibandela
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-AGB ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
14:00
|
I-Netherlands 1e Klasse Zondag – A West
I-SCPB '22
Imibandela
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-SCPB '22 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
14:00
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
FC Tavannes/Tramelan
UBubendorf
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Tavannes/Tramelan ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
14:00
|
I-Romania Liga 4 Giurgiu
I-Petrolul Roata
I-Podul Doamnei
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Podul Doamnei ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 6 Valcea
I-Topologul Galcea
Sportul Genuneni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Sportul Genuneni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
15:00
|
Poland III Liga, Group 3
Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Pniówek Pawłowice ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. Liga FBIH – Centar
Bosnia
Ilijaš
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo yeBosna ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-10).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 4 Bacau
Siretu Saucesti
AFC Bubu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Siretu Saucesti ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Braničevska Okružna Liga
Jasenovac Krepoljin
I-Integral
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Integral ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:00
|
Poland III Liga, Group 4
I-Wisłoka Dębica
siarka
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Wisłoka Dębica ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 4 Alba
CIL
amandla
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Energia ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 4 Calarasi
rosesi
Venus
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaVenus ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/18
15:00
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
Olympique de Genève
I-Martigny-Sports
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Martigny-Sports ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. I-FBIH League – Jug
Čapljina
Kamesnica
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Čapljina ezinyangeni ezingu-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/18
15:00
|
Poland IV. League - Pomorska
I-Pogon L.
I-Sparta S.
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-91% wemidlalo ye-Sparta S. ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-11).
|
05/18
15:00
|
Switzerland 2. Liga OFV
AmaMels
Au-Berneck 05
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Mels ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
15:00
|
I-Hungary Pest Megye I. osztály
I-FKSE
UDunakeszi
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FKSE ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/18
15:00
|
I-Czech Republic Ihlukanisa i-E
Elko Holesov
I-FK Nove Sady
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Elko Holešov ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina 2. Liga FBIH – Centar
IsiRudar
Baton
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Baton ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
15:00
|
Slovakia 3. Liga, West
I-Hamšík Academy
Belusa
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Beluša ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
15:00
|
I-Serbia Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
I-Šamot
I-Venčani
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Šamot ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
I-Voința Mailat
Mureşul Zădăreni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Voința Mailat ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 7
ACSO Filiasi
I-CSM Deva
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-CSM Deva ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 10
I-Sănătatea Cluj
U-Victoria (C)
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ka-Victoria (C) ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga 5 Aad
I-Foresta Oil Sanpetru German
Iqembu le-United Sanpaul
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeForesta Oil Sânpetru German ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
15:00
|
I-Romania Liga III Serie 7
Universitatea Craiova II
I-Turceni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-90% wemidlalo ye-Universitatea Craiova II ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
15:00
|
I-Bosnia & Herzegovina Regionalna liga RS – Zapad
Lauš Banja Luka
I-Polet (K)
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Lauš Banja Luka ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
15:30
|
Croatia 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
I-Struga-Rovokop
I-Lunjkovec
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Lunjkovec ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
15:30
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
FC Veyrier Ezemidlalo
FC Amical Saint-Prex
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Veyrier Sports ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Kutina
I-Moslavina (DG)
Ezomnotho
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Moslavina (DG) ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
15:30
|
Croatia 2. ŽNL Đakovo
I-Budućnost (G)
HOŠK
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-Budućnost (G) ezinyangeni ezingu-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
15:30
|
IPoland I Liga
GKS Katowice
Wisla K.
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-91% wemidlalo ka-Wisła K. ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-11).
|
05/18
15:30
|
I-Serbia Medjuopštinska liga Sever
Dragoševac
I-Šantarovac
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaDragoševac ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/18
15:30
|
I-Switzerland 2. I-Interregional League
FC Veyrier Ezemidlalo
FC Amical Saint-Prex
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FC Amical Saint-Prex ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
15:30
|
I-Croatia 1. Zagrebackka NL
Nur
I-Šparta
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Šparta ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/18
15:30
|
Slovenia Gorenjska nogometna league
Niko Železniki
I-Kranjska Gora
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Kranjska Gora ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
15:30
|
Slovenia Gorenjska nogometna league
I-Preddvor
Sava Kranj
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Preddvor ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
16:00
|
Iceland 3. deild
USindri
I-Hafnarfjordur
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Hafnarfjordur ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
16:00
|
I-Croatia 3. NL – Centar
Segesta
I-Vrapče
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Segesta ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
16:00
|
I-France National 3 Groupe J
US Cosne
SC Selongey
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athole amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-SC Selongey ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-6 isiyonke).
