Олімпік Марсель – Порту НАЖИВО [HD]: дивіться, де дивитися по телевізору та онлайн

Олімпік Марсель і Порту стикаються один з одним у цьому У середу, 25 числа, о 17 год (час Бразиліа), на стадіоні Велодром у Марселі, Франція, за 4 тур с Група С дá Ліга чемпіонів. Матч транслюватиме EI PLUS і TVI, Eleven Sports 1 (Португалія о 21:00).

Гра дійсна для четвертого раунду групового етапу Ліги чемпіонів і відбудеться цієї середи (25); подивіться, як слідкувати в прямому ефірі в Інтернеті.

«Порту» навіть призначив зустріч на суботу, 21 листопада. А ось на знос перед поєдинком з марсельським «Олімпіком» навіть скаржитися не можна. Після двох тижнів безігор вони зіткнулися зі скромним Фабріл до Баррейру у своєму дебюті в Кубку Португалії. Навчання, можливо, було більш вимогливим, ніж зустріч.

Він просто намагався вийти на поле і підтвердити свій фаворитизм. Він переміг з рахунком 2-0 і вийшов до наступного етапу турніру, не звертаючись до своєї першої команди. Тоні Мартінес відкрив рахунок на 46-й хвилині першого раунду. У другому таймі Таремі завершив рахунок. Таким чином можлива фізична перевага, яку міг мати марсельський «Олімпік», була анульована.

У чемпіонаті Португалії з 13 очками (чотири перемоги, одна нічия і дві поразки) «Порту» посідає четверту позицію в таблиці лідерів. Він відстає від лідера "Спортінга" на шість очок.

Олімпік Марсель – Порту: де дивитися, розклад, розклад і останні новини, стежте за хвилиною в реальному часі.