Uqikelelo lwebhola ekhatywayo lwanamhlanje luchongwe kwiingcebiso zethu eziphezulu zeveki
Iqela Lasekhaya – Undwendwe | Ingcebiso/Qikelela | |
---|---|---|
05/10 |
IPremier League yaseSkotlani yabasetyhini I-WFC yaseHibernian |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
ISwitzerland Super League FC Lausanne-Ezemidlalo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
Switzerland Amateur 2. FTC League AC Sementina |
Omabini la maQela aKora |
05/10 |
I-Gibraltar Football League iSt Joseph FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
Iceland 1. deild Grotta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/10 |
Iceland 1. deild IR Reykjavik |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/10 |
Iceland 1. deild Grotta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
Iceland 1. deild IR Reykjavik |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
USA MLS Next Pro I-Inter Miami CF II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/10 |
I-Canadian Premier League yaseKhanada I-York United FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/10 |
UbuNtshatsheli basePortugal abasafunda kwiSanto Tirso FC Rebordões |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/10 |
UbuNtshatsheli basePortugal abasafunda kwiSanto Tirso Iindawo ze-ARC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/10 |
UbuNtshatsheli basePortugal abasafunda kwiSanto Tirso FC Rebordões |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/10 |
UbuNtshatsheli basePortugal abasafunda kwiSanto Tirso Iindawo ze-ARC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
USA MLS Next Pro IHuntsville City FC |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Vanuatu PVFA Premier League Tafea FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Emanzini eKarori |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Emanzini eKarori |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Misa ngaphandle SC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Emanzini eKarori |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-New Zealand National League Emanzini eKarori |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-New Zealand National League Tauranga City AFC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Tauranga City AFC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Tauranga City AFC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Adelaide Comets FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia NPL, South Australia, Women Premier League Adelaide Comets FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-New Zealand National League IOlimpiki yaseWellington |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-New Zealand National League North Wellington A.F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-New Zealand National League Melville United A.F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Australia NPL 2, Victoria Iingonyama zaseMpuma SC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football IOlimpiki yaseCanberra |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eVictoria Avondale FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-New Zealand National League Melville United A.F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football IOlimpiki yaseCanberra |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia Victoria Premier League, Women Essendon Royals SC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia Victoria Premier League, Women FC Bulleen Lions |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia Victoria Premier League, Women Essendon Royals SC |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Australia NPL, Capital Football IOlimpiki yaseCanberra |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eVictoria Avondale FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eVictoria Manningham United Blues |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eVictoria Moreland City FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-New Zealand National League Hamilton Wanderers AFC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eMzantsi Ostreliya Adelaide Comets |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Australia Victoria Premier League, Women EMzantsi Melbourne F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iTasmania I-Riverside Olympic FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iTasmania I-Riverside Olympic FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iTasmania I-Riverside Olympic FC |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iTasmania I-Riverside Olympic FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iTasmania Iingonyama zaseKingborough |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Nigeria NLO Division One League-Iziko le-Akure Collins Edwin Sports Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Nigeria NLO Division One League-Iziko le-Akure Collins Edwin Sports Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eMzantsi Ostreliya White City Woodville |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Mitchelton FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Ipswich FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Comagrim Dudești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Jirlău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea I-ACS Atletic Drăgășani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila I-ACS Voința Vișani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov AS Cetățenii Ghimbav |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea CS Mădulari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Belciugatele |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 4 Braila ACS Victoria Traian |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Hunedoara CSO Retezatul Hațeg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 4 Braila CS Viitorul Cireșu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov NJENGOKO Bucegi Moieciu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Ipswich FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Comagrim Dudești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Jirlău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Hunedoara CSM Dacia Orăștie 2010 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea I-ACS Atletic Drăgășani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila I-ACS Voința Vișani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov AS Cetățenii Ghimbav |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 4 Braila ACS Victoria Traian |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea CS Mădulari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Belciugatele |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov ASF Hărman |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Brasov CS Inter Cristian |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Hunedoara CSO Retezatul Hațeg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea CS Guşoeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Jirlău |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AFC Voința Chiselet |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Voința Bărăganu |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Brisbane Strikers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Steaua Bulgăruș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Steaua Bulgăruș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Progresul Vucova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Progresul Vucova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Progresul Iecea Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Autoliv Lugoj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Progresul Iecea Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Autoliv Lugoj |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Unirea Cerneteaz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj AS Viitorul Gârbău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CSO Deta II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj AS Viitorul Gârbău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis NJENGOKO UVulturii Igriș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis NJENGOKO uMargina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis NJENGOKO uMargina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis ACS Abantwana Sânmihaiu Român |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis ACS Abantwana Sânmihaiu Român |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Viitorul Sacoșu Turcesc |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Viitorul Iohanisfeld |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Viitorul Iohanisfeld |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Sănătatea Cluj Napoca II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Sănătatea Cluj Napoca II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Timis AS Avântul Topovățu Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CS Nițchidorf |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CS Nițchidorf |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Inter Foieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Prahova ACS DP Cornu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Prahova CS Brazil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Prahova CS Brazil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CS Unirea Tomnatic |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj ACS Ariesul Mihai Viteazu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis FC Bazoș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj ACS Ariesul Mihai Viteazu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Recaș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Recaș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Avântul Jamu Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Avântul Jamu Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis AS Avantul Bobda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu I-ACS Păltiniș Rășinari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu ACS LSS Voința Sibiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu ACS FC Avrig |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CSC Boldur |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu CS Orasenesc Copșa Mică |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu AFC Voința Dumbrăveni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu ACS LSS Voința Sibiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Sibiu ACS FC Avrig |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 4 Olt ACS Iris Titulescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis ACS Juventus Pişchia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis ACS Juventus Pişchia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj I-ACS Sticla Arieşul Turda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj I-ACS Sticla Arieşul Turda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Timis CS Voința Biled |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech iCandelo B FK Brandys Nad Labem |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eQueensland Wynnum Wolves FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech iCandelo B FK Brandys Nad Labem |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, eQueensland Wynnum Wolves FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Australia NPL Queensland, Women IiLions FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo 1. FC Slovácko U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Australia Queensland Premier League 1 IMoreton City Excelsior FC 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Turkey U19 Lig, Elit B UFatih Karagumruk U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iNew South Wales Hills Brumbies |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Australia NPL Queensland, Women IiLions FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Turkey U19 Lig, Elit B UFatih Karagumruk U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-NPL yaseOstreliya, iNew South Wales Hills Brumbies |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Croatia Prva NL Juniori NK Kustošija U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo 1. FC Slovácko U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo Slavia Praha U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo MFK Frydek Mistek U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia U19 VSS Košice U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia U19 Spartak Trnava U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia U19 I-DAC Dunajská Streda U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia U19 FK Pohrie U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Hungary Amateur BLSZ I. osztály Budafoki MTE II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Ghana GAED iCandelo lesi-3 – uMmandla woku-1 FC Great Farcos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Cluj CS Atletic Olimpia Gherla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Women Tartu Tammeka Women |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Women Tartu Tammeka Women |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Poland CLJ Korona Kielce U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Estonia Meistriliiga Women Tartu Tammeka Women |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Estonia Esiliiga Viimsi JK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
E-Estonia Esiliga B Nantsi iKalju U21 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman CS Vârtoape |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Avântul Bragadiru |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Avântul Bragadiru |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman ACS Steaua Spatarei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Teleorman CS Vârtoape |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo FC Zbrojovka Brno U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Agigea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Victoria Cumpăna |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Eforie |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta AS Portul Constanța |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia 1. HNLŽ ŽNK Hajduk |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo Baník Ostrava U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Glostrup FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul 20 Cobadin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta AS Viitorul Pecineaga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo Baník Ostrava U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Eforie |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta AS Portul Constanța |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Agigea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Victoria Cumpăna |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia 1. HNLŽ ŽNK Hajduk |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Năvodari |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Poland CLJ Lech Poznań U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Poland III Liga, iQela 3 Gornik Zabrze II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Khangela FB |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Australia Victoria Premier League, Women Boroundara Eagles |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo FC Zbrojovka Brno U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali wasePoland onguMtshatsheli V. Liga – Wielkopolska Zawisza Łęka Opatowska |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali wasePoland onguMtshatsheli V. Liga – Wielkopolska I-KP Pila |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 I-ACV Assen 10 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo Sparta Praha U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE Wolfsburg U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE RB Leipzig U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg duneberger sv |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord I-Tennis Borussia Berlin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
