05/08
17:15
|
Germaniya havaskor Hessenliga
FK Eddershaym
Turk Gücü Fridberg
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
17:15
|
Germaniya havaskor Hessenliga
FK Eddershaym
Turk Gücü Fridberg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
17:30
|
Turkiya Turkiya Kupasi
Fotih Karagümrük
Trabzonspor
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/08
17:30
|
Estoniya Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
17:30
|
Janubiy Afrika Premer-ligasi
Orlando Pirates
Chippa Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Breiðablik Kopavogur
Styarnan
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Keflavik ayollar
Valur Reykjavik
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Breiðablik Kopavogur
Styarnan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Keflavik ayollar
Valur Reykjavik
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Shveytsariya havaskorlar 2. OFV ligasi
FK Montlingen
Altstetten
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
18:00
|
Braziliya U20 Braziliya chempionati
Fluminense U20
Atletiko-MG U20
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
FH Hafnarfjordur Ayollar
Throttur Reykyavik
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Breiðablik Kopavogur
Styarnan
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/08
18:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
San-Xerardo EC U17
Ceara U17
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
19:00
|
Gibraltar futbol ligasi
FC Bruno's magpies
Manchester 62
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
UranL Tigres
Monterrey
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
21:00
|
Chili Primerasi, Ayollar
Iquique Deportes
Antofagasta
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
22:00
|
Braziliya Kubogi Espirito Santo
Port Viktoriya
Haqiqiy Noroeste-ES
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
23:00
|
AQSh MLS Next Pro
Orlando Siti B
Nyu-York Red Bulls II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/08
23:00
|
AQSh MLS Next Pro
Orlando Siti B
Nyu-York Red Bulls II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
23:00
|
AQSh ochiq kubogi
Charleston batareyasi
Janubiy Jorjiya Tormenta FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/08
23:30
|
AQSh MLS Next Pro
Atlanta Yunayted 2
Karolina Kore FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
01:00
|
Meksika Premer-ligasi A Seriya, 1-guruh
Matamoros Gavilanes
Alacranes de Durango
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
02:00
|
Janubiy Amerika KONMEBOL Libertadores
Millionaires
Bolivar
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
02:00
|
AQSh Milliy Ayollar Futbol Ligasi
Reign FC
Kanzas-Siti oqimi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
02:00
|
Janubiy Amerika KONMEBOL Libertadores
Millionaires
Bolivar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Ojodu Siti Fc
Ooim Fc
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Buruj Fc
Emmidinyo Fc
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Buruj Fc
Emmidinyo Fc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Buruj Fc
Emmidinyo Fc
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
10:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Umeå
IFK Stocksund
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Byt Fc
Admiralty Fc
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
Stord
Floro
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Uigan Athletic U21
Kru Alexandra U21
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
12:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Friska Viljor FK
Assyriska FF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Uigan Athletic U21
Kru Alexandra U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Roro Fc
Sporting Lfa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
13:00
|
Gretsiya Betsson Superliga 2
Afina Kallithea FK
Chania FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
14:00
|
Germaniya DFB Pokal, Ayollar
Myunxenning "Bavariya" si
Volfsburg
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
14:00
|
Germaniya DFB Pokal, Ayollar
Myunxenning "Bavariya" si
Volfsburg
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
14:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
SK Bischofshofen
FK Pinzgau Saalfelden
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir kubogi
Al Sadd
Al Markhiya
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir kubogi
Al Sadd
Al Markhiya
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir kubogi
Al Sadd
Al Markhiya
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Vointa Oituz
CS Sportul Onești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Vointa Oituz
CS Sportul Onești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CS Doftean
AS Magura Cășin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Sloga Dugo Polje
FK Omladinac Modricha
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
Rudar Stanari FK
FK Željezničar Doboj
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Xayduk Batkusha
FK Zvijezda Kakmuz
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Skugrich
FK Vuchiyak Majevac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Nasha Krila Kostaynica
FK Crkvina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Xayduk Batkusha
FK Zvijezda Kakmuz
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Xayduk Kozuhe
FK Rudanka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Nasha Krila Kostaynica
FK Crkvina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Xayduk Batkusha
FK Zvijezda Kakmuz
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Xayduk Kozuhe
FK Rudanka
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
15:30
|
Finlyandiya Suomen kubogi
KPV
FF Jaro
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
16:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
HK/Vikingur
Or/KA Akureyri
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
16:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
HK/Vikingur
Or/KA Akureyri
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
16:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
HK/Vikingur
Or/KA Akureyri
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
16:00
|
Misr Premer-ligasi
tutun
ZED FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
16:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
HK/Vikingur
Or/KA Akureyri
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
16:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
FK Zenit Tallin
Tallinna FK Eston Villa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
17:00
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
Viimsi JK Ayollar
Saku sportchi ayollar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
17:30
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
17:30
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/09
18:00
|
Angliya Ikkinchi Ligasi
Milton Keyns Dons
Crawley Town
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/09
18:00
|
Angliya Ikkinchi Ligasi
Milton Keyns Dons
Crawley Town
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/09
18:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK Vrchevo Glavitsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/09
19:00
|
Yevropa UEFA Yevropa Ligasi
Atalanta
Olimpiada-da Marsel
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
00:00
|
Janubiy Amerika KONMEBOL Sudamericana
Red Bull Bragantino
Racing Club
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
UranL Tigres
Monterrey
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
07:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
West Coast Rangers FC
Sharqiy shtatlar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
08:45
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
FFSA NTC
Adelaida shahri
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Haqiqiy Sapphire Fc
Valiant FC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
09:30
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Menli Yunayted FK
Sidney Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
09:45
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Dandenong shahri
Geydelberg Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
10:00
|
Avstraliya NPL, Shimoliy Yangi Janubiy Uels
Broadmeadow Magic FC
Yangi Lambton FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:00
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya
Janubiy Adelaida Panthers FK
Adelaida Olimpiadasi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Bentley yashillari
Brunsvik Siti SC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Preston Lions FK
Langvarrin SC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:30
|
Avstraliya NPL Kvinslend, Ayollar
Sharqiy shtatlar
Brisben Siti FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Bentley yashillari
Brunsvik Siti SC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
10:30
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Sharqiy shtatlar
Sent-Jorj Villalong FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
10:45
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
G'arbiy Adelaida SC
Adelaida universiteti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:45
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
G'arbiy Adelaida SC
Adelaida universiteti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
10:45
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
G'arbiy Adelaida SC
Adelaida universiteti
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sport klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sport klubi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
11:15
|
Mo'g'uliston Premer-ligasi
Erdenes Ilch FK
FK Bavarians
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
11:15
|
Mo'g'uliston Premer-ligasi
Erdenes Ilch FK
FK Bavarians
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
11:15
|
Mo'g'uliston Premer-ligasi
Erdenes Ilch FK
FK Bavarians
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
12:00
|
Armaniston Birinchi ligasi
BKMA Yerevan II
Ararat-Armaniston II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Kardiff Siti U21
"Xall Siti" U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
12:00
|
Tailand Tailand ligasi 1
BG Pathum Yunayted
Khon Kaen Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Burnley U21
Koventri Siti U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
F8Ballers Fc
Spartans FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
Obolon Kiev
Rux Lviv U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
13:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
"Suonsi Siti" U21
Birmingham shahri U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
F8Ballers Fc
Spartans FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
13:00
|
Isroil milliy ligasi
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Ness Ziona
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
14:00
|
Braziliya Roraimense
GAZ RR
Atletiko Rorayma
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
14:05
|
Birlashgan Arab Amirliklari 1-divizioni
Shahar futbol klubi
Al Arabi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
14:05
|
Birlashgan Arab Amirliklari 1-divizioni
Shahar futbol klubi
Al Arabi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
14:05
|
Birlashgan Arab Amirliklari 1-divizioni
Shahar futbol klubi
Al Arabi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
14:05
|
Birlashgan Arab Amirliklari 1-divizioni
Shahar futbol klubi
Al Arabi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatik Split
NK Trilj 2001 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoy Trebishov
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považska Bystrica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoy Trebishov
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
AS Romprim București
ACS Sportivii București
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoy Trebishov
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
15:00
|
Ozarbayjon Misli Premer-ligasi
Neftchi Baku PFK
Kəpəz PFK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Rossiya M-ligasi
Ural yoshlari
Zenit St. Peterburg yoshlari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
MŠK Žilina B
Slavoy Trebishov
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Belarus Pershaya Ligasi
Energetik-BGU Minsk
Torpedo-Belaz Jodino qo'riqxonasi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považska Bystrica
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
15:00
|
Slovakiya 2. Liga
KFC Komarno
FC Petrzalka 1898 yil
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
JK Tabasalu
Flora Tallinn ayollari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
JK Tabasalu
Flora Tallinn ayollari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:00
|
Shvetsiya Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
XNK Xayduk U19
NK Sesvete U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Mish-mish Kalsio
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Mish-mish Kalsio
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:30
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Maynts 05 U19
Xoffenxaym U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:30
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Maynts 05 U19
Xoffenxaym U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:30
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Maynts 05 U19
Xoffenxaym U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
16:45
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
16:45
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
17:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:00
|
Germaniya havaskor Bayernliga Nord
Neydrossenfeld
SV Fortuna Regensburg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:00
|
Jazoir Liga 1
ES Setif
AQSh sufi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:00
|
Avstriya havaskor mintaqaviy liga markazi
Voitsbergdan so'rang
SV Allerheiligen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:00
|
Germaniya havaskor Bayernliga Nord
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:00
|
Shvetsiya havaskorlar divizioni 3 Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Maksatransport FK
Tallinna FC Do'zax ovi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Maksatransport FK
Tallinna FC Do'zax ovi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:15
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
Wandsbeker TSV Concordia
Turkiya FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:15
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
Wandsbeker TSV Concordia
Turkiya FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:15
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
Wandsbeker TSV Concordia
Turkiya FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:30
|
Ruminiya Superliga
Sepsis OSK
FC Rapid Bucureshti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
17:30
|
Avstriya havaskorlar mintaqaviy ligasi Sharq
FCM Traiskirchen
SC Krems
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
17:30
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:30
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:30
|
Vengriya havaskor BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
17:30
|
Vengriya havaskor BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
18:00
|
Gollandiya Eerste diviziyasi
FK Emmen
De Graafschap
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
18:00
|
Gollandiya Eerste diviziyasi
FC Groningen
JC Kerkrade g'ildiragi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
18:00
|
Gollandiya Eerste diviziyasi
ADO dan Haag
Yong PSV Eyndxoven
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
18:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Kolchester Yunayted U21
Sheffild Yunayted U21
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
18:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Kolchester Yunayted U21
Sheffild Yunayted U21
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
18:00
|
Gollandiya Eerste diviziyasi
FK Emmen
De Graafschap
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:00
|
Gollandiya Eerste diviziyasi
ADO dan Haag
Yong PSV Eyndxoven
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:00
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 13-guruh
CD Algar
CD Plus Ultra
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Kolchester Yunayted U21
Sheffild Yunayted U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:30
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Hibernian WFC
Midlothian WFC yuragi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:30
|
Shveytsariya Superligasi
Lozanna-Sport
Bazel
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
18:45
|
Shveytsariya havaskorlar 2. FTC ligasi
AC Sementina
AS Novazzano
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
19:00
|
Gibraltar futbol ligasi
Sent-Jozef FK
Linkoln Red Imps
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
21:00
|
AQSh MLS Next Pro
Inter Mayami CF II
Chattanoga FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/10
22:00
|
Polsha havaskor IV. Liga – Pomorska
GKS Gedania II Gdansk
MKS Władysławowo
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanada Premer-ligasi
York Yunayted FK
Valor FC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Martinika Trofesi Jerard Janvion – R1
Fort-De-Fransdan Oltin Yulduz
Oltin Arslon
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Martinika Trofesi Jerard Janvion – R1
Fort-De-Fransdan Oltin Yulduz
Oltin Arslon
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/10
23:00
|
Portugaliya havaskor Santo Tirso chempionati
FC Rebordões
A B C D
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Portugaliya havaskor Santo Tirso chempionati
ARC maydonlari
CPRJ Agua Longa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Portugaliya havaskor Santo Tirso chempionati
AB 92
UD San-Mamede
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Portugaliya havaskor Santo Tirso chempionati
FC Rebordões
A B C D
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/10
23:00
|
Portugaliya havaskor Santo Tirso chempionati
ARC maydonlari
CPRJ Agua Longa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
00:00
|
AQSh MLS Next Pro
Xantsvill Siti FK
Toronto FC II
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premer-ligasi
Tafea FK
Naka FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
02:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Karori qirg'og'i
Island Bay Yunayted
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
02:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Karori qirg'og'i
Island Bay Yunayted
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
02:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
SCni to'xtating
Vellington Feniks qo'riqxonasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
02:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Karori qirg'og'i
Island Bay Yunayted
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
02:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Karori qirg'og'i
Island Bay Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
03:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Tauranga Siti OFK
Manurewa OFK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
03:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Tauranga Siti OFK
Manurewa OFK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
03:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Tauranga Siti OFK
Manurewa OFK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
03:30
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
Adelaide Comets FC
G'arbiy Torrens Birkalla
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
03:30
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya, Ayollar Premer-ligasi
Adelaide Comets FC
G'arbiy Torrens Birkalla
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
03:45
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Vellington Olimpiadasi
Miramar Reynjers
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
04:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Shimoliy Vellington OFK
G'arbiy chekka FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
05:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Melvil Yunayted OFK
Western Springs OFK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Sharqiy sherlar SC
Verribi Siti FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Poytaxt futboli
Kanberra Olimpiadasi
Kanberra FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Avondale FK
Port Melburn akulalari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Melvil Yunayted OFK
Western Springs OFK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Poytaxt futboli
Kanberra Olimpiadasi
Kanberra FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premer-ligasiAyollar
Essendon Royals SC
Moreland zebralari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premer-ligasiAyollar
Bullen Lions
Bentleigh Greens SC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premer-ligasiAyollar
