05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Lekki United fotbollsklubb
Gbagada fotbollsklubb
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
3sc B FC
Hörnsten FC
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Över 1.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS-rädsla
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Över 2.5 mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS-rädsla
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
13:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
14:00
|
Polen Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Algeriet Ligue 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Över 1.5 mål
|
05/02
14:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Över 2.5 mål
|
05/02
14:35
|
Kuwait Kuwait League
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
14:35
|
Kuwait Kuwait League
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Över 2.5 mål
|
05/02
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
15:00
|
Bulgarien Vtora Liga
FC Chernomorets Balchik
FK Spartak Varna
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Timiș
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Över 1.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Över 2.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Över 2.5 mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna-ligan RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
16:00
|
Estland Meistriliiga Kvinnor
Flora Tallinn Kvinnor
Viimsi JK Kvinnor
|
Över 1.5 mål
|
05/02
16:00
|
Estland Meistriliiga Kvinnor
Flora Tallinn Kvinnor
Viimsi JK Kvinnor
|
Över 2.5 mål
|
05/02
16:00
|
Bahrain 2:a divisionen
Isa Town
A'Ali FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
16:00
|
Estland Meistriliiga Kvinnor
Flora Tallinn Kvinnor
Viimsi JK Kvinnor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
16:45
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Över 1.5 mål
|
05/02
16:45
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Över 2.5 mål
|
05/02
16:45
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
17:00
|
Sverige Division 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
17:20
|
Kuwait Kuwait League
Al-Arabi Kuwait
al-kuwait
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Över 1.5 mål
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Värde Reykjavik
HK/Vikingur
|
Över 1.5 mål
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Över 2.5 mål
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Värde Reykjavik
HK/Vikingur
|
Över 2.5 mål
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Värde Reykjavik
HK/Vikingur
|
Båda lagen gör mål
|
05/02
18:00
|
England Amatör Premier League Cup
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Värde Reykjavik
HK/Vikingur
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/02
18:30
|
Englands Premier League
Chelsea
Tottenham
|
Över 1.5 mål
|
05/02
18:30
|
Englands Premier League
Chelsea
Tottenham
|
Över 2.5 mål
|
05/02
19:00
|
Europa UEFA Europa League
Olympique de Marseille
Atalanta
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
04:00
|
Japan WE-League, kvinnor
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano Partner
|
Över 1.5 mål
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Över 1.5 mål
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Flyg FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CSC Ghiroda och Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Över 2.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Över 1.5 mål
|
05/03
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Över 2.5 mål
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Över 1.5 mål
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Över 2.5 mål
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hypebuzz FA
Vacker Tour FC
|
Över 2.5 mål
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
10:00
|
Polen III Liga, grupp 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugal Constanța
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Över 2.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Över 2.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugal Constanța
|
Över 2.5 mål
|
05/03
10:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Över 2.5 mål
|
05/03
10:00
|
Australien NPL Queensland, kvinnor
Östra förorterna
Brisbane Roar QAS
|
Över 2.5 mål
|
05/03
10:45
|
Australien NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide City
West Adelaide SC
|
Över 1.5 mål
|
05/03
10:45
|
Australien NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide City
West Adelaide SC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
10:45
|
Australien NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide University
metro united
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
11:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Över 1.5 mål
|
05/03
11:00
|
Australien NPL, South Australia, Women Premier League
Sturtlejon
Flinders United Wfc
|
Över 1.5 mål
|
05/03
11:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Över 2.5 mål
|
05/03
11:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
11:00
|
Australien NPL, South Australia, Women Premier League
Sturtlejon
Flinders United Wfc
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
11:15
|
Mongoliets Premier League
Khaan Khuns – Erchim FC
Khovd
|
Över 2.5 mål
|
05/03
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
Över 2.5 mål
|
05/03
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
Fleetwood Town Reserve
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
12:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Över 2.5 mål
|
05/03
13:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dynamo brest
ABFF WU-19
|
Över 1.5 mål
|
05/03
13:00
|
Serbien Amatör Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Över 1.5 mål
|
05/03
13:00
|
England Amateur Professional Development League
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Över 1.5 mål
|
05/03
13:00
|
England Amateur Professional Development League
Watford U21
Burnley U21
|
Över 2.5 mål
|
05/03
13:00
|
Serbien Amatör Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Över 2.5 mål
|
05/03
13:00
|
England Amateur Professional Development League
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
13:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dynamo brest
ABFF WU-19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
13:00
|
England Amateur Professional Development League
Watford U21
Burnley U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
13:00
|
Israel National League
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
13:30
|
Brasilien U20 Paranaense – 1:a fasen, grupp A
Rolândia EM U20
Iraty U20
|
Över 1.5 mål
|
05/03
14:00
|
Polen III Liga, grupp 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Över 1.5 mål
|
05/03
14:00
|
Bulgarien Amatör Peta liga – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Över 2.5 mål
|
05/03
14:00
|
Polen III Liga, grupp 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
14:00
|
Polen III Liga, grupp 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Över 2.5 mål
|
05/03
14:05
|
Förenade Arabemiratens division 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Över 2.5 mål
|
05/03
14:05
|
Förenade Arabemiratens division 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
14:05
|
Förenade Arabemiratens division 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
14:30
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Över 2.5 mål
|
05/03
14:55
|
Förenade Arabemiratens division 1
Al Jazira Al Hamra
United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Prugovo
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Serbien Amatör Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur League 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Prugovo
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Serbien Amatör Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.april Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur League 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
ABU Zaria FC
Standard fotbollsklubb
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Polen III Liga, grupp 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Rysslands M-liga
Lokomotiv Moskva ungdom
Krasnodar ungdom
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Rysslands M-liga
CSKA Moskva ungdom
Rostov ungdom
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Slovakien 2. Liga
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Petroman
CSO Deta II
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Över 1.5 mål
|
05/03
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
Japan
|
Över 2.5 mål
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
Japan
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
16:10
|
Österrike 2. Liga
Stripping/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Över 1.5 mål
|
05/03
16:30
|
Tyskland Bundesliga, damer
Wolfsburg
köln
|
Över 1.5 mål
|
05/03
16:30
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Över 1.5 mål
|
05/03
16:30
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Över 2.5 mål
|
05/03
16:30
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
16:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Över 1.5 mål
|
05/03
16:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Över 2.5 mål
|
05/03
16:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
16:45
|
Förenade Arabemiraten UAE League Cup
Al-Wahda FC
Al-Ain
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Baden Württemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Över 2.5 mål
|
05/03
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Sverige Division 2, Södra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Litauens LFF Cup
BE1 nr
Ekranas Panevezys
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Sverige Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Danmark 2. Division
Nyköping FC
Esbjerg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:00
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:30
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:30
|
Belgien Reserve League 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk-reservatet
|
Båda lagen gör mål
|
05/03
17:30
|
Belgien Reserve League 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK Reserv
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:30
|
Belgien Reserve League 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk-reservatet
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:30
|
Belgien Reserve League 1A
AS Eupen Reserve
Jeugd Royal Francs Borains
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
17:30
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
