top 5
Tim Imah - Nganjang | Alesan pikeun tohan | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
Liga Football Gibraltar
St Joseph urang
Lincoln IR
|
Lincoln RI geus meunang panungtungan maranéhna 17 kaulinan.
|
05/10
09:00
|
Dunya AFC Club Championship, Awéwé, Grup A
Urawa Beureum Inten
H. Baja
|
Urawa Beureum Inten geus meunang panungtungan maranéhna 12 kaulinan.
|
05/10
13:50
|
Kroasia 1.NL
Sesvete
Sibenik
|
Šibenik geus meunang 10 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
18:30
|
Swiss 3. Liga FTC
Monteceneri
Comano
|
Monteceneri geus meunang panungtungan 10 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
16:00
|
Slovénia 3. SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
Roltek Dob geus meunang panungtungan maranéhna 9 kaulinan.
|
Unggul tim maén bal streaks prediksi jeung statistik. Unggul pikeun kalolobaan kaulinan maén bal sakaligus.
Tim Imah - Nganjang | Alesan pikeun tohan | |
---|---|---|
05/10
19:00
|
Liga Football Gibraltar
St Joseph urang
Lincoln IR
|
Lincoln RI geus meunang panungtungan maranéhna 17 kaulinan.
|
05/10
09:00
|
Dunya AFC Club Championship, Awéwé, Grup A
Urawa Beureum Inten
H. Baja
|
Urawa Beureum Inten geus meunang panungtungan maranéhna 12 kaulinan.
|
05/10
13:50
|
Kroasia 1.NL
Sesvete
Sibenik
|
Šibenik geus meunang 10 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
18:30
|
Swiss 3. Liga FTC
Monteceneri
Comano
|
Monteceneri geus meunang panungtungan 10 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
16:00
|
Slovénia 3. SNL vzhod
Roltek Dob
Škofja Loka
|
Roltek Dob geus meunang panungtungan maranéhna 9 kaulinan.
|
05/10
15:00
|
Rusia M-Liga
Urals
Zenit
|
Zenit geus meunang panungtungan 9 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
16:00
|
Albania Kategoria jeung Dyte
valbonne
Pogradeci
|
Valbona geus meunang 9 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
16:00
|
Éstonia Meistriliiga Awéwé
JK Tabasalu
Flora Tallinn
|
Flora Tallinn geus meunang panungtungan 8 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
12:00
|
Arménia Liga munggaran
Gandzasar
Noah Yérévan 2
|
Gandzasar geus meunang panungtungan 6 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
15:00
|
Romania Liga 4 Bucureşti
Metaloglobus II
Progressul 2005
|
Progresul 2005 geus meunang 6 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
16:00
|
Norwégia Toppserien, awéwé
Vålérenga
LSK Kvinner
|
Vålerenga geus meunang 6 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
17:00
|
Jérman Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
Nuremberg II
|
Nürnberg II geus meunang panungtungan 6 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
08:00
|
Romania Liga 4 Tulcea
Academica Heracleea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi geus meunang 6 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Capixaba - Grup C
Palabuhan Victoria
Nyata Noroeste U20
|
Porto Vitoria geus meunang 6 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
17:00
|
Swédia Divisi 2, Sodra Götaland
Hässleholms IF
Karlshamn
|
Hässleholms IF have won their last 5 jogos.
|
05/10
22:00
|
Polandia IV. Liga - Pomorska
Jaguar
Powiśle
|
Jaguar geus meunang 5 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
17:00
|
Divisi 4 Norwégia - Indre Østland
Kolbu KK
Ridabu
|
Kolbu KK have won their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
shaketar
dinamo Kyiv
|
Shakhtar geus meunang 5 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
20:00
|
Kolombia Primera B
Boca Juniors
Uni Magdalena
|
Boca Juniors geus meunang panungtungan 5 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
23:00
|
Divisi Primera Uruguay
nasional
Phoenix
|
Nacional have won their last 5 jogos.
|
05/10
23:00
|
Portugal Santo Tirso Championship
Rebordões
ABCD
|
ABCD have won their last 5 jogos.
|
05/10
10:30
|
Australia NPL Queensland, awéwé
suburbs wétan
Brisbane Kota FC
|
Eastern Suburbs have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
Championship Rusia SFF Center
Dnepr Smolensk
atom
|
Atom geus meunang 5 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Preston Singa FC
Langwarrin SC
|
Preston Lions FC have won their last 5 jogos.
|
05/10
21:00
|
Championship Rusia SFF Center
Yelets
Lokomotiv Liski
|
Lokomotiv Liski geus meunang 5 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
14:00
|
Liga Utama Républik Kongo
AS Vegas
Inter Club Brazzaville
|
Inter Club Brazzaville have won their last 5 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Fernandopolis
Mirasol
|
Mirassol have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Liga Super Yunani Betsson 2
Panachaiki
Diagoras diputer
|
Panachaiki have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:45
|
Australia A-League Lalaki
Sydney
Basisir Tengah
|
Central Coast have won their last 4 jogos.
