Сацавененсе к Спортинг: Погледајте где да гледате Куп Португала УЖИВО

Спортинг ће се суочити са Сакавененсеом у томе Понедељак, 23. у 18:15 (бразилско време), ин Национални стадион Јамор, у Оеирасу – Лисабон, за 3. коло Португалски куп. Утакмицу ће преносити СПОРТ ТВ у Португалу у 22 часова.

Спортинг на врху португалског првенства, Спортинг отвара у понедељак, 23. новембра, други фронт борбе. Дебитоваће у издању Купа Португала 2024/2024.

Спортинг је постигао два гола у последњих неколико утакмица, оба резултатом 4-4. Први, у Лисабону, против Тонделе, поставио га је на врх португалског првенства. Други, у гостима, против Виторије де Гимараеш, повећао је предност. Има 19 бодова (шест победа и један реми). Ту су још четири поред Браге и Бенфике, њихових најближих гонича.

Изнад очекивани почетак дао је навијачима наду да ће освојити титулу која се није догодила од сезоне 1999/2000. Спортинг никада није освојио првенство Португала у XNUMX. веку. Наравно, још је рано за то, посебно ако се узме у обзир велика улагања, како Бенфике, тако и Порта у потписима.

Алвиверде је, међутим, искључиво посвећен локалним турнирима, пошто није успео да се квалификује за Лигу Европе. Он је у последњем колу квалификација пао од ЛАСК-а из Линца из Аустрије. Од тада није изгубио. Било је пет победа и један пораз.

Сакавененсе вс Спортинг: где гледати, распоред, распоред и најновије вести, пратите минут по минут у реалном времену.