Mycket OM
ASR Gázgyár
|
Över 1.5 mål
|
05/03
17:30
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
Mycket OM
ASR Gázgyár
|
Över 2.5 mål
|
05/03
17:30
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
Mycket OM
ASR Gázgyár
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Över 1.5 mål
|
05/03
18:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Över 2.5 mål
|
05/03
18:00
|
Belgien Reserve League 1A
RWD Molenbeek Reserve
SK Lierse Reserv
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
Arsenal U21
Manchester United U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
England Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
Uruguay Primera Division
Liverpool UY
Penarol
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:00
|
Ungern NB I, kvinnor
MOL Vidi FC
Ungerska MTK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
18:30
|
Tyskland Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Över 2.5 mål
|
05/03
18:30
|
Tyskland Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
19:00
|
Gibraltar Football League
Manchester 62
St Joseph's FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
21:00
|
Malta Premier League
Vall
Gudja United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
23:00
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
Necaxa
Atletisk av San Luis
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/03
23:00
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Över 1.5 mål
|
05/03
23:00
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Över 2.5 mål
|
05/03
23:00
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Över 2.5 mål
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta United 2
New York City FC II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
00:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Över 1.5 mål
|
05/04
00:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Över 2.5 mål
|
05/04
00:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
02:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Över 1.5 mål
|
05/04
02:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Karori vid vattnet
Wellington Phoenix Reserve
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
02:45
|
Nya Zeelands nationella liga
Christchurch United
Kustanda
|
Över 2.5 mål
|
05/04
02:45
|
Nya Zeelands nationella liga
Universiteten i Canterbury AFC
Cashmere Technical
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Över 1.5 mål
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
03:00
|
Australien Victoria Premier League Damer
South Melbourne F.C.
Boroondara Eagles
|
Över 2.5 mål
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Över 2.5 mål
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
bay olympiska
Tauranga City AFC
|
Över 2.5 mål
|
05/04
03:00
|
Australien NPL, Victoria
Green Gully
St Albans Saints
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Östra förorterna
Birkenhead United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
03:00
|
Nya Zeelands nationella liga
bay olympiska
Tauranga City AFC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
03:30
|
Nya Zeelands nationella liga
Island Bay United
Wellington OS
|
Över 2.5 mål
|
05/04
04:00
|
Australien NPL, Tasmanien
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
04:00
|
Australien NPL, Tasmanien
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, kvinnor
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
04:30
|
Australien NPL, Tasmanien
Clarence Zebras FC
Glenorchy riddare
|
Över 1.5 mål
|
05/04
04:30
|
Australien NPL, norra New South Wales
Maitland F.C.
Charlestown City
|
Över 1.5 mål
|
05/04
04:30
|
Australien NPL, Tasmanien
Clarence Zebras FC
Glenorchy riddare
|
Över 2.5 mål
|
05/04
05:00
|
Nya Zeelands nationella liga
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Över 1.5 mål
|
05/04
05:00
|
Nya Zeelands nationella liga
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Över 2.5 mål
|
05/04
05:00
|
Australien Victoria Premier League Damer
Moreland Zebror
FC Bulleen Lions
|
Över 2.5 mål
|
05/04
05:30
|
Australien NPL, South Australia
För kullar
Adelaide Olympic
|
Över 2.5 mål
|
05/04
05:30
|
Australien NPL, South Australia
För kullar
Adelaide Olympic
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
06:00
|
Australien NPL, Victoria
South Melbourne
Avondale FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
06:30
|
Australien NPL, Tasmanien
Launceston United Soccer Club
Launceston City
|
Över 2.5 mål
|
05/04
06:30
|
Australien NPL, norra New South Wales
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
06:30
|
Australien NPL, New South Wales
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, västra Australien
Floreat Athena
Balcatta
|
Över 1.5 mål
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, västra Australien
Stirling Lions
Perth RedStar FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Synergy Ultimate Sports Club
Broad City Football Club
|
Över 1.5 mål
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Över 2.5 mål
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, Victoria
Port Melbourne hajar
Staden Dandenong
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, västra Australien
Floreat Athena
Balcatta
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, västra Australien
Fremantle City
Perth Glory Youth
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:00
|
Australien NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:30
|
Australien NPL, South Australia
Nordöstra MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
07:30
|
Australien NPL, norra New South Wales
Valentin FC
Broadmeadow Magic FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
07:30
|
Australien NPL, South Australia
Nordöstra MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:30
|
Australien NPL, South Australia
Adelaide United Youth
Adelaide Comets
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
07:30
|
Australien NPL, norra New South Wales
Valentin FC
Broadmeadow Magic FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS kommunala Cazasu II
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Race
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Framsteg Warszawa
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana sto
ACS Știința Cerat
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Victorul Fulga
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amatör Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amatör Liga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS kommunala Cazasu II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana sto
ACS Știința Cerat
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Race
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Samla Dumbrava
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Braila
ACS kommunala cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
CS Supporterklubb Brăila
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Milan Academy
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul mapp
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Framsteg Warszawa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur League 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Victorul Fulga
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grupp Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti från Târg
AS Gorgota
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti från Târg
AS Gorgota
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Vinnare 2018 Ceptura
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Vinnare 2018 Ceptura
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Progresul-provinsen Jos
AS Voința Adunați
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan danskar
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Över 1.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan danskar
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Progresul-provinsen Jos
AS Voința Adunați
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Över 2.5 mål
|
05/04
08:15
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
08:30
|
Australien NPL, New South Wales
St George Saints FC
Sydney Olympic
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien 1. Liga, Damer
Å K Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Australien NPL, New South Wales
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Australien NPL, New South Wales
Marconi hingstar
Hills Brumbies
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Turkiet U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Săhăteni Vintilianca
AS Sport Club Vernesti
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL Väst
FC Viktoria Köln U19
Tyskland Aachen U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Turkiet U19 Lig, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien 1. Liga, Damer
Å K Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Australien NPL, New South Wales
Marconi hingstar
Hills Brumbies
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Turkiet U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Turkiet U19 Lig, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:00
|
Australien NPL, New South Wales
Marconi hingstar
Hills Brumbies
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Litauen Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 nr
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien 1. Liga, Damer
Å K Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Slovakien U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:00
|
Ghana GAED Division 3 – Zon 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Serbien Amatör Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:00
|
Serbien Amatör Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:00
|
Serbien Amatör Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:15
|
Australien NPL, New South Wales
St George City FA
Manly United FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
09:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:30
|
Estland Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:30
|
Estland Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Över 2.5 mål
|
05/04
09:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
09:30
|
Estland Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:30
|
Estland Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
09:30
|
Estland Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galaktikerna i Karibien
Raniza FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
10:00
|
Kroatien 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Över 2.5 mål
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Riktig Titan
|
Över 2.5 mål
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galaktikerna i Karibien