Essendon Royals SC
Moreland zebralari
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Sharqiy sherlar SC
Verribi Siti FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Poytaxt futboli
Kanberra Olimpiadasi
Kanberra FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Avondale FK
Port Melburn akulalari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Manningem Yunayted Blues
Altona Magic SC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Moreland Siti FK
Dandenong momaqaldiroq
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
05:30
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Hamilton Uonderers OFK
Birkenxed Yunayted
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
05:30
|
Avstraliya NPL, Janubiy Avstraliya
Adelaida kometalari
Croydon Kings
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
06:00
|
Avstraliya Viktoriya Premer-ligasiAyollar
Janubiy Melburn FK
Kalder Yunayted SC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
06:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Riverside Olympic FC
Klarens Zebras FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
06:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Riverside Olympic FC
Klarens Zebras FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
06:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Riverside Olympic FC
Klarens Zebras FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
06:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Riverside Olympic FC
Klarens Zebras FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
06:45
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Kingborough sherlari
Lonston Yunayted futbol klubi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Kollinz Edvin sport klubi
Valiant FC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
07:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Central Coast Mariners yoshlari
Sent-Jorj Saints FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Kollinz Edvin sport klubi
Valiant FC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
07:30
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
NWS Spirit FC
Vollongong bo'rilari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
07:30
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
NWS Spirit FC
Vollongong bo'rilari
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Mitchelton FK
Sautsayd Eagles FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Ipswich FK
Broadbeach United
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Vointa Surdila Găiseanca
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Jirlau
AS Voinţa Făurei Sat
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Brisben hujumchilari
Caboolture FC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Belciugatele
Unirea Spanțov AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
OFK Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Vointa Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
ACS Voinţa Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
OFK Viitorul Galbenu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Brasov
Bucegi Moieciu AS
CS Chimia Orașul Viktoriya
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Vointa Surdila Găiseanca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Jirlau
AS Voinţa Făurei Sat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010 yil
CSM Mihai Viteazu Vulkan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Brisben hujumchilari
Caboolture FC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
ACS Atletic Dragăšani
CS Lotru Brezoi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
CS Madulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Valcea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Braila
ACS Viktoriya Trayan
ACS Communal Cazasu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Vointa Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
ACS Voinţa Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Brasov
ASF Harman
ASC Olimpic Zărnești II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulkan 2008 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Belciugatele
Unirea Spanțov AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
OFK Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
CS Gushoeni
ACS Viitorul Budești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Jirlau
AS Voinţa Făurei Sat
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
OFK Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Vointa Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Rudesh U19
Nk Mladost Ždralovi U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Ipswich FK
Broadbeach United
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:00
|
Yaponiya J1 ligasi
FC Tokio
Kashiwa Reysol
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Mitchelton FK
Sautsayd Eagles FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Brisben hujumchilari
Caboolture FC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Muresul Cenad
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Muresul Cenad
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeştii Noi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeştii Noi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
Unirea Cerneteaz AS
CSC Ghiroda va Giarmata Vii II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
AS Viitorul Gârbău
Viitorul Mixay Georgesku Kluj Napoka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
AS Viitorul Gârbău
Viitorul Mixay Georgesku Kluj Napoka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CSO Deta II
ACS Galaxy Timishoara
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Margina
AS Vointa Iosifalau
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Margina
AS Vointa Iosifalau
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
ACS Kids Sânmihaiu Roman
AS Unirea Howl
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
ACS Kids Sânmihaiu Roman
AS Unirea Howl
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Timish
AS Avantul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Inter Foyeni
ACS Unirea Banloc
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Praxova
ACS Petrosport Ploiesti
Unirea Cocorăştii Colţ
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Praxova
CS Braziliya
CSC Berceni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
Unirea Iclod AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
FK Bazoş
AS Olimpia Darova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
Unirea Iclod AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Recaș
CSO Făget
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Recaș
CSO Făget
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Carpinis
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
ACS FC Avrig
OFK Inter Stars 2024 Sibiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
ACS Păltiniš Rășinari
OFK Quantum Arsenal Sibiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CSC Boldur
CS Feniks Buziaș II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
OFK Vointa Dumbrăveni
Agnita OFK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sibiu
ACS FC Avrig
OFK Inter Stars 2024 Sibiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
ACS Juventus Pishchia
AS Petroman
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
ACS Juventus Pishchia
AS Petroman
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Timish
CS Vointa Biled
AS Plavi Delia Sanpetru Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:15
|
Chexiya B divizioni
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebek
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
08:15
|
Chexiya B divizioni
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebek
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
08:15
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Wynnum Wolves FK
Kvinslend sherlari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Avstraliya NPL Kvinslend, Ayollar
Lions FK
Mitchelton
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Moreton Siti Excelsior FK 2
Logan Lightning
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Polsha havaskor IV. Liga – Pomorska
Baltik Gdynia
Pogon Lębork
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Turkiya U19 ligasi, Elit B
Fotih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Avstraliya NPL Kvinslend, Ayollar
Lions FK
Mitchelton
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Turkiya U19 ligasi, Elit B
Adanaspor U19
Oltoy SK U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Turkiya U19 ligasi, Elit B
Fotih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Kustošija U19
XNK Riyeka U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Moreton Siti Excelsior FK 2
Logan Lightning
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
Spartak Trnava U19
MFK Ruzomberok U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
VSS Koshice U19
AS Trencin U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
Slaviya Praga U19
Mlada Boleslav U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
DAC Dunajska Streda U19
MŠK Žilina U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
FK Pohronie U19
1. Tatran Presov U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:00
|
Vengriya havaskor BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Juda AGAR
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Gana GAED 3-divizioni – 1-mintaqa
Buyuk Farkos FC
Haatso Kristal Pelas FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kluj
CS Atletik Olimpia Gerla
ACS Viktoriya Viisoara
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
Tartu Tammeka Ayollar
Tallinna FC Ararat
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
Tartu Tammeka Ayollar
Tallinna FC Ararat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Polsha CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
Tartu Tammeka Ayollar
Tallinna FC Ararat
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:30
|
Estoniya Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Ismi Kalju U21
TJK legioni
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Teleorman
ACS Avantul Bragadiru
AS Voinţa Săelele 2017
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Teleorman
CS Vartoape
CS Viitorul Piatra
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Teleorman
ACS Avantul Bragadiru
AS Voinţa Săelele 2017
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzesku
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Teleorman
CS Vartoape
CS Viitorul Piatra
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CSC Mixail Kogălniceanu
Danubiy Rasova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
FK Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberets U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Agigea
Ovidiu CSO
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Lumina
CS Sparta Techirghiol
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Portugaliya Konstanta
CS Viitorul Harşova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Navdari
CS Poseidon Limanu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Xorvatiya 1. HNLŽ
ŽNK Xayduk
ŽNK Osijek
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Daniya havaskor Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Portugaliya Konstanta
CS Viitorul Harşova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Navdari
CS Poseidon Limanu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Agigea
Ovidiu CSO
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Viktoriya Kumpana
CS Medgidia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Xorvatiya 1. HNLŽ
ŽNK Xayduk
ŽNK Osijek
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
Banik Ostrava U19
Vysocina Jihlava U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
FK Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberets U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Agigea
Ovidiu CSO
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Navdari
CS Poseidon Limanu
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
10:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
FK Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberets U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
10:00
|
Polsha CLJ
Lech Poznan U19
Vidzev Lodz U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
10:00
|
Daniya havaskor Danmarksserien
Vorup FB
OKS
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
10:00
|
Polsha III ligasi, 3-guruh
Gornik Zabrze II
Lechia Zielona Gora
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
10:00
|
Avstraliya Viktoriya Premer-ligasiAyollar
Boroondara burgutlari
Box Hill United SC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
10:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
FK Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberets U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
10:00
|
Polsha havaskorlar V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabow
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:00
|
Polsha havaskorlar V. Liga – Wielkopolska
KP Pila
Diskoboliya Grodzisk Wielkopolski
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:30
|
Niderlandiya havaskor 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
10:30
|
Chexiya U19 1-divizioni
Sparta Praga U19
Sigma Olomouc U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Volfsburg U19
SV Meppen U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
RB Leyptsig U19
SV Verder Bremen U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
Paderborn 07 U19
Borussiya Dortmund U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. "Nyurnberg" U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drezden U19
Gerta Berlin U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Hansa Rostok U19
Gannover 96 U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya 2. Bundesliga
Hertha Berlin
1. Inter Kaiserslautern
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussiya Berlin
SV Lixtenberg 47
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabryuck U19
Ayntraxt Braunshveyg U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
Arminia Bileefeld U19
Alemannia Aachen U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viitorul Platonesti
Rekolta Săveni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Gloriya Ograda
Spikul Vladeni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
HamKam 2
IL Ulfstind
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viktoriya Bordo FK
Dunarea Giurgeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
HamKam 2
IL Ulfstind
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabryuck U19
Ayntraxt Braunshveyg U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
Arminia Bileefeld U19
Alemannia Aachen U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drezden U19
Gerta Berlin U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Hansa Rostok U19
Gannover 96 U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Gamburger SV U19
Sent-Pauli U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
SC Verl U19
Bochum U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
VfB Shtutgart U19
"Bavariya" U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Ayntraxt Frankfurt U19
TSV 1860 Myunxen U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Union Berlin U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
RB Leyptsig U19
SV Verder Bremen U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
Paderborn 07 U19
Borussiya Dortmund U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. "Nyurnberg" U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viitorul Platonesti
Rekolta Săveni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Gloriya Ograda
Spikul Vladeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viktoriya Bordo FK
Dunarea Giurgeni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabryuck U19
Ayntraxt Braunshveyg U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Polsha III ligasi, 3-guruh
LKS Goczałkowice-Zdroj
Rekord Bielsko-Byala
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drezden U19
Gerta Berlin U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Hansa Rostok U19
Gannover 96 U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
RB Leyptsig U19
SV Verder Bremen U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
FK Movila
AS Ialomiţa Sudiži
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viitorul Platonesti
Rekolta Săveni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Gloriya Ograda
Spikul Vladeni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Volfsburg U19
SV Meppen U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
RB Leyptsig U19
SV Verder Bremen U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Tailand Tailand ligasi 1
Ratchaburi
Muang Tong Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drezden U19
Gerta Berlin U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL N/NE
Gamburger SV U19
Sent-Pauli U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL G'arbiy
"Bayer" Leverkuzen U19
Viktoriya Kyoln U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor A-Jun-BL S/SW
VfB Shtutgart U19
"Bavariya" U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
HamKam 2
IL Ulfstind
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussiya Berlin
SV Lixtenberg 47
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FK Helios Tartu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:15
|
Mo'g'uliston Premer-ligasi
Xoromxon klubi
Deren
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:30
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
11:30
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
11:30
|
Estoniya Premium Ligasi
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:30
|
Daniya havaskor Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 yil Odense
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:30
|
Daniya havaskor Danmarksserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:30
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
TSV Bordesholm
SV Preußen 09 Reinfeld
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
11:30
|
Chexiya U19 1-divizioni
MFK Karvina U19
SK Dinamo Cheske Budejovice U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia qurtlari
SV Auersmacher
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Rostocker FK
RSV Eintracht 1949 eV
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Daniya havaskor Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
CF Abatorul Slobozia
Rekolta Bărcăneshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Niderlandiya Erediviziyasi, Ayollar
Feyenoord
Inter Utrecht
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
HSBC FK
FC usuli
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hargita
CS Minerul Balan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
CF Abatorul Slobozia
Rekolta Bărcăneshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
bjarg
Sandviken
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
Lillestrøm SK 2
Tiller
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
PHP Iadăra sifatida
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Rostocker FK
RSV Eintracht 1949 eV
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
Infraqizil Jilavele
CSM Feteshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Sloveniya Havaskor 1. MNL Murska Sobota
NK Rim
ŠNK Bakovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
HSBC FK
FC usuli
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
brodd
Kuch
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
CF Abatorul Slobozia
Rekolta Bărcăneshti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
brodd
Kuch
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor mintaqaviy ligasi Südwest
TSV Shott Mayns
TSG Balingen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
Viktoriya Plzen U19
Trinity Zlin U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
Nordstrand
Osiden
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Bayernliga Süd
Deyzenxofen FK
1. FK Sonthofen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Niderlandiya Erediviziyasi, Ayollar
PSK Zvolle Vrouven
Fortuna Sittard
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
HSBC FK
FC usuli
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Niderlandiya Erediviziyasi, Ayollar
FK Tvente Vrouven
SC Telstar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
brodd
Kuch
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Daniya Gjensidige Kvindeliga
AGF
Nordjaelland FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Daniya havaskor Danmarksserien
AB Tårnby
Slagelse
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
Kufstein
SVG Reychenau
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Keniya Premer-ligasi
Bandari FK
Posta Reynjers
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Litva Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Latviya 1.Liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Finlyandiya Veykkausliiga
FC Haka
S.J.K.