|
05/18
16:00
|
I-France Nouvelle-Aquitaine National 3
Chauvigny
I-US Chambray-lès-Tours
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yase-US Chambray-lès-Tours ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
16:00
|
I-Ukraine Persha Liha
I-MFC Metalurh
I-Podillia
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Podillia ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/18
16:00
|
Switzerland 2. Liga FVRZ
IBassersdorf
I-Gossau
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Bassersdorf ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
Lusitania FC Lourosa
UVizela
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeVizela ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-6 isiyonke).
|
05/18
16:00
|
Switzerland 2. Liga FVRZ
I-Schaffhausen 2
phonsa
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Töss ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
16:00
|
I-France Normandie National 3
Les Mureaux
AG Caennaise
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-AG Caennaise ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
16:00
|
I-Portugal U19 Championship
Ezemidlalo
I-Famalicão
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Sporting ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
16:30
|
I-Estonia IV Liiga – Põhja/Lääne piirkond
I-Tallinna FC GameSport
U-Põhja-Tallinna JK Volta II no-JK Arsenal ÜM
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kusukela ku-Põhja-Tallinna JK Volta II ukuya ku-JK Arsenal ÜM ezinyangeni ezingu-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland 4. I-Liga FTC - Iqembu Lokuphromotha 1
I-Basso Ceresio 2
I-Villa Luganese
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Basso Ceresio 2 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-5).
|
05/18
17:30
|
I-Switzerland 4. I-Liga FTC - Iqembu Lokuphromotha 1
I-Chironico
UGorduno
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Chironico ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
18:00
|
I-Switzerland Women’s Super League
Ama-Grasshopper
FC Aarau
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Grasshoppers ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/18
18:00
|
Switzerland 2. Liga FTC
I-Malcantone
sementina
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-91% wemidlalo ye-Sementina ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-11).
|
05/18
18:30
|
I-Switzerland 4. I-Liga FTC - Iqembu Lokuphromotha 1
I-Stabio 2
IPorza
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Porza ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/18
19:00
|
I-Romania Superliga
U. Craiova
Sepsis OSK
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Sepsi OSK ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/18
20:00
|
I-Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
IGolide Ingonyama
Diamantinoise
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yeGolden Lion ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-9).
|
05/18
23:30
|
I-MLS yase-USA
I-Inter Miami
DC United
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-91% wemidlalo ye-Inter Miami ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-11).
|
05/19
05:00
|
I-Australia NPL, Queensland
ILanga leLanga
Brisbane Roar Y.
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Brisbane Roar Y. ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
07:00
|
Japan J1 League
Kashiwa Reysol
Sapporo
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-90% wemidlalo ye-Sapporo ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-10).
|
05/19
07:00
|
I-Spain Veterans League yaseMadrid North
I-Algeteño
UHaro Villanueva
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Algeteño ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Valcea
I-Alutus Sălătrucel
I-Vlădești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Alutus Sălătrucel ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Gorj
I-Pandurii Padeș 2019
Viitorul Bolboși
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo yePandurii Padeș 2019 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Gorj
I-Dumbrava Calnic
I-Viitorul Plopșoru
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Viitorul Plopșoru ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Brasov
Clabucet Nord
Ileni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athole amaphuzu ku-100% wemidlalo yase-Ileni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-8 isiyonke).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 7 Prahova
I-Unirea Lacul Turcului
I-Voinţa Hăbud
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Voinţa Hăbud ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Constanta
Ukuzimela
Unirea Topraisar
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Unirea Topraisar ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Brasov
I-Beclerean
sageata
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Sageata ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Braila
I-Voința Făurei Sat
Ulmu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-Voința Făurei Sat ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Dolj
I-Vulturul Cernătești
Viitorul Ghercești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Viitorul Ghercești ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Valcea
I-Măgura Slătioara
Oltețul Zătreni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Măgura Slătioara ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Botoșani
Ripiceni
Spicul Iacobeni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athole amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Spicul Iacobeni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo engu-5 isiyonke).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Teleorman
Gloria Mersani
I-Viitorul Gratia
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athole amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Gloria Merisani ezinyangeni ezi-2 ezedlule (imidlalo eyi-8 isiyonke).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 4 Mehedinti
I-Inter Salcia