Raniza FC
|
Över 2.5 mål
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Riktig Titan
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galaktikerna i Karibien
Raniza FC
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
10:00
|
Portugal Liga Portugal 2
Feirense
Union Leiria
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
Racing Power Football Club
famalicao
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Riktig Titan
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Galaktikerna i Karibien
Raniza FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:00
|
Ghana Kintampo Zone
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
10:30
|
Sverige Division 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Polen CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Moldaviens superliga
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Kroatien Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
Läser U21
Middlesbrough U21
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburger SV U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Polen CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Polen CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ibom Youth FC
Phoenix Athletics Sports Club
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Sverige Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
OKS
Viby IF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
England Amateur Premier League 2, Division 1
Läser U21
Middlesbrough U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Sverige Division 2, Norrland
Kiruna FF
Team TG FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Sverige Division 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Kroatien Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Sverige Division 2, Norrland
Frosö IF
IFK Luleå
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Macao Elite League
University of Macau
Sporting Macao
|
Över 1.5 mål
|
05/04
11:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:15
|
Mongoliets Premier League
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Över 2.5 mål
|
05/04
11:30
|
Englands mästerskap
Leeds United
Southampton
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
11:30
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Bundesliga, damer
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Norge 3:e division, grupp 1
Sandviken
førde
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Norge 3:e division, grupp 1
Sandviken
førde
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburg II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Sverige Division 2, Norrland
IF Älgarna
Umeå FC Akademi
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Norge 3:e division, grupp 1
OS IL
Fana
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tjeckien Divize E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Framåt
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Spanien LaLiga
Real Sociedad
Las Palmas
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Danmark Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Thailand Thai League 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Turkiet TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Turkiet TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Armeniens första liga
Ararat-Armenien II
Onor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Sverige Division 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:30
|
Brasilien Amatör U20 Copa Pará, Metropolitan Region – Grupp A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:30
|
Nederländerna Amatör Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:30
|
Nederländerna Amatör 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Över 1.5 mål
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:30
|
Nederländerna Amatör 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Över 2.5 mål
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Som U19
Udinese U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Perugia U19
Pisa U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:30
|
Italien Campionato Primavera 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:30
|
Österrike Amateur Regionalliga West
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:30
|
Nederländerna Tweede Divisie
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
12:30
|
Nederländerna Tweede Divisie
SV Spakenburg
Snabba pojkar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Nederländerna Amatör 6e Klasse Zaterdag – 15
Akilles 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Norge 3:e division, grupp 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Belgien Amatör KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Andra Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Belgien Amatör KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Tjeckien 1. Liga, damer
1. FC Slovako
SK Slavia Praha
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Wieleń Nettovärde
Sokół Damasławek
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Italien Amatör Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Äkta Silver
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Belgien Amatör KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Norge 3:e division, grupp 4
Tiller
Surnadal
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Albanien Kategori och Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Belgien Amatör KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Andra Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzau
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Belgien Amatör KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzau
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Italien Amatör Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Äkta Silver
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Wieleń Nettovärde
Sokół Damasławek
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
13:00
|
Norge 1:a division, damer
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Frankrike Coupe de France, kvinnor
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Norge 3:e division, grupp 2
FK Mandalskameratene
Vidar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Norge 2:a division grupp 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Bosnien och Hercegovina Premier League
FK Velez Mostar
HŠK Posušje
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Norge 3:e division, grupp 3
Bærum SK
frigg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Ukrainas Premier League
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odessa
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Tjeckien 1. Liga, damer
1. FC Slovako
SK Slavia Praha
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Thailand Thai League 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Sydafrikas FA-cup
Chippa United
Orlando Pirates
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Norge 3:e division, grupp 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu fotbollsklubb
Tccg Fc
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana av Mureș
ACS Jedd Livezeni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
ACS Lokomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
ACS Lokomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:00
|
Italien Amatör Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:30
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:30
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:30
|
Tyskland Bundesliga
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
Över 1.5 mål
|
05/04
13:30
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Över 2.5 mål
|
05/04
13:30
|
Polen III Liga, grupp 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:30
|
Tyskland Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:30
|
Österrike Amateur Regionalliga West
Österrike Salzburg
VfB Hohenems
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
13:30
|
Nederländerna Tweede Divisie
Staden Jong Almere
av Treffers
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Schweiz Amatör Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
IK Start
Ranheim IL
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Sverige Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Kroatien Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Finland Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Stjärnan Tătărăni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Algeriet Ligue 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Italien Amateur Promozione Campania – Girone A
Cimitile
Lions MM Montemiletto
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör IV. Warmińsko-Mazurska ligan
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani Lokomotiv
AS 2023 Todirești
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
AS Pașcani Lokomotiv
AS 2023 Todirești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Stjärnan Tătărăni
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Schweiz Amatör 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Sverige Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Wielkopolska, grupp 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Finland Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
14:00
|
Sverige Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Schweiz Promotion League
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Schweiz Promotion League
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Kroatien Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Kroatien Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Tunisien Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Tyskland Amatör Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Würzburger FV
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
Levanger
Sogndal IL
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
Raufoss
Kullarna
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
IK Start
Ranheim IL
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Sverige Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Sverige Division 2, Norrland
IFK Östersund
Lucksta IF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Sverige Division 2, Södra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
Sandnes Ulf
Moss FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Finland Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Norge 1:a division
Egersund
Lyn FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Slovakien 1. Liga, Damer
SKF Zilina
GFC Topoľčany
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Indien Indian Super League
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City F.C.
