Top 5
Hemmalag – Besökare | Anledning till vadslagning | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
DP Cornu
BAICOI
|
Băicoi har vunnit sina senaste 22 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Bacova
AS Recaș
|
AS Recaș har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Mehedinti
Victorul Severin
Strehaia
|
Viitorul Severin har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Sânandrei Timiș
Vulturii Igriș
|
Vulturii Igriș har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rysslands M-liga
Zenith
Orenburg
|
Zenit har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
Vinnande fotbollslag räcker förutsägelser och statistik. Vinster för de flesta fotbollsmatcher i rad.
Hemmalag – Besökare | Anledning till vadslagning | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
DP Cornu
BAICOI
|
Băicoi har vunnit sina senaste 22 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Bacova
AS Recaș
|
AS Recaș har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Mehedinti
Victorul Severin
Strehaia
|
Viitorul Severin har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Sânandrei Timiș
Vulturii Igriș
|
Vulturii Igriș har vunnit sina senaste 13 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rysslands M-liga
Zenith
Orenburg
|
Zenit har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Treta Liga – SZ
Botev II
Lokomotiv (GO)
|
Lokomotiv (GO) har vunnit sina senaste 7 matcher.
|
05/03
17:30
|
Belgien Reserve League 1A
Deinze
Kortrijk
|
Kortrijk har vunnit sina senaste sex matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Petroman
Deta II
|
Petroman har vunnit sina senaste sex matcher.
|
05/03
15:00
|
Vitryssland Vysshaya League, kvinnor
Dnepr Mogilev
Minsk
|
Minsk har vunnit sina senaste 7 matcher.
|
05/03
14:30
|
Rumänien Liga 4 Satu Mare
Cetate 800 Ardud
Voința Lazuri
|
Voința Lazuri har vunnit sina senaste 6 matcher.
|
05/03
16:30
|
Kroatien 2. ŽNL Zadarska
Sv. Mihovil
Raštane
|
Raštane har vunnit sina senaste 6 matcher.
|
05/03
15:30
|
Asia U23 AFC Asian Cup
Japan
Uzbekistan
|
Uzbekistan har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Mehedinti
Recolta Dănceu
Drobeta 2024
|
Drobeta 2024 har vunnit sina senaste 6 matcher.
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Treta Liga – SZ
Sevlievo
akademiska
|
Sevlievo har vunnit sina senaste 6 matcher.
|
05/03
23:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Golden Lion
Franciscain Club
|
Golden Lion har vunnit sina senaste 6 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 9
Victorul Cluj
Unirea Alba Iulia
|
Unirea Alba Iulia har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bihor
Unirea Roșia
Izvorul Cociuba Mare
|
Unirea Roșia har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:15
|
Swiss Challenge League
Vaduz
Aarau
|
Vaduz har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
14:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Phoenix Athletics Sports Club har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Teleajenul Vălenii De Munte
Olympia Comarnic
|
Teleajenul Vălenii De Munte har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
14:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Ibom Youth FC har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
17:00
|
Tyskland Oberliga NOFV South
Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Auerbach har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
17:00
|
Tyskland Oberliga Westfalen
Lotte
Münster II
|
Lotte har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
17:00
|
Danmark 2. Division
FC Roskilde
Århus
|
Aarhus Fr har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
14:30
|
Libyen andra division – Misrata
Assabah SC
Ajial Abu Qurayn
|
Assabah SC har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:30
|
Brasilien U20 Copa Pará, Metropolitan Region – Grupp A
Belenense
Pinheirense U20
|
Pinheirense U20 har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:30
|
Schweiz 3. Liga FTC
coldrerio
Snabba Lugano
|
Rapid Lugano har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
16:00
|
Polen III Liga, grupp 1
Unia Skierniewice
broń radom
|
Unia Skierniewice har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 8
ACB Ineu
Progressul Pecica
|
Progresul Pecica har vunnit sina senaste 5 matcher.
