Famalicão x Sporting: НАЖИВО [HD]: подивіться, де дивитися Liga NOS НАЖИВО

Famalicão обличчя Sportingу цьому Субота (05) о 15:00 (за бразильським часом), в Муніципальний стадіон Фамалікан, у Віла-Нова-де-Фамалікан, за 9 день ст Прем'єр-ліга NOS. Матч транслюватиме ESPN і СПОРТ ТВ в Португалії о 19:00.

Прагнучи скористатися перевагою полегшеного календаря, «Спортінг» зустрінеться з «Фамалікао» цієї суботи (05).

Достроково вибувши з Ліги Європи, коли він програв на останній фазі процесу відбору для групового етапу турніру проти ЛАСК Лінц з Австрії, «Спортинг» мав майже всю першу половину сезону 2024/2024 з перевагою, оскільки мав набагато легший календар, ніж у Бенфіки та Порту. Він знав, як скористатися перевагами тривалих періодів навчання.

З 22 очками (сім перемог і нічия) він лідирує в чемпіонаті Португалії, який він ще вигравав у цьому столітті. Має чотири очки проти Браги та Бенфіки, які ділять віце-лідерство. Відрив від «Порту», ​​який займає четверте місце, становить шість очок. Однак ця перевага добігає кінця. Наступного тижня на континентальних змаганнях відбудеться останній тур групового етапу. З тих пір. календар буде однаковий для всіх.

«Спортінг» не програвав після гри з ЛАСК Лінц. Сім перемог і одна нічия. У цьому списку – дебют у Кубку Португалії. Він побив Сакавененсе розправою. Він застосував 7 до 1. Його наступним суперником буде Пасос де Феррейра. Ви зможете виступати на своєму стадіоні. У гостях у чемпіонаті Португалії він має 100% успіх. Він виграв чотири зіграні гри, забивши десять голів і пропустивши один.

Famalicão x Sporting: де дивитися, розклад, розклад і останні новини, стежте за хвилиною в реальному часі.