Açık, kapalı veya çevrimiçi TV'de bugünün tüm maçlarını canlı olarak izleyebileceğiniz futbol rehberi:
Spor bahislerini seven herkes aynı zamanda canlı futbol konusunda da tutkuludur ve okuyucularımıza en iyi ve en eksiksiz içeriği sunmaya çalışıyoruz. Açık ve kapalı TV'de ve çevrimiçi oyun rehberi Böylece siz okuyucular topun bu oyunda nereye yuvarlanacağını takip edebilirsiniz. 2023-2024 sezonu Brezilya ve dünyadaki ana şampiyonalarda, ülkenin televizyon kanallarının programlanmasında ve internet akışlarında.
Not: Programlama ızgarası, önceden haber verilmeksizin kanallar tarafından değiştirilebilir.
Günümüzün tüm maçlarını TV'de veya çevrimiçi olarak canlı olarak nerede izleyebilirsiniz:
Pazar – 12/ 05
05h00 – Coreia do Sul x Filipinas – Copa da Ásia Feminina Sub-17
Kanallar: Yıldız+
07h30 – Lazio x Empoli – Serie A
Kanallar: Yıldız+
07h30 – Napoli x Milan – Italiano Feminino
Kanallar: Yıldız+
08h00 – Norwich City x Leeds United – Championship (Playoffs-semi-ida)
Kanallar: ESPN ve Star+
08h30 – St. Pauli x Osnabrück – 2.Bundesliga
Kanallar: OneFootball
08h30 – Karlsruher x Hannover – 2.Bundesliga
Kanallar: OneFootball
08h30 – Eintracht Braunschweig x Wehen – 2.Bundesliga
Kanallar: OneFootball
09h00 – Cádiz x Getafe – La Liga
Kanallar: Yıldız+
09h00 – Bayern de Munique x Nürnberg – Alemão Feminino
Kanallar: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
10h00 – Genoa x Sassuolo – Serie A
Kanallar: Yıldız+
10h00 – Hellas Verona x Torino – Serie A
Kanallar: Yıldız+
10h15 – West Bromwich x Southampton – Championship (Playoffs-semi-ida)
Kanallar: ESPN ve Star+
10h30 – Darmstadt x Hoffenheim – Bundesliga
Kanallar: OneFootball
10h30 – Tottenham x Manchester United – FA Cup Feminina (FINAL)
Kanallar: ESPN 2 ve Star+
11h00 – Corinthians x São Paulo – Brasileirão Feminino
Kanallar: Spor
11h00 – América-RN x Sport – Brasileirão Futsal
Canais: Youtube.com/@CBFSTV
11h15 – Atlético de Madrid x Celta – La Liga
Kanallar: ESPN 4 ve Star+
12h00 – Praia Clube x Atlântico – Liga Futsal
Canais: Youtube.com/@CazeTV e Youtube.com/@LNFoficial
12h30 – Manchester United x Arsenal – Premier League
Kanallar: ESPN ve Star+
12h30 – Bayern de Munique x Wolfsburg – Bundesliga
Canais: Cultura, Nosso Futebol, Youtube.com/@canalgoatbr e OneFootball
13h00 – Juventus x Salernitana – Serie A
Kanallar: Yıldız+
13h00 – Alanyaspor x Besiktas – Süperlig
Kanallar: Yıldız+
13h00 – Fatih Karamguruk x Galatasaray – Süperlig
Kanallar: Yıldız+
13h00 – Trabzonspor x Istanbulspor – Süperlig
Kanallar: Yıldız+
13h30 – Valencia x Rayo Vallecano – La Liga
Kanallar: ESPN 4 ve Star+
13h30 – Royal Antwerp x Club Brugge – Jupiler Pro League
Kanallar: Yıldız+
13h30 – Werder Bremen x Wolfsburg – Alemão Feminino
Kanallar: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
14h00 – Benfica x Arouca – Liga Portugal
Kanallar: Yıldız+
14h30 – Bochum x Bayer Leverkusen – Bundesliga
Canais: Nosso Futebol e Youtube.com/@canalgoatbr