|
05/03
14:00
|
Rumänien Liga 4 Caras Severin
Anina
Magica Balta Caransebeș
|
Magica Balta Caransebeș har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
21:00
|
Paraguay Division Intermedia
San Lorenzo
Tembetary
|
Tembetary har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
21:00
|
Ryssland Volgograd Oblast Cup
Temp Novonikolaevsk
Urozhay Elan
|
Urozhay Elan har vunnit sina senaste 4 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rysslands M-liga
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
|
Lokomotiv Moskva har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
23:00
|
Portugal Santo Tirso mästerskap
Långt vatten
AB 92
|
Água Longa har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Dambovita
Victorul Voinesti
Recolta Gura Sutii
|
Recolta Gura Sutii har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
17:00
|
Litauens LFF Cup
BE1 nr
ekranas
|
BE1 Nfa har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
17:00
|
Norge 4:e divisionen – Indre Østland
Skreia
Kolbu KK
|
Kolbu KK har vunnit sina senaste 4 matcher.
|
05/03
22:00
|
Polen IV. Liga – Pomorska
Radunia II Stężyca
Jaguar
|
Jaguar har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
18:30
|
Tyskland Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
RB Leipzig har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
18:45
|
Irlands första division
Cobh Ramblers
Bray Wanderers
|
Bray Wanderers har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
21:00
|
Malta Premier League
Hamrun S.
Hibernians
|
Hamrun S. har vunnit sina 4 senaste matcher.
|
05/03
16:00
|
Polen Ekstraklasa
Krakow
gornik
|
Górnik har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 6
Oltul Curtișoara
Unirea Bascov
|
Oltul Curtișoara har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
18:00
|
Ungern NB I, kvinnor
MOL Vidi FC
MTK
|
MTK har vunnit sina senaste 4 matcher.
|
05/03
16:30
|
Kroatien 2. ŽNL Zadarska
Sv. Mihovil
Raštane
|
Sv. Mihovil har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
XV av Jaú
Fleeceklubb
|
Velo Clube har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
17:00
|
Sverige Division 2, Södra Götaland
IFK Hassleholm
Hässleholms IF
|
Hässleholms IF har vunnit sina fyra senaste matcher.
|
05/03
23:00
|
Uruguay Primera Division
Nationella
Racing
|
Nacional har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
05/03
23:00
|
Portugal Santo Tirso mästerskap
ABCD
Regenga
|
ABCD har vunnit sina senaste fyra matcher.
|
Förlorande fotbollslag räcker förutsägelser och statistik. Förluster för de flesta fotbollsmatcher i rad.
Hemmalag – Besökare | Anledning till vadslagning | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Berini
Mycket Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare har förlorat sina senaste 18 matcher.
|
05/03
21:00
|
Malta Premier League
Vall
Gudja Utd
|
Gudja Utd har förlorat sina senaste 14 matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
São José EC
Mogi Union
|
União Mogi har förlorat sina senaste 12 matcher.
|
05/03
15:00
|
Kroatien 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Adriatiska havet
Prugovo
|
Prugovo har förlorat sina senaste 12 matcher.
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Treta Liga – SZ
Boruna
Dunav Lom
|
Dunav Lom har förlorat sina senaste 11 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Dambovita
ACS Strajerii Razvad
Viitorul Ocnița
|
Viitorul Ocnița har förlorat sina senaste 10 matcher.
|
05/03
17:00
|
Tyskland Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
1. SC Feucht har förlorat sina senaste 9 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
Bercens
|
Berceni har förlorat sina senaste 9 matcher.
|
05/03
18:45
|
Skottlandsmästerskapet
Raith Rovers
Arbroath
|
Arbroath har förlorat sina senaste 9 matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
Rio Preto
Fernandopolis
|
Fernandópolis har förlorat sina senaste 9 matcher.
|
05/03
18:00
|
Ungern NB I, kvinnor
MOL Vidi FC
MTK
|
MOL Vidi FC har förlorat sina senaste 8 matcher.
|
05/03
15:00
|
Kroatien HNL
Rudes
Istria
|
Rudeš har förlorat sina senaste 7 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Voința Iosifalău
Progresul Vucova
|
Progresul Vucova har förlorat sina senaste sex matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 4
CS Păulești
FC Pucioasa
|
CS Păulești har förlorat sina senaste 7 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 2
Voint (L)
Hamangia Baia
|
Vointa (L) har förlorat sina senaste sex matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
CS Utvin
Inter Foieni
|
CS Utvin har förlorat sina senaste 6 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 1
Snabb Brodoc
FCM Bacau
|
Rapid Brodoc har förlorat sina senaste 6 matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
Rio Claro
São Carlos
|
São Carlos har förlorat sina senaste 6 matcher.
|
05/03
14:00
|
Libyen andra divisionen – Sirtebukten, grupp 3
Al Soloul Al Khudr
Soqour Ben Jawad
|
Al Soloul Al Khudr har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
21:00
|
Ryssland Volgograd Oblast Cup
Molniya Volzhskiy
Dynamo Nikolaevsk
|
Dinamo Nikolaevsk har förlorat sina senaste sex matcher.