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Rostocker FK
RSV Eintracht 1949 eV
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
pors Grenlandiya
FK Mandalskameratene
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia qurtlari
SV Auersmacher
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor mintaqaviy ligasi Bavariya
SV Shalding-Xeyning
Wurzburger Kickers FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor mintaqaviy ligasi Südwest
Mayns 05 II
Kickers Offenbach
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:00
|
Daniya 2-divizioni
Middelfart
Nykobing FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:30
|
Gollandiya havaskorlar diviziyasi
hsv hoek
SV OSS '20
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Niderlandiya havaskor 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Piyoz 6
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Niderlandiya havaskor 6e Klasse Zaterdag – 15
VV Smilde '94 3
Axilles 1894 yil Assen 7
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Niderlandiya havaskor 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Piyoz 6
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Gollandiya havaskorlar diviziyasi
hsv hoek
SV OSS '20
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Niderlandiyaning Tweede divizioni
GVVV
SV Spakenburg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:30
|
Italiya Campionato bahor 2
Ascoli U19
Spezia U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:30
|
Italiya Campionato bahor 2
Salernitana U19
Chesena U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
12:30
|
Gollandiya havaskor 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
WIK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
Aliansa-CE U17
Temir yo'l U17
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
12:30
|
Gollandiya havaskor 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Xout
Wanica Star
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Netherlands Amateur 1e Klasse – C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SV Xemelingen
Tura Bremen
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Avstriya Havaskorlar Bundesligasi, Ayollar
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FK Dornbirn
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
OFK Iazu
Staruita Brosteni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Nyiko Kobăteşti
AS Radicza Sanpaul
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Voltmershausen
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
Brinkumer SV
FK Oberneuland
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
SK Slovan Bratislava
SLC Banska Bystrica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
Surnadal
Nardo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scanteia
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
BTS Noyshtadt
SV Verder Bremen II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
AS CS Junior Țăndărei
Viktoriya Roşiori
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Lubonski KS
NKS Niepruszevo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Shvetsiya havaskor elittan, ayollar
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Braziliya havaskorlar U17 Paranaense – 2-bosqich, F guruhi
Azuriz U17
Yevropa Ittifoqi U17
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Braziliya havaskorlar U17 Paranaense – 2-bosqich, F guruhi
Azuriz U17
Yevropa Ittifoqi U17
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnowka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Orzeł Gulcz
Radvan Lubasz
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Sokoł Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Lubonski KS
NKS Niepruszevo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Klescevia Kleshchevo
Lechita Kłecko
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Belgiya havaskor KVDV Zaterdag
Charli klubi
KFC Horemans Beerse
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SV Xemelingen
Tura Bremen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
Viktoriya Muntenii Buzau
AS Albeşti 08
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Portugaliya ayollar milliy chempionati
Damaiense
Sport CP
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Portugaliya ayollar milliy chempionati
SCU Torreense
SC Braga
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
OFK Iazu
Staruita Brosteni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
Surnadal
Nardo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scanteia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Avstriya havaskor mintaqaviy liga markazi
Junge Wikinger Ried
Klagenfurtdan so'rang
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
BTS Noyshtadt
SV Verder Bremen II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
ESC Geestemunda
OSC Bremerhaven
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Voltmershausen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
SK Slovan Bratislava
SLC Banska Bystrica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
AS CS Junior Țăndărei
Viktoriya Roşiori
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Lubonski KS
NKS Niepruszevo
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SV Xemelingen
Tura Bremen
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Avstriya havaskor mintaqaviy liga markazi
Junge Wikinger Ried
Klagenfurtdan so'rang
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
OFK Iazu
Staruita Brosteni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
ESC Geestemunda
OSC Bremerhaven
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Voltmershausen
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Yalomita
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbeşti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
13:00
|
Gretsiya Betsson Superliga 2
Levadyakos
AE Larisa
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SV Xemelingen
Tura Bremen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
Tatran Presov
GFC Topoľčany
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
SK Slovan Bratislava
SLC Banska Bystrica
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
MFK Ruzomberok
Spartak Trnava
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Hessenliga
FSV Fernvald
KSV Baunatal
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
ESC Geestemunda
OSC Bremerhaven
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Voltmershausen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Shvetsiya havaskor elittan, ayollar
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
SV Vals-Grünau
Dornbirner SV
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
frigg
Ullern
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Qozog'iston Premer-ligasi
FK Ordabasy
Tobol FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Bosniya va Gertsegovina Premer-ligasi
FK Tuzla City
FK Borac Banja Luka
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Bremen-Liga
BTS Noyshtadt
SV Verder Bremen II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Germaniya havaskor Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Grisheim
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
Elverum
Fyllingsdalen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Avstriya havaskor mintaqaviy liga markazi
Junge Wikinger Ried
Klagenfurtdan so'rang
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Shvetsiya havaskorlar divizioni 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskor Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Rymanów
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:00
|
Polsha havaskorlar V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuli
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:30
|
Germaniya havaskor Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
13:30
|
Norvegiya 3-divizioni, 5-guruh
Spjelkavik
Skedsmo
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:30
|
Germaniya havaskor Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenxaym
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
13:30
|
Germaniya havaskor Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Karbach FK
FV Dudenhofen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Angliya Premer-ligasi
G'arbiy xom
Luton Таун
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
Győri ETO
Shekszardi UFC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
astra Vengriya
Pushkash FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
Ardal FK
OS IL
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
MOL Vidi FK
MTK Vengriya
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Ogniwo Łąkociny
KS Opatowek
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
FC Stokgolm Internazionale
FBK Karlstad
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Shveytsariya havaskor Erste Liga Classic
Uettsvil-Bonstetten
FC Balzers
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Yulduzli Tatarni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Polsha havaskor Klasa Okregova – Wielkopolska, 1-guruh
Orla Jutrosin
Ridzinyak Ridzin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Polsha CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Yulduzli Tatarni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
FC Lăpusul Târgu Lapus
CSO Minerul Baia Sprie
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avantul Solești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
Ardal FK
OS IL
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Jurjiu
Gloria Comana AS
AS Dunărea Oinacu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Jurjiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
astra Vengriya
Pushkash FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Polsha havaskor IV. Warminsko-Mazurska ligasi
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
MOL Vidi FK
MTK Vengriya
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Ostersund
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shveytsariya ko'tarilish ligasi
FC Lugano II
Bazel II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
Ardal FK
OS IL
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 5-guruh
Bjoerkelangen
Hodd IL II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
Floya
Sprint/Jeløy
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 1-divizioni
Lyn FK
Levanger
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Finlyandiya Veykkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shveytsariya ko'tarilish ligasi
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
Sola
Larvik tomonidan
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 2-divizioni 1-guruh
Eik-Tønsberg
Jerv
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 1-divizioni
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Norvegiya 1-divizioni
Asan
IKStart
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Angliya Premer-ligasi
G'arbiy xom
Luton Таун
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
FC Stokgolm Internazionale
FBK Karlstad
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Farer orollari 1. deild
Vikingur Gota II
FC Hoyvik
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
Viktoriya Szombathely
Diosgyori VTK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Vengriya NB I, Ayollar
astra Vengriya
Pushkash FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Slovakiya 1. Liga, Ayollar
SKF Zilina
Petržalka FK 1898 yil
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Shveytsariya ko'tarilish ligasi
FK Bavua
FK Sent-Gallen II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Jurjiu
CS Zmeii Ogrezeni
Bolintin-Deal
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Jurjiu
CS Zmeii Ogrezeni
Bolintin-Deal
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Chavdar Divdyadovo
FK Botev Novi Pazar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Jurjiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:00
|
Polsha havaskorlar V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostin
ZEFKA Kobyla Gora
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
CS Vointa Perieni
Yulduzli Tatarni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
ASC Passeier
SV Plaus
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Chexiya divizioni E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Chexiya divizioni E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
Avantul Solești
Viktorul Zorleni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
CS Vointa Perieni
Yulduzli Tatarni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Serbiya havaskor Braničevska Okruzna Liga
FK Integral Batusha
FK Trgovački Petrovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Italiya havaskor Promozione Campania – Girone A
Kastelpoto
Cimitil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
14:30
|
Italiya havaskor Ecccellenza Campania Girone A
FK Pompey
Nola
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:30
|
Vengriya havaskor zararkunanda Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:30
|
Chexiya divizioni E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
14:45
|
Norvegiya Toppserien, Ayollar
Arna-Byornar
SK Brann Kvinner
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Aleksandru Vaidean
ACS NFC Arena
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Flamura Rosie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
CS Rapid CFR Teiuș
ACS Nikolae Linca Cergău
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Sănătatea Brezniţa Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AFC Rapid Stoeneshti
AS Forestierul Romani
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeshti 2016
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Xorvatiya 1976 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 bolalar sporti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 3. NL – Ko‘za
HNK Zadar
RNK Split
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Germaniya havaskor Hessenliga
1. Hanauer FC 93
SV Shtaynbax
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor Pomurska nogometna ligasi
NK Črensovci
NK Bistrica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Polsha havaskor IV. Liga – Lubelska
Cisowianka Drjewce
Grif Gmina Zamość
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – SZ
FK Dunav Lom
FK Botev II Vratsa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
"Atletik Kuklen"
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
Chavdar Etropole PFK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Sportul D&A
OFK Venera 1914 Bucureshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Polsha havaskor IV. Liga – Pomorska
Pomezaniya Malbork
Gryf Wejerowo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
OFK Unirea Mandirea
AS Dinamo Săruleshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Galdău
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, Sharq
MFK Vranov nad Topľou
Slaviya TU Koshice
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Birlashgan IK Nordic
Tabi FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, Sharq
MFK Vranov nad Topľou
Slaviya TU Koshice
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Birlashgan IK Nordic
Tabi FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK SHartovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
SHNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Grachenica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasak Husain
NK Naftaplin Stružec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AFC Dunerea Ciocăneshti
CS Venera mustaqilligi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – SZ
FK Dunav Lom
FK Botev II Vratsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
Boruna Tsareva Livada
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – SZ
Vixar Slavyanovo FK
Yuventus 95 Malchika
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
"Atletik Kuklen"
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
Chavdar Etropole PFK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Panchevo
FK Crvena Zvezda Pavlish
FK Unirea Uzdin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Galdău
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Sportul D&A
OFK Venera 1914 Bucureshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
OFK Babeni
ACS Minerul Kosteshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 5 Valcha
ACS FC Vladeşti
AS Viitorul P. Măglași
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
CS Olteţul Alunu
ACS Oltul Ioneşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya liga III 2-seriya
CSM Ramnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AFC Rapid Stoeneshti
AS Forestierul Romani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
OFK Steaua Radovanu
FK 2006 Partizan Krivăț
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
Viktoriya Strexaya AS
AS Coșuștea Căzănești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Vointa Oituz
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AS Spicul Valcelele
ACS Roseti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kalarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
OFK Unirea Bakau
ACS Gauss Bacau
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 bolalar sporti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
Jiten II Jiten FK
FK Spartak 1933 Podgumer
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Xorvatiya 1976 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Yagodina
FK Sloboda Suljkovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Vengriya havaskor Nógrád Megyei I. osztály
Szendeheli FK
Pászto SK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 4 Bucureşti
ACS Aleksandru Vaidean
ACS NFC Arena
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CSM Moineşti
AS Vointa Cleja
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Flamura Rosie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Negri
OFK Bubu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
ACS Viitorul Nikolae Balcescu
AS Viitorul Dămienești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Sănătatea Brezniţa Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AFC Rapid Stoeneshti
AS Forestierul Romani
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeshti 2016
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, Sharq
MFK Vranov nad Topľou
Slaviya TU Koshice
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Alba
CSC Voința Stremț
ACS Energia Săsciori
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya liga III 5-seriya
ACS Muscelul Campulung Elite
ASC Olimpic Zărnești
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ukraina Premer-ligasi
Shaxtyor Donetsk
Dinamo Kiev
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Birlashgan IK Nordic
Tabi FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošchanitsa Sarayevo
FK UNIS Vogoshcha
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, G'arbiy
Slovan Galanta FK
MŠK Fomat Martin
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Polsha III ligasi, 3-guruh
Unia Turza Slaska
Sleza Vrotslav
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
VfB Xohenems
TSV St. Jon
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
Avstriya Zalsburg
SC Rheindorf Altach II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Polsha havaskor IV. Liga - Wielkopolska
Jarota Jarocin
Centra Ostrow Wielkopolski
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Vengriya havaskor Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcau Nușfalău