15h00 – El Nacional x Independiente del Valle – Campeonato Equatoriano
Kanallar: Yıldız+
15h00 – Progreso x Defensor – Campeonato Uruguaio
Kanallar: Yıldız+
15h30 – Madrid CFF x Valencia – Espanhol Feminino
Kanallar: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h45 – Atalanta x Roma – Serie A
Kanallar: ESPN ve Star+
16h00 – Real Betis x Almería – La Liga
Kanallar: Yıldız+
16h00 – Palmeiras x Athletico – Brasileirão
Canais: Globo (menos RJ, CE, ES, PB, RN, GO e MG) e Premiere
16h00 – Fortaleza x Botafogo – Brasileirão
Canais: Globo (CE, RJ, ES, PB e RN) e Premiere
16h00 – Atlético-GO x Cruzeiro – Brasileirão
Canais: Globo (GO e MG) e Premiere
16h00 – Mirassol x Paysandu – Brasileirão Série B
Kanallar: Grup, TV Brasil, Premiere ve Youtube.com/@canalgoatbr
16h00 – PSG x Toulouse – Ligue 1
Kanallar: ESPN 4 ve Star+
16h00 – Olympique de Marseille x Lorient – Ligue 1
Kanallar: Yıldız+
16h00 – Clermont x Lyon – Ligue 1
Kanallar: Yıldız+
16h00 – Nantes x Lille – Ligue 1
Kanallar: Yıldız+
16h00 – Rennes x RC Lens – Ligue 1
Kanallar: Yıldız+
16h00 – Elche x Huesca – La Liga 2
Kanallar: Yıldız+
16h30 – CSA x Athletic – Brasileirão Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
16h30 – Ferroviária x Náutico – Brasileirão Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
16h30 – Porto x Boavista – Liga Portugal
Kanallar: Yıldız+
17h30 – Delfín x Orense – Campeonato Equatoriano
Kanallar: Yıldız+
17h45 – Belgrano x Racing – Campeonato Argentino
Kanallar: Yıldız+
17h45 – Portland Timbers x Seattle Sounders – MLS
Kanallar: AppleTV+ (MLS sezonluk geçiş)
18h00 – Angostura x Portuguesa-VEN – Campeonato Venezuelano
Kanallar: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
18h30 – Vasco x Vitória – Brasileirão
Kanallar: Sportv ve Premiere
18h30 – Bahia x Red Bull Bragantino – Brasileirão
Kanallar: Prömiyer
19h00 – Remo x Floresta – Brasilerião Série C
Canais: DAZN e Nosso Futebol
19h00 – Volta Redonda x Botafogo-PB – Brasileirão Série C
Kanallar: Zaplama
19h00 – KC Current x NC Courage – NWSL (futebol feminino)
Kanallar: Youtube.com/@canalgoatbr
20h00 – Barceona de Guayaquil x Aucas – Campeonato Equatoriano
Kanallar: Yıldız+
20h15 – Atlético Tucumán x Boca Juniors – Campeonato Argentino
Kanallar: ESPN 4 ve Star+
20h30 – Carabobo x Puerto Cabello – Campeonato Venezuelano
Kanallar: Yıldız+
Bugünün maçları hakkında detaylar
Brezilya'da canlı olarak yayınlanan bugünün tüm maçları TV oyun rehberimizde Brasília ulusal saatine göre listelenmiştir ve hem saat hem de kanal, kuruluş veya televizyon yayıncısının kendisi tarafından önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Açık televizyonda ve bazı ücretsiz internet kanallarında yayınlanan oyunlar hariç, bazı maçların izlenebilmesi için turnuvayı yayınlama hakkını elinde bulunduran kanallara paket sahibi olunması veya abone olunması gerektiğini unutmamak gerekir.
Ana televizyon kanallarından canlı veya çevrimiçi futbol programlarının yer aldığı TV Oyunları Rehberimizi beğendiniz mi? Paylaşmak!