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Vtora Liga
Ludogorets B
bdin
|
Bdin har förlorat sina senaste 6 matcher.
|
05/03
17:00
|
Österrike Regionalliga Center
Allerheiligen
Steyr
|
Allerheiligen har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
19:00
|
Frankrike Ligue 1
Lins
Lorient
|
Lorient har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
Jabaquara AC SP U20
Portuguesa
|
Jabaquara AC SP U20 har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
16:00
|
Kuwait Kuwait League
Al-Qadsia
Al Nasr
|
Al-Nasr har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 6
Călimănești Kök
Flacăra Horezu
|
Cozia Călimănești har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Elite Satu Mare
samling
Căpleni
|
Căpleni har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 9
Galda Industri
ACS Târgu Mureş
|
Industria Galda har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Harghita
Bradul (Z)
Minerul Bălan
|
Bradul (Z) har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:15
|
Swiss Challenge League
Baden
Thun
|
Baden har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bihor
Unirea Roșia
Izvorul Cociuba Mare
|
Izvorul Cociuba Mare har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
18:00
|
England Professional Development League
Colchester
Charlton
|
Charlton har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Bulgarien Treta Liga – SZ
Botev II
Lokomotiv (GO)
|
Botev II har förlorat sina senaste 5 matcher.
|
05/03
21:00
|
Paraguay Division Intermedia
College studenter
12 juni, Villa Hayes
|
Colegiales har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
23:00
|
Portugal Santo Tirso mästerskap
Tarrio
Guimarei
|
Tarrio har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
Brasilis FC
Itapirense SP U20
|
Itapirense SP U20 har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
14:00
|
Förenade Arabemiratens division 1
Al Hamriyah
City FC
|
City FC har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
16:30
|
Tyskland 2. Bundesliga
Fortuna
Nürnberg
|
Nürnberg har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
16:10
|
Österrike 2. Liga
Leoben
St. Pölten
|
St. Pölten har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 10
Minerul Ocna Dej
Victoria (C)
|
Minerul Ocna Dej har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
17:45
|
Jordan Jordan League
Al-Aqaba
Shabab Al-Ordon
|
Shabab Al-Ordon har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:30
|
Rumänien Liga 4 Satu Mare
Kneho Urziceni
Viitorul Lucăceni
|
Viitorul Lucăceni har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
17:00
|
Danmark 2. Division
Nykøbing
Esbjerg
|
Nykøbing har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Äng
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlaţi har förlorat sina senaste 4 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
15:00
|
Slovakien 2. Liga
Liptovský Mikuláš
Dolný Kubín
|
Liptovský Mikuláš har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
16:30
|
Danmark Danmarksserien
Aarhus Fremad 2
Kjellerup
|
Aarhus Fremad 2 har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
17:00
|
Danmark Danmarksserien
VB 1968
Tarnby
|
VB 1968 har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
16:00
|
Bahrain Premier League
East Riffa
Al-Hala
|
Al-Hala har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
18:00
|
Brasilien U20 Paulista
vigvatten
Juventus
|
Água Santa har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
21:00
|
Costa Rica Primera Division, Clausura
Grekland
AD Guanacasteca
|
AD Guanacasteca har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
05/03
15:00
|
Serbien Prva Rasinska Okružna Liga
Trädgård
slogan (L)
|
Gradina har förlorat sina senaste fyra matcher.
|
05/03
18:00
|
Nederländernas östra division
VVV-Venlo
Jong Ajax
|
VVV-Venlo har förlorat sina fyra senaste matcher.
|
Rita fotbollslag streaks förutsägelser och statistik. Oavgjort för de flesta fotbollsmatcher i rad.
Hemmalag – Besökare | Anledning till vadslagning | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 1
Bucovina Rădăuți
Ştiința Miroslava
|
Ştiința Miroslava har avslutat oavgjort sina senaste 5 matcher.
|
05/03
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 1
Bucovina Rădăuți
Ştiința Miroslava
|
Bucovina Rădăuți har slutat oavgjort sina senaste fyra matcher.
|