EJamani 2. Bundesliga HerthaBerlin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Poland III Liga, iQela 3 LKS Goczałkowice-Zdrój |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE VfL Osnabrück U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 HamKam 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 HamKam 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE VfL Osnabrück U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-2 laseSweden, eNorrland Skellefteå FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Victoria Borduşani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-2 laseSweden, eNorrland IFK Luleå |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE FC Hansa Rostock U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW VfB Stuttgart U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW Eintracht Frankfurt U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW Augsburg U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg duneberger sv |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE Carl Zeiss Jena U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Valea Ciorii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Victoria Borduşani |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Movila |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Platonesti |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Gloria Ograda |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Viitorul Valea Ciorii |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE Dynamo Dresden Abangaphantsi kwe-19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW Eintracht Frankfurt U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg duneberger sv |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord I-Tennis Borussia Berlin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Norway yeCandelo le-2 yeQela loku-1 Sotra |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-2 laseSweden, eNorrland IFK Luleå |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-2 laseSweden, eNorrland Skellefteå FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 HamKam 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani A-Jun-BL West Arminia Bielefeld U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW SV Sandhausen U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcaphephe yaseJamani A-Jun-BL N/NE Wolfsburg U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW VfB Stuttgart U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcali yaseJamani A-Jun-BL S/SW Eintracht Frankfurt U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Maardu Linnameeskond |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Mongolia Premier League Khoromkhon Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan IFK Norrköping U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan IFK Norrköping U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Kjellerup IF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Viby IF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
KwiPremiership yaseScotland Celtic |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo MFK Karviná U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Estonia Premium Liiga UFlora Tallinn |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar VfR Wormatia Worms |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Czech Republic U19 1st iCandelo Viktoria Plzen U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Croatia Prva NL Juniori GNK Dinamo Zagreb U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord Rostocker FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien Næstved IF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita CF Abatorul Slobozia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Malta IS Malta FC HSBC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Harghita CS Minerul Bălan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita CF Abatorul Slobozia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-1 Bjarg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 ILillestrøm SK 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS Satu Nou de Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord Rostocker FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota NK eRoma |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Malta IS Malta FC HSBC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 Brodd |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 Abafana baseAsser 3 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita CF Abatorul Slobozia |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 Brodd |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
eLatvia 1.Liga FK Smiltene |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EJamani iNtshatsheli yaseBayernliga Süd TSV 1882 Landsberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EJamani iAmateur Oberliga NOOF Süd Union Sandersdorf |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Croatia Prva NL Juniori GNK Dinamo Zagreb U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 NguGrenland |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord Rostocker FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar VfR Wormatia Worms |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Poland Ekstraliga, Women Pogoń Tczew |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EJamani Amateur Regionalliga Bayern SV Schalding-Heining |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
IDenmark 2. ICandelo Middelfart |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Denmark Gjensidige Kvindeliga AGF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Denmark Amateur Danmarksserien AB Tårnby |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Kenya Premier League Bandari FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ELithuania iPirma Lyga FK Riteriai |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West Kufstein |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Sweden Division 2, Västra Götaland BK Astrio |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Malta IS Malta FC HSBC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Netherlands Eredivisie, Abasetyhini FC Twente Vrouwen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 Nordstrand |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EJamani iNtshatsheli yaseBayernliga Süd FC Deisenhofen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 Brodd |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EItali Campionato Spring 2 Padova U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo laseNetherlands Tweede GVVV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 CVV Fit Boys Beilen 5 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15 CVV Fit Boys Beilen 5 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
EItali Campionato Spring 2 Salernitana U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo laseNetherlands Tweede GVVV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK NOŠK Novigrad |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK NOŠK Novigrad |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 5e Klasse Zaterdag – C SC REMO |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 5e Klasse Zaterdag – C Haagse Hout |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Malta IS Malta FC Crane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SV Hemelingen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Austria Amateur Bundesliga, Abasetyhini FFC eVorderland |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS uNyiko Cobătești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita AFC Iazu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita AS CS Junior Țăndărei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 Surnadal |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita CS Unirea Grivița |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Abasetyhini I-ŠK Slovan Bratislava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga ESC Geestemünde |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga KSV Vatan Sport |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga Blumenthaler SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SG Aumund Vegesack |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga BTS Neustadt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita Unirea Ion Roată |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga Brinkumer SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Lubonski KS |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 LZS Otorowo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Brazil Amateur U17 Paranaense-iSigaba se-2, iQela F Azuriz U17 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
U-Elitettan waseSweden oyiNgcali, abasetyhini Jitex BK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Iskra Krajenka |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Orzeł Gulcz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Sokół Damasławek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Lubonski KS |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Brazil Amateur U17 Paranaense-iSigaba se-2, iQela F Azuriz U17 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Malta IS Malta FC Crane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SV Hemelingen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 KS Fałkowo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Clescevia Kleszczewo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
UBuntshatsheli beSizwe baManina basePortugal SCU Torreense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita Victoria Mutenii Buzău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita Unirea Ion Roată |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita AFC Iazu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Belgium Amateur KVDV Zaterdag Iqela leFC Charly |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga BTS Neustadt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SG Aumund Vegesack |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Abasetyhini I-ŠK Slovan Bratislava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga ESC Geestemünde |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga KSV Vatan Sport |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga Blumenthaler SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 Surnadal |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita CS Unirea Grivița |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita AS CS Junior Țăndărei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West SV Wals-Grünau |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga KSV Vatan Sport |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita Unirea Ion Roată |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SG Aumund Vegesack |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SV Hemelingen |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Lubonski KS |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 LZS Otorowo |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Ialomita AFC Iazu |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Malta IS Malta FC Crane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
UBuntshatsheli beSizwe baManina basePortugal UMarítimo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
EItali Campionato Spring 1 Atalanta U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga ESC Geestemünde |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga KSV Vatan Sport |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga Blumenthaler SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SG Aumund Vegesack |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
U-Elitettan waseSweden oyiNgcali, abasetyhini Jitex BK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga SV Hemelingen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 UFrigg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo leSibini laseRashiya, iQela loku-1 FC Nart Cherkessk |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West SV Wals-Grünau |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Hamburg TSV Sasel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Amateur yaseJamani iBremen-Liga BTS Neustadt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani uHessenliga FSV Fernwald |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Abasetyhini I-ŠK Slovan Bratislava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Abasetyhini MFK Ružomberok |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 Elverum |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani uHessenliga TUS Dietkirchen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Sweden Amateur Division 3 Södra Norrland Forssa BK Borlänge |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Imbali yasePoland uKlasa Okręgowa – Krosno KS Przełęcz Dukla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Sillamäe FC NPM Silmet |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali wasePoland onguMtshatsheli V. Liga – Wielkopolska Sparta Oborniki |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar FV Engers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-5 Spjelkavik |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar TUS Mechtersheim |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar FC Karbach |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali waseJamani uSchleswig-Holstein-Liga Oldenburger SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali waseSwitzerland uErste Liga Classic FC Kreuzlingen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-England Premier League Tottenham Hotspur |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-England Premier League West Ham |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-1 U-Årdal FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Poland CLJ Odra Opole U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
eSweden Ettan, eNorra FC Stockholm International |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B SPVG Aldein Petersberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui Viitorul Zorleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Ogniwo Łąkociny |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Intshatsheli yasePoland uKlasa Okręgowa – Wielkopolska, iQela loku-1 Orla Jutrosin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Poland CLJ Odra Opole U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui Viitorul Zorleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui UVulturul Bălteni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-1 U-Årdal FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Hungary NB I, Abasetyhini Astra Hungary |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures FC Lăpusul Târgu Lăpuș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu NJENGOKO Gloria Comana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Giganții Vărăști |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Energia Remuș |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Umdlali wasePoland IV. I-Warmińsko-Mazurska League MKS Mrągowia Mrągowo |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Hungary NB I, Abasetyhini MOL Vidi FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-2 laseSweden, eNorrland Umeå FC Akademi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Switzerland yoKhuthazo League FC Lugano II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-1 U-Årdal FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-5 Bjoerkelangen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 Floya |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 kuphela |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
IVeikkausliiga yaseFinland AC Oulu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Norwegian 1st Division ULyn FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Switzerland yoKhuthazo League SC Brühl SG |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
KwiPremiership yaseScotland eSt Mirren |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Norwegian 1st Division Åsane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan Malmö FF U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Norwegian 1st Division Sogndal IL |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Switzerland yoKhuthazo League FC Bavois |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-England Premier League West Ham |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