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
OFK Banatul Arad
CS Voinţa Mailat
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya liga III 8-seriya
CS Feniks Buziaș
CSC Peciu Nou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Serbiya Serbiya Ligasi Istok
FK Dunav Praxovo
FK Jedinstvo Paraćin
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krsko
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krsko
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 yil
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Zavrč
NK Šmartno 1928 yil
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
FK Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Foresta Mănăştiur
AS Steaua Rosie Stanciova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
FK Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS talabalari
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS talabalari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Haqiqiy soat
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Haqiqiy soat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Haqiqiy soat
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya liga III 7-seriya
Turceni CSO
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Team United Sanpaul
CS Olimpia Bujac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Timishul Hitiaș
AS Progresul Rakoviţa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Timishul Hitiaș
AS Progresul Rakoviţa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Serbiya Havaskor Borska Okruzna Liga
Rudna Glava FK
FK Poreč Donji Milanovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Timishul Hitiaș
AS Progresul Rakoviţa
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Arad
CS Viktoriya Zabrani
CS Viktoriya Nadlak
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Arad
CS Viktoriya Zabrani
CS Viktoriya Nadlak
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Avantul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Timish
AS Avantul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Jelezniki
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bitnje
ŠD Polet
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bled-Boxinj Xirter
ŠD Preddvor
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Knejevo
FK FSA Prijedor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bitnje
ŠD Polet
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bled-Boxinj Xirter
ŠD Preddvor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bled-Boxinj Xirter
ŠD Preddvor
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
Britof
NK Sava Kranj
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Jelezniki
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
ŠD Visoko
NK Kranj
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:00
|
Sloveniya havaskorlar Gorenjska nogometna ligasi
NK Bitnje
ŠD Polet
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Sentar
NK Zelina
NK Kurilovec
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Sentar
HNK Segesta
NK Lučko
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinchi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Varaždinska – Lyudbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Benavente poyga klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semelji
NK Radnik Vrbica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Varaždinska – Lyudbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelchin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Benavente poyga klubi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. Zagrebačka NL
NK SHN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelochitsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Varaždinska – Lyudbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Sentar
HNK Segesta
NK Lučko
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakačina Mala
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brjani
NK Graničar Magić chamadon
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinchi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Urugvay Primerasi
Miramar Misiones
River Pleyt UY
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinchi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:30
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Benavente poyga klubi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
15:30
|
Chexiya 1. Liga
Sparta Praga
Slaviya Praha
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Polsha Ekstraklasa
Yagelloniya Bialystok
MKS Korona Kielce
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Jrnovnica
NK Vinjani
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Shag
NK Hrvatski Sokol
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Shag
NK Hrvatski Sokol
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrchevo Glavitsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
Tatra Kisac FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Svoboda Lyublyana
NK Brda
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Kochevje
ND Slovan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Sloveniya Havaskor 3. SNL vzhod
NK Svoboda Lyublyana
NK Brda
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Vengriya havaskor BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent Istvan SE
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinchi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinchi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kushevac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
15:30
|
Vengriya havaskor BLSZ I. osztály
Pestszentimrei Sport Kor
43. sz. Építők SK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947 yil
NK Galeb Juricani
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya havaskor Erste Liga Classic
FK Emmenbryucke
FC Bassecourt
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Gollandiya havaskorlar diviziyasi
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Frantsiya havaskor Normand milliy 3
AQSh Alenkon
"Sent-Lo Manche" klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Frantsiya havaskor Nouvelle-Aquitaine National 3
AQSh Chambray-les-Tours
Bourges Foot 18 B
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Algarve I divizioni
GD Lagoa
CD Odiáxere
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
FK Herrliberg
FC Shaffhausen 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Algarve I divizioni
FC 11 Esperansa
CU Culatrense
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Algarve I divizioni
Karvoeyro Yunayted
Portimonense SC B
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya havaskor Erste Liga Classic
FK Emmenbryucke
FC Bassecourt
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Benfika U19
FC Portu U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
FK Seefeld Zurich
FC Blue Stars ZH
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Gil Visente FK U19
Vizela U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Sporting U19
Vitoria SC U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Portugaliya havaskor A.F. Évora elita ligasi
Lusitano de Evora "B"
SC Alcakovense
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Salvador Ikkinchi divizioni
CD Titan
CSD Geyl
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:00
|
Frantsiya havaskor Normand milliy 3
AG Caennaise
Flers FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
FK Herrliberg
FC Shaffhausen 2
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Gil Visente FK U19
Vizela U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Sporting U19
Vitoria SC U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
Gollandiya havaskorlar diviziyasi
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
Frantsiya havaskor Normand milliy 3
AQSh Alenkon
"Sent-Lo Manche" klubi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
16:00
|
Estoniya Esiliiga
Tallin FK
JK Tallinna Kalev U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
Finlyandiya Veykkausliiga
Inter Turku
HJK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
Shveytsariya ayollar Superligasi
Bazel
FK Tsyurix
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
Estoniya Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Benfika U19
FC Portu U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
U19 Portugaliya chempionati
Gil Visente FK U19
Vizela U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:00
|
Ispaniya ikkinchi federatsiyasi
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:15
|
Shveytsariya ayollar Superligasi
Aarau FK
Grassshopper Tsyurix klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:15
|
Belgiya Pro ligasi
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:30
|
Shveytsariya havaskorlar 3. FTC ligasi
FC Rancate
SAV Vakallo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
16:30
|
Angliya Premer-ligasi
Nottingham o'rmoni
Chelsi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:30
|
Germaniya Bundesligasi
Maynz 05
Borussiya Dortmund
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
16:30
|
Portugaliya ayollar milliy chempionati
Atletiko Ouriense
Vilaverdense FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
17:25
|
Quvayt Quvayt ligasi
al-Quvayt
Al-Nasr Quvayt
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
17:30
|
Shveytsariya havaskorlar 3. FTC ligasi
Zamonaviy FK
GC Biaschesi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Kapixaba – C guruhi
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Kapixaba – C guruhi
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:00
|
Belarus Vysshaya ligasi
Dinamo Brest
FK Gomel
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marsilio Dias U20
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marsilio Dias U20
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-bosqich, A guruhi
Kampo Mourau U20
Atletiko U20
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-bosqich, A guruhi
Kampo Mourau U20
Atletiko U20
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya U20 Goyano
Guanabara Siti GO
Aragoyaniya EC U20
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera divizioni
Santa Koloma FK
"Atletik" Eskaldes klubi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
18:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
AE Station U17
San-Xerardo EC U17
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
Clube Atletico Cerense U17
Ceara U17
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:30
|
Braziliya havaskorlar U17 Cearense
AE Station U17
San-Xerardo EC U17
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:45
|
Angliya Ikkinchi Ligasi
Milton Keyns Dons
Crawley Town
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
18:45
|
Angliya Ikkinchi Ligasi
Milton Keyns Dons
Crawley Town
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
18:45
|
Italiya A seriyasi
Milan
Kalyari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
19:00
|
Ispaniya La Ligasi
Atletik klubi
Osasuna
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
19:00
|
Fransiya 1-divizioni, Ayollar
Parij Saint-Germain
Parijda
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
20:30
|
Surinam SVB Eerste diviziyasi
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
UranL Tigres
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/11
22:15
|
Kolumbiya Primera A, Apertura
Atletiko Bukaramanga
Kichik Barranquilla
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
22:30
|
Aruba divizioni Honor
SV Estrella Papilon
SV Britannia Piedra Plat
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
puerto nuevo
Deportivo Muniz
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
23:30
|
AQSh MLS
CF Monreal
Inter Mayami CF
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/11
23:30
|
AQSh MLS
Filadelfiya Ittifoqi
Orlando Siti SC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
23:30
|
AQSh MLS
CF Monreal
Inter Mayami CF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/11
23:30
|
AQSh Milliy Ayollar Futbol Ligasi
Orlando Pride
Bay FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
01:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Napier Siti Rovers
FK Petone
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
01:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Napier Siti Rovers
FK Petone
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
01:00
|
Yangi Zelandiya milliy ligasi
Napier Siti Rovers
FK Petone
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
01:00
|
Meksika Premer-ligasi A Seriya, 1-guruh
Alacranes de Durango
Matamoros Gavilanes
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
01:30
|
AQSh MLS
Kolorado Rapids
San-Xose zilzilalar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
02:00
|
AQSh Milliy Ayollar Futbol Ligasi
Portlend Torns FK
Reign FC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
02:30
|
AQSh Milliy Premer-Ligasi
Oklend Stompers
Napa vodiysi 1839 FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
02:30
|
AQSh Milliy Premer-Ligasi
Oklend Stompers
Napa vodiysi 1839 FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
04:30
|
Avstraliya NPL, Shimoliy Yangi Janubiy Uels
Charlstaun shahri
Valentin FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
05:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Rokdeyl Siti Suns
Sidney FK akademiyasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
05:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Blektaun Siti FK
Marconi Stallions
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
05:00
|
Avstraliya NPL, Yangi Janubiy Uels
Rokdeyl Siti Suns
Sidney FK akademiyasi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
05:00
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Brisben Roar yoshlari
Gold Coast United
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Aziz Albans avliyolari
Janubiy Melburn
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
06:00
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Western United FC zahiralari
Melburn g'alabasi yoshlari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
07:00
|
Xitoy CFA Ikkinchi divizion ligasi
Pekin Texnologiya Instituti
Xubey Istar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
07:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
07:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
07:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
07:15
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Rochedale Rovers
Brisben Siti FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Rapid Sălciile
Vointa Vadu Parului
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Botoșani
Soimii Baluseni
OFK Sulita
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Unirea Săveni AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
AS Vointa Beldiu
OFK Kinder Teiush
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Bereshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Prutul Vladeşti
AS Siretul Piscu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
FC Vultureshti
Clubul Sportiv Orășenesc Negreshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
Sporting klubi Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
ACS Luceafărul Bereshti
Flakara Pechea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Viktoriya Slobozia Konachi
Prutul Vladeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
OFK poygasi
ACS Unirea Ungureni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Vointa Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășeshti
OFK Viitorul Dobra
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 5 Valcha
CS Řushani
ACS Alutus Sălătrucel
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
FK Steagu Rosu Kolaku
FC Lunguletu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
Sportul Lucieni AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Flacara Crucea
Speranța Castelu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Inter Kostinesti
AS Progresul Osmancea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Constructorul Topraisar
Unirea Topraisar AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avantul Daneți
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Unirea Tâmbureshti
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viktoriya Bratovoeşti
CS Sporting Leu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Recolta Măcesu De Jos
ACS Unirea Vela
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcriţa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Flacara Drăgoteşti
AS Viitorul Śuglui
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viitorul Gherceşti
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS standarti Craiova
ACS Vointa Rasnic
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
Gloria Merisani AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Buteşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Teleormanul Troyanul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
Viktoriya Ciuperceni sifatida
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Făurești
AS Cerna Kopăceni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltețul Bălceşti 2014 yil
AS Zorile Skundu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltețul Zătreni
CS Damila Măciuca
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001 yil
ACS Halchiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
OFK Șoimii Vintu de Jos
CS Progresul Fărău
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
ACS Viitorul Ileana II
OFK Progresul Perisoru
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC kepagi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
Shoimii Apostolache
Crikovul Ciocini
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
Old Boyz Aleksandriya AS
CS Vitanesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FK Delta Tulcea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Sarja Robenesti
OFK Milan akademiyasi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbăneshti
FK Ripiceni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albeşti II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Filippin Filippin Futbol Ligasi
Mendiola FK
Filippin armiyasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Viitorul papkasi
ACS Știinśa Cerat II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Sarja Robenesti
OFK Milan akademiyasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC kepagi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
Shoimii Apostolache
Crikovul Ciocini
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
Old Boyz Aleksandriya AS
CS Vitanesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FK Delta Tulcea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
OFK Șoimii Vintu de Jos
CS Progresul Fărău
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Kampului
OFK Viitorul Albeshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albeşti II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Vointa Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
ACS Viitorul Ileana II
OFK Progresul Perisoru
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Gorj
CS Internațional Balești
CS Unirea Țînțăreni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Viitorul Brăneşti
AS Foresta Văgiulești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
Zafarli Boresku
AS Unirea Bolboși
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Avstraliya NPL Kvinslend, Ayollar
Sharqiy shtatlar