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapest
Budafoki MTE II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Northern Ireland Irish Cup
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Tjeckien Divize E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Tjeckien Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Tjeckien Divize E
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Tjeckien Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Ungern NB I, kvinnor
Diosgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 11
CE Mercadal
Felanitx
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
14:30
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Serbien Amatör Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Över 1.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Över 2.5 mål
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
ŠD Polet
Britof
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
14:30
|
Slovenien Amateur Gorenjska nogometna league
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amatörliga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amatörliga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Portugal Amatör AF Porto I Division – Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kroatien Pojatno
NK Kupinec
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Slovenien Amatör 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Slovenien Amatör 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Sloga Planište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Slovakien 2. Liga
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Caras Severin
CS Moldavien Noua
FC Nera Bogodinț
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Slovenien Amatör 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kroatien Pojatno
NK Kupinec
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
SC Braga
Damaiense
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Sloga Planište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Ungern Amatör Nyír-Våtmark Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amatörliga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amatörliga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacau
AS Negri
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić resväska
NK Posavac Davor
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Portugal Amatör AF Porto I Division – Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
SC Braga
Damaiense
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amatörliga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Österrike Amateur Regionalliga West
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Österrike Amateur Regionalliga West
TSV St Johann
RW Rankweil
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Schweiz Promotion League
Basel II
SC Brühl SG
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Slovakien 2. Liga
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Tjeckien Divide B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Österrike Amateur Regionalliga West
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Schweiz Super League för kvinnor
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Slovakien 3. Liga, västra
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Slovakien 2. Liga
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Slovenien 2. SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Ungern NB I, kvinnor
Ungerska MTK
Szent Mihaly SE
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Portugals amatörmästerskap i Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Wielkopolska
Center Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FC Krupa
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FC Krupa
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Bosnien och Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zăbrani
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör Vojvođanska Liga "Istok"
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Schweiz Amatör 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:30
|
Azerbajdzjan Misli Premier League
Qarabag
Neftçi Baku PFK
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Kroatien 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Schweiz Amatör 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Mexiko U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
15:30
|
Polen I League
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Serbien Amatör Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Över 1.5 mål
|
05/04
15:30
|
Ungern Amatör BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Union FC
|
Över 2.5 mål
|
05/04
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Nederländerna Amatör Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:00
|
Portugal U19 mästerskap
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:00
|
Nederländerna Amatör Derde Divisie
HV & CV Snabb
VV Kloetinge
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:00
|
Portugal Amatör AF Algarve I Division
FC Carvoeiro United
Padernense Club
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Schweiz Super League för kvinnor
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Portugal U19 mästerskap
SC Farense U19
Benfica U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Portugal U19 mästerskap
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Portugal U19 mästerskap
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
16:00
|
Portugal Amatör AF Beja II Division – 2:a fasen
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Över 2.5 mål
|
05/04
16:30
|
Spanien LaLiga
girona
Barcelona
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
17:00
|
Schweiz Super League för kvinnor
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Över 1.5 mål
|
05/04
17:00
|
Schweiz Amatör 2. FTC League
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Över 1.5 mål
|
05/04
17:00
|
Schweiz Super League för kvinnor
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Över 2.5 mål
|
05/04
17:00
|
Schweiz Amatör 2. FTC League
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Över 2.5 mål
|
05/04
17:00
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
USV Weindorf St Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
New England Revolution II
Chicago Fire FC II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
17:00
|
Schweiz Super League för kvinnor
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
17:00
|
Mexico Liga Premier Serie A, grupp 1
Autonoma universitetet i Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
UNAM Cougars
Querétaro
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien U20 Capixaba – Grupp C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien Amatör U17 Gaúcho – Grupp A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien Amatör U17 Gaúcho – Grupp A
São Luiz U17
Ungdom U17
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien U20 Capixaba – Grupp C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien Amatör U17 Gaúcho – Grupp A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien Amatör U17 Gaúcho – Grupp A
São Luiz U17
Ungdom U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
UNAM Cougars
Querétaro
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
18:00
|
Peru League 1
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS och D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
Cultural Del Campillo – SUB 14
Cultural Mattaldi – SUB 14
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense – 1:a fasen, grupp A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense – 1:a fasen, grupp A
Rolândia EM U20
Iraty U20
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Norge 2:a division grupp 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Spanien Liga F
Grenada
Barcelona
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense – 1:a fasen, grupp A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Spanien Liga F
Grenada
Barcelona
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense – 1:a fasen, grupp A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
Ceara U17
Järnväg U17
|
Över 1.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
Ceara U17
Järnväg U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
São Gerardo EM U17
Aliança-CE U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fästning U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Över 2.5 mål
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
US Ansoise
CS Bouillantais
|
Över 1.5 mål
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Över 1.5 mål
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Över 2.5 mål
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
JS Vieux Invånare
CS Capesterrien
|
Över 2.5 mål
|
05/04
20:00
|
Frankrike Amateur Guadeloupe Regionale 1
USA Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Båda lagen gör mål
|
05/04
20:00
|
Colombia Women's League
Independiente Medellin
CD Cortuluá
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Över 1.5 mål
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Över 2.5 mål
|
05/04
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Mushuc Rune
LDU
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Orlando City B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centrala Córdoba de Rosario
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
23:00
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
Pachuca
UANL tigrar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
23:30
|
Amerikanska MLS
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/04
23:30
|
Amerikanska MLS
Inter Miami CF
New York Red Bulls
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
02:00
|
USA National Women's Soccer League
Portland Thorns FC
Washington Spirit
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
02:00
|
USA USL mästerskap
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
02:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Western Suburbs FC
Stop Out SC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
03:00
|