eSweden Ettan, eNorra FC Stockholm International |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Iziqithi zaseFaroe 1.deild UVíkingur Gøta II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Hungary NB I, Abasetyhini Astra Hungary |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Hungary NB I, Abasetyhini Viktoria FC Szombathely |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia 1. Liga, Abasetyhini SKF Žilina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Zmeii Ogrezeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu CS Zmeii Ogrezeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Chavdar Divdyadovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Läänemaa JK Haapsalu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Läänemaa JK Haapsalu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Giurgiu ACS uMaxima Hobaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali wasePoland onguMtshatsheli V. Liga – Wielkopolska UKania Gostyń |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E FK Nove Sady |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui CS Voința Perieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B ASC Passeier |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B SV Gargazon Gargazzone Raika |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E Prerov |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E FK Nove Sady |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui Avântul Solești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui CS Voința Perieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali waseSerbia ophum' izandla uBraničevska Okružna Liga FK Integral Batuša |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali waseItali uEccellenza Campania Girone A FC Pompei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Hungary Amateur Pest Megye I. osztály Dunaharaszti MTK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E Prerov |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Norway Toppserien, Women Arna-Bjørnar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltul Dăeşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali wase Hungary uNógrád Megyei I. osztály Szécsény VSE |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali wase Hungary uNógrád Megyei I. osztály Szendehely FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București ACS Alexandru Văidean |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Flamura Roșie Săscut |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Sportul Onești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AFC Rapid Stonenești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Montana Izvorul Rece |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea CS Cavalerul Trac Cernișoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Sănătatea Breznița Ocol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Drobeta 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AS Colinele Argeșului Mitreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București ACS Centrul German de Fotbal |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București I-ACS Sportul D&A |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slaven Trnjani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea ASFC Păușești Otăsău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea CS Oltețul Alunu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali wasePoland IV. League - Pomorska Pomezania Malbork |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad NK Vitez |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CS CIL Blaj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, East MFK Vranov nad Topľou |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Pomurska nogometna league NK Črenchovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Unirea Mânăstirea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Crvena Zvezda Pavliš |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Treta Liga – SZ FC Dunav Lom |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Treta Liga – SZ OFC Levski 2007 Levski |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICroatia 3. NL – Jug HNK Zadar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali wasePoland IV. League – Lubelska Cisowianka Drzewce |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
eSweden Ettan, eNorra United IK Nordic |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Alba CS CIL Blaj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina ŠNK Lokomotiva Kutina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Vatrogasac Husain |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Matija Gubec Kutina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Dunărea Ciocănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Treta Liga – SZ FC Dunav Lom |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Poland III Liga, iQela 2 Pogoń Szczecin II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Treta Liga – SZ OFC Levski 2007 Levski |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Treta Liga – SZ FC Vihar Slavyanovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Crvena Zvezda Pavliš |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București I-ACS Sportul D&A |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea AFC Băbeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea ACS FC Vlădești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea CS Oltețul Alunu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IBulgaria iAmateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Zhiten II Zhiten |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slaven Trnjani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AS Colinele Argeșului Mitreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București ACS Centrul German de Fotbal |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Siretu Săucești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS UZU Dărmănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AFC Unirea Bacău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AS Spicul Vâlcelele |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Sănătatea Breznița Ocol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Drobeta 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Liga III iSerie 2 CSM Râmnicu Sărat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AFC Rapid Stonenești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea CS Cavalerul Trac Cernișoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Calarasi AFC Steaua Radovanu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti NJENGOKO uVictoria Strehaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau AS Flamura Roșie Săscut |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau NJENGOKO iNegri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau ACS Viitorul Nicolae Bălcescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CS Sportul Onești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 București ACS Alexandru Văidean |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau CSM Moinești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltul Dăeşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali wase Hungary uNógrád Megyei I. osztály Szendehely FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever GFK Strelište Jagodina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AFC Rapid Stonenești |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Montana Izvorul Rece |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Sportul Genuneni |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Austria Amateur Regionalliga West EOstriya eSalzburg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
eSweden Ettan, eNorra United IK Nordic |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Bulgaria Victory League FK Maritsa Plovdiv |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar FK Mošćanica Sarajevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad NK Vitez |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad NK Novi Travnik |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovakia 3. Liga, West FC Slovan Galanta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Poland III Liga, iQela 3 Unia Turza Slavka |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Umdlali wasePoland IV. League – Wielkopolska Jarota Jarocin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis NJENGOKO VHP Pădureni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska NK Janjevo Kistanje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska NK Janjevo Kistanje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Păulișana Păuliș II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Păulișana Păuliș II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali wase Hungary uHeves Vármegyei I. osztály Petőfibányai SK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj AS Cetate Buciumi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad AFC Banatul Arad |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Željezničar Doboj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis CSO Făget II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis CSO Făget II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Dravograd |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Dravograd |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Drava Ptuj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Foresta Mănăștiur |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad FC Frontiera Pilu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad FC Frontiera Pilu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Viitorul Pereg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Aad CS Șoimii Șimand |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 4 Aad CS Șoimii Șimand |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis CSC Boldur II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis CSC Boldur II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis CSC Boldur II |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad I-ACS Progresul Pecica II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad I-ACS Progresul Pecica II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Înfrățirea Iratoșu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Înfrățirea Iratoșu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Înfrățirea Iratoșu |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
I-Romania Liga III iSerie 7 CSO Turceni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad Iqela le-CS eliManyeneyo iSanpaul |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Timișul Hitiaș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Timișul Hitiaș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Umdlali waseSerbia waseBorska Okružna Liga FK Rudna Glava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Timișul Hitiaș |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Avântul Căpăt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Romania Amateur Liga 6 Timis AS Avântul Căpăt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad FK Progresss Kneževo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Kranjska Gora |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Velesovo-Cerklje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bitnje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bled-Bohinj Hirter |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Șoimii Livada |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad FK Progresss Kneževo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Kranjska Gora |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bitnje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bled-Bohinj Hirter |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bled-Bohinj Hirter |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league Britof |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Kranjska Gora |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Velesovo-Cerklje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league ŠD Visoko |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league NK Bitnje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Zdenka 91 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Croatian Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin NK Vinica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Croatia 2.NL NK Belišće |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Croatia 2.NL NK Marsonia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ICroatia 3. NL – Centar HNK Segesta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Novakovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora USanta Croya CF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora Moraleja CF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka ŠNK Frankpan Sisak |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Croatia 2.NL NK Marsonia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Zdenka 91 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL NK ŠN Maksimir |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Zeleni Brijeg Sisak |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Mladost Sveti Petar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Sloga Gromačnik |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Roma Kali Sara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Mladost Brđani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICroatia 3. NL – Centar HNK Segesta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo NK Polet Semeljci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Tekstilac Sinj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Novakovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo NK Omladinac Petrijevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Uruguay Primera Division Miramar Misiones |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora USanta Croya CF |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
ISlovenia 2. SNL Kety Emmi Bistrica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Poland Ekstraklasa Jagiellonia Białystok |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Mosor Žrnovnica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Tomislav Šag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Tomislav Šag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Raštane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK. Sofex Futog |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska NK Debeljak |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Svoboda Ljubljana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod ND Adria Miren |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Kočevje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Svoboda Ljubljana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Hungary Amateur BLSZ I. osztály Testvériség SE |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Županja 77 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Županja 77 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Olimpija Osijek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Novigrad 1947 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK FEŠK Feričanci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Spain Second Federation RZ Deportivo Aragon |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 Imidlalo yabangaphantsi kwe-19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Herrliberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora CD Bovedana B |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Portugal Amateur AF Algarve I Division FC Carvoeiro United |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Seefeld Zurich |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
E-Estonia Esiliga B Pärnu Jalgpalliklubi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 Benfica U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 Imidlalo yabangaphantsi kwe-19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Estonia Esiliiga FC Tallinn |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
El Salvador Second Division CD Titan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Portugal Amateur AF Algarve II Division ED Bensafrim |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Intshatsheli yaseFransi uNormandie weSizwe 3 US Alençon |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Herrliberg |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 UGil Vicente FC U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 Imidlalo yabangaphantsi kwe-19 |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Intshatsheli yaseFransi uNormandie weSizwe 3 AG Caennaise |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
iSwitzerland Women's Super League Basel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
IVeikkausliiga yaseFinland Inter Turku |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Estonia Esiliiga FC Tallinn |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Spain Second Federation RZ Deportivo Aragon |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 UGil Vicente FC U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Ubuntshatsheli bePortugal U19 Benfica U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
E-Estonia Esiliga B Läänemaa JK Haapsalu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Portugal Intshatsheli ye-AF Beja II iCandelo-iSigaba se-2 GD Messejanense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Portugal Intshatsheli ye-AF Beja II iCandelo-iSigaba se-2 GD Messejanense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
iSwitzerland Women's Super League FC Aarau |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
IBelgium Pro League KAS Eupen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Switzerland Amateur 3. FTC League FC Rancate |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
IJamani Bundesliga Mainz 05 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-England Premier League Nottingham Ihlathi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
UBuntshatsheli beSizwe baManina basePortugal Intsapho |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