Brisben Siti FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
CS Viktoriya Vinju Mare
CS Recolta Dănceu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
AS Vointa Beldiu
OFK Kinder Teiush
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
ACS Tricolorul Jegalia
AS Șoimii Unirea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
OFK poygasi
ACS Unirea Ungureni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
Stanriz Stăncuta AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
Sport banki
Flacara Muntenii De Sus
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
Sporting klubi Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
ACS Malina Smardan
Inter 2000 Tudor Vladimiresku
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
ACS Luceafărul Bereshti
Flakara Pechea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Viktoriya Slobozia Konachi
Prutul Vladeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimiresku
AS Râzeşii Valea Marului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Bereshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
Prutul Vladeşti
AS Siretul Piscu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Rapid Sălciile
Vointa Vadu Parului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Valcha
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Ramnicu Valcea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
Viktoriya Komisani AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
OFK Unirea Colibasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
FK Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Geboaia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
ACS Voința Cretu
AS Flacara Zavoiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Vointa Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
FK Steagu Rosu Kolaku
FC Lunguletu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
Sportul Lucieni AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 5 Valcha
CS Řushani
ACS Alutus Sălătrucel
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășeshti
OFK Viitorul Dobra
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomireşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Botoșani
Soimii Baluseni
OFK Sulita
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Unirea Săveni AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Galati
AS Râzeşii Valea Marului
Viktoriya Slobozia Konachi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Gorj
AS Jupîneşti
AS Petrolul Stoina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
Gloria Merisani AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
Viktoriya Ciuperceni sifatida
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Făurești
AS Cerna Kopăceni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltețul Bălceşti 2014 yil
AS Zorile Skundu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltețul Zătreni
CS Damila Măciuca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Braila
AS Spicul Ramnicelu
AS Siretul Vadeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Nikolay Balseskuni eslang
Peskarul Ghindăreşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Litoralul 22 Korbu
Viitorul Fîntînele
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Pescărushul Gîrliciu
CS Peştera
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Mustaqillik AS
AS Aurora 23 avgust
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Constructorul Topraisar
Unirea Topraisar AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Inter Ion Korvin
CS Gloria Băneasa II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgita
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Vointa Puțuri
ACS Inter Secui
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
OFK Kosoveni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viktoriya Bratovoeşti
CS Sporting Leu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Recolta Măcesu De Jos
ACS Unirea Vela
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcriţa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Știinśa Calopăr
ACS Știinśa Malu Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
AS Flacara Drăgoteşti
AS Viitorul Śuglui
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viitorul Gherceşti
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS standarti Craiova
ACS Vointa Rasnic
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
Betis Kraiova
ACS Viitorul Predeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Tulcea
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FK Delta Tulcea
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
AS Vointa Beldiu
OFK Kinder Teiush
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dambovita
OFK poygasi
ACS Unirea Ungureni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Rapid Sălciile
Vointa Vadu Parului
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar ligasi 5 Valcha
CS Řushani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Constructorul Topraisar
Unirea Topraisar AS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
OFK Kosoveni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS Viitorul Gherceşti
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACS standarti Craiova
ACS Vointa Rasnic
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
Gloria Merisani AS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Valcha
AS Oltețul Bălceşti 2014 yil
AS Zorile Skundu
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Filippin Filippin Futbol Ligasi
Mendiola FK
Filippin armiyasi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
Gloria Loamnes AS
CS Săliște 2012 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
Silvatex Orlat AS
Gloria Pauca AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FK Șoimii Gura Humorului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bihor
Universitatea Oradea
CS Osorhei
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Pašcani Lokomotivi
AS 2023 Todirești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
FC Recolta Conțeshti
CS Unirea Mirceşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
ASA Avantul Tătăruši
AS Viitorul Brăeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
ASA Avantul Tătăruši
AS Viitorul Brăeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Pašcani Lokomotivi
AS 2023 Todirești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
FC Recolta Conțeshti
CS Unirea Mirceşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Tineretul Poiana Vărbilau
Viitorul Iordăcheanu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
Steaua Mărgineni
AS Avantul Cerașu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Podenii Vechi
Vointa Măgurele
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Podenii Vechi
Vointa Măgurele
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Podenii Vechi
Vointa Măgurele
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 7 Praxova
AS Tineretul Poiana Vărbilau
Viitorul Iordăcheanu
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Praxova
AS Targshorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Darjovul Valea Mare
AS Rekolta Movileni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Avantul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Vointa Margineni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
ASFC Podisor
Roneda Naipu AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
ACS Mihai Voda
Crevedia Mare AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Rekolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Rekolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avantul Măgureni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
AS Tonmir Iashi
Stejarul Sineşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Praxova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
AS Țuțora
Gloriya Baltati
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
AS Tonmir Iashi
Stejarul Sineşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
AS Viktoriya Lețcani
Moldova Kristi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
G'olib 2018 Ceptura
Unirea Valea Dulce
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
CS Bucov iltimos
Avantul Tomshani
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Shtiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Shtiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
G'olib 2018 Ceptura
Unirea Valea Dulce
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
G'olib 2018 Ceptura
Unirea Valea Dulce
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
CS Bucov iltimos
Avantul Tomshani
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Shtiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ustuni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
Viktoriya Ianka sifatida
ACS Oltul Tia Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ustuni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Clectro Micasasa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Sorostin Şeyka-Mică
AS Speranța Biertan
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Tarnava
AS Atletik Paucea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Clectro Micasasa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Sorostin Şeyka-Mică
AS Speranța Biertan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
Valea Viilor AS
ACS Flacara Gaz-Metan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Tarnava
AS Atletik Paucea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig AS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Sibiu
AS Viitorul Tarnava
AS Atletik Paucea
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Piteshti
FC Star Sport Argeş Piteshti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002 yil
CS Real Bradu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
OFK Frizian Cateasca 2023
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002 yil
CS Real Bradu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
OFK Yuventus Viktoriya 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Mirosi
AS Speranța Cornățel
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
OFK Yuventus Viktoriya 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
Flacara Leordeni AS
ACS qo'rquvi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Mirosi
AS Speranța Cornățel
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
Flacara Leordeni AS
ACS qo'rquvi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arges – Seria Nord
OFK Yuventus Viktoriya 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
Xaro Vilyanueva FK (V)
CF Fuente al Saz (V)
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
Xaro Vilyanueva FK (V)
CF Fuente al Saz (V)
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
ACS DP Cornu II
Gloriya Valkanesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
CS Shotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
ACS DP Cornu II
Gloriya Valkanesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
AS Vointa Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
ACS Caraimanul Busteni
Jos progresul provinsiyasi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Praxova
ACS DP Cornu II
Gloriya Valkanesti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Loeches (V)
Bolgariya Alkala de Henares (V)
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Futuro San-Fransisko (V)
Bar La Herradura Torrexon (V)
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Loeches (V)
Bolgariya Alkala de Henares (V)
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ispaniya havaskorlar faxriylar ligasi Madrid Shimoliy
CD Futuro San-Fransisko (V)
Bar La Herradura Torrexon (V)
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Avantul Goleesti
CS Dumeşti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
CS Tomești
FK Fulgerul Shibănesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
ACS Sportul Studenśesc Iași
CS Gloria Romanesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popeşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
CS Tomești
FK Fulgerul Shibănesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
ACS Sportul Studenśesc Iași
CS Gloria Romanesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
Viitorul Plugari FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:15
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
Diessenhofen FK
FC Bassersdorf
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:15
|
Mo'g'uliston Premer-ligasi
TUV Buganud
Khaan Xuns – “Echim” FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:30
|
Gretsiya Havaskor A EPS Makedoniya 1-guruhi
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:30
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Kapalaba buldoglari
Janubi-g'arbiy Kvinslend momaqaldiroq
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:30
|
Gretsiya Havaskor A EPS Makedoniya 1-guruhi
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
08:30
|
Avstraliya Kvinslend Premer-ligasi 1
Kapalaba buldoglari
Janubi-g'arbiy Kvinslend momaqaldiroq
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
08:30
|
Gonkong premer-ligasi
Gonkong FK
Golik Shimoliy tumani
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Galati
CS Gloria Ivesti
Șoimii Foltești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
Flamura Rakovițeni AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
Unirea Padina AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
Unirea Largu AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
Glodeanu Silistea FK
AS Viitorul Rusetu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
Miloddan avvalgi Albisrieden
FK Witikon
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Slovakiya U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
Flamura Rakovițeni AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisau
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
Unirea Padina AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
Unirea Largu AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
OFK Puieshti
AS Viitorul Știubei
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Viktoriya Buda
AS Știinśa Bălăceanu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Slovakiya U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
09:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
09:00
|
Slovakiya U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
09:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
Ararat TTU FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
Ararat TTU FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
Ararat TTU FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
09:30
|
Estoniya Esiliiga
FK Elva
Flora Tallinn U21
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Teleorman
ACS Atletik Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
09:30
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 7-guruh
Rayo Valyekano B
CD Canillas
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
09:30
|
Estoniya Meistriliiga Ayollar
Lootos Polva Ayollar
JK Tallinna Kalev Ayollar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
09:30
|
Estoniya Esiliiga
FK Elva
Flora Tallinn U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
10:00
|
Polsha havaskorlar ligasi Okregova – Siedlce
Orzeł Unin
Sentabr Żelechow
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
FK Oerlikon/Polizei J
Regensdorf FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Vengriya NB III Kelet
Budapesht Xonved FK II
Ceglédi VSE
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Vaslui
FK Viitorul Valeni
Speranta Dranceni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Nonom CD
Sanabria CF
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
qurbaqa FK
Strømsgodset II
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
10:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
qurbaqa FK
Strømsgodset II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
10:00
|
Polsha havaskorlar V. Liga – Wielkopolska
Polsha II Sroda Wielkopolska
Przemisław Poznan
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Makao Elit Ligasi
Tak Chun Ka I
Gala FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
10:00
|
Makao Elit Ligasi
Tak Chun Ka I
Gala FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Belarus Pershaya Ligasi
BATE Borisov qo'riqxonasi
Lokomotiv Gomel
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Săgeata Drăguş
AS Mandra
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovey
Unirea Salcea AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovey
Unirea Salcea AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
Transilvaniya Felmer AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Săgeata Drăguş
AS Mandra
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Brasov
AS Săgeata Drăguş
AS Mandra
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Götaland
BK oldinga
Herrestads AIF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Germaniya havaskor mintaqaviy ligasi Nordost
VSG Altglienicke
Greifsvalder FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Shvetsiya havaskor elittan, ayollar
Umeå IK
IFK Kalmar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Belarus Pershaya Ligasi
BATE Borisov qo'riqxonasi
Lokomotiv Gomel
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 1-guruh
fana
Aasane futbol 2
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
Zarya Zvegor FK
FC Bliznatsi 2022
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Ispaniya havaskor Lliga Elit Katalana
Evropa Ittifoqi raqamlari
Yevropa Ittifoqi Ruby
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
11:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
Kose FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:00
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
Kose FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Jurjiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Norvegiya 2-divizioni 2-guruh
Junkeren
Skeid
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:30
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dinamo Shverin
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:30
|
Estoniya Premium Ligasi
FCI Levadia Tallinn
Ismi Kalju
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Jurjiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Jurjiu – Nord
AS Real Dragăneasca
AS Podul Doamnei II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Jurjiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Speranţa Sopârliţa 2024
ACS Viktoriya Dobrun
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Speranţa Sopârliţa 2024
ACS Viktoriya Dobrun
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya Havaskorlar Ligasi 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Gretsiya
AS Olimpia Malta
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Skarisoara
AS Fortuna Herasti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
ACS Pro Gostinu
Gloria Schitu AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Gretsiya
AS Olimpia Malta
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
Unirea Slobozia AS
AS Agrogold Vlad Tepes
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Skarisoara
AS Fortuna Herasti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
AS Gretsiya
AS Olimpia Malta
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
11:30
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Jurjiu
ACS Pro Gostinu