Fiji Digicel Premier League
Nadi FC
Suva FC
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
FC Juarez
America-klubben
|
Över 2.5 mål
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, kvinnor, Clausura
FC Juarez
America-klubben
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
03:30
|
Tahiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Över 1.5 mål
|
05/05
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, kvinnor
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
05:00
|
Australien NPL, New South Wales
Wollongong vargar
Central Coast Mariners Youth
|
Över 1.5 mål
|
05/05
05:00
|
Australien NPL, New South Wales
Sydney United
Western Sydney Wanderers Youth
|
Över 1.5 mål
|
05/05
05:00
|
Australien Victoria Premier League Damer
Calder United SC
Preston Lions
|
Över 2.5 mål
|
05/05
05:00
|
Australien NPL, New South Wales
Sydney United
Western Sydney Wanderers Youth
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Vacker Tour FC
Bussdors Utd FC
|
Över 1.5 mål
|
05/05
07:00
|
Kina CFA Division Two League
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Över 1.5 mål
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Över 2.5 mål
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Över 1.5 mål
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Över 1.5 mål
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Över 2.5 mål
|
05/05
07:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Över 2.5 mål
|
05/05
07:30
|
Kina CFA Division Two League
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
08:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani Lokomotiv
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani Lokomotiv
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Spanien Amateur Veterans League Madrid North
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:15
|
Tjeckien CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:15
|
Schweiz Amatör 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zürich
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:15
|
Mongoliets Premier League
FC Bayern
Khoromkhon klubb
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:15
|
Mongoliets Premier League
FC Bayern
Khoromkhon klubb
|
Över 2.5 mål
|
05/05
08:15
|
Mongoliets Premier League
FC Bayern
Khoromkhon klubb
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
08:30
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
FRÅGA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Över 1.5 mål
|
05/05
08:30
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
FRÅGA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
08:30
|
Österrike Amateur Regionalliga Center
FRÅGA Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Italien Amatör Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Italien Amatör Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Tjeckien CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL Väst
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Tyskland Amatör A-jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Tjeckien CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Slovakien 3. Liga, Öst
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 7
RSD Alcalá
Ray Vallecano B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Andorra Primera Division
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Österrike Amateur Bundesliga, Damer
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Tyskland 2. Bundesliga, damer
Hamburger SV
1. FFC Turbin Potsdam
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Slovakien U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
09:00
|
Estland III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Estland III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:00
|
Estland III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
09:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
Zawisza Łęka Opatowska
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanow
Zawisza Łęka Opatowska
|
Över 2.5 mål
|
05/05
09:15
|
Italien Amatör Eccellenza Lazio Girone A
ASD fjärde kommun
Campus 1960 euro
|
Över 1.5 mål
|
05/05
09:30
|
Estland Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Schweiz Amatör 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Över 1.5 mål
|
05/05
10:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Över 1.5 mål
|
05/05
10:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Över 2.5 mål
|
05/05
10:00
|
Ungern NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Över 2.5 mål
|
05/05
10:00
|
Portugal U19 mästerskap
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 12
CD Unión Sur Yaiza
Teneriffa B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
Valadares Gaia
Benfica
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
hong kong Premier League
Hong Kong Rangers
Hongkong U23
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
Vilaverdense FC
Marítimo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 2
Luarca CF
UD Gijón Industrial
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
10:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Över 2.5 mål
|
05/05
11:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
11:00
|
Sverige Division 2, Västra Götaland
Vacker GIF
Hittarps IK
|
Över 2.5 mål
|
05/05
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Vorup FB
F. 1909 Odense
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Sverige Amatör Elitettan, Dam
IK Uppsala
Umeå IK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Tyskland Amateur Regionalliga Nordost
Victoria Berlin
Chemnitz FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Lettland Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Namn United U21
|
Över 1.5 mål
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Namn United U21
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
11:00
|
Spanien Amatör Lliga Elit Catalana
EU Ruby
Atletic Lleida
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
11:15
|
Mongoliets Premier League
deras
TUV Buganud
|
Över 2.5 mål
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
11:30
|
Tyskland 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Furth U19
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tjeckien 1. Liga, damer
1. FC Slovako
SK Slavia Praha
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffel SK
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:00
|
Skottland Premier League Damer
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:00
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
BK Hacken U19
Kalmar FF U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Spanien LaLiga
Osasuna
Real Betis
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Norge 3:e division, grupp 6
Sprint/Jeløy
FK Mjolner
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Norge 2:a division grupp 2
Hög IF
Strømmen IF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Tyskland Amatör Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Mackabi Berlin
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Schweiz Promotion League
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:00
|
Tjeckien 1. Liga, damer
1. FC Slovako
SK Slavia Praha
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:15
|
Schweiz Super League
Basel
FC Lucerne
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
12:30
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Över 1.5 mål
|
05/05
12:30
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Över 2.5 mål
|
05/05
12:30
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
12:30
|
Österrike Bundesliga
SK Sturm Graz
Dr.V Hartberg
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Kosovo Superliga och Kosovës
malishev
SC Gjilani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Belgien Amatör Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
amerikanska Venafro
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Promozione Molise
ASD Spinet
broderlig aesernia
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Promozione Molise
Morcone Calcio
Pojkar Vairano
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Sverige Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Ryssland Premier League Damer
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moskva
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Skottland Premier League Damer
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Schweiz Amatör 3. FTC League
AC Lema
FC Rancate
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Schweiz Amatör 3. FTC League
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Schweiz Amatör Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Black Stars
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
amerikanska Venafro
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Toscana Girone A
River Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:00
|
Italien Amatör Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggian SSD
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:00
|
Finland Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie D, Girone D
Sammaurese
Sangiuliano stad
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie B
venezia
Feralpisalo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Polen I League
Wisla Plock
Lublin-motor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Polen Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Österrike Amateur Regionalliga West
FC Wolfurt
kufstein
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie D, Girone H
Fidelis Andria
Gelbison
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Sverige Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
England FA Women's Super League
Liverpool FC Damer
Manchester United kvinnor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano
Riktig Monterotondo Scalo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie D, Girone B
Castellanzese
Brusaporto
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Italien Serie D, Girone A
Derthona
Ligorna
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:00
|
Polen Amatör Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:15
|