UBuntshatsheli beSizwe baManina basePortugal Atletico Ouriense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Iziko le-Austrian Amateur Regionalliga TuS Bad Gleichenberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Greece Stoiximan Super League PAS Giannina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Iziko le-Austrian Amateur Regionalliga TuS Bad Gleichenberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Switzerland Amateur 3. FTC League IFC yanamhlanje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Brazil U20 Capixaba – Iqela C Nova Venécia U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Brazil U20 Capixaba – Iqela C Nova Venécia U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Belarus Vysshaya League Dynamo Brest |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Brazil U20 Catarinense International de Lages U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Brazil U20 Catarinense International de Lages U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
I-Brazil U20 Paranaense – iSigaba soku-1, iQela A Campo Mourão U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
I-Brazil U20 Paranaense – iSigaba soku-1, iQela A Campo Mourão U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Brazil U20 Goiano Guanabara City GO |
Omabini la maQela aKora |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense Isikhululo se-AE U17 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense FC Acopiara Academy U17 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
Brazil Amateur U17 Cearense Isikhululo se-AE U17 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
France Division 1, Women Paris Saint-Germain |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
I-Portugal Amateur AF Leiria I iCandelo-Uthotho A Uvuyo kunye neQela eliManyeneyo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Umdlali waseFransi waseGuadeloupe kwiRégionale 1 Ukungunda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Ipool A NJENGOKO Dragon |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/11 |
Suriname SVB Eerste Divisie SV Broki |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/11 |
ICandelo lembeko laseAruba SV Estrella Papilon |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
Argentina Primera C Metropolitana Izibuko elitsha |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/11 |
ILigi yeSizwe yeSoka yabaseTyhini yase-USA Prima Orlando |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-New Zealand National League Napier City Rovers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-New Zealand National League Napier City Rovers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-New Zealand National League Napier City Rovers |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
ILigi yeSizwe yeSoka yabaseTyhini yase-USA Portland Thorns FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IPremier Soccer League yase-USA Oakland Stompers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IPremier Soccer League yase-USA Oakland Stompers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-NPL yaseOstreliya, iNew South Wales Rockdale City Suns |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-NPL yaseOstreliya, eQueensland Brisbane Roar Youth |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo laseHong Kong 1 Ummi AA |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Australia NPL 2, Victoria Oovimba baseWestern United FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
China CFA Division Two League I-Beijing Institute of Technology |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Algeteño (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla I-CF Recreativo Soto del Real (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Algeteño (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla I-CF Recreativo Soto del Real (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Algeteño (V) |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-NPL yaseOstreliya, eQueensland Rochedale Rovers |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo laseHong Kong 1 Wong Tai Isono |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ICandelo laseHong Kong 1 Wong Tai Isono |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo laseHong Kong 1 shatin |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
ICandelo laseHong Kong 1 Wong Tai Isono |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba I-AFC kunye neVințu de Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba I-ACS Șoimii Ciumbrud |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Stejari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea NJENGOKO Făurești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea AS Inter Lăpuşata |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltețul Zătreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Viitorul Ileana II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui CS Victoria Mutenii De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Sarja Robănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova CS Șirna Hăbud |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Botoșani FC Viitorul Gorbănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Voinţa Siminoc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Chirnogeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Colțea 1920 Brașov II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Prejmer |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Viitorul Cujmir |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova Şoimii Apostolache |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman NJENGOKO amakhwenkwe amadala aseAlexandria |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Viitorul Horia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova Viitorul Pantazi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Cetatea Apața 2001 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Local Gogoșu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Gratia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Flacăra Contești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Teleormanul Troianul |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Turris Turnu Măgurele |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Progresul 2007 Bogdana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta CS Negru Vodă |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Unirea Galiciuica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Progresul Castranova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Unirea Tâmburești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS uVictoria Bratovoesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Recolta Maceșu De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj CS Carcea II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Flacăra Drăgotești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Viitorul Ghercești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Jiul Breasta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACSO Filiași II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Năvodari yokwenene |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea I-ACS Foresta Mălaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Gura Ocniței |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Ravens Corbii Mari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea CS Șușani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea ASCSC Orlești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Comnal Valea Lungă |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Voința Crețu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Voința Adânca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS FC Dentas Tărtășești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Dinamo Odaia Turcului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Steagu Roșu Colacu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Vânătorul 2015 Rățoaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Asalt Cincu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Luceafărul Dărmănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoșani Soimii Baluseni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoșani AS Sportivul Trusesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ludișor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati CSL Foresta Șendreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Zorile Grivița |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Botoșani Spicul Iacobeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Luceafărul Berești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Naţional Somova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui FC Vultureşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui Iklabhu yezemidlalo uComstar Vaslui |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Raciu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila I-ACS Communal Cazasu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Luceafărul Mărgineni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba I-ACS Șoimii Ciumbrud |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba I-AFC kunye neVințu de Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui CS Victoria Mutenii De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoșani I-ACS ProSport Varful Campului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Viitorul Cujmir |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Fulgerul Maglavit |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj Ifolda ye-AS Viitorul |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Sarja Robănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Colțea 1920 Brașov II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov ACS Prejmer |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova Şoimii Apostolache |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman NJENGOKO amakhwenkwe amadala aseAlexandria |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Viitorul Horia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Trophaeum Adamclisi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Voința Cochirleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Voinţa Siminoc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Philippines Philippines Football League Mendiola FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi I-ACS Înainte Modelu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi I-ACS Tricolorul Jegălia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Australia NPL Queensland, Women Amasela aseMpuma |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti CS Victoria Vinju Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoșani Soimii Baluseni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Botoșani AS Sportivul Trusesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Naţional Somova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui UkuBhankisha kwezemidlalo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui Iklabhu yezemidlalo uComstar Vaslui |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Ludișor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov NJENGOKO uDacia Copăcel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Inter 2000 Tudor Vladimirescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati CSL Foresta Șendreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati FC Flacăra Pechea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati Zorile Grivița |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati IPrutul Vlădești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati AS Siretul Piscu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Mălina Smârdan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati AS Viitorul Costache Negri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati ACS Luceafărul Berești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Galati FC Victoria Slobozia Conachi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Raciu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Luceafărul Mărgineni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila CS kunye noTudor Vladimirescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila CS Dunărea Gropeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila I-ACS Communal Cazasu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Valcea I-ACS Foresta Mălaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Viitorul Aninoasa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Gura Ocniței |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Ravens Corbii Mari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita CS Comnal Valea Lungă |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Voința Crețu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Știinta Finta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Voința Adânca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Spicul Jugureni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Luceafărul Dărmănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Vâlcea CS Șușani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita ACS Dinamo Odaia Turcului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Viitorul IL Caragiale |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS FC Dentas Tărtășești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita FC Steagu Roșu Colacu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AS Vânătorul 2015 Rățoaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Braila AS Spicul Râmnicelu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Pescăruşul Gîrliciu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Năvodari yokwenene |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Luceafărul Amzacea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Inkululeko |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta CS Negru Vodă |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Inter Ion Corvin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Arka Constanța |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Desnatuiul Giurgița |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Voința Puțuri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Viitorul Teasc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS uVictoria Bratovoesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Recolta Maceșu De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj CS Carcea II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Știința Calopăr |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Flacăra Drăgotești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Viitorul Ghercești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Jiul Breasta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACSO Filiași II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj AS Betis Craiova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Gorj NJENGOKO Jupînești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova Viitorul Pantazi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea NJENGOKO Făurești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltețul Zătreni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Local Gogoșu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Viitorul Drăgănești De Vede |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Olimpia Dobrotești 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman CS Flacăra Contești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Viitorul Turris Turnu Măgurele |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Progresul 2007 Bogdana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Progresul Isacea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Pescărușul 1969 Sarichioi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi ACS Viitorul Ileana II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Gorj CS International Bălești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Brănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj NJENGOKO uBorăscu owoyisayo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Stejari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Gorj AS Viitorul Plopșoru |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea AS Partizanul Luncaviţa |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova CS Șirna Hăbud |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Tulcea ACS Flacara Mihail Kogalniceanu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Valcea AS Oltețul Bălceşti 2014 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti Clubul Sportiv Local Gogoșu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Teleorman AS Petrolul Poeni |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Constructorul Topraisar |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Viitorul Teasc |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj I-ACS Viitorul Ghercești |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACS Standard Craiova |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dolj ACSO Filiași II |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Rapid Sălciile |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Dambovita AFC Raciu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba AS Voința Beldiu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Philippines Philippines Football