Gloria Schitu AS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Ayntraxt Mahlsdorf
Anker Vismar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Vaslui
Ghergheleu FC
ACS Feniks jamoasi Tanaku
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
AS Remeti
CS Plimob Sighetu Marmației
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
FK Sokol-Benkovski Sofiya
FK Kremikovtsi Sofiya
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
ACS Sportul Vladeni
AS Olimpicii Ulmi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Chexiya 1. Liga, Ayollar
1. FK Slovako
Sparta Praga
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Fulgerul Laschia
AS Gloria Chechiš
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Niderlandiya havaskor 1e Klasse Zondag - G'arb
Wormerveer Fortune
IVV Landsmeer
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
AS Yuventus Crovu
ACS Miulesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
Milliy Sofiya FK
Levski-Spartak 1962 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
ACS Magura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
AS Remeti
CS Plimob Sighetu Marmației
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
OFFC Sofiya 1992 Sofiya
FK Vrazhdebna Sofiya
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
FK Sokol-Benkovski Sofiya
FK Kremikovtsi Sofiya
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Shveytsariya havaskorlar 2. OFV ligasi
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
FK Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
Viitorul Salsioara FK
AFCS Flacăra Ghineşti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 6 Dambovita
AS Viitorul Şelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Shveytsariya Havaskorlar 2. Liga FVRZ
SC YF Yuventus II
FK Wiedikon
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Spartans WFC
Hamilton Akademik WFC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
SV Todesfelde
Inter Inter Turkspor Kiel
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Shveytsariya havaskor Erste Liga Classic
FK Thun Berner Oberland II
FK Langenthal
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
ACS UAC Yevropa
ACS Speranța Cernești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Fulgerul Laschia
AS Gloria Chechiš
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranta Fersig
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lixtenberg
Gerta Zelendorf
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Shveytsariya havaskor Erste Liga Classic
FK Thun Berner Oberland II
FK Langenthal
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
ACS UAC Yevropa
ACS Speranța Cernești
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Fulgerul Laschia
AS Gloria Chechiš
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Ayntraxt Mahlsdorf
Anker Vismar
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Latviya 1.Liga
Rezeknes FA
Oleyn
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Süd
Eynxayt Vernigerod FK
FSV Budissa Bautzen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Finlyandiya Kakkonen, "B" guruhi
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lixtenberg
Gerta Zelendorf
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Norvegiya 2-divizioni 1-guruh
Hødd IL
Vard Haugesund
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Maramureș
AS Fulgerul Laschia
AS Gloria Chechiš
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Rossiya Ikkinchi divizioni, 2-guruh
Enisey 2 Krasnoyarsk
Zvezda ko'chasi. Peterburg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 5-guruh
træff
Aalesund FK II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Chexiya 1. Liga, Ayollar
1. FK Slovako
Sparta Praga
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskor Oberliga NOFV Nord
Ayntraxt Mahlsdorf
Anker Vismar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Hibernian WFC
Midlothian WFC yuragi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:00
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
SV Todesfelde
Inter Inter Turkspor Kiel
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:15
|
Vengriya NB I
Kisvarda FK
Mezőkovesd Zsóry
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Niderlandiya havaskor 5e Zondag klassi – A
SNC '14
VV Partij 33
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Niderlandiya havaskor 4e Zondag klassi – A
RKVVM
SV Geuldal
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Niderlandiya havaskor 5e Zondag klassi – A
SNC '14
VV Partij 33
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Niderlandiya havaskor 4e Zondag klassi – A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
12:30
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:30
|
Shveytsariya ko'tarilish ligasi
Janob Delemont
FK Tsyurix II
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
12:30
|
Norvegiya 2-divizioni 2-guruh
Strømmen IF
Stjørdals/Blink
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
"Atletiko" Nikolay Balchesku
OFK Viitorul Dragoş Voda 2019
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 7-guruh
Kuk Villalba
Real Madrid C
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
Åskollen
Mjondalen 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
Viktoriya Arnoldsvayler
DJK Arminia Eilendorf
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Aberdin LFC
Motherwell LFC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Feniks Ulmu 2024
OFK Viktoriya Potkoava 2024
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Baden Vyurtemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Baden Vyurtemberg
1. Goppinger SV
SSV Reutlingen
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Frantsiya havaskor Auvergne Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
Sent-Etyen 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
SG Barokshtadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
OFK Viitorul Valea Argovey
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
"Atletiko" Nikolay Balchesku
OFK Viitorul Dragoş Voda 2019
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Frantsiya havaskor Auvergne Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
Sent-Etyen 2
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbryuck
Kickers Emden
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 4-guruh
orkla
Stabæk Fotball II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Feniks Ulmu 2024
OFK Viktoriya Potkoava 2024
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Bastia U19
AS Monako U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
Åskollen
Mjondalen 2
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
Eckernförder SV
Flensburg TSB
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
Viktoriya Arnoldsvayler
DJK Arminia Eilendorf
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Strasburg U19
AQSh Orlean U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
FC Chambly Oise U19
Le Gavr U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Monpelye U19
Yaxshi U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Aberdin LFC
Motherwell LFC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Italiya A Seriya Ayollar
Inter
Sassuolo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kalarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
OFK Viitorul Valea Argovey
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Sloveniya PrvaLiga
NK Celje
FK Koper
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
Viktoriya Arnoldsvayler
DJK Arminia Eilendorf
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
SV Helpenshteyn
SV Rott
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Chateauroux U19
Nant U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. Givenbek FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Baden Vyurtemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbryuck
Kickers Emden
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Italiya D seriyasi, Jirone B
Piacenza
Varesin
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlari Shlezvig-Golshteyn-Liga
Eckernförder SV
Flensburg TSB
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Ozarbayjon Misli Premer-ligasi
Gabala FK
Sabah FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Janubiy Afrika Premer-ligasi
Lamontville Oltin o'qlari
Chippa Yunayted
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Shotlandiya Premer-ligasi Ayollar
Aberdin LFC
Motherwell LFC
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskor Hessenliga
FK Eddershaym
Xünfelder SV
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Germaniya havaskorlar ligasi Gamburg
Union Tornesch
Alsterbryuder FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Chexiya 1. Liga, Ayollar
Slovan Liberets
SK Slaviya Praga
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Parij FK U19
Oser U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
AS Montferran U19
Troyes U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Tuluza U19
US Colomiers U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Italiya Campionato bahor 1
Sassuolo U19
Fiorentina U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Italiya D seriyasi, Jirone D
Kortikella
Viktor San-Marino
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Fransiya U19 milliy chempioni
Bourg-an-Bresse U19
Dijon U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 4-guruh
Anorga Kke
CD Derio
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Viitorul Hărănglab
ACS Lokomotiv Agrišteu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Viitorul Hărănglab
ACS Lokomotiv Agrišteu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskor 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Chelevo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskor 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Chelevo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Progresul Dumbrăvioara
Farel Roteni sifatida
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Progresul Dumbrăvioara
Farel Roteni sifatida
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Gretsiya Havaskor B EPS Korintiya
Aetos Kryoneriu
Korint 2006 FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Gretsiya Gamma Ethniki – 1-guruh
Niki Efkarpias
Asteras Petriti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Viitorul Delenii
Mureshdan ACS Pescarii Sântioana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Mureş
AS Viitorul Delenii
Mureshdan ACS Pescarii Sântioana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:15
|
Angliya chempionati
G'arbiy Bromvich Albion
Sautgempton
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
SC Plose
SSV Taufers
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Germaniya havaskor Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor seshanba toifasi Kalabriya – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio sport markazi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
SC Plose
SSV Taufers
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Alto Adige – 1. Havaskorlar ligasi, B guruhi
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Calabria Girone C
ASD Santa Kristina
ASD Haqiqiy Cittanova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Prima toifasi Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskorlar ikkinchi toifasi Calabria Girone B
ASD Sersalese
AQSh Petrona 1980 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor seshanba toifasi Kalabriya – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor seshanba toifasi Kalabriya – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio sport markazi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor seshanba toifasi Kalabriya – Girone A
ASD Tiriolo 2023
ACD Maida
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor seshanba toifasi Kalabriya – Girone A
ASD Staletti
AQSh Girifalco
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Germaniya havaskor Oberliga Niderrhein
Myulxaymer FK 97
SF Hamborn 07
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
13:30
|
Germaniya Bundesligasi
Darmshtadt 98
Hoffenheim
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Ekselenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
Avliyo Georgen
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:30
|
Angliya Angliya kubogi, ayollar
Tottenxem ayollar
Manchester Yunayted ayollari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Promozione Alto Adige – Landesliga
OFK Sent-Martin Mus
SSV Weinstrasse Süd
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Promozione Alto Adige – Landesliga
Gerdyoina FK
SSV.D. Voran Leifers
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Italiya havaskor Promozione Alto Adige – Landesliga
Gerdyoina FK
SSV.D. Voran Leifers
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
13:30
|
Germaniya havaskor Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
13:30
|
Germaniya havaskor Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Kerkyras – A guruhi pley-off
AS Odysseas Avlioton
AE Megas Aleksandros
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ADP Baunese
ASD Ulassai
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Kalsio
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Kastor 1977 yil
ASD Uragano Pirri
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010 yil
AC Cortoghiana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Miklos Marton Mădaraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Hegyalja Vârşag
CS Corundi Ifjusag
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Progresul Shomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
Anchor plyaji
Vitorino de Piaes
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
SC Melgacense
Tavora madaniyat va dam olish markazi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Andycom Avrămeşti
AS Gagyvize Goagiu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Nyiko Kobăteşti
AS Radicza Sanpaul
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lapus R
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Shveytsariya havaskorlar 2. OFV ligasi
Valposkiavo Kalsio
FC Mels
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg Faxriy mukofoti
CS Grevenmacher
Rodanj 91
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Daniya Superligasi
Brondby IF
FC Kobenhavn
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lazarea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
FK Myolner
Hønefoss BK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lapus R
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Ocna de José
AS subcetate
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Nyiko Bisericani
Gordon Bulgareni AS
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Mohos Lăzăreşti
Doktor Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg milliy divizioni
Racing FC Union Lyuksemburg
Monderkange
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Polsha havaskorlar ligasi Okregova – Siedlce
Czarni Wegrov
SKS Jablonianka Jablonna Lacka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Shveytsariya havaskorlar 2. OFV ligasi
Valposkiavo Kalsio
FC Mels
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg Faxriy mukofoti
CS Grevenmacher
Rodanj 91
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010 yil
AC Cortoghiana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya Havaskor A EPS Makedoniya 1-guruhi
AS Neapolis
Etnikos Metewrwn
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Kalsio
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Borsaros Sancrăieni
ACS Sandominic
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Miklos Marton Mădaraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Shimoneshti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Hegyalja Vârşag
CS Corundi Ifjusag
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Progresul Shomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
Anchor plyaji
Vitorino de Piaes
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
SC Melgacense
Tavora madaniyat va dam olish markazi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
Sandnes Ulf II
madla
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Shimoneshti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Progresul Shomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010 yil
AC Cortoghiana
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Kalsio
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Prima toifasi Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
Anchor plyaji
Vitorino de Piaes
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Portugaliya havaskor AF Viana Kastelo I divizioni
SC Melgacense
Tavora madaniyat va dam olish markazi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya havaskorlar U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lapus R
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg milliy divizioni
Svift Hesperanj
Dengiz mahsulotlari Mersch
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Maramureș
CS Progresul Shomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg milliy divizioni
Birlik Titus Petanj
Jeunesse Esch
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Rossiya Ikkinchi divizioni, 2-guruh
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Shvetsiya Ettan, Norra
Assyriska FF
Örebro Syrianska BK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
SC Röthis
FK Volfurt
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Lyuksemburg milliy divizioni
Viktoriya Rosport
F91 Dudelange
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Daniya Superligasi
Brondby IF
FC Kobenhavn
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 6-guruh
FK Myolner
Hønefoss BK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
APO Kurtesiu
Aris Dimitras AC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Kavasilon atromitlari
Aetos Alpokhoriou AO
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
APO Kurtesiu
Aris Dimitras AC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Kavasilon atromitlari
Aetos Alpokhoriou AO
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023 yil
Alfeios Epitaliou AC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgu AC
Argonautis Katakolou
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Olimpiakos Zaxaros
Alfeionis Alfeyousas AC
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgu AC
Argonautis Katakolou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
Olimpiakos Zaxaros
Alfeionis Alfeyousas AC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Gretsiya havaskor B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023 yil
Alfeios Epitaliou AC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Yasen 2007 Yasenkovo
FK Bortsi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
Kosmos Branichevo FK
Zenit Chernoglavtsi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Yasen 2007 Yasenkovo
FK Bortsi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
Kosmos Branichevo FK
Zenit Chernoglavtsi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
Kosmos Branichevo FK
Zenit Chernoglavtsi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Bolgariya Havaskor Chetvarta Liga – AOG Shumen, Shimoliy
FK Zvezda Studenitsa
FK Veliki Preslav
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Salom JK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Kalsio Pirri
AQSh dollari Arborea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Italiya havaskor Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Kalsio Pirri