Tyskland Amatör Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:15
|
Tyskland Amatör Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör tisdag Kategori Kalabrien – Girone A
ASD Tavern
ASD Rogliano 1948
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör tisdag Kategori Kalabrien – Girone A
ASD San Leonardo
L.S.C. Livet Simeri Crichi
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Prima Kategori Kalabrien Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Prima Kategori Kalabrien Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Över 1.5 mål
|
05/05
13:30
|
Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Prima Kategori Kalabrien Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Prima Kategori Kalabrien Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör tisdag Kategori Kalabrien – Girone A
A.S.D. Royal Casino
ASD Strongoli 2023
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör tisdag Kategori Kalabrien – Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Över 2.5 mål
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
13:30
|
Tyskland Amatör Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Promozione Alto Adige – Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
13:30
|
Italien Amatör Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Luxemburg Division Nationale
Jeunesse Esch
Snabb Hesperange
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Luxemburg Promotion d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Sverige Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Ungern NB I, kvinnor
Puskas FC
Győri ETO
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Portugal Amatör AF Viseu I Division
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sancrăieni
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Ungern NB I, kvinnor
Puskas FC
Győri ETO
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad lör
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Sverige Amatör U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Italien Amatör Prima Kategori Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Spanien Liga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:00
|
Portugals nationella mästerskap för kvinnor
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:00
|
Luxemburg Division Nationale
F91 Dudelange
Union Titus Petange
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:00
|
Ungern NB I, kvinnor
Puskas FC
Győri ETO
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:00
|
Estland Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Namn Kalju U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:00
|
Bulgarien Amatör Chetvarta Liga – AOG Shumen, norr
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:30
|
Sverige Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Varnamo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:30
|
Schweiz Super League
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:30
|
Tjeckien Divide D
Slavoj Polná
krydda
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Bosnien & Hercegovina Amatör Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
14:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbiens amatörzon "Centar"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
14:30
|
Serbien Amatör Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad i Dobri
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Kroatien Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribic
NK Pušća
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amatör IV. Warmińsko-Mazurska ligan
GKS Polen Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Slovakien 3. Liga, Öst
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Slovenien Amateur Pomurska nogometna liga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Slovenien Amatör 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbiste
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Skottland Premier League Damer
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Slovenien Amatör 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör 2. Južnobanatska ligan “Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Skottland Premier League Damer
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Kroatien Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribic
NK Pušća
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Leiria I Division – Serie A
ACDR Almagreira
Alegre och United Group
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Leiria I Division – Serie A
Atlético Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce Gymnasium
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad i Dobri
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnicki Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Ungern Amatör Nyír-Våtmark Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
sep Żelechow
Promnik Gończyce
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Slovakien 3. Liga, Öst
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Norge 2:a division grupp 2
Strindheim
Junkeren
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Skottland Premier League Damer
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Turkiet TFF 1. Lig
Genclerbirligi
giresunspor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Norge Eliteserien
BK Odds
FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Ukrainas Premier League
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odessa
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Nigeria Professional League
Rivers United
Sporting Lagos FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Ungern Amatörpest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 – Zon 1
Adenta Youth Sporting Academy
FC African Panthers
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Ungern Amatör GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Ungern Amatör GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Portugal Amatör AF Leiria Division of Honor LizSport
SCL Marrazes
GD Nazarenerna
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 – Zon 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Backki Gračac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS-studenter
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS-studenter
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Hej JK
Paide Linnameeskond III
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:00
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Serbien Amatör MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:00
|
Polen Amatör IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:10
|
Skottland Premier League Damer
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroatien Branjin Vrh
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroatien Branjin Vrh
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Över 2.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Över 1.5 mål
|
05/05
15:30
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
15:45
|
Kroatien Amatör 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Över 1.5 mål
|
05/05
16:00
|
Portugal Amatör AF Setubal II Division
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Över 1.5 mål
|
05/05
16:00
|
Portugal Amatör AF Setubal II Division
GD Sesimbra
Estrela St. André
|
Över 1.5 mål
|
05/05
16:00
|
Spanien Amatör 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Över 1.5 mål
|
05/05
16:00
|
Estland Meistriliiga Kvinnor
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Kvinnor
|
Över 2.5 mål
|
05/05
16:00
|
Portugal Amatör AF Lissabon I Division
URD däck
På. Malveira
|
Över 2.5 mål
|
05/05
16:00
|
Portugal Amatör AF Aveiro I Division South Zone
LAAC
CCR Válega
|
Över 2.5 mål
|
05/05
16:00
|
Spanien Amatör 1st Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Över 2.5 mål
|
05/05
16:00
|
Portugal Amatör AF Vila Real Division of Honor – Series A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Över 2.5 mål
|
05/05
16:00
|
Egyptens Premier League
Smouha
Zamalek SC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Estland Meistriliiga Kvinnor
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Kvinnor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 3
SD Solares Medio Cudeyo
UC-kort
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Portugals portugisiska mästerskap
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 18
AD San Clemente
Atlético Tomelloso
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Turkiet Super Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:00
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 13
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:30
|
Spanien Amatör Tercera Federación, grupp 2
Real Titanico FC
Kondalklubben
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
16:45
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
al Jazeera
baniyas
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
17:00
|
Danmark 1:a division
AaB
hobro
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
17:00
|
USA National Women's Soccer League
Houston Dash
Kansas City aktuell
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
17:15
|
Kuwait Kuwait League
Kazma SC
Al Jahra
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
17:15
|
Norge Eliteserien
Viking FK
Tromsö IL
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
17:30
|
Tyskland 3. Liga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
17:55
|
Polen Amatör V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Över 2.5 mål
|
05/05
18:00
|
Brasilien Brasileiro Série A, kvinnor
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético Alianza Sport
Centrala Córdoba de Rosario B
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético San Telmo
Barnidrottsgruppen Unión Rosario
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, division B
Club Deportivo och Social Lux
Idrotts- och fritidsföreningen BANCO
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, division B
Club Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Sports Recreation Club 14 juni
Jogito Juniors Fútbol Club
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo Sports Group