League Mendiola FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu NJENGOKO uGloria Loamnes |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Silvatex Orlat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Suceava AS Bucovina Dărmănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Suceava I-ACS Șomuzul Preutești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Bihor FC Universitatea Oradea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Locomotiva Pașcani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi FC Recolta Conști |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Biruința Miroslovești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi ASA Avântul Tătăruși |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Biruința Miroslovești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi ASA Avântul Tătăruși |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Locomotiva Pașcani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi FC Recolta Conști |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova Steaua Mărgineni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Tineretul Poiana Vărbilău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Tineretul Poiana Vărbilău |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 7 Prahova AS Podenii Vechi |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Prahova ACS Viitorul Puchenii Mari |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Prahova AS Targşorul Vechi Stăncești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Dârjovul Valea Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Avântul Oporelu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Lupii Profa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Tineretul Vadu Lat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu ASFC Podisor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Mihai Voda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu NJENGOKO Iepurești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Tineretul Vadu Lat |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu CS Padureni |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Oltul Turnu Rosu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu I-ACS Chirpăr |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Recolta Apoldu De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu I-ACS Chirpăr |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Recolta Apoldu De Jos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu I-ACS Chirpăr |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu ACS Oltul Turnu Rosu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Unirea Ocna Sibiului |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu ASA Sibiu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Contabilitate Stoenesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord I-ACS Vulturești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Partizanul Vladesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Viitorul Poienarii Burchii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova CS Ariceştii Rahtivani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi AS Tonmir Iași |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi Stejarul Dobrovăț |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Prahova Tinosu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi ASS Zimbru Boureni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi NJENGOKO icebo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi AS Tonmir Iași |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi NJENGOKO uVictoria Lețcani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Iasi Stejarul Dobrovăț |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Viitorul 2018 Ceptura |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova CS Bucov Pleasa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Viitorul 2018 Ceptura |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova AS Viitorul Colceag |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Viitorul 2018 Ceptura |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova CS Bucov Pleasa |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova FC Vulturul Zănoaga |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Ştiinţa Albeşti |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Cetatea Noua Vadastra |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Gloria Vișina Veche |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt NJENGOKO uVictoria Ianca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Gloria Vișina Veche |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Sorostin Șeica-Mică |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Ațel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Valchid |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Ațel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Sorostin Șeica-Mică |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Valea Viilor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Arsenal Dirlos |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Sibiu AS Viitorul Târnava |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord I-CS Sporting Pitești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Micești 2002 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Balilesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Micești 2002 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Miroși |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Flacara Leorden |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Miroși |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Energia Stolnici |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AS Flacara Leorden |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord ACS Steaua Negrasi |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Arges-Seria Nord AFC Juventus Victoria 1992 Bascov |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova CS Şotrile |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Tineretul Poienarii Burchii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova Tineretul Poienarii Burchii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova AS Voința Adunați |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova ACS Caraimanul Busteni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 6 Prahova ACS DP Cornu II |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Futuro San Francisco (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla AD Konnico El Casar (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla Ii-CD Loeches (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Futuro San Francisco (V) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Amagqala amagqala eMadrid eMantla CD Futuro San Francisco (V) |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Biruinta Movileni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Avântul Golăiesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi CS Tomești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi Izifundo ze-ACS Sportul Iași |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi AS Biruinta Movileni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi CS Tomești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi Izifundo ze-ACS Sportul Iași |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Iasi CS Viitorul Belcesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Czech Republic CFL SK Slavia Praha B |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Diessenhofen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Mongolia Premier League TUV Buganuud |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Iqela 1 PAOK U16 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Iqela 1 Nea Genea Asvestoxwriou |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Iqela 1 PAOK U16 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Australia Queensland Premier League 1 Capalaba Bulldogs |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
iHong Kong Premier League Hong Kong F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Siretul Cosmești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Prva NL Juniori NK Dugopolje U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Voința Cudalbi 2015 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati CS Gloria Iveşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Sport Club Vernesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Luceafărul CA Rosetti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Voința Căldărăști |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Progresul Movila Banului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AFC Puiesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS FC Glodeanu Silistea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlate Moravce U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Voința Cudalbi 2015 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Galati Siretul Cosmești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ BC Albisrieden |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Sport Club Vernesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Viitorul Candeşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Luceafărul CA Rosetti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Voința Căldărăști |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Progresul Movila Banului |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AFC Puiesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau NJENGOKO uVictoria Buda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlate Moravce U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Buzau AS Săhăteni |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Slovakia U19 FC ViOn Zlate Moravce U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond FCI Levadia Tallinn U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman ACS Atletic Orbeasca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman AS Spicul Balaci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Teleorman AS Tineretul Silistea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Estonia Meistriliiga Women Lootos Polva Women |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Estonia Esiliiga FC Elva |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ FC Oerlikon/Polizei Zh |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 Rana FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Poland yasePoland Liga Okręgowa – Siedlce Orzeł Unin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Hungary NB III Kelet Budapest Honvéd FC II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Vaslui FC Viitorul Văleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 Rana FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali wasePoland onguMtshatsheli V. Liga – Wielkopolska Polonia II Środa Wielkopolska |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Rakvere JK Tarvas |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IMacao Elite League Tak Chun Ka I |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IMacao Elite League Tak Chun Ka I |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Italy Serie A yabasetyhini Naples |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Viitorul Vadu Moldovei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Dream Team |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
eJamani Amateur Regionalliga Nordost FC Eilenburg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov NJENGOKO Ileni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Valea Suhei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava AS Larix Dornisoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava AS Vanatorul Dorna Candrenilor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Valea Suhei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov NJENGOKO Ileni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Bazaltul Racos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava NJENGOKO eMarginea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Viitorul Vadu Moldovei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava CS Sporting Vointa Bunesti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Suceava ACS Dream Team |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Brasov AS Săgeata Drăguș |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Götaland BK Phambili |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
U-Elitettan waseSweden oyiNgcali, abasetyhini Umeå IK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Sweden Division 2, Södra Götaland Österlen FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 Bodø/Glimt II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
eJamani Amateur Regionalliga Nordost FC Eilenburg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-1 Fana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Zvegor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseSpain uLliga Elit Catalana EU Valls |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maardu Aliens |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond FC Maardu Aliens |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu-Nord AS Viitorul Vedea II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Norway yeCandelo le-2 yeQela loku-2 Junkeren |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord TSG Neustrelitz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Estonia Premium Liiga FCI Levadia Tallinn |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu-Nord ACS uMaxima Hobaia II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu-Nord ACS uMaxima Hobaia II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 6 Giurgiu-Nord NJENGOKO Real Drăgăneasca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Speranța Sopârlița 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Haiducii Iancu Jianu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Atletico Dranovatu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Ceramica Oboga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt NJENGOKO Rapid Piatra Olt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt NJENGOKO Rapid Piatra Olt |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Speranța Sopârlița 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Haiducii Iancu Jianu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt ACS Atletico Dranovatu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur Liga 5 Olt AS Ceramica Oboga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greaca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu NJENGOKO Scarisoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Sabarelul Cioceveni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greaca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Unirea Slobozia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu NJENGOKO Scarisoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Sabarelul Cioceveni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Unirea Pietrisu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Pro Gostinu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu AS Greaca |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Giurgiu ACS Pro Gostinu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
China CFA Super League Iingonyama zaseCangzhou ezinamandla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Hudiksvalls FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures AS Remeți |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS IYunivesithi yaseBăleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita ACS Sportul Vlădeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
eSweden Allsvenskan IFK Norrköping |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Women 1. FC Slovácko |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Oberliga NOOF Süd SV 1919 Grimma |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseJamani uBerlin uHerren Kreisliga B Isitulo 2 SC Gatow II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Vaslui FC Ghergheleu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS Măgura Coas |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures AS Remeți |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
IBulgaria iAmateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) OFC Sofia 1992 Sofia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Voința Valea Voievozilor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita ACS Musceul Văleni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita FC Gura Foii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita I-ACS Voința Vișina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita FC Viitorul Sălcioara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga OFV FC Amriswil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Viitorul Șelaru |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga FVRZ SC YF Juventus II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseJamani uSchleswig-Holstein-Liga SV Todesfelde |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures CS Seini |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures I-ACS Viitorul Gârdani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS UAC yaseYurophu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