AQSh dollari Arborea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Polsha havaskor Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskor 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskor 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:00
|
Estoniya II Liga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa va Läänemaa JK II ÜM
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
Neos PAOK Kiriakiu
ASA Parnassos Arachovas
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Chexiya divizioni E
SK Batov 1930 yil
Rymarov
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AS Xostion
Amvrisseas Distomou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
Neos PAOK Kiriakiu
ASA Parnassos Arachovas
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Gretsiya havaskor B EPS Veotia – 1-guruh
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Portugaliya ligasi Portugaliya
Gil Visente
SC Farense
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:30
|
Chexiya divizioni E
SK Batov 1930 yil
Rymarov
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:30
|
Italiya havaskor Ecccellenza Campania Girone A
FK Pompey
Nola
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:30
|
Gretsiya Havaskor B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Messopotamia TMP
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Druga Liga Kragujevca
FK shiori 1934 yil
FK Šumadinac Kragujevac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:30
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bushletich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
Borak Kotorsko FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bushletich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovitsa
FK Mineral Banja Vrućica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
Borak Kotorsko FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:30
|
Gretsiya Havaskor B EPS Evoias
A.E.Katenon
AO Dystou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskorlar Prva Liga Kragujevca
FK Marshich
FK Koloniya 1929 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskorlar Prva Liga Kragujevca
FK Marshich
FK Koloniya 1929 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskorlar Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977 yil
FK Mladost Pajazitovo
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Tsvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Druga Liga Kragujevca
FK Yadran Kragujevac
FK Slaviya Bresnica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubushinac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Druga Liga Kragujevca
FK Yadran Kragujevac
FK Slaviya Bresnica
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
14:30
|
Serbiya Havaskor Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Ispaniya Liga F
Levante Las Planas FK
Levante UD
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskorlar ligasi Okregova – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Panchevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskorlar 2. Juznobanatska ligasi “Istok”
FK Banat Vrishac
FK Omladinac Zagajica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
OFK Koloniyya Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Sloveniya Havaskor Pomurska nogometna ligasi
NK Odranci
NK Polana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Sloveniya Havaskor 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
RW Rankweil
SC Imst 1933 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor AF Porto I divizioni – 2-seriya
FC Parada
UCR Boim
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Tarnavele Tiur
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor AF Portu faxriy divizioni
Aparecida FK
Leyxoes B
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina Havaskorlar Kantonalna ligasi USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina Havaskorlar Kantonalna ligasi USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
FK Vihar Trebich Sofiya
Partizan FK 2023 Svetovrachene
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya havaskorlar Chetvarta ligasi - OG Sofiya
FK Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Dridu FK
ACS Valea Măcrișului
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
CS Recolta Gheorghe Lazar 2017
FK Rapid Perieti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Flacara Andraseşti
Spicul Milosesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Vointa Maia
Gloriya Alekseni
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
FK Borac Plochica
FK Jedinstvo Dubovac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
FK Slaviya Kovachica
FK Voyvodina Crepaja
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Morales del Vino Atletiko
CD Inter Los Valles
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskor IV. Warminsko-Mazurska ligasi
Stomil II Olsztyn SA
GKS Polsha Iłowo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoshevac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Vinoracha
FK Jedinstvo Duboka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya havaskorlar Chetvarta ligasi - OG Sofiya
FK Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Bacau
AS Bârsăneshti
AS Viitorul Căiuți
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
FK Borac Plochica
FK Jedinstvo Dubovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
FK Slaviya Kovachica
FK Voyvodina Crepaja
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Dridu FK
ACS Valea Măcrișului
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
CS Recolta Gheorghe Lazar 2017
FK Rapid Perieti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Flacara Andraseşti
Spicul Milosesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Avantul Grindu
AS Yuventus Borenesti
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Vointa Maia
Gloriya Alekseni
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskorlar ligasi Okregova – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskorlar ligasi Okregova – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryv Sobolev
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBIH – Centar
NK Jepche 1919 yil
NK Bosna Visoko
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya havaskorlar Chetvarta ligasi - OG Sofiya
FK Vastanik 26 Voinegovtsi
FK Sofia Sport Sofia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Panchevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garich Ilova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hargita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Hargita
CS Minerul Balan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Chexiya CFL
Povltavska FA
Viktoriya Plzen B
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Heresin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Sloveniya Havaskor 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskorlar ligasi
BSK Borac
FK Mladi Rudar Bukovik
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Panchevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko yangi muhri
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Panchevo
FK Xayduchica
FK Dolovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskorlar 2. Juznobanatska ligasi “Istok”
FK Banat Vrishac
FK Omladinac Zagajica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskorlar 2. Juznobanatska ligasi “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
OFK Koloniyya Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor AF Leiria I divizioni – A Seriya
ACD Caseirinhos
Atletiko klubi Avelarense
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
ACS Bagau
ACS Performanśa Ighiu II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Tarnavele Tiur
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
CS birligi Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya Peta havaskorlar ligasi – BOG Pazardjik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor AF Braga Pro-National
Merelinense FK
AD Ninense
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskor Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kok
Cisy Naleczow
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina Havaskorlar Kantonalna ligasi USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya Havaskor Peta ligasi – B OG Sofia (Sever)
FK Vihar Trebich Sofiya
Partizan FK 2023 Svetovrachene
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina Havaskorlar Kantonalna ligasi USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ispaniya havaskorlar 1-viloyat ishqibozlar divizioni, Primera – Zamora
Morales del Vino Atletiko
CD Inter Los Valles
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoshevac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Vinoracha
FK Jedinstvo Duboka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga FBIH – Centar
NK Jepche 1919 yil
NK Bosna Visoko
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bolgariya havaskorlar Chetvarta ligasi - OG Sofiya
FK Vastanik 26 Voinegovtsi
FK Sofia Sport Sofia
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Heresin
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska Liga Panchevo-Kovin-Kovachica-Opovo
OFK Koloniyya Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, G'arbiy
TJ Kovo Belusha
FK Podkonitse
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Yalomita
CS Recolta Gheorghe Lazar 2017
FK Rapid Perieti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor AF Porto I divizioni – 2-seriya
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina Havaskorlar Kantonalna ligasi USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoshevac
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor Medjuopštinska liga Sever
FK Vinoracha
FK Jedinstvo Duboka
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina havaskorlar 2. FBIH ligasi – Jug
NK Lyubushki
HNK Vishichi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina havaskorlar 2. FBIH ligasi – Jug
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 yil Livno
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gertsegovina havaskorlar 2. FBIH ligasi – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Xlebin
NK Rudar Glogovac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Avstriya Bundesligasi
TSV Xartberg
Red Bull Salzburg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Turkiya Super Ligasi
Kasımpasha
Antalyaspor
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, G'arbiy
TJ Kovo Belusha
FK Podkonitse
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Slovakiya 3. Liga, Sharq
TJ Tatran Oravské Veselé
FTC Fiľakovo
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Nigeriya Professional Ligasi
Sporting Lagos FK
Enugu Rangers International
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Avstriya G'arbiy havaskor mintaqaviy ligasi
RW Rankweil
SC Imst 1933 yil
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Ispaniya Liga F
Levante Las Planas FK
Levante UD
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Xayduk 1932 yil Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Xayduk 1932 yil Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gretsiya Havaskor A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
UCHUN. Makrision
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniche
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar 2. Liga RS – Istok
Jedinstvo Rochevich FK
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gretsiya Havaskor A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekvesh Svilojevo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gana GAED 3-divizioni – 1-mintaqa
YDS 18 fermer xo'jaligi tresti
FC Soka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gana GAED 3-divizioni – 1-mintaqa
Adenta yoshlar sport akademiyasi
Afrika panteralari FC
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Transilvania sport akademiyasi
CS Minerul Řuncuiuș
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Kovasna
ACS FC Păpăuti
OFK Cernat
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Transilvania sport akademiyasi
CS Minerul Řuncuiuș
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuz
Rudar Stanari FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ispaniya havaskor Preferente Galicia - Shimoliy guruh
CD Allariz
"Yuventud Kambados" klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Omladinac Modricha
FK Skugrich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Crkvina
FK Xayduk Batkusha
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Mejuopštinska Liga Aranjelovac-Topola
FK Tulež
SHamot Aranjelovac FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Mejuopštinska Liga Aranjelovac-Topola
FK Tulež
SHamot Aranjelovac FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Crkvina
FK Xayduk Batkusha
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Xayduk Kozuhe
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Omladinac Modricha
FK Skugrich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Mejuopštinska Liga Aranjelovac-Topola
FK Tulež
SHamot Aranjelovac FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Crkvina
FK Xayduk Batkusha
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Xayduk Kozuhe
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna ligasi – Banya Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna ligasi – Banya Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina Havaskorlar Područna ligasi – Banya Luka
OFK Spartak 2013 yil
FK Mladost Zalujani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
ACS Speranța Jucu II
FK Ardealul Kluj Napoka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
ACS Speranța Jucu II
FK Ardealul Kluj Napoka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
ACS Speranța Jucu II
FK Ardealul Kluj Napoka
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
AS Flacara Țipar
CS Avantul Tarnova
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
AS Flacara Țipar
CS Avantul Tarnova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Serbiya Ligasi Istok
FK Žitorađa 1957 yil
GFK Yagodina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sălaj
Venera Giurtelec FK
CS Someșul Someș Odorhei
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gana GAED 3-divizioni – 1-mintaqa
FC Xospas
FC Young Mount
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
CS Inter Ashtileu
CSC Nojorid Livada
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Gana GAED 3-divizioni – 1-mintaqa
FC Xospas
FC Young Mount
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Polsha havaskor Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Viktoriya Skalbmierz
Ziyofatchi Radoshis
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Banișor Peceiu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Portugaliya havaskor A.F. Leiria sharafli bo'limi LizSport
Guiense sport guruhi
Sporting Pombal
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Voyvođanska Liga “Istok”
FK Polet Idvor
FK Jedinstvo Vlaykovac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor zonasi "Centar"
FK Orljane
Zemlyoradnik Balajnak FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya havaskor zonasi "Centar"
FK Orljane
Zemlyoradnik Balajnak FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Vointa Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Vointa Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Mejuopštinska Liga Aranjelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Yelenac
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
Amefa Kluj Napoka
AS Progresul Sannicoară
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Kluj
Amefa Kluj Napoka
AS Progresul Sannicoară
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast yoqasi
NK Zagorec Koprivnica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sălaj
FK Rapid Zimbor
CS Unirea Mirsid
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya Chetvarta havaskorlar ligasi – AOG Pazardjik
Yunak Ivaylo FK
FK Zvezda Semchinovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Bolgariya Chetvarta havaskorlar ligasi – AOG Pazardjik
Yunak Ivaylo FK
FK Zvezda Semchinovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Luchani
FK Jelica Gorachichi
FK Voćar Kotraža
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišich
FK Pik 2023 Sombor
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Luchani
FK Jelica Gorachichi
FK Voćar Kotraža
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
Dinamo Sonta FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišich
FK Pik 2023 Sombor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Granichar Grabovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Granichar Grabovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor Opstinska ligasi Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodichevo
OFK Laush Banya Luka
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:00
|
Bosniya va Gersegovina havaskorlar mintaqaviy ligasi RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodichevo
OFK Laush Banya Luka
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vašcău
AS Olcea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Serbiya Havaskor MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
Panonija Lalich FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brejani
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 yil Budinščina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Tushkani
NK Krnjak
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad va Dobri
NK Josipdol
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rayevo Selo
NK Jadran Gunja
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Shokadiya Stari Mikanovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Vukovar
NK Moxovo
HNK Radnicki Vukovar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Miklushevci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
N.K.Mahovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
Xorvatiya NK Nova Kapela
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkash Farkaševac
NK Mladost Obedishche
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krashich
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanitsa
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. Zagrebačka NL
NK Kashina
NK Shparta
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK Gornji Andrijevcidan so'rang
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavoniya Bodovalji
NK Soko 1970 Orubika
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasak Brezova
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
NK Xayduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
N.K.Mahovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelochitsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. Zagrebačka NL
NK Xrašche
NK Čulinec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanitsa
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Racha
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Karlovac
N.K.Ogulin
Xorvatiya NK 78 Žakanje
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Shokadiya Stari Mikanovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Vukovar
NK Moxovo
HNK Radnicki Vukovar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijashevci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya havaskor 3. ŽNL Varaždinska – Lyudbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rayevo Selo
NK Jadran Gunja