|
05/10
09:30
|
Australia NPL, New South Wales
Gagah
Sydney Serikat
|
Sydney Utd have won their last 4 jogos.
|
05/10
21:00
|
Championship Rusia SFF Center
Urozhay Elan
Akademi Football Tambov
|
Urozhay Elan have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Éstonia III Liiga - Lõuna piirkond
heuh
Ganvix
|
Ganvix have won their last 4 jogos.
|
05/10
12:00
|
Arménia Liga munggaran
Lernayin Artsakh
FC Syunik
|
Lernayin Artsakh have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Divisi Kahiji Kazakhstan
Jetisay FC
Caspiy
|
Jetisay FC have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Jérman A-Jun-BL S/SW
Mainz
Hoffenheim
|
Hoffenheim have won their last 4 jogos.
|
05/10
12:00
|
Rusia M-Liga
Orenburg
CSKA Moscow
|
CSKA Moscow have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Liga Utama Rusia
Krylya Sovetov
akhmat
|
Akhmat have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:15
|
Islandia Urvalsdeild
Stjarnan
Fram
|
Stjarnan have won their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Swédia Damallsvenskan
Rosengård
Djurgarden
|
Rosengård have won their last 4 jogos.
|
05/10
13:00
|
Divisi Kahiji Kazakhstan
Jetisay FC
Caspiy
|
Caspiy have won their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
Liga Football Gibraltar
St Joseph urang
Lincoln IR
|
St Joseph’s have won their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Marília
Novorizontino
|
Novorizontino have won their last 4 jogos.
|
Kaleungitan tim maén bal ngiringan prediksi sareng statistik. Karugian pikeun kalolobaan kaulinan maén bal dina urutan.
Tim Imah - Nganjang | Alesan pikeun tohan | |
---|---|---|
05/10
15:00
|
Romania Liga 4 Bucureşti
Romprim
Sportivii
|
Sportivii kaleungitan 13 pertandingan terakhir.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Uni Mogi
Uni Suzano
|
União Mogi kaleungitan 13 pertandingan terakhir.
|
05/10
14:00
|
Turki TFF 1. Lig
Giresunspor
Mraniyespor
|
Giresunspor geus leungit panungtungan 12 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
11:15
|
Liga Premier Mongolia
Erdenes Ilch
FC Bavarians
|
FC Bavarians have lost their last 12 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Fernandopolis
Mirasol
|
Fernandópolis kaleungitan 10 pertandingan terakhir.
|
05/10
17:00
|
Jérman Bayernliga Nord
Eltersdorf
1. SC Feucht
|
1. SC Feucht geus leungit panungtungan maranéhna 10 kaulinan.
|
05/10
11:00
|
Turki TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altai
|
Altay geus leungit 9 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
16:00
|
Kroasia HNL
Gorica
kasar
|
Rudeš kaleungitan 8 pertandingan terakhir.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
São Carlos
XV tina Jaú
|
São Carlos geus leungit 7 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
23:00
|
Kanada Liga Utama Kanada
York Serikat
Kawani
|
Valour have lost their last 7 jogos.
|
05/10
17:00
|
Aljazair Ligue 1
ES Setif
suf AS
|
US Souf geus leungit panungtungan 7 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Bapa anjeun
ANJEUN
|
Tupã kaleungitan 7 pertandingan terakhir.
|
05/10
10:00
|
Australia NPL, Australia Kidul
Adelaide
MetroStars
|
Adelaide kaleungitan 7 kaulinan terakhir.
|
05/10
18:30
|
Brazil U20 Copa Para, Wewengkon Metropolitan - Grup A
PA komérsial
Belenense
|
Pa komérsial geus leungit panungtungan maranéhna 7 kaulinan.
|
05/10
22:00
|
Liga Maén Bal profésional Argentina
némbak
Lembaga
|
Instituto have lost their last 6 jogos.
|
05/10
17:00
|
Jérman Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
SV Donaustauf geus leungit panungtungan 6 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Divisi Hiji Liga - Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
F8Ballers Fc have lost their last 6 jogos.
|
05/10
20:00
|
Kolombia Primera B
Barranquilla
Atlético
|
Atlético kaleungitan 6 pertandingan terakhir.
|
05/10
14:00
|
Tunisia Ligue 1
EGSG
AS Soliman
|
AS Soliman kaleungitan 6 pertandingan terakhir.
|
05/10
17:00
|
Puseur Regionalliga Austria
voitsberg
Sadayana Poé Suci
|
Allerheiligen geus leungit panungtungan 6 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
14:30
|
Divisi Kadua Libya - Teluk Sirte, Grup 3
Al Soloul Khudr
Soqour Ben Jawad
|
Al Soloul Al Khudr eleh 6 pertandingan terakhir.
|
05/10
22:00
|
Polandia IV. Liga - Pomorska
Anioli
Kolbudy
|
Kolbudy geus leungit 6 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
23:00
|
Chili Primera B
Cijulang
Santiago Isuk.
|
San Felipe kaleungitan 6 kaulinan terakhir.