IBulgaria iAmateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC kaZwelonke Sofia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 6 Dambovita AS Juventus Crovu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseJamani Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar FC Cosmos Koblenz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Ulmeni 2023 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Hudiksvalls FF |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures ACS UAC yaseYurophu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Umdlali waseSwitzerland uErste Liga Classic FC Thun Berner Oberland II |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
ICandelo leSibini laseRashiya, iQela loku-2 Enisey 2 Krasnoyarsk |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-5 Træff |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IFinland Kakkonen, kwiQela B Inter Turku/2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord SV Sparta Lichtenberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
EJamani iAmateur Oberliga NOOF Süd FC Einheit Wernigerode |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Sweden Division 2, Västra Götaland Laholms FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Maramures AS Fulgerul Lăschia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
eLatvia 1.Liga Rēzeknes FA |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord SC Staaken |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Jamani iAmateur Oberliga NOSV Nord Eintracht Mahlsdorf |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Women 1. FC Slovácko |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IPremier League yaseSkotlani yabasetyhini I-WFC yaseHibernian |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 4e Klasse Zondag – A SC Jekerdal |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 4e Klasse Zondag – A FC Bemelen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Netherlands Eredivisie SC Heerenveen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 5e Klasse Zondag – A SNC '14 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 4e Klasse Zondag – A I-RKVVM |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 4e Klasse Zondag – A SVME |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan Djurgårdens U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Ingcaphephe yaseNetherlands 5e Klasse Zondag – A SNC '14 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Switzerland yoKhuthazo League Mnu Delemont |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan Djurgårdens U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Atletico Nicolae Bălcescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord FSV Dornberg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Iqela laseSpain eliliQela likaTercera Federación, iQela lesi-7 Cuc Villalba |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Phoenix Ulmu 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 Åskollen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein UViktoria Arnoldsweiler |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein SV Helpenstein |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-OG Sofia FC Obelya City Sofia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IPremier League yaseSkotlani yabasetyhini Aberdeen L.F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Dalkur FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Sweden Division 2, Södra Svealand Mjölby AI FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseJamani Oberliga Mittelrhein Sportvereinigung Porz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord CSC 03 Kassel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-4 Orkla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Phoenix Ulmu 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 Åskollen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord TSG Sandershausen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
IPremier League yaseSkotlani yabasetyhini Aberdeen L.F.C. |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein UViktoria Arnoldsweiler |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Atletico Nicolae Bălcescu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Unirea Frăsinet 2024 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord CSC 03 Kassel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord TSG Sandershausen |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein SV Helpenstein |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
eSlovenia PrvaLiga NK Celje |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Sweden Division 2, Norra Svealand Dalkur FF |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
EJamani iAmateur Verbandsliga Hessen Nord FSV Dornberg |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Calarasi AS Unirea Frăsinet 2024 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Umdlali waseJamani Oberliga Niedersachsen TuS Bersenbrück |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseJamani uSchleswig-Holstein-Liga Eckernförder SV |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseJamani Oberliga Baden Wuerttemberg FC Nöttingen |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IPremiership yoMzantsi Afrika ILamontville Golden Arrows |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
EItali Serie D, Girone B Piacenza |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseJamani Oberliga Westfalen ASC Dortmund |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Czech Republic 1. Liga, Women FC Slovan Liberec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Intshatsheli yelizwe laseFransi iU19 Paris FC U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Intshatsheli yelizwe laseFransi iU19 AS Montferrand U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Intshatsheli yelizwe laseFransi iU19 NJENGOKO Pagny Sur Moselle |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ISerie D yaseItali, iGirone D Corticella |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Viitorul Hărănglab |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Viitorul Hărănglab |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Mostar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Mostar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Progresul Dumbrăvioara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Progresul Dumbrăvioara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Intshatsheli yaseJamani iWestfalenliga-Staffel 2 TuS Erndtebrück |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Umdlali weB EPS Korinthias Aetos Kryoneriou |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Viitorul Delenii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Mures AS Viitorul Delenii |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Ubuntshatsheli baseNgilani West Bromwich Albion |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B SC Plose |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein Weiden Teutonia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yePrima ye-Amateur Udidi lweCalabria Girone C ASD Garibaldina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yePrima ye-Amateur Udidi lweCalabria Girone C ASD Taurianova Academy |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A ASD Strongoli 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A ASD Hora Jone |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B SC Plose |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yoDidi lwePrima ye-Amateur Alto Adige – 1. Amateurliga, iQela B SV Campo Trens Freienfeld |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein SSV Bornheim |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein Kohlscheider BC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yePrima ye-Amateur Udidi lweCalabria Girone C ASD Garibaldina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A ASD Faradomus |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A ASD Real Soveria Simeri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A ASD Hora Jone |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A US San Calogero Calimera |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yase-Italiya ngoLwesibini udidi lweCalabria-Girone A US San Calogero Calimera |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Ingcali yaseJamani iLandesliga Mittelrhein SSV Bornheim |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
IJamani Bundesliga Darmstadt 98 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseItali uEccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga ASV Tramin Fussball |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ENgilani iNdebe ye-FA, yabasetyhini ITottenham FC yabasetyhini |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Castor 1977 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Seoul 2010 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A GSD Asseminese |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Amateur A EPS Makedonias Iqela 1 Asteras Ampelokipwn |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan I-IFK Stocksund U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Miklos Marton Mădăraș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Hegyalja Vârșag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga OFV Valposchiavo Calcio |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
iLuxembourg Promotion d'Honneur CS Grevenmacher |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS MÜ Frumoasa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita NJENGOKO Medvenyelv Satu Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Târnava Mică Beteşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Andycom Avrămești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS uNyiko Cobătești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Luxembourg Division Nationale Racing FC Union Luxembourg |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Danish Superliga Brøndby IF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Estonia Premium Liiga Tallina Kalev |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan I-IFK Stocksund U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Kerkyras – IQela lokudlala leQela AO Foinike |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 Sandnes Ulf II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Portugal Intshatsheli AF Viana Castelo I Division SC Melgacense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Csikszentmarton SE Sânmartin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Seoul 2010 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Sadali |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 FK Mjølner |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Poland yasePoland Liga Okręgowa – Siedlce Czarni Wegrów |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Străduinţa Mihaileni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Borsaros Sâncrăieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Miklos Marton Mădăraș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita ACS Kustaly Ocland |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Hegyalja Vârșag |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Mohos Lăzărești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Târnava Mică Beteşti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita NJENGOKO Ocna de José |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Nyiko Bisericani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Switzerland Amateur 2. Liga OFV Valposchiavo Calcio |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
iLuxembourg Promotion d'Honneur CS Grevenmacher |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Portugal Intshatsheli AF Viana Castelo I Division AD Ponte da Barca |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Seoul 2010 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A SSD Calcio Decimoputzu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Italiyane yodidi lwePrima ye-Amateur iSardegna-Girone A ASD Sadali |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Portugal Intshatsheli AF Viana Castelo I Division SC Melgacense |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita ACS Kustaly Ocland |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Harghita AS Târnava Mică Beteşti |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Intshatsheli yaseSweden U19 Allsvenskan I-IFK Stocksund U19 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Progresul Şomcuta Mare |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Maramures CS Fărcașa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West SC Röthis |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
eSweden Ettan, eNorra Karlbergs BK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo leSibini laseRashiya, iQela loku-2 Baltika-BFU im.I.Kanta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
eSweden Ettan, eNorra Sollentuna FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Luxembourg Division Nationale UVictoria Rosport |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-6 FK Mjølner |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Aiolos Pyrgou AC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Kalivion Ilidas Ifitos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Kalivion Ilidas Ifitos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias APO Kourtesiou |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Kavasilon atromites |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Agios Georgios Pyrgou AC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias AO Andritsainas 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Agios Georgios Pyrgou AC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias Olympiakos Zacharos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias AO Andritsainas 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli B EPS Ilias I-PAS Pyrgou 2023 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Yasen 2007 Yasenkovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Yasen 2007 Yasenkovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Cosmos Branichevo |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zarya Todor Ikonomovo |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
IGrisi yaseGrisi iAmateur EPS Chios AO Varvasiakos 1958 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, North FC Zvezda Studenitsa |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Tallinna FC Zapoos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond Raplamaa JK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Italian Inkuthazo ye-Amateur Sardegna Girone A ASDSC Calcio Pirri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Italian Inkuthazo ye-Amateur Sardegna Girone A ASDSC Calcio Pirri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Imbali yasePoland uKlasa Okręgowa – Krosno ZKS Nafta Jedlicze |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska NK Sport Talent Mostar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska FK Blagaj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