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Club María Reina
Sports Recreation Club 14 juni
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jogito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Olympia fotbollsskola
Polideportivo Country Club San José
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Över 1.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jogito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Över 2.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Olympia fotbollsskola
Polideportivo Country Club San José
|
Över 2.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Över 2.5 mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Över 2.5 mål
|
05/05
18:30
|
Brasilien Amatör Super Copa Noroeste – Grupp A
EC Italva
Portiuncula EC
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Olympia fotbollsskola
Polideportivo Country Club San José
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
18:30
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centrala Córdoba de Rosario
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
18:30
|
Spanien Liga F
Madrid CFF
Real Madrid kvinnor
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
JTR
Alliance FC
|
Över 1.5 mål
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto F.C. II
Columbus Crew 2
|
Över 1.5 mål
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Philadelphia Union II
Huntsville City FC
|
Båda lagen gör mål
|
05/05
19:00
|
Argentina amatörgeneral Roca – Första divisionen
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto F.C. II
Columbus Crew 2
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
19:00
|
Brasilien brasilianska Serie A
Grêmio
criciúma
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
19:30
|
Brasilien brasilianska Serie C
figueiran
Dyka upp
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery & Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Över 1.5 mål
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Över 1.5 mål
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Över 2.5 mål
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Pool A
JS Vieux Invånare
CS Capesterrien
|
Över 2.5 mål
|
05/05
20:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atletico Santa Fe
Jong Aruba
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
21:00
|
Chile Primera Division, kvinnor
Cobresal
Palestino
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
21:00
|
Argentina Primera Division, kvinnor
Boca Juniors
Racing Club
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha juniorer
Westside Renegades
|
Över 1.5 mål
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha juniorer
Westside Renegades
|
Över 2.5 mål
|
05/05
22:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Över 1.5 mål
|
05/05
22:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Över 2.5 mål
|
05/05
22:00
|
Colombia Women's League
Independiente Medellin
CD Cortuluá
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
22:00
|
Dominikanska republiken Dominikanska fotbollsligan
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Över 2.5 mål
|
05/05
22:00
|
Dominikanska republiken Dominikanska fotbollsligan
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Clausura
Kommunala Liberia
Kommunala Grekland
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, kvinnor
CCdr Perez Zeledon
Blue Tsunami FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
00:00
|
USA National Women's Soccer League
Bay FC
Chicago Red Stars
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, kvinnor
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
05:00
|
Japan J3 League
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Partner
|
Över 1.5 mål
|
05/06
05:00
|
Japan J3 League
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Partner
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Över 1.5 mål
|
05/06
08:00
|
Rumänien Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Över 2.5 mål
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
10:30
|
Australien NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Över 1.5 mål
|
05/06
10:30
|
Australien NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Över 2.5 mål
|
05/06
10:30
|
Australien NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
10:30
|
Australien NPL, Victoria
Oakleigh kanoner
Moreland City FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
11:00
|
Tanzania Premier League
Ihefu FC
Namungo FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
11:00
|
Italien Campionato Primavera 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Över 1.5 mål
|
05/06
12:30
|
Azerbajdzjan İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Över 2.5 mål
|
05/06
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Över 1.5 mål
|
05/06
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Över 2.5 mål
|
05/06
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
15:00
|
Azerbajdzjan Misli Premier League
Səbail FK
Gabala F.K.
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
16:00
|
Kuwait Kuwait League
Al Fahaheel
al-kuwait
|
Över 1.5 mål
|
05/06
16:00
|
Norge 2:a division grupp 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Norge 2:a division grupp 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Italien Serie A
Salernitana
Atalanta
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
16:00
|
Estland Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
16:00
|
Kuwait Kuwait League
Al Fahaheel
al-kuwait
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veteraner
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veteraner
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veteraner
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Över 1.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veteraner
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veteraner
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteraner
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Över 1.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteraner
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteraner
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veteraner
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veteraner
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteraner
Vukovarski Veterani
|
Över 1.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteraner
Vukovarski Veterani
|
Över 2.5 mål
|
05/06
16:00
|
Kroatien Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteraner
Vukovarski Veterani
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
16:45
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
Al-Sharjah
|
Båda lagen gör mål
|
05/06
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
17:30
|
Israel Premier League
Beitar Jerusalem
Ashdod SC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/06
23:00
|
Aruba Division of Honor
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
00:00
|
Brasilien Brasileiro Série A, kvinnor
Amerika Mineiro
flamländska
|
Över 1.5 mål
|
05/07
01:00
|
Aruba Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Över 1.5 mål
|
05/07
01:00
|
Aruba Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Över 2.5 mål
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Över 1.5 mål
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Över 2.5 mål
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
12:00
|
Azerbajdzjan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Över 1.5 mål
|
05/07
12:00
|
Azerbajdzjan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Över 2.5 mål
|
05/07
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Över 2.5 mål
|
05/07
12:00
|
Slovakien U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Över 2.5 mål
|
05/07
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Peterborough United U21
Coventry City U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
12:00
|
Slovakien U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
14:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad lör
|
Över 2.5 mål
|
05/07
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Över 1.5 mål
|
05/07
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Över 2.5 mål
|
05/07
14:05
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
14:35
|
Kuwait Kuwait League
Al-Nasr Kuwait
Al-Arabi Kuwait
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Över 1.5 mål
|
05/07
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Över 2.5 mål
|
05/07
16:00
|
Israel National League
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Över 2.5 mål
|
05/07
16:00
|
Israel National League
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
16:00
|
Litauens LFF Cup
BE1 nr
Ekranas Panevezys
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
16:45
|
Förenade Arabemiraten UAE Pro League
Al-Wahda FC
Al-Nasr Dubai
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/07
17:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Över 1.5 mål
|
05/07
17:00
|
Tyskland Amatör Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Över 2.5 mål
|
05/07
17:50
|
Saudiarabien division 1
Jeddah Club
Al-Faisal
|
Över 1.5 mål
|
05/07
17:50
|
Saudiarabien division 1
Jeddah Club
Al-Faisal
|
Över 2.5 mål
|
05/07
18:00
|
England Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Watford U21
|
Över 2.5 mål
|
05/07
18:00
|
England Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Watford U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
00:00
|
Aruba Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Över 1.5 mål
|
05/08
00:00
|
Aruba Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Över 2.5 mål
|
05/08
07:00
|
Slovakien 1. Liga, Damer
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
07:00
|
Nya Zeelands nationella liga
Wellington Phoenix Reserve
Island Bay United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
09:00
|
Kazakstan Kazakstan Cup
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
10:30
|
Australien NPL, Queensland
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Över 2.5 mål
|
05/08
10:30
|
Australien Victoria Premier League Damer
Preston Lions
South Melbourne F.C.