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevchevo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gashinchi
NK Slavoniya Budrovchi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krashich
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
Xorvatiya NK Nova Kapela
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkash Farkaševac
NK Mladost Obedishche
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. Zagrebačka NL
NK Kashina
NK Shparta
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Xorvatiya Velishkovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokochevik
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Tushkani
NK Krnjak
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad va Dobri
NK Josipdol
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. Zagrebačka NL
NK Kashina
NK Shparta
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. Međimurska NL
NK Xorvatiya Orehovitsa
NK Sokol Vratisinec
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 yil Budinščina
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Germaniya Bundesligasi
Myunxenning "Bavariya" si
Volfsburg
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasak Brezova
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Finlyandiya Ykkönen
SalPa
TPS
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Urugvay Primerasi
Rampla Juniors
Boston daryosi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brodjansi
NK Mladost Harkanovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brodjansi
NK Mladost Harkanovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Ostrna
NK Buna
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Beli Manastir
NK Yovan Lazich Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Vatrogasac Kobilich
NK Donja Kupchina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Cheminac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Xorvatiya Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Cheminac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Xorvatiya Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Xorvatiya Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Cheminac
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
Dinamo Budisava FK
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK Borak Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK Xayduk Gardinovci
FK Obilich Vilovo
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK Borak Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Serbiya havaskor Druga Novosadska Liga
FK Xayduk Gardinovci
FK Obilich Vilovo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zadarska
NK Xayduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Posavec
NK Bestovje
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Yosipovac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Drachice Dakovo
NK Omladinac Yosipovac
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordova Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordova Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordova Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Zagrebačka – Ko'za
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiche
NK Samoborski Otok
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerich
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnyan-Oprtalj
NK Livade
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marushichi
NK Babichi 1947 yil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marushichi
NK Babichi 1947 yil
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinchi
NK Borac Drenovci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinchi
NK Borac Drenovci
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:30
|
Xorvatiya Havaskor 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Xorvatiya Donya Obrijej
NK Graničar Bučje
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
15:45
|
Xorvatiya Havaskor MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Lisboa II divizioni
GD Rio de Mouro
Belenenses
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor A.F. Évora elita ligasi
GD Portel
SC Arkoense
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskorlar AF Santarem I divizioni
Atletiko Ouriense
ADRC Vasko Gama
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Vila Real sharaf divizioni - Seriya A
SC Cumieira
GD Cerva
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor A.F. Setubal I bo'limi
Setubal B g'alabasi
Baliqchilar Kosta Kaparika
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor A.F. Setubal I bo'limi
Botafogo FK Kabanas
CO Montijo
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskorlar AF Santarem I divizioni
Atletiko Ouriense
ADRC Vasko Gama
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Lisboa II divizioni
Murteiren uyushmasi
Camarate Eagles
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Santarem II divizioni
Tramagal
AC ulanishi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskorlar AF Santarem I divizioni
Fotima sport markazi
GD Samora Korreia
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Portugaliya havaskor AF Vila Real sharaf divizioni - Seriya A
SC Cumieira
GD Cerva
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:00
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 3-guruh
Bezana sport markazi
CD Colindres
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:00
|
Kipr 1. Bo'lim
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakiou
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:00
|
Ispaniya Havaskor Tercera Federación, 13-guruh
CD Algar
CD Plus Ultra
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:00
|
Serbiya Motsart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Luchani
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:05
|
Quvayt Quvayt ligasi
Al-Qodsiya
Al Fehahil
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:30
|
Andorra Primera divizioni
CF Atletic America
FC Pas de la Casa
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
16:30
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
16:30
|
Estoniya III Liga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
17:00
|
Gretsiya Stoiximan Superliga
PAOK
Olimpiakos
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
17:30
|
Polsha CLJ
Arka Gdiniya U19
Legiya Varshava U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:00
|
Xorvatiya Havaskor 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruschica
NK Graničar Klakar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:00
|
Braziliya Brasileiro A Seriya, Ayollar
Kindermann
SC International
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, A divizioni
"Atletiko San Telmo" klubi
Club Social Deportivo va Cultural Rio Negro
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, B divizioni
Club Deportivo va Social Lux
BANCO sport va dam olish assotsiatsiyasi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, B divizioni
"Atletiko Fisherton" klubi
Leones de Rosario FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Civil Sarmiento futbol klubi Associón
Botafogo sport guruhi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Associón Civil Club Maria Reina
Sport dam olish klubi 14 iyun
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Jorgito Juniors Fútbol Club
"Atletiko Sparta" klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Olympia futbol maktabi
Polideportivo Country Club San-Xose
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Sport dam olish klubi 14 iyun
Polideportivo Country Club San-Xose
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
"Atletiko Sparta" klubi
Associón Civil Club Maria Reina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Botafogo sport guruhi
Club del Gran Rosario
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Associón Civil Club Maria Reina
Sport dam olish klubi 14 iyun
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Jorgito Juniors Fútbol Club
"Atletiko Sparta" klubi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Olympia futbol maktabi
Polideportivo Country Club San-Xose
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Sport dam olish klubi 14 iyun
Polideportivo Country Club San-Xose
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
"Atletiko Sparta" klubi
Associón Civil Club Maria Reina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Botafogo sport guruhi
Club del Gran Rosario
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, A divizioni
Rosario Markaziy B
Sportivo futbol klubi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, A divizioni
Klub Atletiko Union va Sosedad Italiana
Rosario Markaziy B
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Jorgito Juniors Fútbol Club
"Atletiko Sparta" klubi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
18:30
|
Argentina havaskorlar ligasi Rosarina de Fútbol, C divizioni
Olympia futbol maktabi
Polideportivo Country Club San-Xose
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/12
18:45
|
Italiya A seriyasi
Atalanta
Roma
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
19:00
|
AQSh MLS Next Pro
Kolumb ekipaji 2
FC Cincinnati 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
19:00
|
AQSh MLS Next Pro
Minnesota Yunayted FK 2
Galaxy II
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
19:00
|
AQSh MLS Next Pro
Sporting Kanzas Siti II
Kolorado Rapids 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
19:00
|
AQSh MLS Next Pro
Minnesota Yunayted FK 2
Galaxy II
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
19:00
|
Ispaniya La Ligasi
Real Betis
Almeriya
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
20:00
|
Argentina havaskorlar ligasi mintaqaviy futbol del Sur – Korral de Bustos
CA daryosi platosi
Sportivo Isla Verde
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
21:00
|
Braziliya Braziliya D Seriyasi
Aralash
Rondonopolis Ittifoqi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
22:00
|
AQSh Milliy Ayollar Futbol Ligasi
Kanzas-Siti oqimi
Shimoliy Karolina jasorati
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
22:30
|
AQSh Havaskor UPSL Midwest East – Premer
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/12
22:30
|
AQSh Havaskor UPSL Midwest East – Premer
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/12
23:00
|
Argentina professional futbol ligasi
Mustaqillik
Talleres
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
23:00
|
Kosta-Rika Primerasi, Ayollar
Puerto Viejo FK
"Alajuelense"
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
23:00
|
Kosta-Rika Primerasi, Ayollar
Moviy Tsunami FF
Deportivo Saprissa Ayollar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/12
23:00
|
Kosta-Rika Primerasi, Ayollar
Munitsipal Pococí
CCdr Peres Zeledon
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
00:00
|
Yamayka Premer-ligasi
Cavalier FK
Arnet bog'lari
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
UranL Tigres
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
10:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dyussh-Polesgu
FK Smorgon
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
10:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dyussh-Polesgu
FK Smorgon
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
11:00
|
Vetnam V-liga 1
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Ha Ni
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
11:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
FK Gomel
ABFF WU-19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
12:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
12:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
13:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
13:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
14:00
|
Norvegiya 2-divizioni 1-guruh
SK Brann II
Brattvag
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
14:00
|
Norvegiya 2-divizioni 1-guruh
SK Brann II
Brattvag
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
14:00
|
Norvegiya 2-divizioni 1-guruh
SK Brann II
Brattvag
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
15:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dinamo Minsk FK
Minsk FK
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
15:00
|
Nigeriya NLO Division One Ligasi - Akure markazi
Valiant FC
Birinchi Bank futbol klubi
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
15:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dinamo Minsk FK
Minsk FK
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
15:00
|
Belarusiya Vysshaya Ligasi, Ayollar
Dinamo Minsk FK
Minsk FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
16:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 2-guruh
Boshlash II
BK II koeffitsientlari
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
16:00
|
Italiya A Seriya Ayollar
Yuventus
Roma
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
HNK Vinkovci - faxriy
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
HNK Vinkovci - faxriy
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - Veterani
HNK Vinkovci - faxriy
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijashevci - Veterani
NK Slavonac Gradište - Veterani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijashevci - Veterani
NK Slavonac Gradište - Veterani
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok - Veterani
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
16:00
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok - Veterani
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/13
16:15
|
Xorvatiya havaskorlar ligasi Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava - Veterani
NK Donja Zelina - Veterani
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
17:00
|
Shvetsiya Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
17:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
Gamle Oslo FK
skeyd 2
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/13
17:00
|
Norvegiya 3-divizioni, 3-guruh
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
17:00
|
Polsha Ekstraklasa
Radomiak Radom
Ruch Chorzow
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/13
17:30
|
Farer orollari Premer-ligasi
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/13
19:00
|
Angliya Premer-ligasi
Aston Villa
Liverpul
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
00:30
|
Paragvay Primerasi, Apertura
Guarani
General Kabalero
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
Ovidiu CSO
AS Viitorul 20 Cobadin
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mixail Kogălniceanu
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Sparta Techirghiol
CS Navdari
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugaliya Konstanta
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugaliya Konstanta
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
Ovidiu CSO
AS Viitorul 20 Cobadin
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mixail Kogălniceanu
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Viitorul Harşova
CS Eforie
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
10:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Konstanta
CS Sparta Techirghiol
CS Navdari
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/14
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Barnsley U21
Burnley U21
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Barnsley U21
Burnley U21
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
12:00
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
Barnsley U21
Burnley U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
15:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 4 Dambovita
FK 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Řutii
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
15:00
|
Polsha III ligasi, 3-guruh
Rekord Bielsko-Byala
Odra Bytom Odrzanski
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
16:00
|
Finlyandiya Kakkonen, "B" guruhi
Tampere Yunayted
HJS
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/14
16:00
|
Finlyandiya Kakkonen, "B" guruhi
Tampere Yunayted
HJS
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
16:20
|
Saudiya Arabistoni 1-divizioni
AL Arabi (SA)
Al-Taraji klubi
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
16:20
|
Saudiya Arabistoni 1-divizioni
AL Arabi (SA)
Al-Taraji klubi
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/14
16:20
|
Saudiya Arabistoni 1-divizioni
AL Arabi (SA)
Al-Taraji klubi
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
17:00
|
Farer orollari Premer-ligasi
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
17:00
|
Shvetsiya 2-divizioni, Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
17:30
|
Chexiya 1. Liga
Sparta Praga
Banik Ostrava
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Or/KA Akureyri
Keflavik ayollar
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Or/KA Akureyri
Keflavik ayollar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
18:00
|
Islandiya Urvalsdeild, ayollar
Styarnan
FH Hafnarfjordur Ayollar
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Marsilio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
18:30
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
"Bornmut" U21
Kru Alexandra U21
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/14
18:30
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
"Bornmut" U21
Kru Alexandra U21
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/14
18:30
|
Shveytsariya Superligasi
Grassshopper Tsyurix klubi
Yverdon-Sport FK
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
18:30
|
Angliya havaskorlar professional rivojlanish ligasi
"Bornmut" U21
Kru Alexandra U21
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
19:00
|
Angliya Premer-ligasi
Tottenxem
Manchester Siti
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
20:00
|
Ispaniya La Ligasi
Girona
Vilyarreal
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
22:00
|
Janubiy Amerika KONMEBOL Libertadores
LDU
Kichik Barranquilla
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/14
22:00
|
Janubiy Amerika KONMEBOL Libertadores
Peñarol
Atletiko Mineiro
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/15
01:00
|
Braziliya Roraimense
San-Raymundo-RR
GAZ RR
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/15
01:30
|
Fiji Digicel Premer-ligasi
FK Labasa
Rewa FK
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
CS Gloria Albeşti II
CS Negru Vodă
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Progresul Osmancea
Mustaqillik AS
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Unirea Topraisar AS
AS Inter Kostinesti
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
CS Gloria Albeşti II
CS Negru Vodă
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Konstanta
Unirea Topraisar AS
AS Inter Kostinesti
|
Ikkala jamoa ham gol urishadi
|
05/15
08:00
|
Ruminiya havaskorlar ligasi 5 Praxova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
1.5 dan ortiq gol
|
05/15
11:00
|
Chexiya U19 1-divizioni
MFK Karvina U19
Banik Ostrava U19
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/15
13:00
|
Armaniston Birinchi ligasi
Nuh Yerevan 2
Onor
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
13:00
|
Slovakiya U19
MFK Ruzomberok U19
SHK Slovan Bratislava U19
|
2.5 dan ortiq gol
|
05/15
13:00
|
Armaniston Birinchi ligasi
Nuh Yerevan 2
Onor
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|
05/15
13:00
|
Gretsiya Betsson Superliga 2
Chania FK
Ilioupoli
|
0.5 dan ortiq gol - Birinchi bo'limdagi gollar
|