Izindawo zokuhlala e- Gogoșu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Local Gogoșu ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Dolj
I-Voința Rasnic
I-ACSO Filiasi II
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Voința Rasnic ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Teleorman
I-Viitorul Talpa
Petrolul Poieni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaPetrolul Poieni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Braila
Unirea Gradiștea
I-Comagrim Dudești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Unirea Grădiștea ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 4 Tulcea
Luceafurul Slava Cercheză
I-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-ACS Flacara Mihail Kogalniceanu ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 4 Tulcea
Academica Heracleea
Partizanul Luncaviţa
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Partizanul Luncaviţa ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Dolj
I-Vulturul Cernătești
Viitorul Ghercești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Vulturul Cernătești ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 7 Prahova
Voinţa Măgurele
Speranța Chiojdeanca
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Voinţa Măgurele ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni II
I-ASFC Podisor
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-CS Zmeii Ogrezeni II ezinyangeni ezingu-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
Cibinul Cristian
Recolta Apoldu De Jos
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Cibinul Cristian ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-5).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
Nocrich
I-Chirpăr
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Chirpăr ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
Vurpar
Sibiu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaSibiu ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-5).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Arges – Seria Nord
Lunca Corbului
Leodeni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Leordeni ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-6).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Arges – Seria Nord
Șerbănești
Stolnici
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaStolnici ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Owinile 2018 Ceptura
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Avântul Tomşani ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Prahova
Unirea Valea Dulce
I-Vulturul Zănoaga
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Vulturul Zănoaga ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Prahova
Unirea Valea Dulce
I-Vulturul Zănoaga
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Unirea Valea Dulce ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Prahova
I-Tirana Homorâciu
Luceafurul Drajna
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Tirana Homorâciu ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 6 Prahova
I-Voinţa 2009 Gornet
Bucov Pleasa
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu angu-100% wemidlalo ye-Voinţa 2009 Gornet ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
I-Biertan
I-Arsenal Dirlos
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Arsenal Dirlos ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
I-Athletic Paucea
I-Sorostin Șeica-Mică
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Atletic Paucea ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:00
|
I-Romania Liga 5 Sibiu
I-Micasasa electro
I-Viitorul Târnava
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Viitorul Târnava ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
08:15
|
I-Mongolia Premier League
Khoromkhon Club
U-Erchim
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Khoromkhon Club ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo emi-8).
|
05/19
09:00
|
I-Romania Liga 5 Buzau
Unirea Padina
Glodeanu Silistea
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Glodeanu Silistea ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
09:00
|
I-Lithuania II Lyga
FK Dembava
I-Klaipedos Fsm
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-FK Dembava ezinyangeni ezi-2 ezidlule (inani lemidlalo emi-5).
|
05/19
09:00
|
I-Hungary NB III Nyugat
IPuskás II
AmaBuddha
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Budaörs ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-8).
|
05/19
09:30
|
I-Romania Liga 5 Teleorman
I-Flacara Calinesti
I-Tineretul Ciolanesti 2024
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Flacara Calinesti ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-8).
|
05/19
09:30
|
I-Romania Liga 5 Teleorman
I-Tineretul Suhaia
Viitorul Saceni
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Tineretul Suhaia ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Orezu
UFlacara Andrasești
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ka-Flacăra Andrasești ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
I-Olympia Radulesti
Avantul Grindu
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Avântul Grindu ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
11:00
|
I-Romania Liga 5 Ialomita
Spicul Milosesti
I-Recolta Gheorghe 2017
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Recolta Gheorghe 2017 ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-6).
|
05/19
11:00
|
I-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Hiiumaa futhi Läänemaa JK II ÜM
Tallinna FC Zapoos
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% yemidlalo ye-Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
11:00
|
ESpain Lliga Elit Catalana
I-Rubi
Horta
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo kaRubi ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo engu-7).
|
05/19
11:00
|
ESpain Lliga Elit Catalana
Vic
I-Atletic Lleida
|
Kokubili Umphumela
|
Womabili amaqembu athola amaphuzu ku-100% wemidlalo ye-Atletic Lleida ezinyangeni ezi-2 ezedlule (inani lemidlalo eyi-7).
|