|
Över 2.5 mål
|
05/08
11:00
|
Azerbajdzjans första division
Irevan
Difai Agsu
|
Över 2.5 mål
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu fotbollsklubb
Lekki United fotbollsklubb
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu fotbollsklubb
Lekki United fotbollsklubb
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
12:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
Över 1.5 mål
|
05/08
12:00
|
Armeniens första liga
Onor
FC Ararat II
|
Över 2.5 mål
|
05/08
12:30
|
Tjeckien U19 1:a divisionen
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
14:00
|
Albanien Kategori och Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Över 2.5 mål
|
05/08
14:30
|
Serbien Amatör Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Tjeckien Divize E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croatia Clocotici
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Egyptens andra division
Makadi FC
Nogoom FC
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Egyptens andra division
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Frankrike Division 1, Damer
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Rumänien Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croatia Clocotici
|
Över 2.5 mål
|
05/08
14:30
|
Frankrike Division 1, Damer
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Över 2.5 mål
|
05/08
14:30
|
Egyptens andra division
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
14:30
|
Frankrike Division 1, Damer
Paris FC
Dijon FCO
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
Över 1.5 mål
|
05/08
14:30
|
Serbien Amatör Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 3
Dunarea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Serbien Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Bosnien & Hercegovina Amatör 2. FBIH League – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
15:00
|
Grekland Amatör A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Grekland Amatör A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Över 1.5 mål
|
05/08
15:00
|
Rumänien Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Över 2.5 mål
|
05/08
15:30
|
Croatia Amateur 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Över 1.5 mål
|
05/08
16:00
|
Bulgarien Amateur Chetvarta league – OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Över 1.5 mål
|
05/08
17:00
|
Brasilien U20 brasilianska mästerskapet
Sao Paulo U20
Palmer U20
|
Över 1.5 mål
|
05/08
17:00
|
Sverige Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Över 2.5 mål
|
05/08
17:00
|
Sverige Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
17:00
|
Tyskland Amatör Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:00
|
Sverige Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:00
|
Brasilien U20 brasilianska mästerskapet
Sao Paulo U20
Palmer U20
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:00
|
Danmark Amatör Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:00
|
Tyskland Amatör Oberliga Baden Württemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:00
|
Tyskland Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Över 1.5 mål
|
05/08
17:30
|
Turkiet Türkiye Kupası
Fatih Karagumruk
Trabzonspor
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
17:30
|
Sydafrika Premiership
Orlando Pirates
Chippa United
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
17:30
|
Estland Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Över 1.5 mål
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Keflavik kvinnor
Värde Reykjavik
|
Över 1.5 mål
|
05/08
18:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Över 1.5 mål
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Keflavik kvinnor
Värde Reykjavik
|
Över 2.5 mål
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Över 2.5 mål
|
05/08
18:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Över 2.5 mål
|
05/08
18:00
|
Schweiz Amatör 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
FH Hafnarfjörður Kvinnor
Throttur Reykjavik
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, kvinnor
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
18:00
|
Sverige Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Över 1.5 mål
|
05/08
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Båda lagen gör mål
|
05/08
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
São Gerardo EM U17
Ceara U17
|
Över 1.5 mål
|
05/08
18:30
|
Brasilien Amatör U17 Cearense
São Gerardo EM U17
Ceara U17
|
Över 2.5 mål
|
05/08
19:00
|
Gibraltar Football League
FC Brunos skator
Manchester 62
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, kvinnor
Sport Iquique
Antofagasta
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
New England Revolution II
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
02:00
|
Sydamerika CONMEBOL Libertadores
miljonärer
Bolivar
|
Över 1.5 mål
|
05/09
02:00
|
Sydamerika CONMEBOL Libertadores
miljonärer
Bolivar
|
Båda lagen gör mål
|
05/09
02:00
|
USA National Women's Soccer League
Reign F.C.
Kansas City aktuell
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
02:00
|
Sydamerika CONMEBOL Libertadores
miljonärer
Bolivar
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
12:00
|
Sverige Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Över 1.5 mål
|
05/09
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Över 1.5 mål
|
05/09
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
Säffel SK
IK Kongahälla
|
Över 1.5 mål
|
05/09
12:00
|
Sverige Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Över 2.5 mål
|
05/09
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
12:00
|
Sverige Division 2, Norra Götaland
IFK Skövde FK
Motala AIF FK
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
12:00
|
England Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
13:00
|
Sverige Damallsvenskan
OM Brommapojkarna
Piteå IF
|
Över 2.5 mål
|
05/09
13:00
|
Grekland Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata F.C.
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|
05/09
13:00
|
Grekland Betsson Super League 2
Aten Kallithea FC
Chania FC
|
Över 0.5 mål – mål i första halvlek
|