E-Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond JK Tabasalu U21 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AEO Orxomenos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 Neos PAOK Kyriakiou |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E SK Batov 1930 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AE Pangeorgikos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AO Pigasos Agias Anas |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AS Xostion |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AEO Orxomenos |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli ye-B EPS Veotia-iQela loku-1 AO Pigasos Agias Anas |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseItali uEccellenza Campania Girone A FC Pompei |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IRiphabhliki yaseCzech yahlula i-E SK Batov 1930 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Sloga 1934 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj OFK Zborište |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj I-FK Polet Podnovlje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj OFK Zborište |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj FK Sloboda GS Grabovica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj I-FK Polet Podnovlje |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Greece Osafundayo B EPS Evoias AE Kathenon |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Maršić |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Maršić |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca FK Kutlovo 1977 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Seljak Cvetojevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Jadran Kragujevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav FK Stig Beranje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca FK Jadran Kragujevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca OFK Žeželj Donja Sabanta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Slovenia Amateur Pomurska nogometna league NK Odranci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota ŠD NK Križevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Budućnost Banatski Brestovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Jedinstvo Stević Kačarevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok” FK Banat Vršac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Iligi yaseSpain F Levante Las Planas FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Poland yasePoland Liga Okręgowa – Siedlce ŁDK Łosice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Vulturul Grebenac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Drava Podravska Selnica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West RW Rankweil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Czech Republic CFL Povltavska FA |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, West MFK Dubnica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti NJENGOKO uNoapteșa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IBulgaria iAmateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Vihar Trebich Sofia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I iCandelo-Uthotho 2 AD Lustosa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I iCandelo-Uthotho 2 Lomba SC Amarante |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Olimpia Petrisat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-OG Sofia FC Zenit Filipovtsi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Strehaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Borac Pločica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Slavia Kovačica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Dridu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita UFlacăra Andrasești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita IVoința Maia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Mladost Polje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto Honor Division Aparecida FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali wasePoland IV. I-Warmińsko-Mazurska League UStomil II Olsztyn SA |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I iCandelo-Uthotho 2 CR Ataense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora Morales del Vino Atlético |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Bacau NJENGOKO Bârsănești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-OG Sofia FC Zenit Filipovtsi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Poland yasePoland Liga Okręgowa – Siedlce ULKS Gołąbek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Poland yasePoland Liga Okręgowa – Siedlce ŁDK Łosice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Strehaia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Borac Pločica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo FK Slavia Kovačica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita FC Dridu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita UFlacăra Andrasești |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Avantul Grindu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita IVoința Maia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Vulturul Grebenac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-OG Sofia FC Vastanik 26 Voinegovtsi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar NK Žepče 1919 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Strijelac Banova Jaruga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina NK Ekonomik Donja Vlahinička |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina ŠNK Mladost Repušnica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Harghita CS Roseal Odorheiu Secuiesc |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Harghita CS Minerul Bălan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-AOG Pazardzhik FK Lokomotiv Septemvri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West RW Rankweil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Prekodravac Ždala |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Drava Podravska Selnica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota ŠD NK Križevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Budućnost Banatski Brestovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Pančevo FK Hajdučica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Istok” FK Banat Vršac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur 2. Južnobanatska league “Zapad” FK Partizan Gaj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga BSK Borač |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba ACS Olimpia Petrisat |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Unit Alba Iulia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Iligi yaseBulgaria yeAmateur Peta-BOG Pazardzhik FK Bratanitsa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba U-CS Ariesul Apuseni Baia de Ariesș |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur PFL Sombor FK BSK Backi Brestovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Imbali yasePoland uKlasa Okręgowa – Lublin Polesie Kock |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Kamenica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto Honor Division Aparecida FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti NJENGOKO uNoapteșa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita Libertea Sălcioara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Alba CS Viitorul Roșia Montana |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
IBulgaria iAmateur Peta liga – B OG Sofia (Sever) FC Vihar Trebich Sofia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
ISpain Intshatsheli yeCandelo loku-1 lePhondo le-Aficionados, iPrimera – Zamora Morales del Vino Atlético |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Bratstvo Medjureč |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo OFK Kolonija Kovin |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar NK Žepče 1919 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Prekodravac Ždala |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Radoboj |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, West TJ Kovo Beluša |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Portugal Amateur AF Porto I iCandelo-Uthotho 2 ADC Penamaior |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna league USK NK Željezničar Bosanska Krupa |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Mehedinti AS Avantul Bistrita |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Ialomita U-CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Mladi Radnik Novo Lanište |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever FK Vinorača |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug NK Ljubuški |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Turkey Super Lig Kasımpaşa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug NK Kamešnica Podhum |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug HNK Brotnjo Čitluk |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Lipa Hlebine |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Slovakia 3. Liga, West TJ Kovo Beluša |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Austria Amateur Regionalliga West RW Rankweil |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Turkey TFF 1. Lig Ankara Keçiörengücü |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad ACS Crișul Alb Buteni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Recolta Apateu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad ACS Crișul Alb Buteni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad ACS Crișul Alb Buteni |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Hajduk 1932 Vela Luka |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Hajduk 1932 Vela Luka |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Hungary NB III Nyugat Kelen SC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Greece Intshatsheli A2 EPS Ilias Pelopas Pyrgou AGPC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok FK Stakorina Čajniče |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok FK Jedinstvo Roćević |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. rayidliwe FK Omladinac Deronje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Ghana GAED iCandelo lesi-3 – uMmandla woku-1 IAdenta Youth Sporting Academy |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor IACS Transilvania Sport Academy |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor IACS Transilvania Sport Academy |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 4 Covasna ACS FC Păpăuți |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Zvijezda Kakmuž |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Spain Amateur Preferente Galicia – Iqela laseMantla CD Allaríz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Crkvina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Omladinac Modriča |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Crkvina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Crvena Zvijezda Obudovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Omladinac Modriča |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Tulež |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Crkvina |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar FK Crvena Zvijezda Obudovac |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna league – Banja Luka FK Krupa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna league – Banja Luka FK Krupa |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna league – Banja Luka OFK Spartak 2013 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj I-ACS Speranța Jucu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Unirea Gurahonț |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj I-ACS Speranța Jucu II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Unirea Gurahonț |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad CS Unirea Gurahonț |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad AS Flacăra Țipar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad AS Flacăra Țipar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj FC Venus Giurtelec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Našice NK Seona |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor CS Inter Aștileu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Ghana GAED iCandelo lesi-3 – uMmandla woku-1 FC Hospas |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Imbali yasePoland uKlasa Okręgowa – Świętokrzyska LKS Victoria Skalbmierz |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj CS Luceafărul Bălan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Spain Amateur Preferente Galicia – Iqela laseMantla CD Lalin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Viitorul Poieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Viitorul Poieni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Indawo ye-Amateur yaseSerbia “Embindini” FK Orljane |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Voința Ciumeghiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Voința Ciumeghiu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola FK Budućnost Blaznava |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Amefa Cluj Napoca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Cluj AS Amefa Cluj Napoca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad AS Vârfurile |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka NK Fugaplast Ikhola |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Romania Amateur League 5 Aad AS Vârfurile |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Vida Pomezeu |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Ponikve Pelješac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska NK Ponikve Pelješac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj FC Rapid Zimbor |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-AOG Pazardzhik FK Yunak Ivaylo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Bulgaria Amateur Chetvarta league-AOG Pazardzhik FK Yunak Ivaylo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani FK Jelica Goračići |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Jedinstvo 1947 Kolut |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Jedinstvo Stanišić |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Bratstvo 2019 Prigrevica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani FK Jelica Goračići |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Jedinstvo 1947 Kolut |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Jedinstvo Stanišić |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Bratstvo 2019 Prigrevica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Jedinstvo Ribarevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Borac Klenak |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Jedinstvo Kraljevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Jedinstvo Kraljevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma FK Borac Stejanovci |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad FK Plamen Donje Vodičevo |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad FK Plamen Donje Vodičevo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Romania Amateur Liga 5 Bihor ACS Biharea Marmogranit Vașcău |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Romania Amateur Liga 4 Sălaj AS Cosniciu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. rayidliwe FK Sport Bezdan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac HNK Plaški |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Vrlovka Kamanje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Mladost Belec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Budućnost Šiškovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Tuškani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Dobra Novigrad eDobri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Mladost Greda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK Kupinec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK BSK Brdovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Tomislav Berek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska HNK Rovišće |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK RAŠK Rajevo Selo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci IMeteor yeNK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Mohovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vukovar ŠNK Dunav Sotin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Rakovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Farkaš Farkaševac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Češko Selo Petrinja |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL NK Kašina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo NK Dubrava Ivanovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska NK Prugovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Tuškani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Dobra Novigrad eDobri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Podvinje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Slavonija Bodovaljci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Vrlovka Kamanje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac NK Kupa Donje Mekušje |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Kamen Sirč |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Bonk Bebrina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK Budućnost Šiškovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Sunjski Sunja |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Toplice Krapinske Toplice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Đalski Gubaševo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Trnski Nova Rača |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska HNK Rovišće |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Karlovac NK Ogulin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Varaždinska NK Mladost Varaždinske Toplice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL NK Hrašće |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Tomislav Berek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Hajduk Sela |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK AŠK Staro Praćno |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Mladost Greda |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak NK Zeleni Brijeg Sisak |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Borac Retkovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg NK Karlovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja NK RAŠK Rajevo Selo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci IMeteor yeNK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Mohovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Tompojevci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Frankpan