|
05/10
15:00
|
Divisi Kadua Libya - Kidul, Grup 1
Al Hekma Qatrun
Al Wedad Jezau
|
Al Hekma Qatrun have lost their last 5 jogos.
|
05/10
20:00
|
Kolombia Primera B
Santander nyata
cortuluá
|
Real Santander geus leungit panungtungan 5 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
13:00
|
Liga Nasional Israél
Maccabi Yafo
Kiryat Shmona
|
Maccabi Yafo geus leungit 5 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
17:30
|
Jérman Bayernliga Sud
Kirchheimer SC
Garing
|
Kirchheimer SC have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
Ukraina U19
Obolon Kiev
ruhak
|
Rukh have lost their last 5 jogos.
|
05/10
14:05
|
Uni Émirat Arab Divisi 1
Kota FC
Al Arabi
|
City FC kaleungitan 5 pertandingan terakhir.
|
05/10
16:30
|
Spanyol Liga F
Villarreal
SD Eibar
|
Villarreal have lost their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Polandia IV. Liga - Śląska
Znicz Kłobuck
Orzeł Miedary
|
Orzeł Miedary geus leungit 5 kaulinan panungtungan maranéhanana.
|
05/10
22:00
|
Polandia IV. Liga - Pomorska
grom
Mimitian Miastko
|
Start Miastko have lost their last 5 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Itapirense SP U20
Guaçuano
|
Itapirense SP U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/10
13:00
|
Liga Nasional Israél
H. Ramat Gan
kfar qasem
|
Kfar Qasem geus leungit panungtungan 4 kaulinan maranéhanana.
|
05/10
18:45
|
Wales Cymru Premier
Caernarfon
Cardiff patepung
|
Cardiff Met have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:30
|
Italia Serie B
Leko
Modena
|
Lecco have lost their last 4 jogos.
|
05/10
21:00
|
Rusia Championship SFF Sibir
Temp Barnaul
Dinamo-M Barnaul
|
Dinamo-M Barnaul have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Liga Premier Mesir
Kahareup FC
Bank nasional
|
National Bank have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:00
|
Kroasia HNL
Gorica
kasar
|
Gorica have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
Divisi Kahiji Irlandia
Perjangjian Serikat FC
Wexford
|
Treaty United FC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
16:10
|
Austria 2. Liga
Bregenz
Stripfing / Weiden
|
Bregenz have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Brazil U20 Paulista
Mauaense
Jabaquara AC SP U20
|
Mauaense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Swiss 2. Liga AFV
Fislisbach
bremgarten
|
Fislisbach have lost their last 4 jogos.
|
05/10
19:00
|
Perancis Nasional 1
Marignane
Rouen
|
Marignane have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Romania Liga 4 Bucureşti
ACS FC Dinamo
Juniorul București
|
Juniorul București have lost their last 4 jogos.
|
05/10
17:00
|
Liga Polandia III, Grup 4
Wiązownica
Karpaty Krosno
|
Karpaty Krosno have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:45
|
Divisi Kahiji Irlandia
Kerry F.C.
UC Dublin
|
Kerry FC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
22:00
|
Liga Maén Bal profésional Argentina
némbak
Lembaga
|
Sarmiento have lost their last 4 jogos.
|
05/10
12:30
|
Brazil U20 Copa Para, Wewengkon Metropolitan - Grup A
Olahraga Maracanã U20
Buruh
|
Trabalhista have lost their last 4 jogos.
|
05/10
18:00
|
Islandia 1. deild
Fjölnir
Leiknir R
|
Leiknir Sunda geus leungit 4 kaulinan panungtungan maranéhna.
|
05/10
23:00
|
Portugal Santo Tirso Championship
Guimaréi
Mourinhense
|
Mourinhense have lost their last 4 jogos.
|
05/10
23:00
|
AS USL Liga Dua
Louisiana Krewe
Blue Goose SC
|
Blue Goose SC have lost their last 4 jogos.
|
05/10
11:45
|
Liga Utama Singapura
Balestier Khalsa
Geylang Int.
|
Geylang Int. have lost their last 4 jogos.
|
Ngagambar tim maén bal ngagambar prediksi sareng statistik. Ngagambar pikeun kalolobaan kaulinan maén bal sakaligus.
Tim Imah - Nganjang | Alesan pikeun tohan | |
---|---|---|
05/10
17:15
|
Liga Premier Tanzania
Dodoma FC
Panjara Tanzania
|
Tanzania Prisons have ended draw their last 5 jogos.
|
05/10
17:00
|
Jérman Bayernliga Nord
Ingolstadt II
SV Donaustauf
|
Ingolstadt II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
16:30
|
Tunisia Ligue 1
Monastir
Club Africain
|
Monastir have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
Divisi 1 Denmark
Hillerod
FC Helsingor
|
Hillerød have ended draw their last 4 jogos.
|
05/10
15:00
|
Liga Erovnuli Géorgia
FC Dila
Kutaisi torpedo
|
Torpedo Kutaisi have ended draw their last 4 jogos.
|