Rokovci-Andrijaševci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK BSK Brdovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad NK Kupinec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Rakovec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok NK Farkaš Farkaševac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak ŠNK Češko Selo Petrinja |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar NK Tompojevci |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci NK Borac Retkovci |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. Međimurska NL NK Croatia Orehovica |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Kamen Sirč |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Mladost Belec |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska NK Toplice Krapinske Toplice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Voloder |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IJamani Bundesliga KwiBayern München |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka NK Sunjski Sunja |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gaj Brođanci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Jadran Habjanovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Gaj Brođanci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo NK Jadran Habjanovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Ostrna |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir NK Jovan Lazić Bolman |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Vinogradar Ledinci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Slavonac Gradiste |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK LIO Osijek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK Goleo Dopsin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek NK LIO Osijek |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Vatrogasac Kobilić |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek NK Dunav Dalj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek NK Dunav Dalj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Brcko Božjakovina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Brcko Božjakovina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Željezničar Moravice |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Graničar Torjanci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Graničar Torjanci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Radnički Mirkovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Zmaj Zmajevac |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga NK Croatia Branjin Vrh |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Dinamo Budisava |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Borac Rakovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Hajduk Gardinovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Borac Rakovac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Serbia Amateur Druga Noosadska Liga FK Hajduk Gardinovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Mrkopalj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska NK Mrkopalj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Zadarska NK Hajduk Pridraga |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Posavec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Dračice Đakovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Motičina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska NK Slavonac Tenja |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Gordowa Veliki Grđevac |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Sloga Borovo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Draganec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska NK Draganec |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Grožnjan-Oprtalj |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Marušići |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever NK Marušići |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Mladost Vođinci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska NK Mladost Vođinci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska NK Valbandon 72 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska NK Buzet |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska HNK Fruškogorac Ilok |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska HNK Fruškogorac Ilok |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska NK Eminovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska NK Eminovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska NK Eminovci |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska NK Eminovci |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska NK Croatia Donja Obrijež |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseCroatia uMŽNL SB-PŽ NK Omladiac Gornja Vrba |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
IPortugal Amateur AF Évora Elite League GD Portel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Portugal Amateur AF Santarem I Division I-Atlético Ouriense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Setubal II Division Estrela St. André |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IPortugal Amateur AF Vila ICandelo lokwenyani leMbeko-Uthotho A FC Lordelo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
IPortugal Amateur AF Vila ICandelo lokwenyani leMbeko-Uthotho A SC Cumieira |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Setubal II Division I-Paio Pires FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Portugal Amateur AF Setubal II Division Pinhalnovense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali wasePortugal A.F. ICandelo leSetubal I Setúbal B uloyiso |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Portugal Amateur AF Santarem I Division I-Atlético Ouriense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Iqela laseSpain eliliQela likaTercera Federación, iQela lesi-13 CD Algar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-5 Lørenskog IF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna JK Metropol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-Estonia III Liiga – Lõuna piirkond Tallinna JK Metropol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod NK Eltron Šenčur |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Poland CLJ Arka Gdynia U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Mexico Liga MX, Abasetyhini, Clausura I-Pachuca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska NK Posavac Ruščica |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Brazil Brasileiro Série A, Abasetyhini Kindermann |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Mexico Liga MX, Abasetyhini, Clausura I-Pachuca |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Mexico Liga MX, Abasetyhini, Clausura Tigres UANL |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo A Iklabhu yaseAtlético San Telmo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo B Club Deportivo kunye Social Lux |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo B Iklabhu yaseAtlético Fisherton |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C I-Asociación Civil Club uMaría Reina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iqela le-Jorgito Juniors Fútbol Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iklabhu yoLonwabo yezemidlalo ngomhla we-14 kuJuni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Isikolo seBhola ekhatywayo yeOlympia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iklabhu yaseAtlético Sparta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iqela leMidlalo leBotafogo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C I-Asociación Civil Club uMaría Reina |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iqela le-Jorgito Juniors Fútbol Club |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iklabhu yoLonwabo yezemidlalo ngomhla we-14 kuJuni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Isikolo seBhola ekhatywayo yeOlympia |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iklabhu yaseAtlético Sparta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iqela leMidlalo leBotafogo |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo A Rosario Central B |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo A Iklabhu ye-Atlético Unión kunye ne-Sociedad Italiana |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Iqela le-Jorgito Juniors Fútbol Club |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
Umdlali waseArgentina uLiga Rosarina de Fútbol, iCandelo C Isikolo seBhola ekhatywayo yeOlympia |
Omabini la maQela aKora |
05/12 |
I-Itali yase-Italiya A Atalanta |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
USA MLS Next Pro Abasebenzi baseColumbus 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
USA MLS Next Pro Minnesota United FC 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
USA MLS Next Pro Ezemidlalo Kansas City II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
USA MLS Next Pro Minnesota United FC 2 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Iceland Urvalsdeild IVikingur Reykjavík |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-Argentina Amateur Liga yeNgingqi yeFutbol del Sur – Corral de Bustos CAS Corralense |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
ILigi yeSizwe yeSoka yabaseTyhini yase-USA Kansas City Ngoku |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
I-USA i-UPSL yaseMbindi Mpuma – iNkulumbuso FK Olimpic Macomb |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/12 |
I-USA i-UPSL yaseMbindi Mpuma – iNkulumbuso FK Olimpic Macomb |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/12 |
I-Argentina Professional Football League Independiente |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Women KwiPuerto Viejo FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Women Tsunami eluhlaza okwesibhakabhaka FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/12 |
Costa Rica Primera Division, Women Umasipala wasePococí |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women Dyussh-Polesgu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women Dyussh-Polesgu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women FK Gomel |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
ILigi yeNkulumbuso yaseTanzania Iintolongo zaseTanzania |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women Dynamo Brest |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women Dynamo Brest |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women NguMogilev |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
ENgilani i-Amateur Professional Development League Charlton Athletic U21 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women NguMogilev |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
ENgilani i-Amateur Professional Development League Charlton Athletic U21 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
I-Norway yeCandelo le-2 yeQela loku-1 SK Brann II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
I-Norway yeCandelo le-2 yeQela loku-1 SK Brann II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
I-Norway yeCandelo le-2 yeQela loku-1 SK Brann II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women IDinamo Minsk FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
I-Nigeria NLO Division One League-Iziko le-Akure IQinisekile FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women IDinamo Minsk FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
Belarus Vysshaya League, Women IDinamo Minsk FC |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-2 Qala II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani |
Omabini la maQela aKora |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Frankpan Rokovci-Andrijaševci – Veterani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije NK Frankpan Rokovci-Andrijaševci – Veterani |
Omabini la maQela aKora |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije HNK Fruškogorac Ilok – Veterani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
Umdlali waseCroatia uLiga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije HNK Fruškogorac Ilok – Veterani |
Omabini la maQela aKora |
05/13 |
ICandelo 1 laseSaudi Arabia Al-Faisaly |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
I-Croatian Amateur Veteran League Zagrebačke Županije Istok NK Dubrava – Veterani |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/13 |
ICandelo 1 laseSaudi Arabia Al-Faisaly |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
eSweden Damallsvenskan BK Hacken FF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 Gamle Oslo FK |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/13 |
ICandelo lesi-3 laseNorway, iQela lesi-3 Sarpsborg 08 II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/13 |
I-Faroe Islands Premier League Skála ÍF |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
Mexico Liga MX, Abasetyhini, Clausura Tigres UANL |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CSO Murfatlar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Poseidon Limanu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Farul Tuzla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta I-ACALAB Poarta Alba |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Sparta Techirghiol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CSO Murfatlar |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Poseidon Limanu |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Farul Tuzla |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta I-ACALAB Poarta Alba |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
I-Romania Amateur League 4 Constanta CS Viitorul Hârșova |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
ENgilani i-Amateur Professional Development League Barnsley U21 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Romania Amateur Liga 4 Dambovita FC 1976 Potlogi |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
IFinland Kakkonen, kwiQela B Tampere United |
Omabini la maQela aKora |
05/14 |
IFinland Kakkonen, kwiQela B Tampere United |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
ICandelo 1 laseSaudi Arabia I-AL Arabi (SA) |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
I-Faroe Islands Premier League B68 iToftir |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Iceland Bikarinn Fjölnir Reykjavík |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Sweden Division 2, Södra Svealand IK Sleipner |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Czech Republic 1. League Sparta praha |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
I-Iceland Urvalsdeild, Abasetyhini Þór/KA Akureyri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
I-Iceland Urvalsdeild, Abasetyhini Þór/KA Akureyri |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
I-Iceland Urvalsdeild, Abasetyhini Stjarnan |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Brazil U20 Catarinense UMarcílio Dias U20 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
ENgilani i-Amateur Professional Development League Bournemouth U21 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
ISwitzerland Super League Iqela le-Grasshopper iZürich |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
Iceland 1. deild, Abasetyhini Fram |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/14 |
Iceland 1. deild, Abasetyhini Fram |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/14 |
Iceland 1. deild, Abasetyhini Fram |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
ILaLiga yaseSpain Girona |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/14 |
EMzantsi Melika CONMEBOL Libertadores I-Peñarol |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/15 |
EBrazil Roraimense eSão Raimundo-RR |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/15 |
I-Fiji Digicel Premier League FC Labasa |
Omabini la maQela aKora |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Viisoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta CS Gloria Albești II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Unirea 23 Cobadin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Aurora 23 Agasti |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta CS Gloria Albești II |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Viisoara |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Unirea 23 Cobadin |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta Luceafărul Amzacea |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Constanta AS Unirea Topraisar |
Omabini la maQela aKora |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Prahova CS Scorţeni Bordeni |
Ngaphezulu kweenjongo ze-1.5 |
05/15 |
I-Romania Amateur League 5 Prahova CS Scorţeni Bordeni |
Omabini la maQela aKora |
05/15 |
Czech Republic U19 1st iCandelo MFK Karviná U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-0.5 - iiNjongo zesiqingatha sokuqala |
05/15 |
Slovakia U19 MFK Ružomberok U19 |
Ngaphezulu kweenjongo ze-2.5 |
Imidlalo egqityiweyo
Iqela Lasekhaya – Undwendwe | Ingcebiso/Qikelela |
---|